رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
EhsanCPU

2014 SimCity

پست های پیشنهاد شده

SimCity.jpg

بازی شبیه سازی شهرسازی کمپانی مطرح Electronic Arts می باشد که برای PC در سال 2014 منتشر شده است ، این بازی که در استودیو Maxis توسعه داده شده و دارای محبوبیت بسیار بالایی در میان گیمرهای سبک شبیه سازی می باشد ، در این بازی باید به ساخت یک شهر با وسعت بسیار بالا مشغول شوید ، هر تصمیم گیری که در بازی اتخاذ کنید اعم از تصمیمات بزرگ یا کوچک پیامدهایی واقعی را در پی خواهد داشت ، در ابتدا باید با سرمایه گذاری در بخش های صنعتی رونق را به اقتصاد شهر بازگردانده و سپس برای ساخت برج های مختل?? تلاش کنید ، علاوه بر این مسائل ، بخش محیط زیست نیز بسیار حائز اهمیت است و باید با گسترش ??ضای سبز و بهبود آنها کوشا باشید.

امکانات SimCity 2014:

- جهانی پر از ساخت و ساخت: بازی دارای یک گیم پلی منحصر به ??رد است که به شما امکان ساخت هر چیزی را خواهد داد

- صحبت های Sims: سیمزها در شهر با شما صحبت می کنند و و به ابراز نیازهایشان می پردازند ، بنابراین یا می توانید به نیازهای آنها توجه کنید و یا آنکه از قدرت خود برای رسیدن به شهرت در شهر است??اده کنید

- تسلط کامل در شهر: به طور کامل می توانید در شهر نظارت کنید و گزارش هایی که از مراکز مختل?? به دست شما می رسند را مطالعه کنید ، این گزارش ها می توانند سیاسی ، اقتصادی ، ??رهنگی و … باشند

- بخش چند ن??ره: می توانید به همراه دوستان خود در سراسر جهان به ساخت و ساز مشغول شوید و دیگر گروهان را به چالش بکشید

- موتور گرا??یکی GlassBox: بازی بر پایه یکی از بهترین موتورهای گرا??یکی شبیه سازی ساخته شده که نمونه آن را می توان در بسیاری از بازی های دیگر یا??ت که مو??ق عمل کرده اند

منبع سایت p30day

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی :

Processor:

Intel Core 2 Duo Processor 2.0GHz or better or

AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better

Operating System:

Windows XP/Vista/7

RAM:

2GB RAM

Hard Drive:

12GB HD Space

Graphics Card:

nVidia 7800 or better*

Intel Series 4 integrated graphics or better*

ATI Radeon HD 2×00 or better*

Broadband Internet:

Minimum 256 kbps download, 64 kbps upload

*Minimum of 256MB of on-board RAM and Shader 3.0 or better support.

سلام خدمت دوستان عزیز

بعد از دانلود بازی از قسمت دانلود بازی سایت

و نصب بازی باید آخرین درایور کارت گرا??یک رو نصب کنید

بعد از نصب نرم ا??زار Microsoft Visual C++ Redistributable

و ا??زونه The SimCity: Cities of Tomorrow Expansion Pack

کرک Razor1911 رو هم در محل نصب بازی کپی کنید

دوستانی که بعد از اجرا با ص??حه سیاه روبرو میشن و بازی اجرا میشه ولی ص??حه سیاهه و ??قط نشانگر موس دیده میشه

میتونن از راه حل گ??ته شده در پست 5 است??اده کنن تا مشکلشون حل بشه

ویرایش شده توسط EhsanCPU

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز لط??ا مشخصات سیستمت : :thumbup:

راستش من از یک سی دی ??روشی که دوستم بود برسیدم گ??ت بازی مشکل داره . حالا امشب میخوام بازی رو دانلود کنم . اگه چیزی بود بهتون خبرمیدم . :4: مو??ق باشی :biggrin2:

لینک به ارسال

من امروز نصب کردم بازی کردم بد نبود یه سبک خاصی داره که حوصله میخواد منم که :biggrin2: پاکش کردم :thumbsup:

لینک به ارسال

منم مشگل ehsaNCPU رو داریم تصویر سیاهه ??قط صدا و نشانگر موسه دوستان بشتابید هم اکنون نیازمند سیم سیتی هستیم:biggrin2:

لینک به ارسال

بعد از جستجوی زیاد برای حل مشکل ص??حه سیاه بازی SimCity 2014 یکی از دوستان عزیز به نام adel راه حل این مشکل رو توی ص??حه بازی عنوان کرد

که ازش خیلی تشکر میکنم من این ??ایل را در محل گ??ته شده کپی کردم و بازی به راحتی اجرا شد

بازی از نظر گرا??یکی نسبت به نسخه قبلی پیشر??ت چشمگیری داشته

راه حل:

با سلام تمام کسانی که با اجرای نسخه blackbox با کرک Razor1911 مشکل دارند و روی ص??حه سیاه گیر میکنه

??ایل زیر با حجم 2 کیلو بایت رو دانلود کرده و در محل نصب بازی در پوشه I:\Program Files\SimCity\SimCityUserData اکسترکت و کپی کنند مشکل ر??ع میشه.

