رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

استقبال باشکوه از رئال مادرید در شهر مادرید

پست های پیشنهاد شده

اینم یه ویدئو از بازگشت پادشاه ??وتبال اروپا به قدرتمندترین شهر ??وتبال دنیا که به تنهایی 2 تیم از 4 تیم نیمه نهایی اروپا متعلق به این شهره.VIVA MADRID.

[ATTACH=CONFIG]8698[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8699[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]8700[/ATTACH]

http://dl1.video.varzesh3.com/video/clip93/1/video/havashi/celebration_madrid1.mp4

منبع ورزش 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز این سایت ورزش ۳ منبع هم بزنی پیگیری میکنه،

من نویسنده سایت اینتر بودم و دیدم این موضوع رو.

لینک به ارسال

بندگان خدا این چند ساله از بس جام ندیدن واسه جام حذ??ی چه ذوقی میکنن

لینک به ارسال

باز خدارو شکر ما یه جام گر??تیم و دوتا دیگه هم امید داریم.واقعا بارسلونا ابروی ??وتبال اسپانیا رو برده با این گندی که زد تو این 8 روز.البته تیم گرانادا خیلی قدرتمند بود و بارسا واقعا زورش نمیرسید بهش.:biggrin2:

??قط مگه دو تا تیم مادریدی ??وتبال اسپانیا رو سربلند کنن وگرنه از این کاتالانای بی د??اع بخاری در نمیاد.تازه گند پارسال بارسا که 7 تا از بایرن خورد رو هم امسال باید رئال جمع کنه.

نص?? سهمیه ی نیمه نهایی واسه شهر مادرید نص?? دیگه واسه کل اروپا :thumbup:

لینک به ارسال
بندگان خدا این چند ساله از بس جام ندیدن واسه جام حذ??ی چه ذوقی میکنن

نزن این حر?? رو . رئال و بارسا 7 بار تو ??ینال جام حذ??ی مسابقه دادند که از اون ها 4تاش رو رئال و 3تاش رو بارسا قهرمان شده ؛ پس رئال تو این قضیه از بارسا سره . در ضمن رئال یه چند سالی تو بحران بود همونطور که الان بارسا ر??ته تو بحران یا تو لیگ انگلیس که آرسنال و لیورپول 10 سال تو بحران بودند مخصوصا لیورپول الان هم نوبت منچستر شده یا تو بوندس لیگا ... اتالیا هم که ??کر نکنم نیاز به مثال باشه ، خیلی زیادند . کم کم بارسایی ها هم جام گر??تن رو ??راموش میکنند ؛‌این رو هم ببین کی گ??تم .

لینک به ارسال
باز خدارو شکر ما یه جام گر??تیم و دوتا دیگه هم امید داریم.واقعا بارسلونا ابروی ??وتبال اسپانیا رو برده با این گندی که زد تو این 8 روز.البته تیم گرانادا خیلی قدرتمند بود و بارسا واقعا زورش نمیرسید بهش.:biggrin2:

??قط مگه دو تا تیم مادریدی ??وتبال اسپانیا رو سربلند کنن وگرنه از این کاتالانای بی د??اع بخاری در نمیاد.تازه گند پارسال بارسا که 7 تا از بایرن خورد رو هم امسال باید رئال جمع کنه.

نص?? سهمیه ی نیمه نهایی واسه شهر مادرید نص?? دیگه واسه کل اروپا :thumbup:

همین اسپانیا هم اگه به جایی رسید با همین تیکی تاکا و بازیکنای بارسا بود.

بارسا به مصدومیت مدا??عانش باخت.

مارک بارترا :

زمانی که بیل استارت زد درد خیلی زیادی را در زانوم احساس کردم و همین باعث شد نتوانم سریع بدوم ، بخاطر همین از همه عذر خواهی میکنم.

همینم که بازی میکرده با مصدومیت بوده.یعنی تیم اصلا مدا??ع میانی نداشته.

تازه گلتون هم که ا??ساید بود.حالا اگه بارسا گل ا??ساید میزد میشد خریدار داور و کمپانی ??اسد و .....اما تیم شما که زده هیچ مشکلی نیس و حقش بوده چون تیم پادشاهیه!!!

ویرایش شده توسط iman0013

لینک به ارسال

مارک بارترا :

زمانی که بیل استارت زد درد خیلی زیادی را در زانوم احساس کردم و همین باعث شد نتوانم سریع بدوم ، بخاطر همین از همه عذر خواهی میکنم.

تازه گلتون هم که ا??ساید بود.حالا اگه بارسا گل ا??ساید میزد میشد خریدار داور و کمپانی ??اسد و .....اما تیم شما که زده هیچ مشکلی نیس و حقش بوده چون تیم پادشاهیه!!!

دقیقاً،

اگه بارسا با این بازیکناش نبود،

اسپانیا همین یک جام جهانی رو هم نمیگر??ت و بارسا هم بدون cl میموند!

