رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

وعده هایی که هنوز به اَنها عمل نشده است؛ Xbox One

پست های پیشنهاد شده

17835556398628084254.jpg

در اخرین اپدیتی که برای کنسول xbox one و ps4 عرضه شد این دو کنسول را بسیار کامل تر از قبل ساخت اما در هر صورت هنوز قول هایی که توسط این دو کمپانی گ??ته شده عمل نشده است.

یکی از قابلیت هایی که کنسول هایی که به اینترنت وصل هستند این است که در هر زمانی که اپدیت عرضه شد ان ها را می توان به روز رسانی کرد و از قابلیت های اضا??ه شده به ان لذت برد.

اما این یک حرکت نزولی هست چون در اصل باید این قابلیت ها از اول بر روی ان ها موجود باشد, هر دو کنسول در سال قبل عرضه شده و به مشتریان چند تغییر و ویژگی هایی را برای اینده وعده داده اند. اپدیت ماه مارس که در حال حاضر روی کنسول ها موجود است باعث پشتیبانی بهتر و تقویت کنسول و همچنین ساپورت برنامه twitch شد , اما بقیه وعده ها چه شد؟همان وعده هایی که در کن??رانس ها و سایت های اجتماعی به انها اشاره شده بود. این مقاله نگاهی هست به ان ویژگی هایی که در گذشته این شرکت به انها اشاره کرده اما یا هنوز عرضه نشده اند و یا عرضه ی انها در حاله ای از ابهام قرار دارد .در این مقاله به سراغ مایکروسا??ت و کنسول ان xbox one می رویم .

xbox One

gsmarena_001.jpg

1.سازگاری با ??ضای ذخیره سازی USB و هارددیسک خارجی

در اپدیت ??بریه گیمر ها اجازه مدیریت سیو گیم های خود را به دست اوردند .کتابخانه xbox One در حال شد و انها دنبا راهی هستند که بازی های دانلود شده را جایی به غیر از 500گیگابایت (در اصل 391 گیگابایت) هارد ذخیره کنند با توجه به این که هر عنوان بازی ایکس باکس وان به طور معمول دارای 20 گیگ به علاوه حجم نصب هست.

Screen-Shot-2013-09-03-at-1.37.52-PM.png

زمانی که اپدیت ماه مارس در شبکه ی LIVE گذاشته شد جناب مارک ویدن گ??ت :ما می دانیم ??ضای ذخیره خارجی (hard drive) یکی دیگر از بزرگترین خواسته های شماست برای ما هم همینطور است مابر روی این قضیه کار می کنیم و این کمبود را را در اپدیت های اینده حل می کنیم و ما با شما در این زمان در ارتباط خواهیم بود.

2.دیدن نام اصلی دوستان در شبکه LIVE

قبل از عرضه کنسول XBOX ONE مایکروسا??ت گ??ته بود که شما می توانید نام واقعی دوستانتان را درایکس باکس لایو ببینید اما این موضوع در موقع لانچ کنسول میسر نشد و بعد ان مایکروسا??ت حتی این موضوع را به اینده هم موکول نکرد و در اپدیت ماه مارس نیز این قابلیت وجود نداشت و ما را غا??ل گیر کرد و الان نیز روشن نیست که ایا ما این قابلیت را در اینده خواهیم دید یا نه.

3.بازی های دیجیتالی هدیه و قرضی

مایکروسا??ت قبل از عرضه ایکس باکس وان به طور زیبایی :d سیاست اشتراک گذاری دیسک های بازی های اورجینال را زیر پا گذاشت و ان را نقض کرد ولی با این وجود هنوز قرض و هدیه ی بازی های دست دوم در لیست “ای کاش???های گیمر ها و ??ن های xbox One باقی بود تا اینکه Larry Hyrb مدیر برنامه xbox live گ??ت ما این ویژگی بزرگ را روزی به سیستم لایو اضا??ه خواهیم کرد اما این ویژگی در لانچ کنسول وجود نخواهد داشت (ما انتظار این را نداریم که کلمه ی “روزی???که hyrb به کار برده در اینده نزدیک ات??اق بی??تد).

4.انتخاب منبع صدا از بین پنجره های باز در xbox one

می دانید که در حال حاضر زمانی که شما چند برنامه باز در پنجره ی اصلی خود دارید می توانید انتخاب کنید که صدای کدام پنجره را بشنوید; اما در XboxONE شما به طور همزمان هر چند صدا را با هم مبشنوید , Penello به ما گ??ت که مایکروسا??ت در حال حاضر بر روی این موضوع کار می کنید و به شما این حق انتخااب را در اینده خواهد داد که از هر پنجره ای که می خواهید صدا را انتخاب کنید و بشنوید.

5.است??اده ی 10% بیش از مقدار??علی GPU

ما در حال برنامه ریزی و کار بر روی این موضوع هستیم تا هشت درصد از ??ضای GPU را که برای پردازش ویدئو دوربین کینکت برای است??اده ی سازنده ها بوده را ازاد کنیم و این مقدار را به 2% برساند, این یک نقل قول از طر?? مهندس مایکروسا??ت بود که قبل از لانچ به یورو گیمر ارائه کرده بود با این حال با توجه به جزئیات مایکروسا??ت در بروزرسانی ماه مارس در این اپدیت هنوز این محدودیت برداشته نشده است.

Xbox_One_GPU_Tweet_2.png

منبع دنیای بازی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شاید xbox تو بازی ضعی?? تر باشه ولی باز هم کنسولی هست که من به عنوان یک کنسول خانگی نه کنسول بازی بهش نگاه میکنم . پول نداشته باشم که هیچی پول هم داشته باشم هر دوش رو می خرم . بازی با هر کنسولی لذت خودش رو داره حتی نینتندو

ممنون سعید جان برای خبرت . ممنون...

لینک به ارسال
شاید xbox تو بازی ضعی?? تر باشه ولی باز هم کنسولی هست که من به عنوان یک کنسول خانگی نه کنسول بازی بهش نگاه میکنم . پول نداشته باشم که هیچی پول هم داشته باشم هر دوش رو می خرم . بازی با هر کنسولی لذت خودش رو داره حتی نینتندو

ممنون سعید جان برای خبرت . ممنون...

قبول دارم که کنسول یه چیز سلیقه ای هستش و یکی ایکس باکس رو ترجیح میده یکی پلی استیشن رو.ولی من ??قط سونی و پلی استیشن و بس.:thumbup:

لینک به ارسال
قبول دارم که کنسول یه چیز سلیقه ای هستش و یکی ایکس باکس رو ترجیح میده یکی پلی استیشن رو.ولی من ??قط سونی و پلی استیشن و بس.:thumbup:

ps4 یک چیز دیگست ولی به نظرم یک xbox هم در کنارش بد نیست

لینک به ارسال
ps4 یک چیز دیگست ولی به نظرم یک xbox هم در کنارش بد نیست
خوب اگه خیلی پول داشته باشی اره.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...