رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

عکس شخصیتتون تو بازی dark souls 2 و لول و ساعت بازیتون

پست های پیشنهاد شده

بچه ها بالاخره dark souls 2 رو تموم کردم به طور کامل و همه ی رازها و راههای مخ??ی بازی رو صددرصد کامل کردم.تمام دشمنای بازی رو 12 بار کشتم و تقریبا دیگه هیچ دشمنی تو بازی ظاهر نمیشه.

تو این تاپیک اگه دارک سولز (1 یا 2) یا demon's souls بازی میکنین عکس شخصیتتون و لول و ساعت بازیتون رو بذارین.

[ATTACH=CONFIG]8553[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8554[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8555[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8556[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8557[/ATTACH]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سعید جان واقعا کارت درسته . :thumbup:خیلی بازیه سختیه. من که تابستون میرم سراغش. ??قط به دوتا از گنده لاتاشون رسیدم. ??علا همون جا مونده. این که امتیازات که از مرده ها میگیری میپره یه کم حالگیریه. :ohnoes:شانس اوردم خرید کرده بودم. :7AD_headspin:

لینک به ارسال
سعید جان واقعا کارت درسته . :thumbup:خیلی بازیه سختیه. من که تابستون میرم سراغش. ??قط به دوتا از گنده لاتاشون رسیدم. ??علا همون جا مونده. این که امتیازات که از مرده ها میگیری میپره یه کم حالگیریه. :ohnoes:شانس اوردم خرید کرده بودم. :7AD_headspin:

قربونت داداش.لط?? داری.اخه اصل کی?? بازی به همین استرس پریدن روحاست دیگه.باید همیشه زود زود خرید کنی تا نپره اگه مردی.باید خیلی با احتیاط بازی کنی و همین استرسش عالی ترین نکته ی بازیه.:thumbup:

لینک به ارسال

سعید جان من ??علا تو همون demon souls بازی گیمر طلبیه راستی من اون جایی که میگ??تمو رد کردم

هر چی میرم جلو تر سخت تر میشه داره صبر عیوب میخواد بازیش تا چند روز دیگه میام عکساشو میزارم

لینک به ارسال
سعید جان من ??علا تو همون demon souls بازی گیمر طلبیه راستی من اون جایی که میگ??تمو رد کردم

هر چی میرم جلو تر سخت تر میشه داره صبر عیوب میخواد بازیش تا چند روز دیگه میام عکساشو میزارم

دقیقا باید گیمر باشی تا بتونی این بازی رو رد کنی.مخصوصا demon's souls که یه مقداری از دو تا دارک سولز ها سخت تره و اگه تمومش کنی حتما میتونی دوتا دارک سولز رو هم تموم کنی.واقعا دمت گرم که نشستی و داری demon's souls رو بازی میکنی.کار هرکسی نیست.مو??ق باشی.وقتی ایشالا تمومش کنی چنان لذتی بهت دست میده که ??کر میکنی قویترین گیمر دنیایی و یه د??عه به خودت میای و میبینی یه جای بزرگ توی قلبت و خاطرات گیمر بودنت رو این بازی گر??ته و هیچ وقت نمیتونی ??راموشش کنی.اونجاست که میشینی پای دوتا دارک سولز و چون با کلیت این بازیا اشنا شدی دوبرابر demon's souls لذت میبری ازشون و دیگه برات اونقدر سخت نیست.غول این 3 تا بازی همین demon's souls هستش.ایول داری.:thumbup::thumbup: به جمع گیمرهای هاردکور خوش اومدی.:thumbup:

لینک به ارسال

داداش سعید شما دیگه کی هستی من توی اول دارک سولز گیر کردم شما دومش هم 100% تموم کردی :scared::scared::scared::scared:

تکبیر.............................

واقعا بهت تبریک میگم استاد کارت درسته

در هر نظر یک گیمر واقعی هستی داداش :love:

لینک به ارسال
داداش سعید شما دیگه کی هستی من توی اول دارک سولز گیر کردم شما دومش هم 100% تموم کردی :scared::scared::scared::scared:

تکبیر.............................

