رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

RoboCop 2014 : توهین به ایرانیان

پست های پیشنهاد شده

RoboCop-2014.jpg

همانطور که شاید اکثر شما ??یلم Robocop رو دیده باشید در این ??یلم یک قسمت مربوط به آزاد سازی تهران هست که رباتهای امریکا میان مردم تهران رو از بدبختی نجات بدند که مملو از توهینهای مختل?? به ایرانیان هست که در ادامه به برخی نکاتش اشاره میکنیم و همچنین روشی برای پاسخ دادن به این بی شرمی هالیودی رو به شما عزیزان آموزش خواهیم داد

اساسا این ??یلم ساخته شده است تا در این اوضاع وحشتناکی که برای ایالات متحده آمریکا پیش آمده است مردم آمریکا را کمی آرامش ببخشد نسبت به آینده.

مشکلات آمریکا :

یک بدهی بیش از ۱۷٫۵ تریلیون دلار معادل ۴ برابر بودجه آمریکا

دو ا??زایش چشمگیر خشونت و مکشل بزرگ ??روش اسلکه که بیش از ۳۰۰ میلیون اسلحه دست مردم آمریکاست.

سه مشکل ??روپاشی ایالتهای آمریکا

اما در مورد قسمتی از ??یلم که ضد ایران است. جالب اینجاست که آمریکایی ها زمانی را ??رض کرده اند که درگیر جنگ با ایران شده اند و توانسته اند بر ما غلبه کنند و حال در خیابانهای ما مثل مردم عراق و ا??غانستان مشغول گشت و گذار هستند که به یک باره حمله انتحاری رخ می دهد. جالب اینجاست که در یکی از برآوردهایی که اندیشکده بروکینز کرده بود به این نتیجه رسیده بود که اگر ، اگر ، اگر بتوانند بعد از حمله به ایران مسلط شوند بیش از یک میلیون نیروی نظامی برای جمع کردن شورش های بعد از آن نیرو لازم است.

البته هالیوود همان طور که آرزوهای دیگر خود را در قالب ??یلمهای علمی و تخیلی روی پرده می آورد این آرزو را هم روی پرده آورده است. هیچ کدام از آن چه در مورد ایران در این صحنه ها دیده میشود از نوع سخن گ??تن ، لباس ها و بسیاری نکات ریز دیگر اصلا شباهتی به ایران ندارد.

توهین بیشتر آنجاست که بعد از چند سکانس مسئولین آمریکایی نشسته اند و اشاره به (کشته شدن پسر ایرانی که در این صحنه چاقو در دست دارد و آن روبات او را میکشد) این ات??اق میکنند و اجازه نمی دهند این روباتها داخل آمریکا هم برای ایجاد نظم بکار گر??ته شود. یعنی جان انسان ایرانی ارزشی ندارد اما جان انسان آمریکایی آنگلاساکسون مهم است که مسئله ای برایش پیش نیاید.

در آخر بگویم که بسیار نگرانیم در نقد ??یلم طبیب با اینکه اشاره ای کوتاه کردیم به مسایلی که ضد تاریخ و تمدن ما شده بود برخی دوستان به د??اع از آن ??یلم و توجیه آن چه در آن گ??ته شده پرداختند.

دوستانی هم که مو??ق به دیدن این ??یلم نشدند میتونند از لینک زیر با کی??یت Bluray 720p دانلود کنند :

حال برای پاسخ به این عمل بیشرمانه آنها ما میتوانیم ضربه بزرگی به اعتبار این ??یلم و گارگردانش بزنیم چطوری ؟؟

در ??یلمهای هالیودی مهمترین عامل برای نشون دادن کی??یت و رتبه بندی ??یلم ریتینگ سایت معتبر IMDB هست که ما میتوانیم با رای 1 دادن به این ??یلم میتونیم میانگین رای هارو به شدت کاهش بدیم که این عمل باعث کاهش اعتبار این ??یلم و همچنین اعتبار کارگردان این ??یلم میشه

حالا روند وارد شدن به سایت Imdb و رای یک دادن به این ??یلم رو به صورت ساده به شما عزیزان آموزش میدیم

1- ابتدا به آدرس robocop در سایت imdb وارد میشویم

2- همانند تصویر زیر عمل میکنید و با کلیک بر روی جاهای مشخص شده وارد سایت شوید و به ??یلم رای یک بدهید

001.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg

حال تصور کنید اگر یک میلیون ن??ر ایرانی به این ??یلم رای یک بدن ریتینگش به زیر 2 میاد و ??اجعه ای برای ??یلم و کارگردانش خواهد بود. لط??ا این لینک رو برای دوستانتون به اشتراک بزارید

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آخ... چقدر حال میکنم به این ??یلم های الکی اکشن 1 بدم همینطور ??یلم های هندی ولی ??یلمش برای الکی سرگرم شدن بد نیست ولی من 300 رو ترجیح میدم ٰ؛ صحنه های اسلش جالبی داشت

لینک به ارسال
حالا ما که ??یسبوک نداریم چی کار کنیم؟

برای رای دادن باید یا تو سایت IMDb عضو بشی یا از اکانت هایی که تو ??یسبوک، گوگل یا آمازون داری است??اده کنی ??رزان جان .

