رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mohammads77

آیا شما در تابستان امسال یکی از کنسول های PS4یا Xone را می خرید؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

اقا این دوستمون بد نمیگه اولین نسخه ها معمولا باگ زیاد دارن من که ??علا با ps3 یه جوری سر میکنم بلکه تا موقعید که نسخه جدیدش بیاد شاید هک هم شد خدا رو چه دیدی اون موقع تا 2 تومن هم بره میخریم

بعدشم اینقد ننالین وضع مملکت بد نیست ما تنبلیم هم درس میخونیم هم میخوایم یه پول م??ت الکی بیاد تو زندگی مون بابا یه کم خرجارو کم کنید زحمت بکشید یه کم از خوابتون بزنید کار کنید بعد به ارزوهای دنیایی تون هم برسید

کجا بودید اون زمانی که شب تا صبح کار میکردم درسته درس زیاد نخوندم و به همون دیپلم اکت??ا کردم و بی خوابی کشیدم ولی الحمد الله الان برجی 1300 حقوقمه خدا بده برکت خمسشم میدم به یه ??قیر اونم از مشکل در بیاد منم دعا کنه خدا بیشتر بهم بده

یه نصیحت از یه بدبختم گوش کنید با نالیدن کار درست نمیشه خوش گ??ت شاعر معرو??

ز نیرو بود مرد را راستی ز سستی کژی اید و کاستی

کار ! کدوم کار !؟ تو کار بیار که در شان یک لیسانس یا ??وق لیسانس باشه . طر?? نمیاد بعد 5-8 سال درس خوندن بره تو کارواش ماشین بشوره که ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان کنسول دار ، از اونجایی که من کنسول نداشتم و بهش هم اشنایی ندارم چند سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید :

1- تو کنسول میشه مثل pc رزولیشن و نور و کلا تنضیمات ص??حه رو تغییر داد ؟

2- برای حرکت توی بازی بیشتر از شوک ( joy stick ) است??اده میشه یا جهت ها ؟

3-کنسول هکی رو میشه آپدیت کرد ؟ یا میشه به اینترنت وصل شد و بازی آنلاین کرد ؟

4-بازی ها رو میشه تو هارد نصب کرد یا ??قط باید از رو دیسک بازی کنی ؟

5- قضیه ی عوض کردن بازی ها چیه ؟

6 - پلی استیشن هم نسخه ی slim یا چیزی مثل اون رو میزنه که اگر داره منتظر بعدی باشم ؟

ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال
دوستان کنسول دار ، از اونجایی که من کنسول نداشتم و بهش هم اشنایی ندارم چند سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید :

1- تو کنسول میشه مثل pc رزولیشن و نور و کلا تنضیمات ص??حه رو تغییر داد ؟

2- برای حرکت توی بازی بیشتر از شوک ( joy stick ) است??اده میشه یا جهت ها ؟

3-کنسول هکی رو میشه آپدیت کرد ؟ یا میشه به اینترنت وصل شد و بازی آنلاین کرد ؟

4-بازی ها رو میشه تو هارد نصب کرد یا ??قط باید از رو دیسک بازی کنی ؟

5- قضیه ی عوض کردن بازی ها چیه ؟

6 - پلی استیشن هم نسخه ی slim یا چیزی مثل اون رو میزنه که اگر داره منتظر بعدی باشم ؟

ممنون از راهنماییتون

1. بله
  2. بره حرکت و نشونه گیری باید از شوک است??اده کنی .
  3. بله
  4. ps3 هم قبل این که هک شه ??قط باید بازی اورجینال میخریدی ولی العان راحت میریزی رو هارد اکسترنال یا هارد خود کنسولو بازی میکنی
  5. اون باسه زمانیه که کنسول هنوز هک نشده و شما مثلا یه بازی ارجینال که معرو??ه میخری بازی که کردی با یه بازی ارجینال دیگه عوض میکنی تو توپ خونه این کارو انجام میدن ولی من که تا حالا این کارو نکردم چو توش خیلی ضرره
  6. بله میزنه همه کنسول های سونی از همون اولش fat میزنن و بعدش slim که اسلیم نه داغ میکنه نه ??نش صدا میده منم بخوام بخرم اسلیم میخرم:thumbup:

لینک به ارسال

دوستان میدونید قیمت دقیقه ps4 العان چنده؟

لینک به ارسال

من هم تصمیمم رو گر??تم ،ps4 میخرم ولی نه بزودی

لینک به ارسال
من هم تصمیمم رو گر??تم ،ps4 میخرم ولی نه بزودی

ا??رین. منم به این زودیا نمیخرم حداقل تا زمانی که هک شه .

