رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

انجام تمام بازیها به وسیله گیم پد (دسته بازی)

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

5a4brc9zpx25276sv4f.jpg

برخی بازیها را نمیتوان با گیم پد تنظیم نمود یا تنظیمات به دلخواه اعمال نمیشود (گزینه ایست ) . نرم ا??زار xpadder این مشکل را به راحتی حل نموده و میتوان به وسیله آن تنظیمات را به دلخواه اعمال نمود و هیچگونه محدودیتی وجود نخواهد داشت .

لینک دانلود به همراه آموزش تصویری :

xpadder.rar - 1.7 MB

ویرایش شده توسط MOJTABA900

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من 2 تا دسته ی بازی تهیه کردم که برای یک کارخونه نیست و جای عدداش با هم مت??اوته و وقتی توی بازی مخصوصا ??وتبال (fifa) یکی از دسته ها رو تنظیم می کنم تنظیمات اون یکی بهم می خوره من چطوری می تونم این دوتا رو با هم یکی کنم.

لینک به ارسال

تنظیمات را میبایست در قسمت نصب بازی و fifa luncher یا fifa config اعمال نمایید .

لینک به ارسال

ممنون آقامجتبی ولی من هرکاری میکنم نمیونم ??ایل راهنمارو باز کنم.میشه بهم کمک کنی؟

لینک به ارسال

این ??ایل با پسوند Pdf میباشد و نیاز به برنامه Adobe Reader دارد که میتوانید در گوگل جستجو و دانلود کنید .

لینک به ارسال

من دوتا دسته هام به هم وصله مشکلی هم تو بازیها ندارم

درضمن آموزش خیلی بدردم خورد

لینک به ارسال

من یکی از دسته های بازیم خوب کار نمی کنه ولی دسته دوم سالمه چجوری می تونم تو بازی اویل 4 با دسته دوم بازی کنم ؟

لینک به ارسال
من یکی از دسته های بازیم خوب کار نمی کنه ولی دسته دوم سالمه چجوری می تونم تو بازی اویل 4 با دسته دوم بازی کنم ؟

ضمنا دسته ها به هم وصلند و با یک usb به کامپیوتر وصل می شند

لینک به ارسال

این نرم ا??زار را امتحان کنید :

JoyStick.rar - 250 KB

طریقه است??اده نیز بسیار آسان است .

علاوه بر Joystic1 , قسمت Joystick2 را نیز تنظیم و تست کنید .

لینک به ارسال
این نرم ا??زار را امتحان کنید :

JoyStick.rar - 250 KB

طریقه است??اده نیز بسیار آسان است .

علاوه بر Joystic1 , قسمت Joystick2 را نیز تنظیم و تست کنید .

می شه یه راهنمایی بکنین من هر کاری می کنم جویستیک 2 کار نمی کنه ممنون

لینک به ارسال

در همان نرم ا??زار Xpadder , در قسمتی از شما درخواست میشود تمامی کلیدهای JoyStick را بزنید تا در لیست نرم ا??زار قرار گیرد که شما میبایست کلیدهای دسته درست را ??شار دهید .

مطابق آموزش عمل کنید !

لینک به ارسال
در همان نرم ا??زار Xpadder , در قسمتی از شما درخواست میشود تمامی کلیدهای JoyStick را بزنید تا در لیست نرم ا??زار قرار گیرد که شما میبایست کلیدهای دسته درست را ??شار دهید .

مطابق آموزش عمل کنید !

لط??ا اگه راهی داره که بشه دسته دومو به عنوان پیش ??رض تو بازیا بکار برد منو راهنمایی کنید آخه دسته اولم خراب شده و خوب کار نمی کنه مثلا تو resident evil 4 هر کاری می کنم باز دسته اولو می شناسه در ضمن با نرم ا??زار تست کردم دسته دوم سالمه و دکمه هاش کار می کنه

لینک به ارسال

احتمالآ شما یا از نرم ا??زار است??اده نمیکنید یا به درستی کلیدهای دسته دوم را به نرم ا??زار وارد نمیکنید !

اگر نرم ا??زار کلیدهای دسته دوم را قبول میکند , این بدین معناست که شما میتوانید با دسته دوم به راحتی بازی کنید (:

اگر به طرز کار Xpadder توجه کنید خواهید دید که کلیدهای Keyboard را به کلیدهای دسته ی دلخواه شما منتقل میکند !

کا??یست نرم ا??زار دسته دوم را بشناسد , اگر بازی قابلیت JoyStick داشته باشد که نیازی به این نرم ا??زار نیست !

لینک به ارسال
احتمالآ شما یا از نرم ا??زار است??اده نمیکنید یا به درستی کلیدهای دسته دوم را به نرم ا??زار وارد نمیکنید !

اگر نرم ا??زار کلیدهای دسته دوم را قبول میکند , این بدین معناست که شما میتوانید با دسته دوم به راحتی بازی کنید (:

اگر به طرز کار Xpadder توجه کنید خواهید دید که کلیدهای Keyboard را به کلیدهای دسته ی دلخواه شما منتقل میکند !

کا??یست نرم ا??زار دسته دوم را بشناسد , اگر بازی قابلیت JoyStick داشته باشد که نیازی به این نرم ا??زار نیست !

تو نرم ا??زار کلیدهای دسته دوم کار می کنند ولی تو بازی resident evill 4 دسته اول به طور پیش ??رض کار می کنه من می خوام دسته اول کار نکنه و به جاش دسته دوم ??عال باشه

لینک به ارسال

سلام این برنامه امکان این رو داره که جویستیک ??رمان رو برای gta iv تنظیم کنه؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان

واقعا عالی بود

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...