رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

عکس شخصیتتون تو بازی dark souls 2 و لول و ساعت بازیتون

پست های پیشنهاد شده

ok باور میکنم که با 51 دقیقه بازی لولت شده 24 هزار ولی من با 200 ساعت بازی لولم 250 شده.احتمالا بازی تو با من ??رق میکنه.??کر کنم دستگاهت خاموشم که هست شخصیتت تند تند داره لول میخوره.چی بگم والا.حتما راست میگی دیگه داداش.مو??ق باشی.

سلام سعید جان ببخش اگه ناراحتت کردم :5yt82hl_th: قصدم این نبود شما ناراحت بشی

یا امیرالمومنین ع مدد :4:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام سعید جان ببخش اگه ناراحتت کردم :5yt82hl_th: قصدم این نبود شما ناراحت بشی

نه داداش.این چه حر??یه میزنی.ناراحتی نداره که.ولی یه جای کار میلنگه با این لول.:thumbup:

لینک به ارسال

سلام سعید جان اون level ها ساخنگی بود اگه خاسنی بگم آخرین level بازی چقدر هست و چه اندازه سول میخاد level های آخر باورد نمیشه :scared:

لینک به ارسال
سلام سعید جان اون level ها ساخنگی بود اگه خاسنی بگم آخرین level بازی چقدر هست و چه اندازه سول میخاد level های آخر باورد نمیشه :scared:

میدونستم داداش.گ??تم که امکان نداره اصلا.من الان لول 250 هستم و واسه هر لول حدود 150 هزارتا روح میخواد حالا اگه برسه مثلا به لول 900 ??کر کنم 10 میلیون روح واسه هر لول میخواد و باید بازی رو 300 بار تموم کنی تا برسی به اون لول.

داداش بازی سق?? لول خاصی نداره.وقتی که تمام ??اکتورهات به 99 برسه دیگه نمیتونی بیشتر لول بزنی.ولی از اونجایی که هر کلاس با یه لول جدا بازی رو شروع میکنه نمیشه یه عدد خاص گ??ت.ولی کلا سق?? لول بازی حدودا میشه تعداد ??اکتورهایی که داری ضربدر 99.

لینک به ارسال

سلام پس اگه اینطور حساب کنیم به Level 900 نمیرسه :91:درسته

لینک به ارسال
سلام پس اگه اینطور حساب کنیم به Level 900 نمیرسه :91:درسته

??کر کنم همین حدودا میشه.وقتی که همه ??اکتورات 99 بشه دیگه روح هم که بگیری چیزی نداری که بخوای بالاتر ببری.

لینک به ارسال

سلام اینطور که من حساب کردم میشه چیزی حدود 830 یا 840 Level :thumbup: حالا بازم هرکس کامل کرد بگه

لینک به ارسال

هیچ کس نمیتونه کامل کنه داداش.مگر اینکه چندسال بازی کنی.

لینک به ارسال

دوستان عزیز اینم از عکس های پایانی سخت ترین بازی دنیا یعنی demon's souls .

این بازی یکی از بهترین و سخت ترین و طولانی ترین بازی طول عمر گیمرم بود.:sig:

[ATTACH=CONFIG]8617[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]8618[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]8619[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]8620[/ATTACH]

الان دوباره بازیو شروع کردم. دشمنا سخت جون تر شدن و بعضی جاها دشمن جدیدم ظاهر میشه ولی در عوض روح بیشتری میدن .

شمشیری که تو عکس سوم میبینید قوی ترین سلاح بازیه که از اخرین غول بازی گر??تم یدونه به ادم معمولی میزنم میخوابه:lol:

تو بازی سخت ترین غول ها که پدرمو دراوردن تا بکشمشون و بالای 30 بار ریست کردم بازیو یکی اون غول اتیشیه Flame Lurker و 0ld king allant که رئیس

همشون بود این دو تارو با هزار جور بدبختی و کلک رشتی کشتم:biggrin2:

ولی کلا این بازی و دارک سولز اگه قلقای بازی بیاد دستتون از سختی محلک و کشنده درمیاد و لذت جاشو میگیره:thumbup::thumbsup:

لینک به ارسال
دوستان عزیز اینم از عکس های پایانی سخت ترین بازی دنیا یعنی demon's souls .