واقعا بهت تبریک میگم استاد کارت درسته

در هر نظر یک گیمر واقعی هستی داداش :love:

چاکرم داش علی گل.به من لط?? داری همیشه شما.تو هم یکم صبر و حوصله کنی ردش میکنی بازی رو و وقتی با قوانین دنیای زیبا و مخو??ش اشنا بشی اونوقت دیگه خیلی راحت تر میتونی بازی کنی.بازم مرسی از لط??ت داداش گل با معر??ت.:thumbup:

لینک به ارسال
چاکرم داش علی گل.به من لط?? داری همیشه شما.تو هم یکم صبر و حوصله کنی ردش میکنی بازی رو و وقتی با قوانین دنیای زیبا و مخو??ش اشنا بشی اونوقت دیگه خیلی راحت تر میتونی بازی کنی.بازم مرسی از لط??ت داداش گل با معر??ت.:thumbup:

مگه میشه به داداش گلی مثل شما لط?? نداشت ؟:5yt82hl_th:

شما مثل داداش بزرگم میمونی :love:

چشم داداش حتما دارم بازی می کنم ولی واقعا سخته :biggrin2:

سخت به معنای واقعی :10:

لینک به ارسال
مگه میشه به داداش گلی مثل شما لط?? نداشت ؟:5yt82hl_th:

شما مثل داداش بزرگم میمونی :love:

چشم داداش حتما دارم بازی می کنم ولی واقعا سخته :biggrin2:

سخت به معنای واقعی :10:

قربونت علی جان.شما داداش گل منی.صبر داشته باش ردش میکنی حتما.:thumbup:

لینک به ارسال

بار دوم بازی رو شروع کردم.خیلی جالبه چون بار دوم یه سری دشمن جدید میان و یه ایتمهای جدیدی واسه برداشتن اضا??ه شده.اینطوری اصلا خسته کننده نمیشه(البته برای من که هیچ وقت نمیشه).بیخود نیست سازنده ها گ??تن تا 3 بار بازی کردن ایتمها و دشمنا و مراحل جدیدی وجود داره.نمیدونم چی بگم راجع به این بازی.اینقدر گسترده و پر از رمز و رازه که ادم دهنش باز میمونه.چقدر سازنده های این بازی برای طر??داراشون ارزش قائل هستن و چه بازی بی نقصی رو برای ما ساختن.دمشون گرم واقعا.به دور از تعصب میگم این حر??و: خدایی هیچ هیچ هیچ عیب و نقصی نمیشه روی بازی گذاشت و واقعا 10 از 10 برازندشه.:thumbup:

لینک به ارسال

سلام سعید جان من هم بازی رو تمام کردم ولی زیاد از داستان بازی سردرنیاوردم ولی واقعا گرا??یکش بهتر از Dark Souls 1 بود بخصوص مرحله آخر اون سه تا بی معر??ت خیلی سخت بود شما منظورمو متوجه میشی سعید جان

یا امیرالمومنین ع مدد :4:

لینک به ارسال

اقا اینم عکسای demon souls منه تا به اینجا حدودا 16 ساعت بازی کردم و تا به اینجا یه ه??ت هشتایی قول ن??له کردم( البته هر کدومشون رسمو کشیدن

تا بکشمشون :369182h9f7t06oge:) ??قط یه سوال از دوستایی که این بازیو تموم کردن دارم اینکه چطور باید از جادو تو بازی است??اده کنم مثلا یک جادوم گر??تم به نام heal که نمیتومنم ازش است??اده کنم لط??ا راهنمایی کنید

[ATTACH=CONFIG]8572[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]8573[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]8574[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]8575[/ATTACH]

لینک به ارسال
سلام سعید جان من هم بازی رو تمام کردم ولی زیاد از داستان بازی سردرنیاوردم ولی واقعا گرا??یکش بهتر از Dark Souls 1 بود بخصوص مرحله آخر اون سه تا بی معر??ت خیلی سخت بود شما منظورمو متوجه میشی سعید جان

سلام داداش.خسته نباشی.دمت گرم.من بار دوم رو شروع کردم و چند مرحله ر??تم.خیلی لذت داره با تمام لولهایی که گر??تی بازی رو شروع میکنی.:thumbup:

لینک به ارسال
اقا اینم عکسای demon souls منه تا به اینجا حدودا 16 ساعت بازی کردم و تا به اینجا یه ه??ت هشتایی قول ن??له کردم( البته هر کدومشون رسمو کشیدن

تا بکشمشون :369182h9f7t06oge:) ??قط یه سوال از دوستایی که این بازیو تموم کردن دارم اینکه چطور باید از جادو تو بازی است??اده کنم مثلا یک جادوم گر??تم به نام heal که نمیتومنم ازش است??اده کنم لط??ا راهنمایی کنید

8572-img_۲۰۱۴۰۴۰۵_۲۳۴۷۴۵-jpg8573-img_۲۰۱۴۰۴۰۵_۲۳۴۶۴۰-jpg8574-img_۲۰۱۴۰۴۰۵_۲۳۴۹۴۲-jpg8575-img_۲۰۱۴۰۴۰۶_۰۰۱۱۲۷-jpg

ایول یادش بخیر demon's souls.

