رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
khaboori73

شما هم نمیتونید به psn وصل بشید؟؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

دوستان امروز20 اردیبهشت از ساعت6 بعد از ظهر به بعد نمیشه به psn وصل شد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نکنه آپدیت 4.60 اومده؟؟؟؟ اگه اومده دوباره ریباگ باید ??ریمور هک کنه ما هم چشم به راه.....

لینک به ارسال
نکنه آپدیت 4.60 اومده؟؟؟؟ اگه اومده دوباره ریباگ باید ??ریمور هک کنه ما هم چشم به راه.....

ریباگ؟؟؟؟خخخخخخ

ریباگ بعد 4.46 دیگه هیچ کاری نکرد

لینک به ارسال

یعنی ر??تن به اون تاپیکی که معر??ی کردم اینقدر سخت بود ؟!!!

لینک به ارسال
یعنی ر??تن به اون تاپیکی که معر??ی کردم اینقدر سخت بود ؟!!!

یه کپی پیست کردن و گذاشتن منبع انقد سخت بود ؟؟؟!!!!

-------------------------------------- -------------------------------------- -------------------------------------- -------------------------------------- --------------------------------------

اختلال سال 93 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

دوستان و کاربران محترم سایت بازیسنتر!

همانطور که می دانید از ابتدای سال، شبکه ی دیتای کشور با مشکلی مواجه شده که باعث اختلال در سرویس های بازی آنلاین و همچنین برنامه های وابسته به ارتباطات از طریق پروتکل UDP شد. از اینرو بر آن شدیم که پس از شرح مشکل و تشریح آن، این تاپیک را بصورت متمرکز و اختصاصا برای پیگیری گستره ی پراکندگی این مشکل در سطح کشور، ISP های مختل?? و سرویسها/بازیهای نرم ا??زاری مختل?? سنجیده و اختصاص دهیم تا در جهت اطلاع رسانی منسجم و ش??ا?? تر و پیگیری آن از طریق مسولین محترم ذیربط، کمکی را به قشر کاربران حر??ه ای و بازیباز این سایت وزین و پرطر??دار کرده باشیم و در برطر?? کردن مشکل سرعت عمل لازم را ??رآهم سازیم. همچنین برای کاربران خارج از سایت و همچنین سایتهای متمرکز بر اهدا?? مشابه و تخصصی ، محلی برای پیگیری وضعیت مشکل ایجاد شده در دسترس باشد.

تشریح مشکل:

از تاریخ مورخ 6-1-1393 دچار اختلالاتی در است??اده از سرویس اینترنتی/سرویسهای آنلاین/ ارتباط اینترنتی خود شده ایم که با پیگیریهای مکرر با پشتیبان ISP ??وق و بررسی توسط کارشناسان ارتباطی و حر??ه ای مشخص شد مشکل از تایم آوت شدن لینک ارتباطی بر روی پروتکل UDP و بعد از گذشت مدتی از برقراری ارتباط با سرورهای مختل?? بروز کرده و نهایتا به قطعیهای مکرر/پیام های خطای نرم ا??زاری در برنامه هایی مانند سرویسهای ارتباطی/ بازیهای آنلاین و هر برنامه ای که برای کار نیاز به پورت UDP دارد منجر می شود و عملا است??اده از بسیاری از برنامه ها رو مختل یا غیر ممکن کرده است.

درخواست از مسولین محترم ذیربط:

از آنجایی که پشتیبان خدمات دهنده ی اینترنتی ما مشکل را از سرویس دریا??تی از مخابرات/زیرساخت دانسته و این مشکل برای بسیاری از دوستان در نقاط مختل?? کشور و روی برنامه های یکسان و کاملا به یک شیوه رخ می دهد، (به نمایندگی از جمعی از کاربران و شهروندان مشتری خدمات) خواهشمند است نسبت به پیگیری مشکلات ما و ر??ع آن همراهی و ما را در داشتن خدماتی پایدار در راستای اهدا?? آن نهاد محترم و قولهای امیدوار کننده ی شما مبنی بر ا??زایش سرعت و کی??یت خدمات اینترنتی یاری نمایید

عناوین متاثر از این مشکل:

BattleField 4

FIFA 2014

WARTHUNDER

CounterStrike:Source

League Of Legends

StarCraft II

DOTA 2

CALL OF DUTY 4

CALL OF DUTY: GHOSTS

PLANET VS ZOMBIE

DayZ

TITANFALL

Team Fortress 2

Left 4 Dead 2

Crysis 3

Battlefield Heroes

دستگاههای تحت تاثیر این مشکل:

PC

کنسول بازی PS3

کنسول بازی PS4

کنسول بازی XBOX ONE

کنسول بازی XBOX 360

از دوستانی که مشکل ??وق را دارند خواهش می کنم برای آمارگیری و نظر سنجی مشکل خود را ??قط و ??قط به این شیوه در این تاپیک اعلام کنند:

مشخصات ضروری برای پست تایید مشکل:

1-نام شهر

2-پیام خطا(Error) مختل کننده ی بازی( بعنوان مثال پورت 3659 UDP)

3- شرکت سرویس دهنده

4-سرویس کاهش پینگ( احیانا سیستک)

5-عنوان سرویس یا بازی آنلاین تاثیر گر??ته از این مشکل

6-عکس از پیام خطا ( انتخابی- Optional)

آدرس ص??حه ی رسمی وزیر برای ارتباط مستقیم( رسمی و بدون توهین نظر خود را قرار دهید!):

????? ????? - ?????? ???? ...

