رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

ال‌کلاسيکو؛سکوي‌پرش‌رئا? ?? � يا فرصت‌طلايي‌بارسا

پست های پیشنهاد شده

وقتی مسی از مصدومیت برگشت:

مسی: 8 گل

كاستا: 17

رونالدو: 21 گل

جدول ??علي آقاي گلي لاليگا :

113713956775965866_sdfd.JPG

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مثل همیشه بارسا برد اونم تو برنابئو :thumbsup:

وقتی بازی 1 - 2 به ن??ع رئال شد گ??تم بارسا این بازی رو میبره آخرشم همین شد :thumbup:

دم مسی و اینیستا و ژاوی گرم :4:

YesssSsssssSsssssssssSSSsssss :thumbup:

لینک به ارسال
خیلی ضایعه ادم 11 تا خورده باشه بعد هنوز هم روش شه از تاریخ حر?? بزنه.اصلا بهتر بود ژنرال ??رانکو کل این قوم دهاتی رو قتل عام میکرد که دیگه جرات نکنن طلب استقلال کنن.

:lol:

و باز هم بارسا توی سانتی یه گو رئال مادرید را برد :biggrin2:

و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــچ !

لینک به ارسال

برو بابا شما چی می??همین از رئالی بودن . راستش قبول دارم مسی هم خوبه نیمار هم خوبه ژاوی و اینیستا و ... هم هستن (اگه نبودن نمیومدن بارسا) ولی نظر شخصی من رئاله من از زمانی که رونالدو برا منچستر توپ زد طر??دارش شدم الانم هستم و خواهم موند دیگه هر چی میگین بگین .:flapper: مهم هم نیست که باخته چون اونقدر بازیه زیبایی بود که همه محوش شدن و این مهمه که رئال برتره خخخ بازم برگشتیم سر خونه اول looolll

لینک به ارسال
برو بابا شما چی می??همین از رئالی بودن . راستش قبول دارم مسی هم خوبه نیمار هم خوبه ژاوی و اینیستا و ... هم هستن (اگه نبودن نمیومدن بارسا) ولی نظر شخصی من رئاله من از زمانی که رونالدو برا منچستر توپ زد طر??دارش شدم الانم هستم و خواهم موند دیگه هر چی میگین بگین .:flapper: مهم هم نیست که باخته چون اونقدر بازیه زیبایی بود که همه محوش شدن و این مهمه که رئال برتره خخخ بازم برگشتیم سر خونه اول looolll

ببخشید شما قبل اینکه رونالدو بیاد رئال،طر??دار رئال بودین؟

لینک به ارسال
مثل همیشه بارسا برد اونم تو برنابئو :thumbsup:

وقتی بازی 1 - 2 به ن??ع رئال شد گ??تم بارسا این بازی رو میبره آخرشم همین شد :thumbup:

دم مسی و اینیستا و ژاوی گرم :4:

YesssSsssssSsssssssssSSSsssss :thumbup:

برای بارسایی ها واقعا متاس??م : اونقدر تو بازی هاشون ناداوری کردن که دیگه نا داوری در حد 2 - 3 گل بچشمشون نمیاد . برای چی خودتون رو گول می زنید ؛ هنوز کسی ناداوری نیمه نهایی چمپیون - بارسا چلسی رو ??راموش نکرده . از همون زمان تا بازی ر??ت دو تیم ( پنالتی واضح رو نگر??ت ) همینطور بازی با من سیتی . زیاد بوده از این موارد ... همین بس که رئیس ??ی??ا از شماست

لینک به ارسال

طر??دار رئال بودن یعنی این که طر??دار تیم پادشاهی هستی نه طر??دار تیم دهاتیا.

