رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

لانچ تریلر عنوان Daylight منتشر شد!

پست های پیشنهاد شده

daylight_2014_04-02-14_007_copia_jpg_1400x0_q85-250x140.jpg

به تازگی لانچ تریلر عنوان Daylight منتشر شده است. این بازی توسط Zombie Studios ساخته شده است و برای PC و PS4 منتشر شده است. این بازی در سبک survival horror می باشد. با ما همراه باشید.این بازی توسط موتور قدرتمند بازیسازی، Unreal Engine 4 ساخته شده است و سازندگان آن وعده یک بازی ترسناک کاملا مت??اوت و زیبا را به بازیبازان این دو پلت??رم داده اند.

شما می توانید لانچ تریلر این عنوان را در زیر دانلود نمائید:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قلبم الان گر??ته. عمرا برم سمتش

لینک به ارسال

دموش دیدم گرخیدم چه برسه به خودش. عاشق این جور بازیام اونم با هد??ون:scared:

لینک به ارسال

اگر هم بازیش کنم میزارم واسه وقتی یکی دو ن??ر کنارم باشند . خیلی ترسناک بنظر میامد :=-0:

لینک به ارسال

ولی نمره هاشو نامردا بد دادن.گیم اسپات عوضی بهش 3 از 10 داده.خیلی مسخره اس نمره های بعضی از سایتا.چجوری میشه یوروگیمر بده 8 گیم اسپات بده 3.این یعنی یه جای کار گیم اسپات میلنگه.کل زحمت یه کمپانی رو با یه نمره ی احمقانه به باد میدن.خیلی از گیمرها هم متاس??انه خیلی درگیر این نمره ها هستن و غا??لن از این که این نمره رو یه ن??ر مثل خودمون داده که شاید با این بازی یا شرکتش مشکل و خصومت داشته باشه یا ا صلا اون روز تو ??از خوبی نبوده و میخواسته الکی مزخر?? بگه.همیشه یه قانون واسه نمره ها هست.بازی که میانگین نمره هاش خوب و بالا باشه حتما بازی خوبیه ولی بازی که نمره هاش پایین باشن حتما بازی بدی نیست.:hd:

لینک به ارسال
ولی نمره هاشو نامردا بد دادن.گیم اسپات عوضی بهش 3 از 10 داده.خیلی مسخره اس نمره های بعضی از سایتا.چجوری میشه یوروگیمر بده 8 گیم اسپات بده 3.این یعنی یه جای کار گیم اسپات میلنگه.کل زحمت یه کمپانی رو با یه نمره ی احمقانه به باد میدن.خیلی از گیمرها هم متاس??انه خیلی درگیر این نمره ها هستن و غا??لن از این که این نمره رو یه ن??ر مثل خودمون داده که شاید با این بازی یا شرکتش مشکل و خصومت داشته باشه یا ا صلا اون روز تو ??از خوبی نبوده و میخواسته الکی مزخر?? بگه.همیشه یه قانون واسه نمره ها هست.بازی که میانگین نمره هاش خوب و بالا باشه حتما بازی خوبیه ولی بازی که نمره هاش پایین باشن حتما بازی بدی نیست.:hd:

جدا !!!!:O_O: گیم اسپوت در بیشتر مواقع درست نمره میده ولی سوتیم میده .:91: نباید به نمره یه سایت تنها بسنده کرد . با قانونت خیلی حال کردم خیلی منطقی گ??تی:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

لینک به ارسال
جدا !!!!:O_O: گیم اسپوت در بیشتر مواقع درست نمره میده ولی سوتیم میده .:91: نباید به نمره یه سایت تنها بسنده کرد . با قانونت خیلی حال کردم خیلی منطقی گ??تی:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

اره نمیدونم چرا 3 داده واقعا.چاکرم محمد رضا جون.:hd:

لینک به ارسال

این بازی day light رو همین الان برای دانلود تو. یه سایت ایرانی دیدم تاپ 2 دانلود رو ببینید این همینه ؟ :scared:

لینک به ارسال
این بازی day light رو همین الان برای دانلود تو. یه سایت ایرانی دیدم تاپ 2 دانلود رو ببینید این همینه ؟ :scared:

اره همینه.من دانلودش دارم میکنم.:hd:

لینک به ارسال

نمیدونم کجای این تریلر ترسناک بود. یارو یه گوشی دستشه ??قط راه میره.