و البته مادرید رو از لحاظ تاریخچه و اعتبار نمیشه با بارسا مقایسه کرد.

لینک به ارسال

مارک بارترا :

گل به هیچ وجه ا??ساید نبود اگه با دقت صحنه رو ببینی و ??اصله ی دو بازیکن رو از خط کشی چمن نگاه کنی.

منم اگه جای مدا??ع بودم همینو میگ??تم چون ابروم ر??ته بود وقتی توی 2 ثانیه 6 متر عقب می ا??تادم.چطور وقتی با سر گل زد بعد از گل همچین میدوید که قهرمان المپیک هم بهش نمیرسید و زانوش درد نداشت.منم بودم میگ??تم وقتی bale استارت زد یه لحظه به بیماری ک?? دچار شدم از دیدن سرعت وحشتناک bale.

منظور صحبت بارترا این بوده: وقتی bale استارت زد خواستم با نزدیک ترین اژانس تماس بگیرم بلکه شاید با ماشین بهش برسم ولی دیدم با هواپیما هم ??ایده نداره.پس تو اون موقعیت شروع کردم به ??کر کردن که بعد از بازی چی بگم و درد زانو رو انتخاب کردم.

اصل گیریم که زانوش مصدوم بوده.??کر کردی اگه سالم بود میتونست برسه به bale.نه داداش این خبرا نیست.مدا??عای گنده ترش هم بهش نمیرسن چه برسه به این بچه.

این بازی که داور استثنائا یادش ر??ت یه پنالتی اخراج بگیره بارسا باخت.تازه بازم یه پنالتی مشکوک روی راموس ات??اق ا??تاد.

لینک به ارسال
گل به هیچ وجه ا??ساید نبود اگه با دقت صحنه رو ببینی و ??اصله ی دو بازیکن رو از خط کشی چمن نگاه کنی.

منم اگه جای مدا??ع بودم همینو میگ??تم چون ابروم ر??ته بود وقتی توی 2 ثانیه 6 متر عقب می ا??تادم.چطور وقتی با سر گل زد بعد از گل همچین میدوید که قهرمان المپیک هم بهش نمیرسید و زانوش درد نداشت.منم بودم میگ??تم وقتی bale استارت زد یه لحظه به بیماری ک?? دچار شدم از دیدن سرعت وحشتناک bale.

منظور صحبت بارترا این بوده: وقتی bale استارت زد خواستم با نزدیک ترین اژانس تماس بگیرم بلکه شاید با ماشین بهش برسم ولی دیدم با هواپیما هم ??ایده نداره.پس تو اون موقعیت شروع کردم به ??کر کردن که بعد از بازی چی بگم و درد زانو رو انتخاب کردم.

اصل گیریم که زانوش مصدوم بوده.??کر کردی اگه سالم بود میتونست برسه به bale.نه داداش این خبرا نیست.مدا??عای گنده ترش هم بهش نمیرسن چه برسه به این بچه.

این بازی که داور استثنائا یادش ر??ت یه پنالتی اخراج بگیره بارسا باخت.تازه بازم یه پنالتی مشکوک روی راموس ات??اق ا??تاد.

داداش بنویس بیل، مشکلی نیست، همه میتونن بخونن.

لینک به ارسال
داداش بنویس بیل، مشکلی نیست، همه میتونن بخونن.

داداش مطمئن باشم؟تو تضمین میکنی؟:biggrin2::thumbup:

لینک به ارسال

ولی خودمونیم چقدر معر??ت و مردونگی داره این رونالدو که اومده و داره به مسی دلداری میده و بغلش کرده.اینه مرام بهترین بازیکن و البته سالم ترین بازیکن دنیا.

8699d1397740184t-00947031-jpg

لینک به ارسال
ولی خودمونیم چقدر معر??ت و مردونگی داره این رونالدو که اومده و داره به مسی دلداری میده و بغلش کرده.اینه مرام بهترین بازیکن و البته سالم ترین بازیکن دنیا.

8699d1397740184t-00947031-jpg

مسی دستشو بد جایی برده هاااا????

لینک به ارسال

سعید خیلی تند ر??تی قبول دارم شاید طر?? بهونه آورده ولی می شه گذاشت روی خستگی طر?? بلاخره 10 دقیقه آخره بازی بود دیگه ، طر?? کم آورد و رئالی ها هم که از لحاظ بدنی یک سر و گردن بالاتر از بارسایی ها که هیچ از کل لالیگا هستند ...

لینک به ارسال
مسی دستشو بد جایی برده هاااا������

شعور هم که نداری :ohnoes:

لینک به ارسال
شعور هم که نداری :ohnoes:

جان؟

شما داری درست صحبت کن.

لینک به ارسال

بچه ها بی خیال ??وتبال.باهم خوب حر?? زذن خیلی مهم تر از ایناست.:thumbup:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...