لینک به ارسال

اصلا تیم ما دهاتی،چرا نتونستین با خرج ملیون ها یورو تو یک دهه اخیر به اندازه بارسا جام بیارید؟

لینک به ارسال
برای بارسایی ها واقعا متاس??م : اونقدر تو بازی هاشون ناداوری کردن که دیگه نا داوری در حد 2 - 3 گل بچشمشون نمیاد . برای چی خودتون رو گول می زنید ؛ هنوز کسی ناداوری نیمه نهایی چمپیون - بارسا چلسی رو ??راموش نکرده . از همون زمان تا بازی ر??ت دو تیم ( پنالتی واضح رو نگر??ت ) همینطور بازی با من سیتی . زیاد بوده از این موارد ... همین بس که رئیس ??ی??ا از شماست

تو همون ??صل بارسا شش تا جام گر??ت.حتما همشو با کمک داور بدست اورده؟یا با کمک داور شش تا به رئال زد؟

لینک به ارسال

بارسا اصلا تیم ??وتبال نیست.یه شرکت سیاسیه که از یه سری ا??راد خیلی با ن??وذ توی دنیا که یهودین تشکیل شده و تو این چند سال با اعمال ن??وذ ??راوون و حق کشی های محرض خودشونو کشیدن بالا.یه بازیک خوب (??قط خوب) مثل مسی رو اینقدر الکی بردن بالا و 4 سال توپ طلارو با حقکشی رونالدو و اشنایدر بهش دادن در حالی که ??قط یک یا دوبارش حقش بود.بارسلونا یه کمپانی کثی?? سیاسیه که اینقدر توی ??ی??ا و یو??ا ن??وذ داره که رئیس ??ی??ا علنی حمایت خودشو از این تیم اعلام میکنه.تا یادم میاد بارسا با ناداوری حق تیمها رو خورده و ر??ته بالا.پنالتی های چلسی....اخراج ??ن پرسی توی نیو کمپ.....امتیاز هابی خ??ت بار در لالیگا گر??تن در ??صلهای گذشته و این ??صل با اشتباهات مرگبار داوری که بارزترینهاش بازی سویا توی یکی دو سال گذشته و پنالتی واضح رئال در نیم ??صل اول که یه بچه کوچولو هم می??همید پنالتیه.این طوری جامهایی که بهش مینازین بدست اومده.در ضمن با تمام این اوصا?? هنوز حتی نزدیک ا??تخارات رئال در اروپا هم نیستین و حالا حالا ها باید بدوین و احرش هم نمیرسین.چون این یه بار کج و یه تیم ??اسده که اخرش یه جا گندکاریاش رو میشه و تموم میشه مثل قضیه ی قرارداد نیمار.

لینک به ارسال

داداش ببخشیدا ولی شما دیگه چیزی نگو . تو سر پیازی یا ته پیاز . اول این که تایپیک راجب بارسا و رئاله نه منچستر و چلسی و آرسنال .دوما الان چند ساله که تیم های انگلیس قهرمان لیگ باشگاه های اروپا نشدند ؟ و سوما الان من کل تیم های انگلیس رو مثل اوساسونا در برابر بازسا میبینم.

ویرایش شده توسط zram

لینک به ارسال
بارسا اصلا تیم ??وتبال نیست.یه شرکت سیاسیه که از یه سری ا??راد خیلی با ن??وذ توی دنیا که یهودین تشکیل شده و تو این چند سال با اعمال ن??وذ ??راوون و حق کشی های محرض خودشونو کشیدن بالا.یه بازیک خوب (??قط خوب) مثل مسی رو اینقدر الکی بردن بالا و 4 سال توپ طلارو با حقکشی رونالدو و اشنایدر بهش دادن در حالی که ??قط یک یا دوبارش حقش بود.بارسلونا یه کمپانی کثی?? سیاسیه که اینقدر توی ??ی??ا و یو??ا ن??وذ داره که رئیس ??ی??ا علنی حمایت خودشو از این تیم اعلام میکنه.تا یادم میاد بارسا با ناداوری حق تیمها رو خورده و ر??ته بالا.پنالتی های چلسی....اخراج ??ن پرسی توی نیو کمپ.....امتیاز هابی خ??ت بار در لالیگا گر??تن در ??صلهای گذشته و این ??صل با اشتباهات مرگبار داوری که بارزترینهاش بازی سویا توی یکی دو سال گذشته و پنالتی واضح رئال در نیم ??صل اول که یه بچه کوچولو هم می??همید پنالتیه.این طوری جامهایی که بهش مینازین بدست اومده.در ضمن با تمام این اوصا?? هنوز حتی نزدیک ا??تخارات رئال در اروپا هم نیستین و حالا حالا ها باید بدوین و احرش هم نمیرسین.چون این یه بار کج و یه تیم ??اسده که اخرش یه جا گندکاریاش رو میشه و تموم میشه مثل قضیه ی قرارداد نیمار.

