رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
behnam81

تاپیک مشکلات و آموزش های Gta san (حتما ببینید)

پست های پیشنهاد شده

با سلام.در این تاپیک رسیدگی به مشکلات شما در GTA SAN میکنم و یکی دیگه از کار هایی که در این تاپیک داده میشود این است که آموزش های مختل?? برای این بازی قرار میدم مانند: نصب،نصب مود،نصب اسکین و............................. اگر با پست موا??ق هستید نشر خود را اعلام کنید یا یک تشکر بزنید

"بزودی در این تاپیک انواع آموزش های Gta san قرار داده میشود"

"بزودی در این تاپیک به مشکلات شما در Gta san کمک میشود"

آموزش ها:2

مشکلات:1

ویرایش شده توسط behnam81

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آموزش نصب اسلحه و ماشین در gta san

البته اینو قبلا هم گذاشته بودم.

با سلام!

گ??تم شاید همتون یا بیشترتون gta sa رو بازی کرده باشین!و شاید هم بلدی باشین موتور یا اسلحه یا ماشین یا اسلحه بریزی!من اینو برای اونایی که بلد نبودن گذاشتم

1:ابتدا نرم ا??زار ggmm دانلود کنید و سپس تما ??ایلهای این نرم ا??زار را روی مکانی که بازی رو ریختین PASTE کنید!

2:وارد نرم ا??زار بشوید و همچین چیزی میبینید!

[TABLE=class: ncode_imageresizer_warning, width: 500]

[TR]

[TD=class: td1, width: 20]nCode.png[/TD]

[TD=class: td2]جهت مشاهده اندازه واقعی عکس 573x406px اینجا کلیک کنید[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

7437-capture_edited-jpg

2/1:اگر قسد دارین ماشین بریزین روی اولی یعنی car کلیک کنید

2/2:اگر قسد داری اسلحه بریزین روی دومی یعنی weapons کلیک کنید

3:شما وقتی یک اسلحه یا ماشین میخواین روی بازی نصب کنید همیشه دو ??ایل با پسوند های .txd و.dff دارین!!!به مثال infurnus.dff و infurnus.txd!

4:دو ??ایل مورد نظر را در یک مکان قرار دهید!

5:سپس بالای نرم ا??زار اگر دقت کنید همچین نوشته ای میبینید:

7438-capture-png

6:روی آن کلیک کنید!

7: و بعد روی دومی یعنی manual mod installer کلیک کنید

8:یک همچین ص??حه ای باز میشود:

7439-capture-png

9:و سپس روی dff model کلیک کرده! و آدرس دو ??ایل که یکیشون پسوند dff را دارد وارد کنید مثال:infurnus.dff

10:و در پایین dff model یکی دیگر برای پسوند txd است به نامTXD textures است!روی آن کلیک کرده و آدرس دو همون دو ??ایل ??قط این د??عه پسوند txd را بدهید مثال:infurnus.txd

7441-capture-png

11:وسپس روی install که پایین است کلیک کنید و صبر کنید تا کار تمام شود و آخرش یه done مینویسد و سپس روی exit کلیک کنید!

وبعد به نرم ا??زار ر??ته و در قسمت search نام ??ایل رو بنویسید مثلا infurnes و صبر کنید تا بیا و وقتی بیاد خیلی خوشگل تر شده!

7442-capture-png

12:و اینم ماشین:

7443-capture-jpg

13:نصب اسلحه هم مینطوری است! و یادتان نرود هر دو ??ایل را کنار هم بریزید!اگر هر مشکلی راجب gta sa یا وقتی ماشین ریختی چیزی شد اینجا بگین تا کمکتون کنم!

14:اگر در نصب ggmm مشکلی داشتید یا اجراء نشد اینجا بگین!

با تشکر نطر و تشکر ??راموش نشه!

