رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

ساخت برنامه های فراوان در صداوسیما برای انصراف از یارانه !

پست های پیشنهاد شده

شاید اخراج بشم ولی جهنم

​مرگ بر دولت گوزو و مسئولان بی عقل و شعور گوزو...کار به جایی رسیده که باید حقه مون رو گدایی کنیم...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اقا من یک ماه هر شیکه ای می زنم می بینم می گن انصرا?? بدین ال می کنیم بل می کنید.خدا کنه حقیقت داشته باشه حداقل سرعت اینترنت رو بالا ببرن.خخخخخخخخخخ

لینک به ارسال
شاید اخراج بشم ولی جهنم

​مرگ بر دولت گوزو و مسئولان بی عقل و شعور گوزو...کار به جایی رسیده که باید حقه مون رو گدایی کنیم...

دوست با تمدن من از شما بعید است که اینچنین سخن بگویید.این در مرام یه ایرانی نمی باشد.

لینک به ارسال

قیمت ها سامان پیدا کنه اصلا قیمت ??قط ثابت باقی بمونه به خدا یارانه نمی خوایم :thumbup:

لینک به ارسال
دوست با تمدن من از شما بعید است که اینچنین سخن بگویید.این در مرام یه ایرانی نمی باشد.

دارن زور میگن.کاشکی اصلا هیچ وقت مدرسه نمی ر??تم.از الان قصم گر??ته واسه امسال دانشگاهم.هر چی توی در طول تحصیلم یاد گر??تم بدردم که نخورد هیچ ??قط باعث سردرگمی و عصبی شدنم شد...میریم وظی??ه گمرک رو میخونیم بعد میام کاری درحال حاضر داره انجام میده رو می بینیم...اینو اصلا بیخیال

حر?? حساب من اینه که مگه یارانه پول ن??ت نیست؟هر ایرانی هم توش سهم داره.پس این تریپ که نیازمندها ??قط بگیرن یعنی چی؟مگه قرض الحسنه؟؟؟اصلا همه به کنار...با این وضعیت ا??تضاح اقتصادی مگه آدم بی نیاز هم پیدا میشه؟(مگر اینکه طر?? بخواد یا قید همه خواسته هاشو بزنه یا اینکه از راه حرام و دل و دزدی پول در بیاره که بشه مثلا بی نیاز)

لینک به ارسال

سلام

لط??ا تاپیک هایی که باعث بحث های 30 یا 30 بشه رو در انجمن نزنید .

اگر باز هم از این دست تاپیک ها رو مشاهده کنیم ، کاربر مورد نظر جریمه خواهد شد .

ق??ل + حذ?? .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...