داداش اگه درست یادم باشه راجع به جادو:

اولا که زیر هر جادو رو بخون نوشته که برای است??اده نیاز داری که لول مثلا faith ??لان عدد باشه.اول ببین اصلا به اون عدد مورد نیاز برای است??اده از این جادو رسیدی یا نه.معمولا اگه عدد رو زیر جادو قرمز بنویسه یعنی نمیتونی هنوز است??اده کنی و باید اون ??اکتور مورد نیاز جادو رو تو اپگریدهای بعدیت ارتقا بدی.

دوم این که هر جادو نیاز به یه وسیله ی مخصوص داره.اگه درست یادم باشه 3 نوع جادو هست تو بازی که هرکدوم یه وسیله ی خاص میخواد و برای است??اده از هر نوع از اون جادوها باید یکی از ??اکتورای شخصیتت به یه عددی رسیده باشه.یه مثال میزنم متوجه بشی:مثلا همون جادوی heal که گ??تی نیاز داره که مقدار faith تو به 30 رسیده باشه(مثلا میگم).حالا تو باید ببینی 30 شده این ??اکتور یانه.اگه شده میتونی است??اده کنی که بهت میگم چطوری.اگه نه که اول باید عدد faith رو ارتقا بدی به حد مورد نیاز.

گ??تم 3 جور جادو وجود داره(??کر کنم) :1-pyromancer (جادوهای اتشی) 2-magic(جادوهای معمولی مثل رعد و برق) 3-miracle (معجزه مثل همون heal اگه اشتباه نکنم)

برای جادوهای اتشی باید یه دستکش زرد رنگ رو اگه گر??تی جای اسلحه ی سمت راستت ??عال کنی و یکی از جادوهای اتش رو مثل fireball تو خونه ی بالایی ??عال کنی و میبینی که رنگ جادو روشن میشه یعنی اسلحه ی درست رو برای جادو انتخاب کردی.ولی اگه اسلحه غلط باشه میبینی که جادو تو خونه ی بالایی کم رنگ و تاریکه.

برای magic باید از اسلحه ای به اسم staff یا همون چوب جادو است??اده کنی جای اسلحه ی سمت راستت و یه جادو مثل برق رو بزاری تو خونه ی بالایی(از 4 تا خونه ای که رو ص??حه ی اسلی بازی میبینی).باز میبینی که روشن میشه یعنی میتونی است??اده کنی.حالا وقتی دکمه ی حمله رو میزنی به جای شمشیر زدن جادو میزنه.

برای miracle ها دقیقا یادم نیست از چه اسلحه ای است??اده میشد.شاید هم همون staff واسه miracle هم جواب بده.یه miracle مثل heal رو بزار تو خونه ی بالایی و استا?? رو دستت بگیر ببین اگه heal توی خونه ی بالا روشن شد یعنی درسته.اگه نشد برو توی لیست اسلحه هات و توضیحات هر اسلحه رو بخون ببین تو کدومش نوشته برای است??اده ی miracle.(البته شمشیر و نیزه و اینا نیست.یه چیزی تو مایه های همون استا?? باید باشه.درست یادم نیست)

لینک به ارسال
سلام داداش.خسته نباشی.دمت گرم.من بار دوم رو شروع کردم و چند مرحله ر??تم.خیلی لذت داره با تمام لولهایی که گر??تی بازی رو شروع میکنی.:thumbup:

سلام سعید جان Level من اگه اشتباه نکنم 999 یا 9999 هستش دیگه جانداره مو??ق باشی

لینک به ارسال

داش سعید واقعا ایول داری دمت گرم که انقدر دقیق توضیح دادی و وقت ارزشمندتو برام گزاشتی:thumbup::4:

العان دیگه ??همیدم چه جوری باید از جادو است??اده کنم یه دنیا ممنون:love::thumbsup:

لینک به ارسال
داش سعید واقعا ایول داری دمت گرم که انقدر دقیق توضیح دادی و وقت ارزشمندتو برام گزاشتی:thumbup::4:

العان دیگه ??همیدم چه جوری باید از جادو است??اده کنم یه دنیا ممنون:love::thumbsup:

چاکرم داداش.خوشحالم که متوجه شدی.خیلی سعی کردم که کامل بگم تا جایی که یادم بود.من این بازی رو 3 سال پیش بازی کردم یه سری چیزاش درست یادم نبود.:thumbup:

لینک به ارسال
سلام سعید جان Level من اگه اشتباه نکنم 999 یا 9999 هستش دیگه جانداره مو??ق باشی

داداش با من هم اره؟من خودم این کاره ام.من بار دوم بازی هستم و د??عه ی اول کل دشمنای بازی رو کشتم 12 بار و لول زدم (که عمرا کسی این کارو نکرده) تازه لولم شده 250.حالا تو یه بار بازی رو تموم کردی به من میگی شدی 999 یا 9999!!!!!!!!!!!!!!

