رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

مقایسه گرافیک The Last of Us بین PS3 و PS4 : بهبود گرافیکی موج می زند

پست های پیشنهاد شده

105-250x140.jpg

پس از عرضه ی اولین تریلر The Last of Us : Remastered که البته در آن تنها یک صحنه از محیط بازی نمایش داده شد، حال کاربران سایت NeoGaf دست به کار شده اند و تصویری از این صحنه را با همان صحنه در نسخه ی PS3 مقایسه کرده اند تا ت??اوت های گرا??یکی این دو نسخه را مشاهده کنند. نتیجه ی این مقایسه ??راتر از حد انتظار می باشد، بهبود های گرا??یکی نسخه ی PS4 سبب شده تا گرا??یک این نسخه یک سر و گردن بالاتر از نسخه ی PS3 باشد. در زیر می توانید این تصویر را مشاهده کنید که قسمت بالای آن مربوط به نسخه ی PS4 و قسمت پایین نیز مربوط به نسخه ی PS3 می باشد.

the-last-of-us-remastered-ps3-vs-ps4-comparison-screen.jpg

برنده ی ۲۰۰ جایزه ی مختل?? از سایت ها و مجلات معتبر، این بار قرار است برای PS4 منتشر شود. در حال حاضر این بازی با کی??یت ۱۰۸۰p اجرا خواهد شد. مدل های شخصیت ها وضوح بالاتری یا??ته و و سایه ها و نورپردازی نیز بهبود یا??ته اند. هم چنین جزئیات کوچکی نیز به گیم پلی اضا??ه شده است. در کنار این ها بازی با ۶۰ ??ریم بر ثانیه نیز اجرا خواهد شد.

۲۰ سال پس از شیوع یک بیماری ناشناخته در سرتاسر کره ی زمین انسان ها به حیواناتی وحشی و درنده تبدیل شده اند و بازماندگان نیز برای به دست آوردن غذا و سلاح یکدیگر را از بین می برند. Joel یکی از بازماندگان این واقعه ی شوم است. وی برای انتقال یک دختر بچه ی ۱۴ سال به نام ELLIE از منطقه ی قرنطینه، استخدام می شود. این س??ر در ابتدا آسان به نظر می رسد ولی در نهایت به یک س??ر خطرناک در سراسر خاک ایالات متحده منجر می شود. در این میان Joel به ELLIE دلبستگی پیدا می کند و او را همانند دختر واقعی خود می داند و این امر آغاز گر یک رابطه ی عمیق بین آن ها می شود.

The Last of Us : Remastered شامل پک نقشه ی Abandoned Territories و پک نقشه ی Reclaimed Territories می باشد. همچنین بخش تک ن??ره ی The Last of Us : Left Behind که تل??یقی از زنده ماندن، و??اداری و علاقه است نیز در این بازی وجود دارد. [h=3][/h]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همینطوریش نسخه ی ps3 گرا??یک بالایی داشت حالا دیگه این ps4ش گرا??یک خو?? داره . جالب بود ممنون سعید جان

لینک به ارسال

من قبول دارم که نسخه ps4 بهتره ولی واقعا نسخه ps3 انقدر گرا??یکش ضیعی?? نبود:ohnoes::ohnoes::ohnoes:

لینک به ارسال
من قبول دارم که نسخه ps4 بهتره ولی واقعا نسخه ps3 انقدر گرا??یکش ضیعی?? نبود:ohnoes::ohnoes::ohnoes:

علی جون هیچ کس نگ??ته ضعی?? بود ات??اقا خیلی هم عالی بود.ولی خوب نسخه ی ps4 باید خیلی خ??ن تر باشه.:thumbup:

لینک به ارسال
علی جون هیچ کس نگ??ته ضعی?? بود ات??اقا خیلی هم عالی بود.ولی خوب نسخه ی ps4 باید خیلی خ??ن تر باشه.:thumbup:

عکس پایینی مربوط به نسخه ps4 هست چون تو تریلر نسخه ps4 روی سنگ ها عل?? بود ??قط نمیدونم چرا ماتش کردند، تو تریلر که عالی بود.

لینک به ارسال
عکس پایینی مربوط به نسخه ps4 هست چون تو تریلر نسخه ps4 روی سنگ ها عل?? بود ??قط نمیدونم چرا ماتش کردند، تو تریلر که عالی بود.

اره عکس پایینیه که برای ps4 یه خرده هم انگار توش دستکاری شده ولی تو تریلرش قشنگ تره تا اینجا:confused:

لینک به ارسال

دوستان اشتباه شده :ohnoes:

این تصویر اصلی هستش

The-Last-of-Us.jpg

لینک به ارسال

ممنون علی جان. تو ps4 یه سری جزئیات اضا??ه شده نور پردازی و سایه زنی هام بهتر شده همچنین ا??کت اب و منناظرشم خیلی قشنگ تر شده:thumbsup:

لینک به ارسال
ممنون علی جان. تو ps4 یه سری جزئیات اضا??ه شده نور پردازی و سایه زنی هام بهتر شده همچنین ا??کت اب و منناظرشم خیلی قشنگ تر شده:thumbsup:

خواهش می کنم :5yt82hl_th:

اره درسته خیلی گرا??یک و نور پردازیش بیشتر شده :5yt82hl_th:

لینک به ارسال

راستی این بازی خیلی خوب که هیچ بهترین بود بازم دارم بازیش می کنم

لینک به ارسال

بابا بیخیال نسخه ps3 این باز یعنی اینقدر گرا??یکش گنده!!!!!!!! اخه من تا الان اصلا وقت نکردم بشینم این بازی رو انجام بدم حجمش دور بر 35 تا 40 گیگ هست اگر اشتباه نکنم !!! خب ps4 معلومه کی??یت بیشتری داره ما که نداریم بریم ps4 بخریم ترجیحا میرم رو ps3 بازی کنم ببینم چی میشه حالا :biggrin2:

لینک به ارسال
بابا بیخیال نسخه ps3 این باز یعنی اینقدر گرا??یکش گنده!!!!!!!! اخه من تا الان اصلا وقت نکردم بشینم این بازی رو انجام بدم حجمش دور بر 35 تا 40 گیگ هست اگر اشتباه نکنم !!! خب ps4 معلومه کی??یت بیشتری داره ما که نداریم بریم ps4 بخریم ترجیحا میرم رو ps3 بازی کنم ببینم چی میشه حالا :biggrin2:

تا به الان بازی با گرا??یک این گیم انحصاری نیومده......بیست و چند ساعت میشینی پای بازی .....ارزشش خیلی بیشتر از این بازیهای الان هست......من خودم به شخصه د??عات زیادی این بازی رو تا آخر ر??تم....و هنوزم برام تکراری نیست . نشده

لینک به ارسال
تا به الان بازی با گرا??یک این گیم انحصاری نیومده......بیست و چند ساعت میشینی پای بازی .....ارزشش خیلی بیشتر از این بازیهای الان هست......من خودم به شخصه د??عات زیادی این بازی رو تا آخر ر??تم....و هنوزم برام تکراری نیست . نشده
من هم همینطور بیش از 7 بار تمومش کردم روی درجه های مختل?? ولی هنوز خسته نشدم:sneaky:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...