ویرایش شده توسط behnam81

لینک به ارسال

لینک نرما??زارها رو میتونی بذاری داداش ؟

لینک به ارسال

بهنام جان من مد کلو رو نصب کردم و یه مد خالکوبی گر??تم

یه ??ایل بود ??رمتش

txt بود ولی پوشه به اسم CLeo_text توی پوشه CLEO وجود نداشت

چکار کنم ؟

لینک به ارسال
بهنام جان من مد کلو رو نصب کردم و یه مد خالکوبی گر??تم

یه ??ایل بود ??رمتش

txt بود ولی پوشه به اسم cleo_text توی پوشه cleo وجود نداشت

چکار کنم ؟

خوب داداش خودت پوشه ی cleo_text رو ایجاد کن. البته بار اول به بزرگ بنویس . اگه کار نکرد به کوچیکش کن .. مشکلی بود در خدمتم

لینک به ارسال

آقایون ??قط نصب کردن کا??ی نیست...

معمولا در کنار ماشین هایی که دانلود میکنین باید یک یا چند ??ایل با پسوند txt وجود داره که تعداد زیادی کد داخلشه. به ندرت با نصب کردن کدا Replace میشن. اگه کدا رو Replace نکنین ممکنه مشکلاتی از این قبیل براتون پیش بیاد (که من سرویس شدم با اینا):

1. توی اون جایی که ماشین ها رو اسپرت میکنین یه سری گزینه ها قابل پیاده کردن روی ماشینی که دانلود کردید نیست که به محضه این که روشون Space زدید از بازی خارج میشه. بد هم اینجاست که سیو نگر??ته باشید.

2. ماشینتون دیگه خراب نمیشه. که بازی رو به طور کلی بی مزه میکه.

3. سرعتی که نسبت به ماشین واقعیش باید داشته باشه رو نداره (من خودم Lamburghini Aventador و Bugatti Veyron و Mclaren و Pagani رو نصب کردم ولی خیلی آروم میر??تن ولی بعد از اینکه کدا رو Replace کردم با Aventador دور اتوبان شهر سوم رو تو یک دقیقه زدم).

و پیشهاد میکنم که اسلحه نصب نکنین ولی اگه میخواین نصب کنین گوله ظاهرش رو نخورین...

حالا دیگه میله خودتونه...

لینک به ارسال

اگه مود یا ماشین هایی میخواین نصب کنین که به cleo وابستن نصب کنین، چیزای خوبین ولی در هر صورت کد یادتون نره...

لینک به ارسال

بهنام داداش خودم ساختم ولی چیزی نشد :(

تر خدا کمک

آموزش کاملش رو این جا بنویس

سایت های دیگه هم ر??تم میگن برنامه های دیگه ای هم لازمه :(

من موندم چه کار کنم :(

کمکککککککککککک:scared:

لینک به ارسال
آقایون ??قط نصب کردن کا??ی نیست...

معمولا در کنار ماشین هایی که دانلود میکنین باید یک یا چند ??ایل با پسوند txt وجود داره که تعداد زیادی کد داخلشه. به ندرت با نصب کردن کدا Replace میشن. اگه کدا رو Replace نکنین ممکنه مشکلاتی از این قبیل براتون پیش بیاد (که من سرویس شدم با اینا):

1. توی اون جایی که ماشین ها رو اسپرت میکنین یه سری گزینه ها قابل پیاده کردن روی ماشینی که دانلود کردید نیست که به محضه این که روشون Space زدید از بازی خارج میشه. بد هم اینجاست که سیو نگر??ته باشید.

2. ماشینتون دیگه خراب نمیشه. که بازی رو به طور کلی بی مزه میکه.

3. سرعتی که نسبت به ماشین واقعیش باید داشته باشه رو نداره (من خودم Lamburghini Aventador و Bugatti Veyron و Mclaren و Pagani رو نصب کردم ولی خیلی آروم میر??تن ولی بعد از اینکه کدا رو Replace کردم با Aventador دور اتوبان شهر سوم رو تو یک دقیقه زدم).

و پیشهاد میکنم که اسلحه نصب نکنین ولی اگه میخواین نصب کنین گوله ظاهرش رو نخورین...

حالا دیگه میله خودتونه...