لینک به ارسال
وضع مملکت خوبه؟ شما تو ایران زندگی میکنی؟ از کجا میدونی من کار نمیکنم؟ مرد مومن وقتی تو جامعه ای زندگی میکنی که همه چیزش به پول بستگی داره و اگه پول نداشته باشی باید مثل گاو لع لع بزنی اونوقت تو در این شرایط اگه پدرت بهت کمک کنه بهش میگی این پول م??ته و من نمیخوام؟ گور پدر کنسول . وقتی جوونای ما نمیتونن به خاطر بی پولی ساده ترین نیازهاشون رو ر??ع کنن اونوقت تو از این حر??ات خجالت نمیکشی.این عربای بی خاصیت رو نگاه کن.دست چپ و راستشون رو نمیدونن برو زندگیشون رو ببین.حالا با این حال بازم بیا چرت و پرت بگو.برو پیش یه روانشناس خودتو نشون بده شاید درمان شدی

دادا وقتی همتون کار رو عار میدونید از این بهتر نمیشه منم از اون اول از این بهتر نمیشه چه ??کر کردی منم از اول اینقدر پول ??کر کردی میگر??تم

اون زمانی که تو سرما و گرما تو خیابون بساط میکردم از 10 شب تا 5 صبح بعدشم ساعت 9 پاشم درس بخونم تو بودی ببینی

بله عزیزم پول عل?? خرس نیست واسش زحمت کشیدم که الان اینجام

اینکه بقیه میبرن میخورن ??علا نوش جونشون ولی قیامتی هم هست ج میدن نه تو همین دنیا از حلقومشون میکشن بیرون

بهر حال وضع حالای ملتم اینه ولی شما کاری هستی برو درست کن نمیتونی برو به زندگی خودت بچسب ??علا کاری کن که زندگی خودتو بچرخونی و واسه درست شدن اینا هم دعا کن

اقا ببخشید تند ر??تم ما که هیچ کاره ایم ولی دیگه همینه

لینک به ارسال

کی کار رو عار میدونه؟ هر کاری دلت بخواد کردم.ازتمیز کردن خونه این و اون گر??ته تا کارگری و شیرنی ??روشی و همه ی این کارا رو با مدرک لیسانس کردم.حال بازم من کار رو عار میدونم؟چرا نمیخوای قبول کنی وضع این مملکت ??لاکت زدست؟

لینک به ارسال

سلام عزیزم منم میدونم بله مشکلات بسیاره شما هم به هر دری زدی درست نشده اینارو هممون میدونیم ولی این رکود تنها واسه کشور ایران تنها نیست بابا اونوره دنیا که همه بهش بهشت دنیا میگن یعنی امریکا اونجا هم 99 درصد مردم علیه 1 درصد قیام کردن بابا دیگه اروپاشم همینه مشکل ما اینه ??قط خودمون رو میبینم این واسه سیاست های نادرستیه که از همون احمقای غربی اقتصاد دانامون کپی کردن و تو کشور اسلامی رواج دادن با بانک و بورس و دیگه ی غربی نمیشه یک پسوند اسلام گذاشت و کشور رو اداره کرد هر چی هم رهبری به گوششون میخونه احمق ها این رباست یعنی جنگ با خدا امریکارو پاشونده شما ادامه ندین هیچی به هیچی نمی ??همند منم مثل شمام من بیچارم الان بخوام یک ماشن گند زده ی پراید زیر پام بزارم باید 20 ملیون بدم

??کر میکنی من راضی ام نه والا چی کار کنم باید صبر کرد و ??علا با اوضاع کنار اومد تا ببینیم بعدا به امید خدا سر عقل بیان وضع بهتر شه

بازم شرمنده من و تو دعوا میکنیم یک عده حال میکنن

چه کنیم !!!!!؟

لینک به ارسال

والا من خودم به شخصه نه PS4 و نه Xbox one میخرم که تازه کلی هم پول بدم بابت بازی هاش,به پول اون میشه یه pc با سخت ا??زار مناسب خرید که لذت بازی کردن باهاش و حتی جزییات بازی هم بیشتر باشه

لینک به ارسال
والا من خودم به شخصه نه PS4 و نه Xbox one میخرم که تازه کلی هم پول بدم بابت بازی هاش,به پول اون میشه یه pc با سخت ا??زار مناسب خرید که لذت بازی کردن باهاش و حتی جزییات بازی هم بیشتر باشه

من کاملا با حر?? شما موا??قم ??قط یه مشکلی هست که اونم بازی های انحصاریه:=-0:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

منم خریده ام قابل توجه دوستان انلاینش پولییییی شدههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

لینک به ارسال

دوست عزیز همه گیمر ها پی سی رو به کنسول ترجیح میدن(الا کژوال ها)...ولی شما یه نگاه به قیمت سخت ا??زار بنداز می بینی چرا همه دارن میرن سراغ کنسول...دیگه بازیهای انحصاری کنسول ها بماند...الان یه سیستم مبتدی(همون ??وق ضعی??) بخوای ببندی نزدیک به 2 میلیون(بلکه هم بیشتر) میشه که اندازه قیمت یک کنسول میشه.هشدار : قبل از بازدید از قیمت سخت ا??زار قرص های آرام بخش خورده و خود را کاملا برای وحشتناک ترین ها آماده کنید.