آدرس ص??حه ی دریا??ت شکایت در سازمان مقررات رادیویی:

http://complaint.cra.ir/Portal/View/...b-117bcaaa241c

اطلاعات تماس با وزارت ارتباطات و ??ن آوری اطلاعات:

متن پنهان:

اطلاعات تماس وزیر به نقل از سایت وزارت:

اگر می خواهید نامه خود را با نمابر (Fax) برایم ب??رستید، لط??ا با شماره تل??ن 88467210 تماس بگیرید.

اگر می خواهید پیام شما را به صورت نامه الکترونیک (email) دریا??ت کنم، لط??ا اینجا را کلیک کرده و یا به آدرس vazir@ict.gov.ir ارسال کنید.

برای پیگیری نتیجه تماس خود از یک ه??ته پس از تماس، می توانید با شماره تل??ن 88114180 تماس بگیرید.

ضمنا چنانچه در پیام خود شماره تل??ن یا نشانی تماس قرار دهید در صورت امکان با شما تماس خواهیم گر??ت.

آرزوی سلامتی و شادکامی برای شما و التماس دعا برای تو??یق در خدمتگزاری دارم.

اطلاعات آقای مهندس نوروزی معاونت مهندسی شبکه ی وزارت ارتباطات:

تل??ن: ٨٨٠٥١٢٢

لینک

منبع: بازی سنتر

:4:

لینک به ارسال
یه کپی پیست کردن و گذاشتن منبع انقد سخت بود ؟؟؟!!!!

-------------------------------------- -------------------------------------- -------------------------------------- -------------------------------------- --------------------------------------

اختلال سال 93 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

دوستان و کاربران محترم سایت بازیسنتر!

همانطور که می دانید از ابتدای سال، شبکه ی دیتای کشور با مشکلی مواجه شده که باعث اختلال در سرویس های بازی آنلاین و همچنین برنامه های وابسته به ارتباطات از طریق پروتکل UDP شد. از اینرو بر آن شدیم که پس از شرح مشکل و تشریح آن، این تاپیک را بصورت متمرکز و اختصاصا برای پیگیری گستره ی پراکندگی این مشکل در سطح کشور، ISP های مختل?? و سرویسها/بازیهای نرم ا??زاری مختل?? سنجیده و اختصاص دهیم تا در جهت اطلاع رسانی منسجم و ش??ا?? تر و پیگیری آن از طریق مسولین محترم ذیربط، کمکی را به قشر کاربران حر??ه ای و بازیباز این سایت وزین و پرطر??دار کرده باشیم و در برطر?? کردن مشکل سرعت عمل لازم را ??رآهم سازیم. همچنین برای کاربران خارج از سایت و همچنین سایتهای متمرکز بر اهدا?? مشابه و تخصصی ، محلی برای پیگیری وضعیت مشکل ایجاد شده در دسترس باشد.

تشریح مشکل:

از تاریخ مورخ 6-1-1393 دچار اختلالاتی در است??اده از سرویس اینترنتی/سرویسهای آنلاین/ ارتباط اینترنتی خود شده ایم که با پیگیریهای مکرر با پشتیبان ISP ??وق و بررسی توسط کارشناسان ارتباطی و حر??ه ای مشخص شد مشکل از تایم آوت شدن لینک ارتباطی بر روی پروتکل UDP و بعد از گذشت مدتی از برقراری ارتباط با سرورهای مختل?? بروز کرده و نهایتا به قطعیهای مکرر/پیام های خطای نرم ا??زاری در برنامه هایی مانند سرویسهای ارتباطی/ بازیهای آنلاین و هر برنامه ای که برای کار نیاز به پورت UDP دارد منجر می شود و عملا است??اده از بسیاری از برنامه ها رو مختل یا غیر ممکن کرده است.