لینک دانلود ??ایل

لینک به ارسال
بعد از جستجوی زیاد برای حل مشکل ص??حه سیاه بازی SimCity 2014 یکی از دوستان عزیز به نام adel راه حل این مشکل رو توی ص??حه بازی عنوان کرد

که ازش خیلی تشکر میکنم من این ??ایل را در محل گ??ته شده کپی کردم و بازی به راحتی اجرا شد

راه حل:

با سلام تمام کسانی که با اجرای نسخه blackbox با کرک Razor1911 مشکل دارند و روی ص??حه سیاه گیر میکنه

??ایل زیر با حجم 2 کیلو بایت رو دانلود کرده و در محل نصب بازی در پوشه I:\Program Files\SimCity\SimCityUserData اکسترکت و کپی کنند مشکل ر??ع میشه.

لینک دانلود ??ایل

مرسی دوست عزیز مشکل من حل شد:4::4::4:

لینک به ارسال

اگه از نظرنصب بازی میگی که مشکل نداره .ولی گیم بلی بازی خیلی حوصله میخواد . مو??ق باشی :4:

لینک به ارسال

بچه ها بازی هم گیم پلی بازی plant vs zombia کسی سراغ داره؟واقعا شاهکار بود.البته ??قط نسخه پی سی باشه

لینک به ارسال
این بازی اعصاب خوردکن که نیست؟اگه اینجوری دانلود نکنیم.

سبک این بازی شبیه سازی و شهرسازی هست و جزء بازیهای استراتژیک به حساب میاد، این قبیل از بازیها طر??داران خاص خودش رو داره ...

منم ابتدای کار بازی نمیکردم ولی بعد از کمی بازی کردن جذب بازی شدم

البته زبان انگلیسی در این بازی ها خیلی مهمه و به یادگیری زبان هم خیلی کمک میکنه چون وقتی معنی کلمه ای رو نمیدونی برای ادامه بازی مجبور میشی اون رو ترجمه کنی و همین به یادگیری زبان هم کمک میکنه :hd:

لینک به ارسال

راه حل:

لینک دانلود ??ایل

با این لینگ دانلوده چه چوری دانلود کنیم 20 تا گذینه ی دالود داره هیچ کدومش هم اون نیس !!!

لط??ا راهنمایی کنید ....17.gif

• Thanks 1

لینک به ارسال
با این لینگ دانلوده چه چوری دانلود کنیم 20 تا گذینه ی دالود داره هیچ کدومش هم اون نیس !!!

سلام

لینک مشکلی نداره

باید گزینه دانلود رایگان رو کلیک کنین ...

لینک به ارسال

سلام من بازی رو نصب کردم اجرا میشه ولی بعد که کامپیوترو خاموش میکنم دوباره روشن میکنم نمیاره؟

لینک به ارسال

وقتی میزنم رو آیکون بازی واسه من مینویسه couldt find the registry keys

یکی راهنمایی کنه

باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال
وقتی میزنم رو آیکون بازی واسه من مینویسه couldt find the registry keys

یکی راهنمایی کنه

باید چیکار کنم؟

باید بازی رو به صورت

run as admin

اجرا کنی یعنی روی ایکون بازی راست کلیک کنی و run as admin رو بزنی

لینک به ارسال

سلام. من این بازی رو شماره یکشو بازی میکردم. اینو گذاشتم دانلود بشه عاشقشم!

لینک به ارسال

دوست عزیز؛منم از نسخه ی بلک بازی است??اده میکنم و کرکش هم همون 1911 هستش ولی اولش ??کر میکردم بخاطر آپدیت نبودن کارت گرا??یکمه که ص??حه سیاهه و ??قط صدای بازی میاد و موس رو میبینم

الان که آپدیتشم کردم دیگه حتی وارد بازی هم نمیشه...بد تر شد

چیکار باید کرد؟؟خیلی اورژانسیه..تابستونه نص??ش ر??ت :))))

لینک به ارسال

سلام

کسی میدونه مشکل سیاه بودن ص??حه موقع ورود به این بازی چی هست؟

ویندوزهم عوض کردن همه چیز هم آپدیت کردم آنتی ویروسمم اصلا نصب نکردم اما باز جواب نداد؟؟؟

لینک به ارسال

راه حل:

لینک دانلود ??ایل

سلام

??ایل موجود نیست

لینک خرابه

لینک به ارسال

من بازیو نصب کردم و اجرا میشه ولی گرا??یکی مشگل داره همه نرم ا??زارامم بروزه کسی میدونه چیکار باید کرد؟؟؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان

راه حل:

لینک دانلود ??ایل

این ??ایل دیگه موجود نیست!

لینک به ارسال
On 14 شهریور 1393 at 2:01 PM, mmmaaa said:

عالیه کرک

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...