رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

اندر حکایات یک گیمر در تعطیلات نوروزی

پست های پیشنهاد شده

Desde-peque%C3%B1ito-250x137.jpg

بهترین ( و همینطور بدترین)، زیباترین ( و همینطور ضدحال ترین) دوران مهم برای یک گیمر، تعطیلات نوروزی است!می گویید امکان ندارد؟ چرا و چگونه؟ هم بهترین و هم بدترین؟ با ما باشید در قسمت چهارم قیمه گیم و اندر حکایات یک گیمر در تعطیلات نوروزی!

 

برای اینکه خیلی واضح توضیح داده شود و همه شیر??هم شویم، بر اساس یک تایم لاین جلو می رویم. البته این تایم لاین هیچ ربطی به ??یس بوق نداشته و اصلا هم نمیخواهیم تبلیغ یک سایت صهیونیستی رو بکنیم…. کلا ب??گذریم!

 

 

Untitled_001-200x123.jpgت??ریح بسیار سالم ۴شنبه سوزی!

 

29 اس??ند سال قبلی:

 

به خاطر چهارشنبه سوزی روز قبلیش، یک گیمر سنگر رو به ۴ تا تیر و ترقه نمی??روشه و با جون و دل میگه چه کاری هست بریم بیرون زارت و زورت ترقه در کنیم؟! میشینیم در خانه و یک بازی آنلاین می زنیم با دیگر دوستان گیمر در شبکه های استیم و ایکس باکس لایو و PSN. اونور تو خیابون همه موشک سوتی و کپسول می ترکونن و خیلی هم خوشحالند و اینور تو خونه گیمرها همدیگه رو هدشات می کنند و خیلی هم عالی! گیمر راضی، مخابرات راضی، گور بابای ناراضی! همه چی خوبه تا موقعی که یهو پینگ بازی بالا میره و گیمر با ۴ تا ??حش سیستم یا کنسول رو خاموش می کنه و میره اونور اتاق ور دست مادر و بابای عزیزش که تازه متوجه میشه که عععععه، سال جدید شده و همه اهل خانواده سر س??ره ه??ت سین نشستند و دارند عید ??رخنده نوروز رو به هم تبریک می گویند.

 

 

Farvardin-1-calendar-icon-186x150.jpg

۱ ??روردین:

تا گیمر سمت بازی میخواد بره، یکی از اونور خونه میاد خ??ر?? بچه رو میگیره که پاشو بریم عید دیدنی! حالا عید دیدنی چیز خوبی هست دوستان، برید عید دیدنی! ولی خب گیمر میره خونه خان عموی گرامی خود و نیم ساعت میشینه و می بینه نه! انگاری خبری از عیدی نیست. همینکه ۳ تا ماچ روی ۲ لپ از خان عموی خودش گر??ته خیلی هنر کرده و باید خوشحال باشد. خب خان عموجان تکلی?? بچه مردم رو روشن کن از اول! اگر قرار بر عیدی دادن نیست، گیمر بشینه تو خونه و مورتال کمبت بزند.

 

 

212-186x150.jpg

۲ ??روردین:

“امروز، دیگه باید بازی کنم!??? جمله اخیر رو تمام بازیبازهای این مرز و بوم خواهند گ??ت و در نهایت طبق آمار مثلا موثق، ۹۹% از گیمرها نمی تونند امروز هم بازی کنند. حالا بگید چرا؟ خب معلوم هست دیگه! تیر و ت??نگ و شیشه، مهمون میاد همیشه! عذاب واقعی جایی شروع میشه که گیمر تو بازی کسلوانیا در حال انداختن یک باس ??ایت هست که زنگ خونه زده میشه و خاله اینا با بچه های قد و نیم قدش از شهرستان میان خونه شما. حالا Xbox بیار و باقالی بارش کن!

 

 

35-186x150.jpg

۳ ??روردین:

دیگه گیمر به این نتیجه می رسه که تو خونه نمیشه بازی کرد و به خانه یک دوست اهل حال پناه می برد و دو ن??ری با هم میشینند PES یا مورتال کمبت (مدیونی اگه ??کر کنین نویسنده ??ن MK هست) یا هر بازی چند ن??ره دیگری بازی می کنند و خیلی هم عالی! منتهی به یک باره، خانه دوست اهل حال هم مهمان می آید. اصولا پدیده مهمان چیز عجیبیست و می توانیم مهمان را به یک زامبی نسبت بدهیم. مهمان چیست؟ یک زامبی که وارد خانه می شود و از آجیل و شیرینی میزبان تغذیه می کند. دانشمندان ثابت کردند، خطرناک ترین گونه زامبی، بچه زامبی هست که نه تنها پسته آجیل رو می خورند و شیرینی کره ای و خامه رو صا?? می کنند از ظر?? شیرینی، عیدی کلانی هم باید بگیرند تا به ر??تن رضایت بدهند! این بچه زامبی ها اگر ۱% به مشام مبارکشان برسد که یک گیمر هستید، رسما شما رو …….. ب??گذریم!

