رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
kazy

سوني پروژه طراحي پلي استيشن 5 را آغاز کرده است

پست های پیشنهاد شده

[h=2][/h]

playStation-5.jpg

این روزها اخبار ??راوانی در مورد رقابت سونی و مایکروسا??ت در بازار جهانی کنسول‌های بازی به گوش می‌رسد و این دو شرکت با عرضه لوازم جانبی مختل?? سعی می‌کنند گوی سبقت را از یکدیگر بربایند.اما با توجه به اینکه مدت زیادی از زمان عرضه کنسول بازی سونی نگذشته است، آیا این شرکت ژاپنی از هم‌اکنون طرح تولید PlayStation 5 را پیش می‌برد؟

در حالی که همه رسانه‌های داخلی و خارجی تمرکز خود را بر کنسول بازی Xbox One مایکروسا??ت و PS4 سونی معطو?? کرده‌اند، بد نیست بدانید که سونی از هم‌اکنون در نظر دارد مدل بعدی کنسول بازی خود را با نام PS5 تولید کند.

شرکت سونی قصد دارد تابستان امسال سرویس خدمات پردازش ابری خود مخصوص کنسول بازی PS4 را در اختیار کاربران بگذارد.با این وجود، کارشناسان بازار بر این باورند که کاربران جهانی توقعاتی از دنیای بازی‌های رایانه‌ای دارند که در دستگاه‌های کنونی محقق نمی‌شود و سونی با عرضه PlayStation 5 به آنها جامه عمل می‌پوشاند.

"شوه??ی یوشیدا"(Shuhei Yoshida) مدیر استدیوهای جهانی سونی که روز گذشته در جمع خبرنگاران حاضر شد، به سوالات مطرح شده در مورد کنسول بازی PS5 پاسخ نداد.

اما او در این باره اظهار داشت که سونی تمام دستگاه‌های الکترونیکی جدید خود را مبتنی بر خدمات طراحی می‌کند و بر این اساس می‌توانید در آینده شاهد کنسول‌های بازی پیشر??ته‌تر و کارآمدتر باشید.

او توضیح داد: «اگر کاربران ما همچنان توقع دستگاه‌های پیشر??ته‌تر را داشته باشند، ما با لوازم جانبی پیشر??ته‌تر برای دستگاه PS4 به این نیاز پاسخ می‌دهیم. این ات??اق مهم‌ترین دلیلی است که بر اساس آن می‌توانیم تولید PS5 را شروع کنیم. بنابراین توسعه‌دهندگان نرم‌ا??زار و سخت‌ا??زار از هم‌اکنون منتظر چنین محصول پیشر??ته‌ای باشند.»

پیش‌بینی شده است که کاربران از تابستان امسال سرویس PlayStation Now را در اختیار بگیرند تا همه خدمات مورد نیاز خود در حوزه بازی را روی ??ضای پردازش ابری داشته باشند.

منبع : گجت نیوز | gadgetnews.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ما هنوز ps4 نگر??تیم.حالا اینا میخوان ps5 درست کنن.چه قدر عجله دارن نمیزارن لااقل 1 سال از همین ps4 بگذره بعد بیان بگن ps5.

لینک به ارسال

اقا چه عجله ایه بذار حالا این ps4 از نزدیک ببینیم بعد برید سراغ بعدی:drool:

لینک به ارسال

من دارم سرمایه گذاری میکنم تا ps 67 که اومد به امید خدا و همت مسئولین حتما میخرمش :;;d:

لینک به ارسال
ما هنوز ps4 نگر??تیم.حالا اینا میخوان ps5 درست کنن.چه قدر عجله دارن نمیزارن لااقل 1 سال از همین ps4 بگذره بعد بیان بگن ps5.

اگه خونده باشی عزیز نوشته پروژه اش در حال طراحی هستش نه در حال ساخت شما چی میگی !!!!

لینک به ارسال

این یه دروغ الکی بوده که سایت منبع نوشته تا بازدیدش بالا بره

لینک به ارسال
این یه دروغ الکی بوده که سایت منبع نوشته تا بازدیدش بالا بره

اورین . اونوقت شما مدیر بخش Ps سونی هستید :D :v

کو منبع که ثابت کنه این خبر دروغه ؟

لینک به ارسال

کمترین عمر هر کنسول 8 ساله. کنسولی که 8 سال دووم نیاره کنسول نیست. الان که ps4 اومده هنوز همه دارن با ps3 حال میکنن.پیش بینی خوده سونی برای پایان ساپورت ps3 سال 2017 بوده.پس مطمئن باشید ps5 زودتر از 2024 نخواهد اومد. الان 2014 هستیم. 8 سال عمر ps4 باشه 2022 پس کم کمش باید تا 2022 صبر کرد. موقعی که ps3 اومد بیرون این حر??ارو در مورد ps4 میزدن.درضمن شایعه هم زیاد بود. ??علا با ps3 هاتون حال کنید. :4:

لینک به ارسال

اون عکسی رو که گذاشتی ساختگی و وقع لانچ ps4 تو انترنت پخش شد .

لینک به ارسال
اون عکسی رو که گذاشتی ساختگی و وقع لانچ ps4 تو انترنت پخش شد .

به جون pou من ??ک کردم واقعیه.داداش، مگه من گ??تم ps5 هست؟؟؟؟؟

تا 2 روز قبل اینکه ps4 بیاد معلوم نبود چی به چیه حالا من بخوام عکس کنسولی که شاید 10 سال دیگه بیادو بزارم!!!!بیخیال.

این واس اینه که پست خالی نمونه یه چی زدن تنگش.منبع هم داره تازه، برو یخه اونارو بگیر. من بی گناهم.:sad:

لینک به ارسال

ولی ??کر کنید سونی ps5 رو چی میخاد بسازه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...