دوستان اگه کسی بازی کرد بگه بازیش چه جوریه. اگه تو سبک outlast یا amnesia هست که اصلا نرم طر??ش.

لینک به ارسال
نمیدونم کجای این تریلر ترسناک بود. یارو یه گوشی دستشه ??قط راه میره.

دوستان اگه کسی بازی کرد بگه بازیش چه جوریه. اگه تو سبک outlast یا amnesia هست که اصلا نرم طر??ش.

دقیقا تو همون سبکه.amnesia واقعا ترسناک ترین بازی بوده که تا حالا من بازی کردم.اخه بازی که هزارتا سلاح داری و خودتم کماندویی و همه رو میکشی که ترسناک نمیشه.همیشه بازی ای ترسناک میشه که شخصیت بازی توش با کمبود امکانات روبرو باشه.چون این خودش استرس و ترس میاره.مثل کمبود گلوله توی رزیدنت اویل 3 یا سایلنت هیل.

لینک به ارسال
دقیقا تو همون سبکه.amnesia واقعا ترسناک ترین بازی بوده که تا حالا من بازی کردم.اخه بازی که هزارتا سلاح داری و خودتم کماندویی و همه رو میکشی که ترسناک نمیشه.همیشه بازی ای ترسناک میشه که شخصیت بازی توش با کمبود امکانات روبرو باشه.چون این خودش استرس و ترس میاره.مثل کمبود گلوله توی رزیدنت اویل 3 یا سایلنت هیل.

ا??رین سعید جان دقیقا.یادش بخیر با رزیدنت اویل 3 سایلنت هیل چه دورانی داشتیم.همون کمبود امکاناته که باعث ترسناک بودن میشه باعث میشه حس کنی خودت اونجایی و هر لحظه اماده ی مرگی :drool:

لینک به ارسال
ا??رین سعید جان دقیقا.یادش بخیر با رزیدنت اویل 3 سایلنت هیل چه دورانی داشتیم.همون کمبود امکاناته که باعث ترسناک بودن میشه باعث میشه حس کنی خودت اونجایی و هر لحظه اماده ی مرگی :drool:

دقیقا همین طوره.:hd:

لینک به ارسال

من که اصلا از سبک outlast و خصوصا amnesia خوشم نیومد بعد از چند ساعت بازی کردن حذ??ش کردم. کسل کنندست که توی تاریکی راه برمو از دشمن ??رار کنم.

بازی ترسناک باید مثل همون اویل 3 که گ??تی باشه. یا مثل سری dead space که از بهترین بازیهای عمرم بود.

لینک به ارسال
من که اصلا از سبک outlast و خصوصا amnesia خوشم نیومد بعد از چند ساعت بازی کردن حذ??ش کردم. کسل کنندست که توی تاریکی راه برمو از دشمن ??رار کنم.

بازی ترسناک باید مثل همون اویل 3 که گ??تی باشه. یا مثل سری dead space که از بهترین بازیهای عمرم بود.

dead space و resident evil واقعا بازیهای عالی و خوبی هستند ولی سبک amnesia و outlast و slender هم (که مبنی بر ترس به وجود امده از بی سلاحی هستند ) وجودشون لازمه.از اونجایی که شخصیتهای این بازیها انسانهای معمولی هستند و کاملا اسیب پذیر هستند همذات پنداری ما با اونها خیلی راحت تره و مخصوصا چون اول شخص هستند باز هم همذات پنداری راحت تر میشه.قایم شدن زیر یک تخت در حالی که صدای ن??سهات رو توی هد??ون میشنوی و یک موجود وحشتناک توی اتاق داره دنبالت میگرده یک ترس ناب ایجاد میکنه که dead space قادر به ایجاد اون نیست (این نوع ترس ناشی از بی سلاحی و اسیب پذیری هستش) چون با نواع اسلحه ها دشمنا رو ناکار میکنی.البته نباید منکر این شد که ترس dead space هم خیلی خوب و عالیه ولی اون ترسی که توی amnesia یا outlast حس میکنیم خیلی نزدیکتره به ترسی که ما انسانهای عادی توی تاریکی و یا تنهایی داریم (ترس از ناشناخته ها) و برای هممون پیش اومده .:hd:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...