رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
sinakalhor

مشکل تایم اوت در online بازی کردن CaLL of Duty : Ghost

پست های پیشنهاد شده

دوستان من وقتی دارم GHOST رو انلاین بازی میکنم الکی یهو میپره بیرون میگه LOST CONECTION TO HOST ولی از Psn بیرون نمیپره ها !

ولی اینو مطمنم ک از CONECTION خودم نیست و اینترنتم مشکل نداره

کسی اگه میتونه یه راهنمایی کنه:sad::sad:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ای بابا هم بتل??یلد اینجوری شده هم سرایت کرده به کال ا?? دیوتی کم کم دارم به این شرکت های اینترنتی شک میکنم دارن یه کارایی میکنن ببخشیدا ولی ررررررررررر ی ی ی ی ی دددددددد ن ن ن ن ن :90::90::thumbdn::thumbdn: بتل??یلد4 هم وقتی داری بازی میکنی دقیقا راس 5 دقیقه بی دلیل از بازی پرتت میکنه بیرون اااااای ی ی ی خدااااااااااااا به داد برس :369176i664wis02c:8763d1399232995-img_0225-jpg:244728hqjqgvc51h:

لینک به ارسال
پینگ 4.2.2.4 تون چنده؟

چقدر تایم اوت داری؟

زیاد ! 47% تایم اوت دارم

قبلا بیشتر هم داشتم ولی از بازی در نمی اومد!

جدیدا اینجوری شده

منم ??ک میکنم دارن یه بلایی سر اینترنت میارن

لینک به ارسال

از سال 93 اینترنت وضعش همینجوری شده

لینک به ارسال

حالا باید چکار کرد اگه اینجوری پیش بره رسما دیگه نمیشه انلاین هیچی بازی کرد!!

لینک به ارسال
ای بابا هم بتل??یلد اینجوری شده هم سرایت کرده به کال ا?? دیوتی کم کم دارم به این شرکت های اینترنتی شک میکنم دارن یه کارایی میکنن ببخشیدا ولی ررررررررررر ی ی ی ی ی دددددددد ن ن ن ن ن :90::90::thumbdn::thumbdn: بتل??یلد4 هم وقتی داری بازی میکنی دقیقا راس 5 دقیقه بی دلیل از بازی پرتت میکنه بیرون اااااای ی ی ی خدااااااااااااا به داد برس :369176i664wis02c:8763d1399232995-img_0225-jpg:244728hqjqgvc51h:

دادا اگه host از ایران باشه بازی اینجری میشه؟

لینک به ارسال

نمیدونم ..........ولی ??کر کنم ایراد از خود سرور های دایس و ای ایس هستش چون یه بیانیه دادن که میخوان درست کنن سرورهارو....

لینک به ارسال

نیما جان portforward هم کردی؟؟

اگه میشه آیدیتو بده ادت کنم.منم بتل 4 میزنم

mehrab777

لینک به ارسال
نمیدونم ..........ولی ??کر کنم ایراد از خود سرور های دایس و ای ایس هستش چون یه بیانیه دادن که میخوان درست کنن سرورهارو....

یعنی سرور های Activision و Infinity Wards هم مشکل دارن ؟!

لینک به ارسال

اره مشکل از سرور هاست چون وقتی من تام اوت میشدم دوباره که میر??تم اون یکی هام دونه دونه تایم اوت میشدن(گوشه ص??ح پایین تمام ??عالت های کاربران در بازی مینیویسه)

لینک به ارسال
اره مشکل از سرور هاست چون وقتی من تام اوت میشدم دوباره که میر??تم اون یکی هام دونه دونه تایم اوت میشدن(گوشه ص??ح پایین تمام ??عالت های کاربران در بازی مینیویسه)

من این مشکلو با tlou دارم :-(

لینک به ارسال

مشکل از اینترنت شماست.پینگ میره بالا از سرور میو??تی بیرون.

لینک به ارسال

red line دیگه...همونطور که دوستان گ??تن از عید امسال اینطور شد.خدا میدونه چه بلایی سر پورت upd آوردن.یه مدتی کم شده بود الان دوباره اوج گر??ته...مال همه بازیهاست.خودم روی این بازیها تست کردم : Team Fortress 2-dota 2-red orchestra 2-snoper ghost warrior 1 & 2-call of duty mw1 & mw2 & mw3-battlefield 3-left 4 dead 2-far cry 3-assassins creed 3 & leage of legends-dawngate-heroes of newerth و ...

دیگه اینجوریه دیگه همه دنیا هزینه میکنن نت بهتری داشته باشن ما هزینه می کنیم محدودش کنیم:;;D:

کلی از راه ها رو هم امتحان کردیم ??ایده نداره.توی بازیسنتر تاپیک زدن تا رسانه ایش کنن...نمیدونم الان به کجا رسیدن(در هر حال درست نمیشه که)

لینک به ارسال

اگه از موخابراط گر??تی خوب باید بگم پهنای باند خیلی پایینه ولی تازگیها بره من 99 درصد تایم 1 درص تایم اوت مثل اینکه درست شده

لینک به ارسال

به نظر من بدترین اینترنت 2020 هست خیلی آشغاله.واسه انلاین بازی باید اینترنت سرعت بالا بگیری با حجم دانلود زیاد مثلا" 1024با 1گیگ در ماه خیلی ??رق داره از لحاظ سرعت با 1024 با 30 گیگ درماه کلا" داخل ایران سرعت اینترنت بستگی به حجمی که میخری داره 128-256-1024 ??قط ??قط یه عدد هست.

لینک به ارسال

الان من از مخابرات 2020 دارم دیگه!!

1024 هست سرعت دانلود تا 140 هم میره ولی آپلود 20 تا 40 حداکثر اگر بره! برا همین بعضی اوقات مشکل گیر کردن تو بازی دارم که باعث میشه بترکوننم :))

لینک به ارسال

1024سرعت دانلود 140 میده بابا من آسیاتک 128دارم 250تا سرعت دانلود میده.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...