رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
bf4

خداحافظ ٬Windows XP خداحافظ یار ۱۲ ساله ما | امروز پشتیبانی از Windows XP توسط Microsoft تمام می شود

پست های پیشنهاد شده

HD-Windows-XP-Bliss-Wallpaper-Backgrounds-250x156.jpg اگر شما هم از Windows XP خاطره ها دارید و زمان زیادی را با آن سر کرده اید و ممکن است هنوز هم آن را داشته باشید٬ باید بگویم که امروز٬ دیگر شرکت سازنده این ویندوز یعنی Microsoft از این ویندوز پشتیبانی نخواهد کرد و از ??ردا٬ شما دیگر در ویندوز XPی هستید که هیچ پشتیبانی و بروز رسانی نخواهد بود. اگر برای شما امنیت شرط است٬ باید ویندوز خود را عوض کنید زیرا تا همین حالا که Microsoft پشتیبان شما بود٬ وضعیت بد بود اما وخیم نبود. ولی با اتمام پشتیبانی٬ قطعا ویندوز XP بدتر از حال و محل زندگی هکران خواهد شد. پس PC خود را بدون محا??ظت نگذارید و با ویندوز XP خداحا??ظی کنید.

بعد از ۱۲ سال همراهی این ویندوز٬ مایکروسا??ت دیگر دنبال پشتیبانی نیست و این مرگ ویندوز را٬ باید زمانی دانست که مایکروسا??ت زمانی را برای انتهای پشتیبانی و اتمام بروز رسانی اعلام کرد. بسیاری از بازی ها از همین حالا نیز Windows XP را پشتیبانی نمی کنند و به سمت سیستم عامل های جدید مایکروسا??ت ر??ته اند. اگر شما هنوز هم برای بازی از ویندوز XP است??اده می کنید٬ باید به ??کر مهاجرت به سیستم عامل دیگری باشید زیرا مدتی دیگر٬ ویندوز XP کمپ هکران می شود. مایکروسا??ت یک راهنمایی برای انتقال به ویندوز ها ی دیگر را برای کاربران این ویندوز منتشر کرده است و تلاش می کند که به شما٬ ویندوز Windows 8.1 را ب??روشد که بروز تر شوید و بعد از ۱۲ سال٬ به تکنولوژی وارد شوید اما این وارد شدن٬ نیازمند قدرت است!

Capture32.png Microsoft’s Windows XP support ends today

مایکروسا??ت ابتدا به کاربران توصیه کرده که یک سیستم خوب بخرند٬ سپس به سراغ مهاجرت بروند زیرا اغلب دارندگان این ویندوز٬ سیستم قوی ندارند. از اینجا می توانید راهنمای مایکروسا??ت را برای این مهاجرت بزرگ٬ مشاهده کنید. با اتمام این پشتیبانی٬ دیگر شاهد عرضه بازی هایی که از این ویندوز پشتیبانی کنند نیستم و قطعا دیگر در بیشتر مسائل مخصوصا سخت ا??زار نیز خبری از Windows XP نیست.

تعداد زیادی رایانه در جهان٬ هنوز در حال است??اده از ویندوز XP هستند! اگر شما هم ویندوز XP دارید و امنیت را دوست دارید٬ با ویندوز XP خداحا??ظی کنید و به دنیایی نو و جذاب تر٬ به دنیایی قدرتمند تر قدم بگذارید و بروز شوید.

منبع:وبسایت گیم??ا

Windows_XP-07.jpg خداحا??ظ ٬Windows XP خداحا??ظ یار ۱۲ ساله ما

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واقعا یکی از بهترین OS ها بود.من از بچگی با خدابیامرز XP کار میکردم.:sad::369167new03mb0ow:

لینک به ارسال

من که الانم xp دارم:cool:

لینک به ارسال

واقعا یک محصول ??وق العاده بود! وقتی یه نرم ا??زار با اینکه براش جایگزین بیاد ولی بتونه 12 سال عمر کنه ، یعنی یه شاهکاره! من 8 سال باهاش کار کردم و کلی باهاش خاطره دارم!