درخواست از مسولین محترم ذیربط:

از آنجایی که پشتیبان خدمات دهنده ی اینترنتی ما مشکل را از سرویس دریا??تی از مخابرات/زیرساخت دانسته و این مشکل برای بسیاری از دوستان در نقاط مختل?? کشور و روی برنامه های یکسان و کاملا به یک شیوه رخ می دهد، (به نمایندگی از جمعی از کاربران و شهروندان مشتری خدمات) خواهشمند است نسبت به پیگیری مشکلات ما و ر??ع آن همراهی و ما را در داشتن خدماتی پایدار در راستای اهدا?? آن نهاد محترم و قولهای امیدوار کننده ی شما مبنی بر ا??زایش سرعت و کی??یت خدمات اینترنتی یاری نمایید

عناوین متاثر از این مشکل:

BattleField 4

FIFA 2014

WARTHUNDER

CounterStrike:Source

League Of Legends

StarCraft II

DOTA 2

CALL OF DUTY 4

CALL OF DUTY: GHOSTS

PLANET VS ZOMBIE

DayZ

TITANFALL

Team Fortress 2

Left 4 Dead 2

Crysis 3

Battlefield Heroes

دستگاههای تحت تاثیر این مشکل:

PC

کنسول بازی PS3

کنسول بازی PS4

کنسول بازی XBOX ONE

کنسول بازی XBOX 360

از دوستانی که مشکل ??وق را دارند خواهش می کنم برای آمارگیری و نظر سنجی مشکل خود را ??قط و ??قط به این شیوه در این تاپیک اعلام کنند:

مشخصات ضروری برای پست تایید مشکل:

1-نام شهر

2-پیام خطا(Error) مختل کننده ی بازی( بعنوان مثال پورت 3659 UDP)

3- شرکت سرویس دهنده

4-سرویس کاهش پینگ( احیانا سیستک)

5-عنوان سرویس یا بازی آنلاین تاثیر گر??ته از این مشکل

6-عکس از پیام خطا ( انتخابی- Optional)

آدرس ص??حه ی رسمی وزیر برای ارتباط مستقیم( رسمی و بدون توهین نظر خود را قرار دهید!):

????? ????? - ?????? ???? ...

آدرس ص??حه ی دریا??ت شکایت در سازمان مقررات رادیویی:

http://complaint.cra.ir/Portal/View/...b-117bcaaa241c

اطلاعات تماس با وزارت ارتباطات و ??ن آوری اطلاعات:

متن پنهان:

اطلاعات تماس وزیر به نقل از سایت وزارت:

اگر می خواهید نامه خود را با نمابر (Fax) برایم ب??رستید، لط??ا با شماره تل??ن 88467210 تماس بگیرید.

اگر می خواهید پیام شما را به صورت نامه الکترونیک (email) دریا??ت کنم، لط??ا اینجا را کلیک کرده و یا به آدرس vazir@ict.gov.ir ارسال کنید.

برای پیگیری نتیجه تماس خود از یک ه??ته پس از تماس، می توانید با شماره تل??ن 88114180 تماس بگیرید.

ضمنا چنانچه در پیام خود شماره تل??ن یا نشانی تماس قرار دهید در صورت امکان با شما تماس خواهیم گر??ت.

آرزوی سلامتی و شادکامی برای شما و التماس دعا برای تو??یق در خدمتگزاری دارم.

اطلاعات آقای مهندس نوروزی معاونت مهندسی شبکه ی وزارت ارتباطات:

تل??ن: ٨٨٠٥١٢٢

لینک

منبع: بازی سنتر

نه، کپی کردن اصلا سخت نبود.

الان یه بچه 5 ساله تا استاد دانشگاه هم تو ایران کپی کردن مطالب دیگران رو خوب بلده دوست عزیز.

باز جای تشکر داره که شما منبع رو ذکر کردین

ولی من با 34 سال دنبال خودنمایی و گر??تن تشکر نیستم!

شما رو نمیدونم

بهرحال مو??ق باشین

لینک به ارسال
نه، کپی کردن اصلا سخت نبود.

الان یه بچه 5 ساله تا استاد دانشگاه هم تو ایران کپی کردن مطالب دیگران رو خوب بلده دوست عزیز.

باز جای تشکر داره که شما منبع رو ذکر کردین

ولی من با 34 سال دنبال خودنمایی و گر??تن تشکر نیستم!

شما رو نمیدونم

بهرحال مو??ق باشین

من نه قصد خودنمایی داشتم و نه گر??تن تشکر. اما شما که لط?? کردی و لینک خبر به این مهمی رو تو سایت قرار دادی، میتونستی خود مطلب رو قرار بدی نه اینکه بگی "یعنی ر??تن به اون تاپیکی که معر??ی کردم اینقدر سخت بود ؟!!!"

لینک به ارسال
من نه قصد خودنمایی داشتم و نه گر??تن تشکر. اما شما که لط?? کردی و لینک خبر به این مهمی رو تو سایت قرار دادی، میتونستی خود مطلب رو قرار بدی نه اینکه بگی "یعنی ر??تن به اون تاپیکی که معر??ی کردم اینقدر سخت بود ؟!!!"

من مدتهاست عضو هر 2 تا سایت هستم

و از مطالب هر 2 سایت است??اده میکنم و بابتش متشکر هستم

ولی چون دوستان اون سایت اکتیو تر هستن ترجیح دادم این دوستمون رو به اونجا ارجاع بدم تا اگه هر سوالی داشت سریع به جواب برسه

متاس??انه گذارنده مطلب تو اون سایته و همونجا جواب میده

این موضوع مربوط به یک ماه و نیم پیش هست ولی هیچ اشاره ای بهش اینجا نشده بود

بهرحال من قصدم کمک بود

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...