این بازی یکی از بهترین و سخت ترین و طولانی ترین بازی طول عمر گیمرم بود.:sig:

8617-img_۲۰۱۴۰۴۱۰_۲۱۵۸۴۶-jpg8618-img_۲۰۱۴۰۴۱۰_۲۲۰۱۴۷-jpg8619-img_۲۰۱۴۰۴۱۰_۲۲۱۲۱۱-jpg8620-img_۲۰۱۴۰۴۱۰_۲۲۰۶۰۷-jpg

الان دوباره بازیو شروع کردم. دشمنا سخت جون تر شدن و بعضی جاها دشمن جدیدم ظاهر میشه ولی در عوض روح بیشتری میدن .

شمشیری که تو عکس سوم میبینید قوی ترین سلاح بازیه که از اخرین غول بازی گر??تم یدونه به ادم معمولی میزنم میخوابه:lol:

تو بازی سخت ترین غول ها که پدرمو دراوردن تا بکشمشون و بالای 30 بار ریست کردم بازیو یکی اون غول اتیشیه Flame Lurker و 0ld king allant که رئیس

همشون بود این دو تارو با هزار جور بدبختی و کلک رشتی کشتم:biggrin2:

ولی کلا این بازی و دارک سولز اگه قلقای بازی بیاد دستتون از سختی محلک و کشنده درمیاد و لذت جاشو میگیره:thumbup::thumbsup:

پسر ایوللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

دمت گرم تبریک میگم بهت که بالاخره تمومش کردی.خیلی جالبه منم از وقتی که توی ??emon's souls این لباس شوالیه رو گر??تم تقریبا دیگه همیشه این تنم بود چون کلاهشو که شاخ داره خیلی دوست داشتم.تو هم همین لباس تنته.خیلی قشنگ گ??تی که اگه قلقای بازی دستت بیاد لذت شدید جای سختی رو میگیره.دقیقا همین طوره.باید تاکتیک و الگوی حمله ی دشمنا رو یاد بگیری و بهشون ضد حمله بزنی.من غول اخر بازی رو که خیلی سخت بود یادمه هی دور اون درختی که وسط بود میچرخیدم و نمیتونست هی بهم حمله کنه و منم هی یکی یکی بهش ضربه میزدم تا کشتمش.دقیقا باید بعضی جاهای بازی کلک رشتی میزدی تا رد میشدمثلا یکی از غولای بازی رو میشد قبل از این که وارد مه بشی از پشت مه با تیر کمون بکشی.این باگ نبود بلکه سازنده ها عمدا گذاشته بودن تا اونایی که زرنگن است??اده کنن.

به هر حال دمت گرم که سخت ترین بازی دنیا رو تموم کردی.حالا خیلی خوش به حالته.چون دو تا دارک سولز دست نخورده داری که میتونی به طرز وحشتناکی ازشون لذت ببری.چون دیگه قوانین دنیای بازی رو میدونی و میتونی از اول بازی ??قط لذت ببری.چون demon's souls تقریبا از دارک سولز ها سخت تره.البته بعضی غولهای دارک سولز ها اشکتو بدجوری در میارن ولی ??کر کنم خودت دیگه ??همیدی که با این که بازی خیلی سخته و غولها وحشتناک قوین ولی همشون یه راه و تاکتیک و قلق دارن که میشه کشتشون.

حال کردم که تموم کردی بازیو.دمت گرم.:thumbup::thumbup:

حالا جالبش اینه که یه د??عه به خودت میای و میبینی بار دوم رو هم تا وسطای بازی ر??تی و یه د??عه دوباره به خودت میای میبینی بار سوم رو شروع کردی.این جادوی این بازیه که اعتیاد شدیدی به لول زدن پیدا میکنی.

لینک به ارسال

چاککررررممم سعید جان حالا حالاها مونده من به استادیه شما برسم . اره منم عاشق این کلاه شاخ شاخداره ام. کلا از کلاس شوالیش خیلی خوشم میاد:thumbup:

واقعا به این بازی دلبسته شدم چون تو بازی هم خودت ارتقا پیدا میکنی هم دشمنات و این که بعضی جا ها دشمنای جدید میان سر وقتت.