خداگهدار xp

لینک به ارسال

ببینید دوستان پشتیبانی واسه ی اونایی هست که ر??تن مثل بچه ی ادم این ویندوزو خریدن و هر ماه اپدیتاشو میگیرن :biggrin2: {نه واسه ی ما ایرانیا !}

.

ولی از یه نظر خوب نیست چون بازی های تحت پوشش کم میشن:thumbdn:

لینک به ارسال
پس مراقب باش کامپیوترت هک نشه.

رو اون کامپیوتر دیگست.چون ویندوز هشت روش درایور چاپگر نصب نمیشد و کلا به اینترنت هم وصل نیست که هک بشه.

لینک به ارسال
واقعا یکی از بهترین OS ها بود.من از بچگی با خدابیامرز XP کار میکردم.:sad::369167new03mb0ow:

کاملا باهات موا??قم:thumbup:

لینک به ارسال

منم از ویندوز xp حالا حالا ها بیرون نمیکشم:biggrin2:

لینک به ارسال

بهتزین ویندوز بود هرچی روش میریختی میومد

خدا??ظ یار 10 ساله:d054:

لینک به ارسال

بی خیال من که هر وقت ویندوز جدید اومد ر??تم سمتش ??قط ویستا خیلی گند بود ولی 7 و 8 عالی شدن شما اگه برین ویندوز 7 رو کار کنین به ویندوز xp می گیدبوق... البته خخخخخخ بعش برید رو 8 به 7 می گید بوق.... حالا چرا چون امکاناتی در سون بود که اگه یاد بگیرید سمته xp نمی رید همین الان خودم از وقتی 8 اومد ویندوز 7 رو گزاشتم کنار یه چیزی که ویندوز 8 منو جذب کرد شکل و شمایلش نبود امکاناته بی نظرش بود مثلا یکی از امکاناتش کپی کردن ??ایل ها و توق?? دادن ما بین آن ها و بار گزاری ادامه در ساعاتی دیگر این یکیش بود :thumbup: امیدورام همیشه به روز باشید.

لینک به ارسال
منم از ویندوز xp حالا حالا ها بیرون نمیکشم:biggrin2:

ات??اقا کارشما خوبه البته ویندوز7 هم بد نیست ولی xp یه چیز دیگست:thumbup:

لینک به ارسال

من اهنگ اول که ویندوز نصب میشه را دوست داشتم ایا کسی این اهنگ اولیه xp نداره؟:4:

لینک به ارسال
ببینید دوستان پشتیبانی واسه ی اونایی هست که ر??تن مثل بچه ی ادم این ویندوزو خریدن و هر ماه اپدیتاشو میگیرن :biggrin2: {نه واسه ی ما ایرانیا !}

.

ولی از یه نظر خوب نیست چون بازی های تحت پوشش کم میشن:thumbdn:

شادی روح ویندوز ایکس پی ال??اتحه.خوب ویندوزی بود دوسش داشتم باهاش بزرگ شدم

با جمله اولت موا??ق و با جمله دوم مخال??م

در مورد جمله دوم الان خیلی از پیش نیازهای بازی تاپ دنیا رو سون نسبتا بهتر از بقیه ویندوزها جواب میده مثلا دات نت 4.5 رو ایکس پی جواب نمیداد و برای نصب بازی مکس پین 3 مجبور بودی سون نصب کنی یا 8.

در کل بنظرم ماکروسا??ت یه مو??قیت بسیار بزرگ در مورد مهاجرت از ویندوز 98 به ایکس پی داشت.دمششششش گرم:thumbup:

لینک به ارسال
بهتزین ویندوز بود هرچی روش میریختی میومد

خدا??ظ یار 10 ساله:d054:

انصا??اً راست میگه هرچی میریختی اجرا می کرد :thumbup:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...