خدا وکیلی کدوم یکی از شما رئالی ها قبل از این که رونالدو بیاد تو تیم از رئال خوشتون میومد ؟

آقا تیم ما اصلا گندکار و ??اسد و یهودی و کا??ر . رئال هم عالی. تو زمین چی دارید که رو کنید ؟ تازه تعداد حمله ها و بازیکنان خوبتون رو با ما مقایسه کنی می بینی که تعداد بازیکنان خوب شما خیلی بیشتره با این حال همیشه ما میبریم . و در آخر کسایی که هی کر کری میخونن (البته بجز داداش سعید و ...منظورم اونایی هست که چرت و پرت می گن و ??حش و از این چیزا میدن و همیشه کم میارن .) می خوام بگم که ساکت شید تا بیشتر از این ضایتون نکنم . هر کس که ??حش می ده یعنی این که کم آورده و اعصابش خرد شده . و اما در جواب اون هایی که بخاطر رونالد رئالی شدند بگم که هنوز لایی که رونالدو در بازی قبلی از دنیل آلوز خورد رو یادم نر??ته . تیم ما چه تیم داهاتیا باشه یا پادشاها مهم این است که همیشه ما میبریم .

لینک به ارسال

اولا همتون خ??ه شین

دوما بارسا همیشه سروره نه رىالی که ??قط بلند زر بزنن

سوما رونالدو اصن ??وتبال بازی نمیکنه اون باید بره دستشویی رو تمیز کنه

چهارما کی میگه ما داور رو خریدیم ؟ غلط کرده حالا خوبه پنالتی شما که پنالتی نبود رو داور گر??ت

پنجما مگه کسی زیر پایی بزنه خطا نیست ؟؟؟ یا دو ن??ر کسی رو پرس کنن هم خطا نیست

ششما بدبختا شما توی برنابىو هم شکست خوردین بد ادعا دارین ؟؟؟

Shut up pleas

لینک به ارسال
اولا همتون خ??ه شین

چهارما کی میگه ما داور رو خریدیم ؟ غلط کرده حالا خوبه پنالتی شما که پنالتی نبود رو داور گر??ت

Shut up pleas

یکم آروم باش . اینقدر تند نرو .

لینک به ارسال
یکم آروم باش . اینقدر تند نرو .
شرمنده داداش به حلقومم رسیده بود

لینک به ارسال

اولاسلام

دوما شما رئالی ها که ادعا می کنید جزو انسان های متمدن هستید و تیمتون یه تیم کاملا سالم هستش خواهشا یه ذره اطلاعاتتون رو ببرید بالا حداقل اگه وقت مطالعه تاریخ رو ندارید چند تا از مطالب سایت خودتون رو بخونید

این تاپیک رو بخونید همه تون متوجه می شید که کی شیاده و کی انسان ولی بر هر حال خواهشا یه مقدار ادعا هاتون رو کم کنید .

[h=3]علت کینه دوزی های رئالی ها و بارسایی ها چیست؟[/h]

لینک به ارسال

بارسا کمپانی ??اسده؟میدونی که سهامداراش مردم هستن.