العانم dark sols 1 دانلود شده اماده دارم که باید سناریوی جدیدیو اغاز کنم :thumbup:

لینک به ارسال
چاککررررممم سعید جان حالا حالاها مونده من به استادیه شما برسم . اره منم عاشق این کلاه شاخ شاخداره ام. کلا از کلاس شوالیش خیلی خوشم میاد:thumbup:

واقعا به این بازی دلبسته شدم چون تو بازی هم خودت ارتقا پیدا میکنی هم دشمنات و این که بعضی جا ها دشمنای جدید میان سر وقتت.

العانم dark sols 1 دانلود شده اماده دارم که باید سناریوی جدیدیو اغاز کنم :thumbup:

قربونت داداش.دیگه الان به جرات میتونم بهت بگم یه گیمر hardcore.تعداد کسایی که مخصوصا تو ایران تونستن این بازی رو تموم کنن و همون اول بی خیالش نشن زیاد نیست.خیلیا به این بازی میگن مسخره چون مال این حر??ا نیستن که بخوان این بازی رو تموم کنن.داداش حالا یه چیزی بهت میگم بعدا بهم بگو راست گ??تم یا دروغ گ??تم.از الان به بعد دیگه کم کم بازیای سطحی که خیلی ساده و معمولی و سرراستن دیگه زیاد ارضات نمیکنن و اروم اروم میبینی بازی که rpg نیست و لول نمیخوری دیگه خیلی بهت حال نمیده و به سمت بازیای rpg گرایش پیدا میکنی.هر وقت که خواستی یه بازی rpg بازی کنی بهم بگو تا بهتریناشو بهت معر??ی کنم و تو بازی کمکت کنم.(البته اگه کمکایی که تو این بازی بهت کردم بدردت خورده باشه).چون کمتر بازی rpg از زیر دستم درر??ته.خوبی بازی rpg اینه که تو هم کاملا با تمتم وجودت احساس میکنی که شخصیتت ذره ذره قوی میشه و احساس میکنی که خودت داری بزرگش میکنی و بهش وابسته میشی.خدایی کدوم لذت با لذتی که وقتی روحات به حدی میرسید که می تونستی شخصیتت رو اپگرید کنی قابل مقایسه هستش؟یا با کشتن کدوم غول تو کدوم بازی به اندازه ای که وقتی غولای مرگبار این بازی رو میکشتی به خودت ا??تخار میکردی و احساس قدرت بهت میداد؟

بازی rpg از نظر روانی وابستت میکنه به بازی و شخصیتت.چون تو وقتی مثلا call of duty بازی میکنی میدونی که این شخصیت تو نیست و همه ی دنیا با همین بازی میکنن و قوی هم نمیشه.ولی شخصیت demon's souls تو ??قط مال خودته و شبیه هیچ شخصیت دیگه ای تو بازی هیچ کس نیست.از لباسش گر??ته تا قیا??ش و قدرت هاش کاملا با جزییات سلیقه ی تو ساخته شده و مختص خودته.:thumbup: مو??ق باشی.دارک سولز رو هم شروع کردی بگو تا کمکی از دستم برمیاد انجام بدم داداش.:thumbup:

لینک به ارسال
قربونت داداش.دیگه الان به جرات میتونم بهت بگم یه گیمر hardcore.تعداد کسایی که مخصوصا تو ایران تونستن این بازی رو تموم کنن و همون اول بی خیالش نشن زیاد نیست.خیلیا به این بازی میگن مسخره چون مال این حر??ا نیستن که بخوان این بازی رو تموم کنن.داداش حالا یه چیزی بهت میگم بعدا بهم بگو راست گ??تم یا دروغ گ??تم.از الان به بعد دیگه کم کم بازیای سطحی که خیلی ساده و معمولی و سرراستن دیگه زیاد ارضات نمیکنن و اروم اروم میبینی بازی که rpg نیست و لول نمیخوری دیگه خیلی بهت حال نمیده و به سمت بازیای rpg گرایش پیدا میکنی.هر وقت که خواستی یه بازی rpg بازی کنی بهم بگو تا بهتریناشو بهت معر??ی کنم و تو بازی کمکت کنم.(البته اگه کمکایی که تو این بازی بهت کردم بدردت خورده باشه).چون کمتر بازی rpg از زیر دستم درر??ته.خوبی بازی rpg اینه که تو هم کاملا با تمتم وجودت احساس میکنی که شخصیتت ذره ذره قوی میشه و احساس میکنی که خودت داری بزرگش میکنی و بهش وابسته میشی.خدایی کدوم لذت با لذتی که وقتی روحات به حدی میرسید که می تونستی شخصیتت رو اپگرید کنی قابل مقایسه هستش؟یا با کشتن کدوم غول تو کدوم بازی به اندازه ای که وقتی غولای مرگبار این بازی رو میکشتی به خودت ا??تخار میکردی و احساس قدرت بهت میداد؟

