رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

مرورگر PS4 دو برابر سریع تر از مرورگر Xbox One است

پست های پیشنهاد شده

PS4-vs-Xbox-One-box-cover-art.jpg

تارنمای AnandTech، به تازگی سرعت مرورگرهای دو کنسول PS4 و Xbox One را با یکدیگر مقایسه کرده است. پس از این آزمایش، این سایت اعلام کرده است که مرورگر PS4 دو بار از مرورگر Xbox One سریع تر است.

نمره ای که AnandTech به مرورگر PS4 داده است، ۱,۰۲۷٫۴۰ و نمره ای که به مرورگر Xbox One داده است، ۲,۳۶۰٫۹۰ می باشد. (نمره ی پایین تر بهتر است.)

منبع پایگاه بازی ایرانیان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اصلا کلا پرچم ps4 بالا تره از همه لحاظ :مایروسا??ت ایکسباکستو ورداااااااارو برو:n4v1d_174:

لینک به ارسال

ps4 ??قط تو 2 چیز خوب کار نکرده : یکی دستش که زود باتری خالی می کنه و یکی هم مدیا پلیرش که این دومیش خیلی ضعی??ه و باعث شد عنوان بهترین کنسول خانگی رو از دست بده . ولی از لحاظ سرعت و گرا??یک که ??علا بهتر بوده . از نظر سرعت که بالا می مونه ولی گرا??یکش با آپدیت های جدید ماکروسا??ت عقب میمونه . کلا از لحاظ سخت ا??زاری غیر disk-romش از ایکس باکس سره . مشکل سونی اینکه رو آپدیت هاش خیلی کار نمیکنه وگرنه بقیه خدمات پس از ??روشش ??وق العادست .

لینک به ارسال

داداش disrome ایکس باکس که مال سونی هست و ماکروسا??ت هر xbox1 که می??روشه باید یه سونی بابت bluray که بکار برده پول بده

ps4 ??قط تو 2 چیز خوب کار نکرده : یکی دستش که زود باتری خالی می کنه و یکی هم مدیا پلیرش که این دومیش خیلی ضعی??ه و باعث شد عنوان بهترین کنسول خانگی رو از دست بده . ولی از لحاظ سرعت و گرا??یک که ??علا بهتر بوده . از نظر سرعت که بالا می مونه ولی گرا??یکش با آپدیت های جدید ماکروسا??ت عقب میمونه . کلا از لحاظ سخت ا??زاری غیر disk-romش از ایکس باکس سره . مشکل سونی اینکه رو آپدیت هاش خیلی کار نمیکنه وگرنه بقیه خدمات پس از ??روشش ??وق العادست .

لینک به ارسال
داداش disrome ایکس باکس که مال سونی هست و ماکروسا??ت هر xbox1 که می??روشه باید یه سونی بابت bluray که بکار برده پول بده

درست دوست عزیز ولی blu-reyای که برای پلی استیشن خودش میزاره ضعی??تر از اونیه که به ماکروسا??ت میده . بلاخره ps4 نص?? ابعاد xbox one رو نداره پس نمیتونه با توجه به طراحیش دیسک رام مشابه یکی xbox رو بذاره

لینک به ارسال

بعد ما با سونی بزرگ شدیم و من بجز سونی حاضر نیستن هیچ کنسول بازی بخرم درکل سونی از ماکروسا??ت سرتره به نظر من دسته خالی ps4 می ارزه به xbox1 دستشم که شد بهترین و استاندارد ترین دسته بازی کل تاریخ که تا به حال ساخته شده.قسمت اول هم نظر شخصی من بود.:cheerleader3:

لینک به ارسال

من خودم بخاطر پشتیبانی سونی شک نکن سونی میگیرم

لینک به ارسال
درست دوست عزیز ولی blu-reyای که برای پلی استیشن خودش میزاره ضعی??تر از اونیه که به ماکروسا??ت میده . بلاخره ps4 نص?? ابعاد xbox one رو نداره پس نمیتونه با توجه به طراحیش دیسک رام مشابه یکی xbox رو بذاره
آخه blu-ray بازیهای xbox1 زیر 50gb هست در صورتی که blu-ray بازیهای ps4 تا 80 gb هم میرسه.داداش شما اگه بگی xbox1 از طلا ساخته شده ps4 از پلاستیک بار من میگم ps4 سره.:biggrin2::78:

لینک به ارسال

اصلا نباید ps4 و xbox1 رو با هم مقاسه کرد.اگه ps3 رو باxbox-360 مقایسه میکردی یه چیزی که باز ps3 هم از همه لحاظ از xbox سر بود. blu-ray ps3 داشت xbox نداشت. 3d ps3 داشت xbox نداشت دسته xbox باتری میخورد دسته ps3شارژ میشد. ps3 کلی بازی انحصاری داشت که همه بازی ها جزو بهترین بازیهای سال بود. دسته blutooth-wireless ps3بود دسته xbox ??قط wireless بود.ps3 رو همه کنسول هاش هارد داشت xbox نداشت.چقدر حر?? زدم:;-D::w00t::76:

ویرایش شده توسط datis

لینک به ارسال

بنظر منکه نسبت بکارایی هایی که دستش داره خوب شارژ نگه میداره من شبا تو تاریکی بازی میکنم تو بازی کیلزون ledدستش اتاقو روشن میکنه اگه رو اپدیتای بعدی بشه اونو کم کرد ??ک کنم درست بشه ولی با این حال من رازیم

لینک به ارسال
اصلا نباید ps4 و xbox1 رو با هم مقاسه کرد.اگه ps3 رو باxbox-360 مقایسه میکردی یه چیزی که باز ps3 هم از همه لحاظ از xbox سر بود. blu-ray ps3 داشت xbox نداشت. 3d ps3 داشت xbox نداشت دسته xbox باتری میخورد دسته ps3شارژ میشد. ps3 کلی بازی انحصاری داشت که همه بازی ها جزو بهترین بازیهای سال بود. دسته blutooth-wireless ps3بود دسته xbox ??قط wireless بود.ps3 رو همه کنسول هاش هارد داشت xbox نداشت.چقدر حر?? زدم:;-D::w00t::76:

ولی حقیقتا قدرت ایکس 360 بیشتر از Ps3 بود . اگه باور نمیکنی من عکس شو گر??تم که این 2 کنسول از لحاظ قدرت با Tagra k1 مقایسه شدن که نشون میده ایکس 360 قدرت بیشتری در Cpu و GPU نسبت به Ps3 داره ولی در نسل جدید (8) همه چی بر عکس شده . من خودم هم ??ن سونی هستم ولی واقعیت همینه

ویرایش شده توسط Black Hawk

لینک به ارسال
ولی حقیقتا قدرت ایکس 360 بیشتر از Ps3 بود . اگه باور نمیکنی من عکس شو گر??تم که این 2 کنسول از لحاظ قدرت با Tagra k1 مقایسه شدن که نشون میده ایکس 360 قدرت بیشتری در Cpu و GPU نسبت به Ps3 داره ولی در نسل جدید (8) همه چی بر عکس شده . من خودم هم ??ن سونی هستم ولی واقعیت همینه
داداش

??کر نکنم اینجوری که میگی باشه

لینک به ارسال
بی شوخی میگم دروغم چیه اینم مدرک :

http://uploadax.com/images/58151417205599837424.jpg

برو ببین

مرسی داداش بابت عکس . درسته در واقع سخت ا??زار x360 قویتر از ps3 هستش ولی این ملاک بر قوی تر بودن x360 نیست.