لینک به ارسال
دوست عزیز همه گیمر ها پی سی رو به کنسول ترجیح میدن(الا کژوال ها)...ولی شما یه نگاه به قیمت سخت ا??زار بنداز می بینی چرا همه دارن میرن سراغ کنسول...دیگه بازیهای انحصاری کنسول ها بماند...الان یه سیستم مبتدی(همون ??وق ضعی??) بخوای ببندی نزدیک به 2 میلیون(بلکه هم بیشتر) میشه که اندازه قیمت یک کنسول میشه.هشدار : قبل از بازدید از قیمت سخت ا??زار قرص های آرام بخش خورده و خود را کاملا برای وحشتناک ترین ها آماده کنید.

منم با نظرت موا??قم من خودم یه زمانی با pc بازی میکردم پدرم درمیومد تا یه بازیو نصب کنم حالا تو بازی داستان تازه شروع میشد یه بازی گرا??یک بالا میخواستم بازی کنم اشکم در میومد درسته رزلوشن و کی??یت بازی ها تو pc بالا تره و کو اون بازی های انحصاری محشر

لینک به ارسال

منم با نظر دوستان موا??قم!

من خودم تقریبا 6 ماه پیش یه لب تاپ خریدم به قیمت یک میلیون و 400 تومن و این لب تاپ اصلا نمی تونه بازی های روز رو باز کنه اما با این پول می شد یک ps3 خرید و هر بازی رو هم اجرا کرد مخصوصا بازی های انحصاری رو!

اما خب کنسول هم ??قط برای بازی هست و کامپیوتر یه دنیای دیگه برای خودش داره که بازی هم یه گوشه ای از اونه!

لینک به ارسال

من که یک pc - gaming رو ترجیح میدم البته به شرط داشتن پول زیاد .??کرش رو بکن battle filed 4 با کی??یت 1080 و -90 ??رم بر ثانیه یا watch dogs با کی??یت 4k , 60 ??رم . یک کامپوتر میبندی با دوتا کارت گرا??یک و 12-16گیگ رم ، گرون در میاد ولی برای کسی که پول داره بهترینه . در ضمن میتونی به آهنگ بازی رو قطع کنی و یک آهنگ که به نظرت متابق روحیت و بازیه خودت بذاری پخش شه در مورد سبک شوتر هم که کلا پی سی حر?? اول رو میزنه میمونه بازی های انحصاری که غیر آنچارتد بقیه بازی های خو?? برای پی سی هم میاد

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان خوبم در پی سی دی.یه سوال داشتم.ممنون میشم اگه هر کدومتون نظرتونو بدین.میخوام واسه خواهر زادم که دختره و 9 سالشه یه کنسول بخرم.عاشق بازیه.همین که دختره کارو سخت کرده.نمیدونم چی بخرم. با تشکر

لینک به ارسال

من کنسول بازی امپراطور رو پیشنهاد میکنم. حمایت از کار و سرمایه ایرانی.

خارج از شوخی. کار به سنو سالو جنسیت ندارم. ??قط sony.:love2: واسه xbox پول هدر نده.:cursing:

لینک به ارسال
من کنسول بازی امپراطور رو پیشنهاد میکنم. حمایت از کار و سرمایه ایرانی.

خارج از شوخی. کار به سنو سالو جنسیت ندارم. ??قط sony.:love2: واسه xbox پول هدر نده.:cursing:

اونکه صد البته.من خودم ps3 دارم.الانم منتظرم خدمتم که تموم بشه ps4 بخرم.چه هک بشه چه هک نشه.

لینک به ارسال

نمیدونم والا اخه سنش یه خورده کمه ولی ps4 یه چیز دیگس :thumbup:

لینک به ارسال

من که کلاps3داشتم با اون بازی میکردم قبل از عید یهps4خریدم که ??قط انحصاری هاشو بازی کنم (کیلزون و این??یموس)ولی ی مشکلی پیش اومده از موقعی کهps4بازی میکنم دیگه ps3بهم حال نمیده باید تجربش کنی تا متوجه بشی

اینم بگم درکنارش ی LED حر??ه ای هم نیازه از من میشنوید طر?? XBOX oneنرید که اشتباه میکنید

??قطPS4:6:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...