رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

Batman : Arkham Knight یک حماسه خواهد بود

پست های پیشنهاد شده

21-250x138.jpg

Batman : Arkham Knight جدید ترین بازی استدیو خوش ذوق Rocksteady می باشد که قرار نیست بر روی کنسول های نسل ه??تم عرضه شود و همین بابت دلخوری بسیاری از طر??داران این قهرمان محبوب شده است. حال به تازگی تهیه کننده ی این عنوان آقای Dax Ginn اعلام کرده است که ساخت Batman : Arkham Knight بر روی کنسول های نسل هشتم باعث شده این بازی به مقیاس یک حماسه برسد.

وی اظهار داشت که ساخت بازی بر روی کنسول های نسل هشتم این اجازه را به آن ها داده که بتوانند شهر گاتهام را بسیار بهتر از نسخه های پیشین طراحی کنند و بازی را به مقایس یک حماسه برسانند :

نسل هشتم واقعا بهترین ??رصت برای ارایه ی چیز های جدید بود. ما در این بازی تنها جزئیات را بیشتر نکرده ایم زیرا این چیزی است که در همه ی بازی های جدید خود متعهد هستیم که آن را انجام دهیم. ما در واقع کاری کرده ایم که بازی به مقیاس یک حماسه برسد و شما می توانید یک حماسه با جزئیات بالا را بر روی کنسول های نسل هشتم تجربه کنید. Arkham Asylum و Arkham City هر دو بازی های بسیار خوبی بودند ولی ما می خواستیم با Arkham Knight به سطح جدیدی برویم. برای این کار ما این بار کل شهر گاتهام را طراحی کردیم که در نسخه های پیشین نظیر نداشته است. این یک چالش بسیار بزرگ و ??نی بود اما ما با ذوق بسیار آن را انجام دادیم.

شیرازه اصلی داستان از این قرار است که پس از مرگ جوکر در یک شب تمامی جنایتکاران باقی مانده گرد هم می آیند و تصمیم می گیرند با ترکیب نقشه های خود بتمن را برای همیشه از میان بردارند. در این میان شخصیت Scarecrow نقش اساسی و مهمی را در بازی ای??ا می کند و بمب های زیادی را در سرتاسر گاتهام تعبیه کرده است و همچنین با انتشار یکی از گاز های ترس آور خود مردم را وحشت زده نموده است. با توجه به وحشت مردم، گاتهام به طور کاملا تخلیه می شود و تنها نیرو های پلیس و جنایتکاران در آن حضور دارند و به این ترتیب گاتهام به یک میدان جنگ بدل می شود که در این میان بتمن برای پرده برداری از راز این درگیری ها و همچنین نجات مردم و گاتهام بار دیگر شنل خود را به تن خواهد کرد. طبق شایعات Batman : Arkham Knight قرار است در ۱۴ اکتبر برای PS4، Xbox One و PC عرضه شود و خبری از انتشار این بازی بر روی کنسول های نسل ه??تم نمی باشد.

منبع گیم??ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
چرته ! من که خوشم نیومد از داستانو گیم پلیش (با توجه به دموهاش)

ولی ??کر نمیکنم بازی بدی باشه.مخصوصا که واسه کنسولهای نسل جدیده.

لینک به ارسال

اصلا نه خوشم میاد نه بازیش می کنم :cursing::thumbdn::90:

حالم ازش بهم میخوره :thumbdn::electricf:

کلا همه نسخه های بتمن رو هیچکدوم حتی یک مرحله هم نر??تم:thumbdn:

لینک به ارسال

گناه داره عمو بتی نگو اینجوری خیلیم بد نیست بازیش مبارزه هاش که باحاله:thumbup::thumbup:

لینک به ارسال

مرسی !! جدی دمت گرم بابت نظرت ...

لینک به ارسال

??کر کنم داری زود نظر میدی.اصلا بازیای بدی نبودن.از همه نظر خوب بودن.به غیر از این اخریه arkham origins

لینک به ارسال
??کر کنم داری زود نظر میدی.اصلا بازیای بدی نبودن.از همه نظر خوب بودن.به غیر از این اخریه arkham origins

کلا سعید هرکس یه سبکی دوست داره ، من خودم سبکش رو بچگانه می دونم . ??قط ماموریت هایی که باید اسکن می کردی و قطعات رو کنار هم می ذاشتی که صحنه ی جرم رو بازسازی کنی رو دوست داشتم . خیلی بدم میومد وقتی کسی رو نمی تونستم بکشم و ??قط بیهوش می کردم . اگر سبکش مبارزاتی نبود با این ??ضیه مشکل نداشتم و لی وقتی مبارزه هست باید خون هم باشه . مخ??یکاری هاش هم بد نبود ولی انگار داری با چندتا احمق قایم موشک بازی می کردی . خیلی هوش مصنوعیش ضعی?? بود . کارکتر catwoman هم که دیگه تو نسخه ی آخریش نبود و ??کر نکنم تو این نسخش هم باشه چه ??ایده ؛‌اون خوب می کشت راحت تر هم می مرد ، حرکاتش هم جذاب بود . موا??ق ها لایک کنند .:thumbup:

لینک به ارسال
کلا سعید هرکس یه سبکی دوست داره ، من خودم سبکش رو بچگانه می دونم . ??قط ماموریت هایی که باید اسکن می کردی و قطعات رو کنار هم می ذاشتی که صحنه ی جرم رو بازسازی کنی رو دوست داشتم . خیلی بدم میومد وقتی کسی رو نمی تونستم بکشم و ??قط بیهوش می کردم . اگر سبکش مبارزاتی نبود با این ??ضیه مشکل نداشتم و لی وقتی مبارزه هست باید خون هم باشه . مخ??یکاری هاش هم بد نبود ولی انگار داری با چندتا احمق قایم موشک بازی می کردی . خیلی هوش مصنوعیش ضعی?? بود . کارکتر catwoman هم که دیگه تو نسخه ی آخریش نبود و ??کر نکنم تو این نسخش هم باشه چه ??ایده ؛‌اون خوب می کشت راحت تر هم می مرد ، حرکاتش هم جذاب بود . موا??ق ها لایک کنند .:thumbup:

بابا دمت گرمممممممم مثل خودمی

من اصلا ازش خوشم نمیاد

برای وقت بیکاری بری جدول حل کنی بازی کنی بهتر از بتمن هست:lol:

لینک به ارسال

داداش اخه وقتی بازی رو به اسم بتمن و شخصیت بتمن میسازن باید حقوق DC COMICS رو رعایت کنن و شخصیت بتمن با کمیکهاش مطابقت داشته باشه.وقتی تو ذات بتمن کشتن نیست نمیتونن که تو بازی مثلا بتمن سر یارو رو قطع کنه.بتمن یه چارچوبی داره که باید رعایت بشه.(اینو گ??تم که بدونی این که تو بازی کشتن نیست رو نمیتونی به عنوان یه عیب و ایراد در نظر بگیری چون با یه بازی بتمن طر??ی).سیستم مبارات بازی هم زمانی که توی arkham asylum نشون داده شد یه انقلاب توی سبک مبارزات تن به تن و سیستم ضد حمله بود و بازیای مو??قی مثل sleeping dogs کاملا الگوبرداری کردن از این سیستم و توی arkham city به اوج خودش رسید و این بازی اکثریت جوایز برترین بازی سال رو درو کرد.در مورد مخ??ی کاری هم واقعا اینقدر که میگی بد نبود و وقتی دونه دونه دشمنا رو اویزون میکردی و میر??تی سراغ بعدی لذت بخش بود.شهر arkham پر بود از ماموریت و معماهای ریدلر که بعضیاش واقعا سخت و جالب بودن.سیستم پرواز و قلاب انداختن سریع به هر نقطه ای که میخواستی کاملا سرعت بازی رو ح??ظ کرده بود و با اینکه بت موبیل نبود تو بازی ولی نبودش اصلا احساس نمیشد.از شخصیت پردازی قوی بتمن و کت وومن و.... هم نمیشه گذشت.در مجموع arkham asylum یه انقلاب رو تو بازیای کمیک بوکی شروع کرد و arkham city اونو به اوج و حد اعلا رسوند.ولی این اخری که توسط اساتید rockstedy ساخته نشد واقعا ضع?? داشت ودر حد اون دوتا قبلی نبود.حالا هم که برای این نسخه دوباره خود راک استدی بازی رو دست گر??ته و من که به شخصه امید زیادی بهش دارم.در مجموع بد گ??تن از ارکام سیتی از یه گیمر حر??ه ای که همه سبکارو بازی میکنه بعیده چون واقعا بازی بی نقصی بود(به استثنا یه سری ایرادات تو مبارزات با غول اخرها).تا وقتی یه بار کامل تمومش نکرده باشی از لذتش بی خبری و یه طر??ه به قاضی میری.با این حال بازم نظر خودتونه و کاملا برام محترمه.??قط اینارو گ??تم که نظرمو بدونید.وگرنه بازم شما میتونید بگید بازی گندی بود.:thumbup:

لینک به ارسال
بابا دمت گرمممممممم مثل خودمی

من اصلا ازش خوشم نمیاد

برای وقت بیکاری بری جدول حل کنی بازی کنی بهتر از بتمن هست:lol:

چشم داداش.هر چی شما بگی.:thumbup:

لینک به ارسال

منم مخال?? سری بازی های بتمنم. ولی در کل از شخصیتش خوشم میاد.:thumbup:

لینک به ارسال
منم مخال?? سری بازی های بتمنم. ولی در کل از شخصیتش خوشم میاد.:thumbup:

بتمن بهترین و با استیل ترین شخصیت کمیک هستش.مارول با اونهمه شخصیتهای عالی مثل اسپایدرمن حری?? همین یه شخصیت بتمن dc نمیشه.

لینک به ارسال
چشم داداش.هر چی شما بگی.:thumbup:

داداش ممنون من نظر خودم رو گ??تم شما لط?? داری بهما داداش:thumbup:

لینک به ارسال
بتمن بهترین و با استیل ترین شخصیت کمیک هستش.مارول با اونهمه شخصیتهای عالی مثل اسپایدرمن حری?? همین یه شخصیت بتمن dc نمیشه.

من هم از بتمن خوشم میاد ولی ازبازیش .....:ohnoes:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...