رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
kazy

تماشا کنيد : طرح مفهومي آيفون 6 پرو

پست های پیشنهاد شده

iphone-6-pro.jpg

همانطور که میدانید شرکت اپل درحال کار برروی اسمارت ??ون های آی??ون جدید خود می باشد. علاوه بر انتشار شایعات و خبرهای مختل?? از این گوشی های هوشمند که ظاهرا با ص??حه نمایشی بزرگتر عرضه می شود، طراحان نیز بیکار نبوده و طرح هایی م??هومی از آی??ون ۶ را آماده می کنند. معمولا در یک کانسپت می توان تمامی بخش ها و اجزایی که کاربر علاقمند به قرار داشتن آن برروی دستگاه است را مشاهده کرد.

البته قبلا هم چندين طرح م??هومي از آي??ون 6 را در اينجا منتشر کرده بوديم ، اکنون مي توانيد اين دو مورد را هم به طرح هاي قبلي اضا??ه کنيد.کانسپتی که در ادامه مشاهده می کنید، Apple iPhone 6 Pro نام دارد و ویژگی هایی از آی??ون جدید اپل از جمله دوربین جلوی ۳ مگاپیکسلی HD، ضخامت ۷.۲ میلیمتر، یک نشانگر نوتی??یکیشن، دوربین ۱۶ مگاپیکسلی Ultra HD، سنسور اثر انگشت و حتی قلم آن را نشان میدهد. در ویدئوی دیگر شاهد کانسپتی دیگر (از یک لوازم جانبی آی??ون ۶ پرو) با نام iController هستیم که آی??ون با قرار گر??تن در آن، تبدیل به یک کنسول بازی دستی می شود. البته از iController تنها برای بازی کردن است??اده نمی شود.

Apple iPhone 6 Pro قدرت خود را از یک پروسسور A9 می گیرد و سیستم عامل موجود برروی آن iOS 8 است. نظر شما در مورد این طرح چیست؟

??? ?????? iPhone 6 Pro - ??? ????

??? ?????? ??????? ???? ????? 6 ??? - ??? ????

منبع : گجت نیوز | gadgetnews.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوشگله ولی ??علا که م??هومیه و حی?? که مال شرکت اپله:90:

لینک به ارسال
خوشگله ولی ??علا که م??هومیه و حی?? که مال شرکت اپله:90:

اره خدایی خیلی خوشگله اگه اینطور باشه که عالیه. که نیست.:ohnoes:

لینک به ارسال
اره خدایی خیلی خوشگله اگه اینطور باشه که عالیه. که نیست.:ohnoes:

آدم دلش نمیاد که براش قاب بذاره ولی ??کر کن اگر سیاهش رو بزنند خیلی جالب میشه . full black

لینک به ارسال

حی?? که مال شرکت اپل هست؟داداش به نظر من هیچ شرکت تولید کننده تل??ن همراه به پای آی??ون نمیرسه شارژرش خالیش میرزه به گلکسی s5 :;DD:

لینک به ارسال
حی?? که مال شرکت اپل هست؟داداش به نظر من هیچ شرکت تولید کننده تل??ن همراه به پای آی??ون نمیرسه شارژرش خالیش میرزه به گلکسی s5 :;dd:

محمد کاظم بیا و ببین که باز داره شروع میشه:;;d: . 3 روز ??قط کل سر همین بود . کاظم جان یک بحث جدید راه بنداز باز کلکل کنیم ؛ اینطوری ص??اش بیشتره . ??قط قبلش هماهنگ کن من و تو یکطر?? باشیم ایند??عه

لینک به ارسال
محمد کاظم بیا و ببین که باز داره شروع میشه:;;d: . 3 روز ??قط کل سر همین بود . کاظم جان یک بحث جدید راه بنداز باز کلکل کنیم ؛ اینطوری ص??اش بیشتره . ??قط قبلش هماهنگ کن من و تو یکطر?? باشیم ایند??عه

نه داداش نوکرتم من دیگه حر??ی ندارم. جان کاظی بیخیال شید شمام.:369195adsuu9rgnl:تهش به جایی نمیرسه.

ویرایش شده توسط kazy

لینک به ارسال
نه داداش نوکرتم من دیگه حر??ی ندارم. جان کاظی بیخیال شید شمام.:369195adsuu9rgnl:

شما حر??ی نداشته باشی من غلط کنم دهن باز کنم . چشم ، من هم بیخیال ... البته من که تقریبا بیخیال همه چیز شده بودم :sadface: ( منظورم دنیاست )

لینک به ارسال
شما حر??ی نداشته باشی من غلط کنم دهن باز کنم . چشم ، من هم بیخیال ... البته من که تقریبا بیخیال همه چیز شده بودم :sadface: ( منظورم دنیاست )

داداش اینطوری نگو،من غلط کردم.:139fs108574:واس این میگم بیخیال که دوباره یکی میاد میگه ??لانه بیسانه بعدش یهو یکی به خودش میگیره بهش برمیخوره و تازه اخرشم هیشکی قانع نمیشه گر چه حال میده سر به سر هم بزاریم.:=-0: و یکی هم میاد میگه شد اسپم سرا و .........

داداش نبینم غمو اشکو تو چشمات!!!! شاد باشو حال کن. :cancan:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...