بازی rpg از نظر روانی وابستت میکنه به بازی و شخصیتت.چون تو وقتی مثلا call of duty بازی میکنی میدونی که این شخصیت تو نیست و همه ی دنیا با همین بازی میکنن و قوی هم نمیشه.ولی شخصیت demon's souls تو ??قط مال خودته و شبیه هیچ شخصیت دیگه ای تو بازی هیچ کس نیست.از لباسش گر??ته تا قیا??ش و قدرت هاش کاملا با جزییات سلیقه ی تو ساخته شده و مختص خودته.:thumbup: مو??ق باشی.دارک سولز رو هم شروع کردی بگو تا کمکی از دستم برمیاد انجام بدم داداش.:thumbup:

ات??اقا دقیقا حر?? دلمو زدی. من کلا با بازی هایی که خیلی سطحی و ساده و معمولی و سرراستن حال نمی کنم . بازیی بهم لذت میده که توش چالش وجود داشته باشه و راحت نتونی تا اخرش بری و دشمنات سرسخت تر از خودت باشن . تا قبل این هیچ عنوان rpg انقدر بهم حال نداده بود و کلا بازی rpg کار هر کسی نیست درسته.و البته که کمک هات به جا بود سعید جان تو بازی.

حالا برم dark souls شروع کنم ببینم چند مرده حلاجم . اگر هم به مشکل خوردم اشکالی نداره استادی مثل شما رو دارم مزاحمت میشم:blushing:

لینک به ارسال
ات??اقا دقیقا حر?? دلمو زدی. من کلا با بازی هایی که خیلی سطحی و ساده و معمولی و سرراستن حال نمی کنم . بازیی بهم لذت میده که توش چالش وجود داشته باشه و راحت نتونی تا اخرش بری و دشمنات سرسخت تر از خودت باشن . تا قبل این هیچ عنوان rpg انقدر بهم حال نداده بود و کلا بازی rpg کار هر کسی نیست درسته.و البته که کمک هات به جا بود سعید جان تو بازی.

حالا برم dark souls شروع کنم ببینم چند مرده حلاجم . اگر هم به مشکل خوردم اشکالی نداره استادی مثل شما رو دارم مزاحمت میشم:blushing:

قربونت محمدرضا جون.در خدمتم.مطمئن باش چون demon's souls رو تموم کردی تو دارک سولز به مشکل جدی نخواهی خورد و ات??اقا با سیستم save بازی خیلی حال خواهی کرد.:thumbup:

لینک به ارسال
قربونت محمدرضا جون.در خدمتم.مطمئن باش چون demon's souls رو تموم کردی تو دارک سولز به مشکل جدی نخواهی خورد و ات??اقا با سیستم save بازی خیلی حال خواهی کرد.:thumbup:

خدارو شکر توسیستم سیو دیمون سولز که واقعا خیلی ازیت شدم به نظرم تنها ایرادش همین بود

لینک به ارسال
خدارو شکر توسیستم سیو دیمون سولز که واقعا خیلی ازیت شدم به نظرم تنها ایرادش همین بود

و دلیل اصلی سخت تر بودن demon's souls هم همین سیستم سیوش هست (نمیشه گ??ت ایراد چون بازی با همین سیستم هم باز منطقی بود و قابل رد کردن) وگرنه غولها و دشمنای دارک سولز از demon's souls اسونتر نیستن.ولی توی دارک سولز bonfire ها اضا??ه شدن که مثل چک پوینت عمل میکنن و تعدادشون هم خیلی کم نیست(البته اصلا هم زیاد نیست که ??کر کنی هر دو قدم یه دونه هست بلکه بعضیاشون خیلی از هم دورن).البته خیلی به دلت صابون نزن چون درسته که هر بار توی bonfire استراحت کنی بازیت سیو میشه و خونت پر میشه ولی تمم دشمنایی که کشتی دوباره از اول ظاهر میشن و دوباره باید بکشیشون.کلا از این سری بازی انتظار نداشته باش که باهات مهربون باشه ولی خوب به جاش در دادن روح و ایتم خیلی بخشنده اس(وهمین طور در پس گر??تن روحها ازت جدی تره!!!!!!!!!!!!!:biggrin2:) :biggrin2::thumbup::thumbup:

لینک به ارسال
بچه ها بالاخره dark souls 2 رو تموم کردم به طور کامل و همه ی رازها و راههای مخ??ی بازی رو صددرصد کامل کردم.تمام دشمنای بازی رو 12 بار کشتم و تقریبا دیگه هیچ دشمنی تو بازی ظاهر نمیشه.

تو این تاپیک اگه دارک سولز (1 یا 2) یا demon's souls بازی میکنین عکس شخصیتتون و لول و ساعت بازیتون رو بذارین.

8553-dsc02067-jpg 8554-dsc02066-jpg 8555-dsc02065-jpg 8556-dsc02064-jpg 8557-dsc02063-jpg

سعید جان تو عکس همون تیر کمون خ??نس که میگ??تی؟

لینک به ارسال
سعید جان تو عکس همون تیر کمون خ??نس که میگ??تی؟

اره داداش.دقیقا همینه.

لینک به ارسال

اینم از من :smi.le:

داداش سعید اون شمشیر آبیه همونه که میگ??تم

گنده و به ظاهر قویه

اما بخدا آدم معمولی هم به زور میکشه !!!

شاید قدرتاشو کش?? نکردم چون اونی که اینو داشت با دو ضربه له میکرد منو !!!

[ATTACH=CONFIG]9554[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9555[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9556[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9557[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9558[/ATTACH]

لینک به ارسال

ایول داداش.باریکلا.

??قط یه کار خیلی بد کردی اونم اینه که چرا صاحب این شمشیر رو کشتی؟هیچ کس رو نکش توی بازی از ادمایی که میبینی.باهاشون تا خر حر?? بزن.بهت کلی چیز میز جدید میدن.ایتم های خوب می??روشن.از همه مهمتر این یارو رو که کشتی دیگه وقت غول اخر نمیاد کمکت کنه غول اخر مزگبار بازی رو بکشی.

ولی عکسای باحالی داری.امیدوارم لولت برسه به 300

لینک به ارسال

ای وای بدبخت شدم که :ohmy:

کاشکی نمیکشتمش :sad:

چشم . هیچکسو نمیکشم :smi.le:

??قط دشمنارو له میکنم:;-D:

لینک به ارسال

سلام دوستان امروز قوی تر شدم :w00t:

این عکسا خیلی خ??نن !!!

آرزوی همچین زرهی داشتم که گر??تم . البته با کمک آقا سعید گل :smi.le:

[ATTACH=CONFIG]9565[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9566[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9567[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9568[/ATTACH]

لینک به ارسال

سلام دوستان و مخصوصا آقا سعید گل

این عکس اول رو برای آقا سعید گذاشتم . داداش این قوی ترین جادوی بازی توی قسمت Sorcery هستش !!

[ATTACH=CONFIG]9654[/ATTACH]

این عکس پایین رو نگاه کنید . یه شعله ی خیلی کوچیکه دیگه ؟؟! اصلا ??کر نکنید سلاحه بلکه یه جادو هستش که توی عکس دومی عمل کردش رو میبینید . وقتی آتیشش روشن میشه هر کی نزدیکت میشه ذغال میشه !!!

[ATTACH=CONFIG]9653[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9652[/ATTACH]

اینا عکس سلاح هام هستش

[ATTACH=CONFIG]9651[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9650[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9649[/ATTACH]

لینک به ارسال

اینا عکسای جدید

اینا شمشیر های غول های بازی هستن که غولارو روحشونو دادم اینا رو گر??تم خیلی خ??نن

عکس اول هم خ??ن ترین تیرکمون بازیه !!

[ATTACH=CONFIG]9660[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9659[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9658[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9657[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9656[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]9655[/ATTACH]

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...