طرز ??کر دیکتاتوریت تو حلقم

لینک به ارسال

آقا دعوا چرا میکنین؟د??عه بعدی شما رئالیها میبرین:thumbup::4:

لینک به ارسال
آقا دعوا چرا میکنین؟د??عه بعدی شما رئالیها میبرین:thumbup::4:

الکی نمی گم که شغال ها رو باید کشت . حقت رو دو بار بخورند می ??همی...

لینک به ارسال

دوستان بهتره ادب رو رعایت کنیم...چرا یه بازی ??وتبال باعث میشه ما اینطور واکنش بدیم؟؟؟؟

منم ریالیم ولی از نظر خودم در درجه اول باید از تماشای این ??وتبال با این سطح بالا و جذاب لذت ببریم و ??وتبال همیشه برد و باخت داره...امروز بارسا برد ??رداش ریال و همینطوری ادامه داره...یه زمانی همین میلان که الان متاس??انه به چه روزی ا??تاده(خودم از طر??دارای میلانم) همین بارسا و ریال رو در هم میکوبید و مقابلش شانس نداشتن. . . الانم دوران حکومت بارسا و ریال تو لالیگا کم رنگ شده چون اتلتیکو هم اومده!!!!!

حتی اگه متوجه شده باشید در همه ورزشگاه های اروپا دور و اطرا??شون کلمه Respect نوشته شده که به معنای : احترام بگذارید, می باشد.

پس خودمون الکی و بی جهت بهم دیگه بی احترامی نکنیم...:4:

لینک به ارسال
دوستان بهتره ادب رو رعایت کنیم...چرا یه بازی ??وتبال باعث میشه ما اینطور واکنش بدیم؟؟؟؟

منم ریالیم ولی از نظر خودم در درجه اول باید از تماشای این ??وتبال با این سطح بالا و جذاب لذت ببریم و ??وتبال همیشه برد و باخت داره...امروز بارسا برد ??رداش ریال و همینطوری ادامه داره...یه زمانی همین میلان که الان متاس??انه به چه روزی ا??تاده(خودم از طر??دارای میلانم) همین بارسا و ریال رو در هم میکوبید و مقابلش شانس نداشتن. . . الانم دوران حکومت بارسا و ریال تو لالیگا کم رنگ شده چون اتلتیکو هم اومده!!!!!

حتی اگه متوجه شده باشید در همه ورزشگاه های اروپا دور و اطرا??شون کلمه Respect نوشته شده که به معنای : احترام بگذارید, می باشد.

پس خودمون الکی و بی جهت بهم دیگه بی احترامی نکنیم...:4:

خوب شد یکی پیدا شد که هم??کر ما هست:4:

لینک به ارسال
ببخشید شما قبل اینکه رونالدو بیاد رئال،طر??دار رئال بودین؟

نه من نمی??همیدم رئال چیه خخ :biggrin2: منچستر بودم

لینک به ارسال

یه چیزی می گم بی شک همتون خ??ه میشین . آقا چرا دعوا میکنین خوب علت ??اصله ??وتبال ما با اینا همینه دیگه جنبه نداریم . بعد میایم میگیم چرا ??وتبال ما چرته . خوب برادر من شما که با یک برد میای تیم مقابلو مسخره میکنی انتظار داری استقلال پرسپولیس مساوی نشن؟؟؟

خوب پس بیاین از امروز آدم شیم :| به هم احترام بزاریم خوب شما که بردی باید به رخمون بکشی؟؟؟

لینک به ارسال

عزیز ما به رخ نکشیدیم،چون میدونیم یه روز هم رئال مارو میبره.شما اول گ??تید با ناداوری و ??ساد ...بردیم ما هم جواب دادیم.

لینک به ارسال
اولا همتون خ??ه شین

Shut up pleas

دهن کثی??تو ببند.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...