رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
edzio

دو تریلر جدید از Daylight

پست های پیشنهاد شده

به تازگی شرکت سونی دو تریلر جدید از عنوان Daylight منتشر کرده است. برای تماشای این دو تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

daylight_009-250x140.jpg

عنوان Daylight قرار است در ۲۹ آپریل برای PC و PS4 منتشر بشود. ناشر نسخه PS4 بازی Atlus، و ناشر نسخه PC بازی Zombie Studios می باشد. سازینده بازی نیز Zombie Studios می باشد. این بازی اولین عنوانی می باشد که با موتور Unreal Engine 4 منتشر می شود. بازی Daylight در سبک Survival horror می باشد. این بازی ??قط دارای مد Single-Player می باشد و از مدت زمان گیم پلی کوتاه ای بهره می برد.

داستان بازی Daylight در مورد دختری است که به دنبال ??رار از یک بیمارستان می باشد. تل??ن همراه شما، مهم ترین وسیله در بازی برایتان خواهد بود. در ادامه شما می توانید این دو تریلر منتشر شده را دانلود کنید

Don’t Look Back

Somebody’s Watching

منبع:گیم??ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

امیدوارم این بازی شبیه به dead island نشه چون خیلی ا??تضاح بود :bored::244728hqjqgvc51h:

لینک به ارسال
امیدوارم این بازی شبیه به dead island نشه چون خیلی ا??تضاح بود :bored::244728hqjqgvc51h:

واقعا ا??تضاح بود. من که تا بازی شروع شد اومدم بیرون و delete.

لینک به ارسال

من قسمت اول dead island رو دانلود کردم راستش اولش یه اهنگ رپ خیلی بیخود پخش میشد که بدم اومد ولی بعدش امیدوار شدم ر??ت جلو تر دیدم باحال شد ایتم برداشتن بد نبود ولی مشکلش این بود که هر جا میر??تم از همون اول بازی هر زامبی رو که میکشتم متاس??انه وقتی کمتر از 10 یا 20 متر از اونجا دور میشدم و باز برمیگشتم همونجا باز زامبی ها همونجا بودن !!!!!!!!! یعنی حدود نص?? روز نشستم بازی کردم اخرش کلی دپرس و عصبی شدم :sa0d:که چرا نشستم و وقت گذاشتم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اینی که تعری?? کردم مال حدود 2 ه??ته ی پیشه حالا تصور کنید قصد داشتم شماره ی 2 این بازی رو هم دانلود کنم و شنیدم این بازی daylight قراره توسط کمپانی سازنده ی dead island منتشر بشه ??کر کنم بازی بیخودی بشه وقت گیر و چرند :cursing:

لینک به ارسال

چقدر عجیبه که این حر??و میزنین.من هر دوتا dead island رو با کلی میل و رغبت تموم کردم.واقعا خشونت بازی خوب بود مخصوصا واسه من که کلاسی رو انتخاب کردم که تخصصش mele بود و همه ی زامبیارو با چاقو اره و .... تیکه تیکه میکردم.واقعا بازیش یه حموم خون بود و منم که عاشق خون.......:thumbup:

لینک به ارسال
مرسی محمد رضا.قشنگ بودن.:thumbup:

خواهش میکنم سعید جان خوش حالم که خوشت اومد:thumbup:

لینک به ارسال
چقدر عجیبه که این حر??و میزنین.من هر دوتا dead island رو با کلی میل و رغبت تموم کردم.واقعا خشونت بازی خوب بود مخصوصا واسه من که کلاسی رو انتخاب کردم که تخصصش mele بود و همه ی زامبیارو با چاقو اره و .... تیکه تیکه میکردم.واقعا بازیش یه حموم خون بود و منم که عاشق خون.......:thumbup:

وااای گ??تی خون . از هرچی بشه گذشت از خون و خشونت و البته چلنگ نمیشه گذشت . لا اقل من که اینطوریم

لینک به ارسال

ایول محمدرضا هردوشون خیلی خوب بودند منتظر بازی هستم .

لینک به ارسال
ایول محمدرضا هردوشون خیلی خوب بودند منتظر بازی هستم .

قربوبنت داداش. بدون شک بازی خوبی میشه :thumbup:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...