 

 

45-186x150.jpg

۴ ??روردین:

امروز خدا رو شکر مهمانی ها تمام می شود و آخرین روزیست که باید گیمر تحمل کند. البته در مهمانی ها، یکی از ??ک ??امیل های شما، (معمولا) دایی محترم شما برای پدر و والده محترم شما تعری?? می کند که باید برای این نره غول ۲۲ ساله زن درست کنید. ولی زهی خیال باطل که در همین زمان، همین نره غول ۲۲ ساله در حال بازی کردن Temple run 2 هست و اصلا گوشش هم به دور و ورش نیست و ۳، هیچ کلا عقب هست از زندگیش!

 

 

55-186x150.jpg

۵ ??روردین:

بالاخره روز گیم ??را رسید. یک گیمر میخواهد صبح، ظهر، شب دیگر بازی کند که باز هم زهی خیال باطل! برق قطع می شود و ضمن عرض تبریک سال نو خدمت خانواده محترم رئیس و کارمندان اداره برق، گیمر به بیرون روانه می شود. شاعر می گوید:

B2-6

دسترسی به شعر ??راخوانده شده امکان پذیر نمی باشد، جهت رسیدگی به گزارش ها و شکایات هیچ جا کلیک نکنید.

6-12-186x150.jpg

۶ ??روردین الی ۱۲ ??روردین:

طی این بازه زمانی، گیمر دلی از عزا در می آورد و همه رقمه از بازی های روز، قدیمی، بازی های ۲ در کرده از دوستان، بازی های مالتی پلیر لذت کا??ی رو می برد. اصولا آدم های عادی یه پاشون جزایر قناری هست و یه پاشون آنتالیا ولی گیمرها یک پاشون سیستم و ??یس بوق هستش و یک پاشون یخچال و گلاب به روتون WC! باز هم خوبه که ۳ نوبت در روز برای ر??ع گرسنگی و تشنگی پیش خانواده خودشون می روند و یه سلامی می کنند. هر از گاهی هم پدر زحمتکش خانواده بالای منبر می رود و از مضرات بازی کردن می گوید و با این حال پسر خانواده می گوید ……….. (گ??تند حذ?? کنیم!)

 

 

131-186x150.jpg

۱۳ ??روردین:

بساط جوجه کباب ردی?? هست و همراه با خانواده به جنگل های شمال رهسپار می شوید.گیمرهای اصیل حتما یک کنسول دستی با خودشان می برند و یا حتی الامکان موبایل خود را با بازی های HD پ??ر می کنند تا به بطالت نگذرانند و همینطور ۱۳ را به در کنند!

 

 

photo-baby-laughing-22-100x150.jpgقیا??ه گیمرها در ۲۹ اس??ند سال قبلی

 

Baby-gets-whatever-it-wants-why-139x150.jpgقیا??ه گیمرها در ۱۴ ??روردین سال جدید!

 

14 ??روردین به اینور! :

کلا ۲ روز در سال هست که تحت عنوان “لعنت الیوم??? در نزد چه پسر، چه دختر مشهور است. یکی اول مهر و دیگری هم ۱۴ ??روردین! لعنت الیوم روزیست که همه گریان، عصبی، دپـــــــــــــــــــــرس و با آغوشی بسته و ملال آور، انگاری می خواهند به پای چوبه اعدام بروند، به دانشگاه و یا مدرسه خود باز می گردند. حالا دوستان و انسان های عادی از س??رهای نوروزیشون برای گیمر حر?? می زنند و یک گیمر از س??رهای خود در اسکایریم و ازدواجش می گوید و از رسیدن به ۸۰ lvl در بازی دنیای وارکر??ت.

ولی دنیای آن دوست عزیز کجا و دنیای ما گیمرها کجا! ای کاش می توانستیم گیم رو در برنامه ریزی های خود به تعادل بچپونیم، بدون اینکه به سلامتی جسمی و روانی خودمون آسیب نزنیم. حداقل از هوای بهاری لذت می بریم. البته نویسنده که بنده باشم قصد داشتم صبح ها به پیاده روی بروم که تا امروز حال نداشتم برم! اراده، عنصر مهم دیگریست که اغلب ما گیمرها نداریم. به قول شاعر که ??ریاد می کشد و می گوید:

بسه دیگه، بسه دیگه عادت و گیم بی خودی

تو خیلی وقته تو دلت، به ر??تن گیم راضی شدی

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خییییییییییییلییییییییییی عالی بود.اگه راجع به تکلی?? عید هم توش بود عالی میشد.واقعا مطلب جالب و بامزه ای بود.ممنون.:thumbup:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ایول به داش سعید گل که واقعیت رو بطور قابل احساس گ??ت و کارش خیلی درسته.دمت گرم.خیلی عالی بود.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دستت درد نکنه داداش سعید خیلی جالب بود حال کردم:thumbup:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لعنت الیوم امسال شونزدهم هستش:lol:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون سعید جان واقعا عالی و صحیح گ??تی کاش از کنسول هامون درست است??اده کنیم. :4:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لعنت الیوم امسال من اینه که باید شونزدهم پادگان باشم.احساسم خیلی تخمیه.کاش میتونستم ps3 مو ببرم پادگان.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...