خوب داداش شما هم چیزایی میگیا|!!! این چه کاریه!!!!! تو میتونی یه لامبورگینیو جای این??ورنس بریزی که سرعت داشته باشه . و اون که گ??تید اسلحه! مشکلی نداره .... یعنی شما توقع دارید که سرعتشون بیشتر شه؟؟ در ضمن اون مود کلو هم برای چیزای دیگر ماشین استو باید رو نمصب ماشین دقت کنی دیگه!!!!! بعد این که حتما یه baclup داشته باش از ??ایل Gta 3

لینک به ارسال
بهنام داداش خودم ساختم ولی چیزی نشد :(

تر خدا کمک

آموزش کاملش رو این جا بنویس

سایت های دیگه هم ر??تم میگن برنامه های دیگه ای هم لازمه :(

من موندم چه کار کنم :(

کمکککککککککککک:scared:

جانم؟ ماشین ساختی؟؟

چی ساختی بگو اگه ماشین میخوام بگو بدم لینکشو

لینک به ارسال

نه داداش پوشه

CLeo_text رو میگم

این پوشه رو ساختم ولی باز هیچی نشد :(

لینک به ارسال
نه داداش پوشه

CLeo_text رو میگم

این پوشه رو ساختم ولی باز هیچی نشد :(

خوب داداش برام لینکه اون خالکوبیو پ.خ کن. بهت بگم.

مود کلو کدوم نسخه شو داری؟

ببین کلو رو اینجوری نوشتی؟ CLEO_TEXT??

اگه اونجوری نوشتی کار نکرد یه بار به کوکچیک هم بنویس اگه نشد یه دور دیگه از بالا بخون و لینکو بده.

تو پوشه ی cleo ریختی؟

لینک به ارسال

داداش من بزرگ ننوشته بودم الان مینویسم بهت میگم

مد کلو 4 رو دارم

لینک به ارسال
داداش من بزرگ ننوشته بودم الان مینویسم بهت میگم

مد کلو 4 رو دارم

داداش لط??ا سریع میخوام برم

لینک به ارسال
داداش نشد با اون هم نشد:(

خوب داداش من به تو قول میدم برات حلش کنم.

1-لینکه دانلودو بده

لینک به ارسال

دانلود چی رو میگی داداش ؟

اگه منظورت ??ایل خالکوبی هست باید بگم گمش کردم :( شرمنده خودت یکی بهم بده :hd:

لینک به ارسال
خوب داداش شما هم چیزایی میگیا|!!! این چه کاریه!!!!! تو میتونی یه لامبورگینیو جای این??ورنس بریزی که سرعت داشته باشه . و اون که گ??تید اسلحه! مشکلی نداره .... یعنی شما توقع دارید که سرعتشون بیشتر شه؟؟ در ضمن اون مود کلو هم برای چیزای دیگر ماشین استو باید رو نمصب ماشین دقت کنی دیگه!!!!! بعد این که حتما یه baclup داشته باش از ??ایل Gta 3

1. با این حر??ت ثابت کردی از کد و GTA San هیچی بارت نیست.

2. اون لامبور گینی که من گر??تم روی چیتا نصب میشد که سرعت و کنترل و ??رمون دادنش ده برابر این??رنوسه.

3. حالا مثلا من روی این??رنوس نصب میکردم، آپشن هایی که داخل گاراژی که توش ماشین اسپرت میکردی موجود نبود چجوری حذ?? کنم؟ حتما با نصب کردن روی این??رنوس حل میشه؟ ها؟

4. قبل از اینکه با این تاپیکت بزنی مخ بچه هارو خراب کنی که بازیشون خراب بشه جمعش کن یا درستش کن.

لینک به ارسال
1. با این حر??ت ثابت کردی از کد و GTA San هیچی بارت نیست.

2. اون لامبور گینی که من گر??تم روی چیتا نصب میشد که سرعت و کنترل و ??رمون دادنش ده برابر این??رنوسه.

