رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

شایعه: نسخه بعدی Deus Ex یک عنوان جهان باز خواهد بود و در E3 2014 حضور خواهد داشت

پست های پیشنهاد شده

deus-ex-human-revolution-fan-art-adam-jensen-250x140.jpg

قطعا یکی از برترین عناوین نسل ه??تم سری Deus Ex می باشد که توانست مو??قیت های زیادی را کسب کند و طر??داران زیادی را بدست بیاورد. این طر??داران خواهان هر چه زود تر عرضه شدن نسخه جدیدی از این سری می باشند. به نظر می آید که طر??داران دیگر نیازی به صبر ندارند، زیرا با توجه شایعات، نسخه جدیدی از این سری در E3 2014 حضور خواهد داشت.

شخصی با نام کاربری shinobi602 در توییتر گ??ته است که نسخه بعدی Deus Ex در E3 2014 حضور خواهد داشت. او گ??ته است که:

شایعات کاملا حقیقت دارند. نسخه بعدی سری Deus Ex یک عنوان جهان باز می باشد و دارای بخش Multiplayer نیز می باشد. این نسخه در E3 2014 نیز حضور خواهد داشت.

شایعات زیادی پیرامون نسخه بعدی سری Deus Ex وجود دارند. با توجه به شایعات این نسخه ??قط برای دو کنسول نسل هشتمی Xbox One و PS4 و البته PC منتشر خواهد شد و در E3 2014 نیز حضور خواهد داشت.

منبع گیم??ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چه بازی معرکه ای بود deus ex human revolution.یه rpg زیبا با 100 مدل راه مختل?? واسه تموم کردن بازی.خیلی عالی بود.

لینک به ارسال
چه بازی معرکه ای بود deus ex human revolution.یه rpg زیبا با 100 مدل راه مختل?? واسه تموم کردن بازی.خیلی عالی بود.

وااااااااای منم عاشقش بودم کلا عاشق این سبک بازیام که تو بازی ازادی که مخغی کاری بری یا بکش بکش خیلی زیبا بود human revelution

اهنگ هاشم ??وق العاده بود اهنگسازش همونیه که نسخه splinyer cell :double agent اهنگسازی کرده بود :88::thumbup:

لینک به ارسال
وااااااااای منم عاشقش بودم کلا عاشق این سبک بازیام که تو بازی ازادی که مخغی کاری بری یا بکش بکش خیلی زیبا بود human revelution

اهنگ هاشم ??وق العاده بود اهنگسازش همونیه که نسخه splinyer cell :double agent اهنگسازی کرده بود :88::thumbup:

اره بازیش محشر بود.هیچ سبکی لذت و جاذبه ی ار پی جی رو نداره واقعا.وقتی یه مدت ار پی جی بازی میکنی و بعد میری مثلا کال ا?? دیوتی بازی میکنی همش احساس میکنی بازی ناقصه یا مثلا ??کر میکنی باید اسلحه هات رو یا شخصیتت رو ارتقا بدی و لول بزنی.واسه همین برات خسته کننده میشن و باز برمیگردی به اغوش گرم ار پی جی.

اهنگسازش micheal mccann هستش که کارش واقعا عالیه.اهنگ ایکاروس بهترین اهنگ این بازیه.حتما گوش بده.اگه نداری بگو برات الان اپ کنم.خیلی زیباست.

لینک به ارسال
اره بازیش محشر بود.هیچ سبکی لذت و جاذبه ی ار پی جی رو نداره واقعا.وقتی یه مدت ار پی جی بازی میکنی و بعد میری مثلا کال ا?? دیوتی بازی میکنی همش احساس میکنی بازی ناقصه یا مثلا ??کر میکنی باید اسلحه هات رو یا شخصیتت رو ارتقا بدی و لول بزنی.واسه همین برات خسته کننده میشن و باز برمیگردی به اغوش گرم ار پی جی.

اهنگسازش micheal mccann هستش که کارش واقعا عالیه.اهنگ ایکاروس بهترین اهنگ این بازیه.حتما گوش بده.اگه نداری بگو برات الان اپ کنم.خیلی زیباست.

درسته ار پی جی خیلی حال مده و کامل تره نزبت به سبکای دیگه من که با دارک سولز دارم خیلی حال میکنم

خیلی وقته deus بازی نکردم اهنگاشو خیلی دوست داشتم اینو اپ کنی ممنون میشم مرسی اهنگ این اسپلینتر سلرم اگر میتونی اپ کن :blushing::139fs108574:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...