رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mahdiGT

درخواست بازیه world of tanks

پست های پیشنهاد شده

خواهش میکنم اگر میشه این بازی رو تو سایت قرار بدین با تشکر.

[ATTACH=CONFIG]8616[/ATTACH]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ب??رمائید این هم لینک مستقیم از خود سایت ورژن اروپا که پینگ کمتری نسبت به بقیه ورژن ها حتی آسیا داره راستی باید اکانت بسازیا:

http://redirect.wargaming.net/WoT/latest_install_eu

لینک به ارسال

اقا سعید تشکر ولی من منظورم این بود که توی سایت قرار بدین بازی رو ا??لاین میشه انجام داد دیگه.

لینک به ارسال

نه این بازی ??قط آنلاینه دوست عزیز

لینک به ارسال

سلام اگه ممکنه میشه یکم در مورد این بازی برای من توضیح بدین. من ??ایل نصبش رو گر??تم 5 گیگ بود حالا که نصب کردم میگه 7 گیگ دیگه باید دانلود کنه. بازیش انقدر جالب هست بگیرم؟ کلا اگه بتونی یه توضیحی بدی عالی میشه

لینک به ارسال

مطمئن باش ارزشش رو داره در این بازی تو توی یه تیم15 ن??ری هستی که هد?? طبق مراحل مختل?? یا باید د??اع کنی یا باید حمله کنی یا هر دو تیم اردوگاه دارن و هر تیمی که تونست باید اونو تسخیر کنه ولی در کل اگه تمام نیرو های دشمن رو هم بکشید تیمتون برنده میشه این بازی شامل انواع تانک های روسیه ژاپن ??راسه چین آلمان امریکا هست که از levelI تا level x داره که هر تانک از هر کشور ویژگی خاص خودش رو داره.

لینک به ارسال

خیلی ممنون کارت عالیه ??قط دوتا سوال دیگه من بپرسم. اول اینکه مثلا هر یک ساعت چقدر از ترا??یک کم میکنه. دوم اینکه برای ساخت اکانت یا بازی کردن پولی باید بپردازم؟

لینک به ارسال

??کر نمیکنم حجم خواصی رو ببره شاید ماهی 50 مگ اون هم واسه این که مد و این جور چیزا دانلود کنی این بازی پولی نیست و تو میتونی تو هر بازی پول بدست بیاری البته سکه طلا رو باید بخری یا عضو یه تیم بشی و کلن وار بازی کنی بعضی از تانک ها پولیه که از نظر من ارزشی نداره و تانک های free اون هارو قورت میدن:meatballs:البته تانک هایی که میشه با طلا خرید تا لولVIII هستن که تمام تانک های IX و X مجانی هستش یعنی با پولی که توی بازی کردن بدست میاری میتونی اونا رو بخری

ویرایش شده توسط saeedtvn

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...