3. حالا مثلا من روی این??رنوس نصب میکردم، آپشن هایی که داخل گاراژی که توش ماشین اسپرت میکردی موجود نبود چجوری حذ?? کنم؟ حتما با نصب کردن روی این??رنوس حل میشه؟ ها؟

4. قبل از اینکه با این تاپیکت بزنی مخ بچه هارو خراب کنی که بازیشون خراب بشه جمعش کن یا درستش کن.

آقا شما هر جوری میخوای ??کر کن. تو اومدی اینجا که کاری کنی پست من بی بازدید شه؟؟ نه داداش برو به ??کر یه کاره دی گه باش.!! ببین اصلا تو خوبی تو عالی!!!!!!! در ضمن مگه من به دوستان گیر دادم که توروخدا بیا ماشین بریز؟؟؟؟ اینو گذاشتم که گه کسی خواست!!! ??همیدی؟؟؟ برو پست یکی دیگرو خراب کن!! به تو میگن عقده ای

لینک به ارسال

آموزش نصب مود کلو

وقتی شما یک مود دانلود میکنید که برای کلو است باید از قبل نرم ا??زار کلو روی بازی شما نصب باشد. مد های کلو نیاز به ورژن های مختل??ی دارند. که بیشتر آن ها کلو 4 نیاز دارند. بعضی از مود کلو ها ??قط با پسوند .cs یا .txt نیستند یک سری ??ایل های دیگر هم دارند که باید با نرم ا??زار img نصبشون کرد.البه اگه شما دیدید که مود کلو ??قط .cs و ,txt بدونید لازم به نرم ا??زار igm نیست.

پسوند .cs در خود ??ایل cleo نصب میشود

پسوند .txt در ??ایل CLEO_TEXT نصب میشود.

پسوند هایی مثل .txd با نرم ا??زار img نصب میشود.

وقتی شما مود کلو را نصب کنید و بازی را اجرا کنید سمت چپ پایین یک نوشته می آید.

لینک به ارسال

علی الان مشکلت خالکوبیست؟ اگه میخوای بگو بهت یه مد های باحالتر بدم حی?? که لینکو نداری

لینک به ارسال

الان داداش شما یه مد برام بذار که ??قط با مد کلو اجراش کنم

??رقی نمی کنه چی باشه ??قط برام بذار

لینک به ارسال
آقا شما هر جوری میخوای ??کر کن. تو اومدی اینجا که کاری کنی پست من بی بازدید شه؟؟ نه داداش برو به ??کر یه کاره دی گه باش.!! ببین اصلا تو خوبی تو عالی!!!!!!! در ضمن مگه من به دوستان گیر دادم که توروخدا بیا ماشین بریز؟؟؟؟ اینو گذاشتم که گه کسی خواست!!! ??همیدی؟؟؟ برو پست یکی دیگرو خراب کن!! به تو میگن عقده ای

خوب بارت نیست دیگه...

حالا خودت رو ناراحت کن...

چیزی نیست...

من تنها چیزی که ازش بدم میاد اینه که کسی که چیزی رو بلد نیست و نمیدونه همینطوری بیاد ادعا کنه (الان میگی من کی ادعا کردم؟؟؟؟؟):xD::xD::xD::xD::xD::xD::xD::xD::xD::xD::xD::xD::xD::xD::;-D::;-D::;-D::;-D::;-D::;-D::;-D::;-D::;-D::;-D::;-D::;-D:

لینک به ارسال
خوب بارت نیست دیگه...

حالا خودت رو ناراحت کن...

چیزی نیست...

من تنها چیزی که ازش بدم میاد اینه که کسی که چیزی رو بلد نیست و نمیدونه همینطوری بیاد ادعا کنه (الان میگی من کی ادعا کردم؟؟؟؟؟):xD::xD::xD::xD::xD::xD::xD::xD::xD::xD::xD::xD::xD::xD::;-D::;-D::;-D::;-D::;-D::;-D::;-D::;-D::;-D::;-D::;-D::;-D:

اصن من هیچی بلد نیستم... تو خوبی!! تو اصن مدیر مایکروسا??تی؟؟ باشه؟؟ حالا ول کن میشی؟؟؟ حالا هر چه قدر دیگه چرت بگی جوابتو نمیدم... حالا بگو

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...