هیچ وقت به این لول نه من نه تو نه هیچ کس نخواهد رسید.البته شاید اگه 100 بار بازری رو تموم کنی بشه 999.چون مقدار روح لازم برای هر لول به صورت تصاعدی بالا میره و مثلا من الان برای هر یک لول باید 130000 روح جمع کنم.اونوقت تو اومدی به من میگی شدی 999 یا از اون جالبتر 9999.بی خیال داداش.:biggrin2:

لینک به ارسال
داداش با من هم اره؟من خودم این کاره ام.من بار دوم بازی هستم و د??عه ی اول کل دشمنای بازی رو کشتم 12 بار و لول زدم (که عمرا کسی این کارو نکرده) تازه لولم شده 250.حالا تو یه بار بازی رو تموم کردی به من میگی شدی 999 یا 9999!!!!!!!!!!!!!!

هیچ وقت به این لول نه من نه تو نه هیچ کس نخواهد رسید.البته شاید اگه 100 بار بازری رو تموم کنی بشه 999.چون مقدار روح لازم برای هر لول به صورت تصاعدی بالا میره و مثلا من الان برای هر یک لول باید 130000 روح جمع کنم.اونوقت تو اومدی به من میگی شدی 999 یا از اون جالبتر 9999.بی خیال داداش.:biggrin2:

سلام خدمت آقا سعید گ:5yt82hl_th:و:5yt82hl_th:ل این هم مدرک

[ATTACH=CONFIG]8578[/ATTACH]

Havel's Armor

&

Smelter Sword+5

[ATTACH=CONFIG]8579[/ATTACH]

Faraam Armor+10

&

Smelter Sword+5

[ATTACH=CONFIG]8580[/ATTACH]

Alonne Greatebow+10

[ATTACH=CONFIG]8581[/ATTACH]

این شمشیر رو اسمشو یادم ر??ت :biggrin2:

[ATTACH=CONFIG]8582[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8583[/ATTACH]

لینک به ارسال

اون تصویر دوم مشکوکه. مث بازی هایی میمونه که رمز میزنی یهو همه چی میشه 999999999999999

لینک به ارسال

سلام سعید جان شما راست گ??تی level من 9999 نبود 24402 هست

لینک به ارسال
سلام خدمت آقا سعید گ:5yt82hl_th:و:5yt82hl_th:ل این هم مدرک

8578-20140406_133722-jpg

Havel's Armor

&

Smelter Sword+5

8579-20140406_134017-jpg

Faraam Armor+10

&

Smelter Sword+5

8580-20140406_134528-jpg

Alonne Greatebow+10

8581-20140406_134921-jpg

این شمشیر رو اسمشو یادم ر??ت :biggrin2:

8582-20140406_134638-jpg

8583-20140406_134714-jpg

داداش من ذیگه دخل این بازیارو اوردم.من که با این چیزا خام نمیشم اخه عزیز من.من 200 ساعت بازی کردم لولم 250 شده تو یا 18 ساعت بازی شدی 9999.حالا نمیدونم رمز زدی چیت کد زدی یا هرچی.خلاصه این طبیعی و واقعی نیست.بازی با رمز و کد اصلا بدرد نمیخوره.مخصوصا این بازی که سختیش دلیل لذت بخش بودنشه.با رمز زدن و رسیدن به این لول دیگه بای م??ت نمی ارزه چون با یه ضربه همه دشمنا رو میکشی و این میشه مثل بقیه بازیا.

لینک به ارسال
داداش من ذیگه دخل این بازیارو اوردم.من که با این چیزا خام نمیشم اخه عزیز من.من 200 ساعت بازی کردم لولم 250 شده تو یا 18 ساعت بازی شدی 9999.حالا نمیدونم رمز زدی چیت کد زدی یا هرچی.خلاصه این طبیعی و واقعی نیست.بازی با رمز و کد اصلا بدرد نمیخوره.مخصوصا این بازی که سختیش دلیل لذت بخش بودنشه.با رمز زدن و رسیدن به این لول دیگه بای م??ت نمی ارزه چون با یه ضربه همه دشمنا رو میکشی و این میشه مثل بقیه بازیا.

سلام سعید جان باورکن رمز نزدم

لینک به ارسال
سلام سعید جان باورکن رمز نزدم

ok باور میکنم که با 51 دقیقه بازی لولت شده 24 هزار ولی من با 200 ساعت بازی لولم 250 شده.احتمالا بازی تو با من ??رق میکنه.??کر کنم دستگاهت خاموشم که هست شخصیتت تند تند داره لول میخوره.چی بگم والا.حتما راست میگی دیگه داداش.مو??ق باشی.

لینک به ارسال

سلام دوستان این بازی بعد 10 بار 11 بار بازی رو آخر کردن هی سختر میشه dark sprit ها دوتا دوتا میان البته سول هم بیشتر میده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...