مهم اینه که اون اجزای داخلی با هم مچ بشن و بازیسازا راحت تر بتونن باهاش کار کنن نکته دیگه که بازی های انحصاری ps3 خیلی سرترند هم این که بازیسازا دستشون به حجم دادان به بازی باز بود و میتونستن داده های گرا??یکی حجیم به بازی بدن مثلا uncharted 3 حجمش 40 گیگ بود که تو x360 نمیتونن همچین کاری بکنن و سخت ا??زارش جواب نمیده

لینک به ارسال
مرسی داداش بابت عکس . درسته در واقع سخت ا??زار x360 قویتر از ps3 هستش ولی این ملاک بر قوی تر بودن x360 نیست.

مهم اینه که اون اجزای داخلی با هم مچ بشن و بازیسازا راحت تر بتونن باهاش کار کنن نکته دیگه که بازی های انحصاری ps3 خیلی سرترند هم این که بازیسازا دستشون به حجم دادان به بازی باز بود و میتونستن داده های گرا??یکی حجیم به بازی بدن مثلا uncharted 3 حجمش 40 گیگ بود که تو x360 نمیتونن همچین کاری بکنن و سخت ا??زارش جواب نمیده

بله هیچیزی جای انحصاری های کنسول Ps3 رو نمیگیره منم خودم ??ن سونی هستم ولی حقیقت اینکه که ایکس 360 سخت ا??زارش قوی تره . :biggrin2:

لینک به ارسال
بله هیچیزی جای انحصاری های کنسول Ps3 رو نمیگیره منم خودم ??ن سونی هستم ولی حقیقت اینکه که ایکس 360 سخت ا??زارش قوی تره . :biggrin2:
آقا ما هرچی بگیم این Black Hawk میگه xbox360 قویتره :gigglesmile:من با نظر
edzio موا??قم.من یه سیستم بستم بعد خواهرزادم هم یه سیستم بست که رم و گرا??یک و سیپیوش از مال من خیلی بالا تر بود.ولی داخل بعضی بازیها که رزولیشنشو زیاد میردیم مال اون لگ میزد ولی واسه من نه.درایور گرا??یکشم آپدیت کردیم بازم ??رقی نرد.اینجاست که میگن قطعات باید با هم مچ باشه.

لینک به ارسال
آقا ما هرچی بگیم این Black Hawk میگه xbox360 قویتره :gigglesmile:من با نظر
edzio موا??قم.من یه سیستم بستم بعد خواهرزادم هم یه سیستم بست که رم و گرا??یک و سیپیوش از مال من خیلی بالا تر بود.ولی داخل بعضی بازیها که رزولیشنشو زیاد میردیم مال اون لگ میزد ولی واسه من نه.درایور گرا??یکشم آپدیت کردیم بازم ??رقی نرد.اینجاست که میگن قطعات باید با هم مچ باشه.

اخه کدوم شرکتی که کنسول میزنه میاد قطعات بی ربطی رو سر هم کنه . حتی اگه قطعات هم با هم مچ نباشن بازی هیچ وقت لگ نمیکنه سیستم ریستارت میشه عزیز . مشکلی که اصلا مربوط به سخت ا??زار نیست بی خودی به سخت ا??زار ربط ندید :78:

لینک به ارسال
اخه کدوم شرکتی که کنسول میزنه میاد قطعات بی ربطی رو سر هم کنه . حتی اگه قطعات هم با هم مچ نباشن بازی هیچ وقت لگ نمیکنه سیستم ریستارت میشه عزیز . مشکلی که اصلا مربوط به سخت ا??زار نیست بی خودی به سخت ا??زار ربط ندید :78:
لگ ردن ربطی به سخت ا??زار نداره؟؟:scared::scared::scared:

لینک به ارسال
لگ ردن ربطی به سخت ا??زار نداره؟؟:scared::scared::scared:

نه عزیز مربوط به تیمی که بازی رو کرک کرده هست یا باگ خوده بازیه هیچ ربطی به سخت ا??زار نداره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...