لینک به ارسال

من ر??تم و رای دادم

به امید نابودی این ??یلم

ممنون داداش :88:

لینک به ارسال
من ر??تم و رای دادم

به امید نابودی این ??یلم

ممنون داداش :88:

ممنون علی جان که انجامش دادی . جواب این ??یلم تو آهنگ هویت من از یاس هستش .

بعد 7هزار سال ایران سرپاس / هنوزم دل ایرانیا دریاس ...

لینک به ارسال

واقعا نظر خاصی ندارم.درسته که اونا تند میرن ولی ما گاهی وقتا تند تر میریم.یعنی این ??یلم از این بدتره که یه کشور با تمام مردمش و تمام سردمداراش (از اولی تا اخری) و توی تمام تلویزیونش از صبح تا شب شعار مرگ و نابودی برای یه کشور دیگه میدن.(مرگ بر امریکا یه جمله ی ساده اس ولی اگه خوب بهش دقت کنید درخواست نابودی یه کشور و کل مردمشه).حالا اگه ??لان کشور بیاد از صبح تا شب رئیس جمهورش و مردمش توی تلویزیون و خیابون شعار مرگ بر ایران سر بدن اونوقت اگه ما یه ??یلم بسازیم توش قربون صدقشون میریم یا میکوبیمشون.این رو مطمئن باشین دلیل این که ما ??یلم قدرتمندی بر علیه امریکا نداریم ??قط دلیلش اینه که نه سینمایی داریم و نه قدرتی برای ??یلم ساختن در سطح جهانی .وگرنه اگه میتونستیم تا حالا با ??یلمامون پدرشون رو در اورده بودیم.یکم زود قضاوت میکنید بچه ها.ازتون انتظار نمیره سریع تحت تاثیر یه خبر قرار بگیرین و منطق رو از یاد ببرین.یعنی هر کی بر علیه ما حر??ی بزنه و ??یلمی بسازه و مخال?? ما باشه شایسته ی نابودی و مرگه؟ولی ما اگه درخواست مرگ یه کشور و ملت رو بکنیم صد در صد درست میگیم؟چرا همیشه حر?? ما درسته؟چرا همیشه ما راست میگیم؟یکم نمیشه ??کر کرد گاهی وقتا که بابا شاید اونا هم بیراه نمیگن.شاید ما توی دنیا همچین تصویری از خودمون نشون دادیم که این ??یلمارو میسازن(منظورم مردم نیست.همیشه منظور دولتهاست).وقتی 1000 تا کشور توی دنیا با ما مشکل دارن ??کر نمیکنید شاید مشکل از ما باشه نه از 1000 تا کشور.چرا همه دنیا با ما مخال??ن؟ حتما چون ما خیلی خ??نیم و از تمام دنیا بهتریم و همیشه و همیشه و همیشه همه حر?? م??ت میزنن و باید بمیرن ولی ما حر?? حق رو میزنیم.نظر همتون کاملا محترمه برام ولی شاید چند سال دیگه که یه کم از تصمیم گیری احساسی ??اصله بگیرین منظورمو متوجه بشین.به هر حال این نظر من بود و دلیلی هم نداره حتما درست باشه ??قط برداشت شخصیمه از این موضوع.نظر همه ی شما هم قابل احترامه.:thumbup:

لینک به ارسال
واقعا نظر خاصی ندارم.درسته که اونا تند میرن ولی ما گاهی وقتا تند تر میریم.یعنی این ??یلم از این بدتره که یه کشور با تمام مردمش و تمام سردمداراش (از اولی تا اخری) و توی تمام تلویزیونش از صبح تا شب شعار مرگ و نابودی برای یه کشور دیگه میدن.(مرگ بر امریکا یه جمله ی ساده اس ولی اگه خوب بهش دقت کنید درخواست نابودی یه کشور و کل مردمشه).حالا اگه ??لان کشور بیاد از صبح تا شب رئیس جمهورش و مردمش توی تلویزیون و خیابون شعار مرگ بر ایران سر بدن اونوقت اگه ما یه ??یلم بسازیم توش قربون صدقشون میریم یا میکوبیمشون.این رو مطمئن باشین دلیل این که ما ??یلم قدرتمندی بر علیه امریکا نداریم ??قط دلیلش اینه که نه سینمایی داریم و نه قدرتی برای ??یلم ساختن در سطح جهانی .وگرنه اگه میتونستیم تا حالا با ??یلمامون پدرشون رو در اورده بودیم.یکم زود قضاوت میکنید بچه ها.ازتون انتظار نمیره سریع تحت تاثیر یه خبر قرار بگیرین و منطق رو از یاد ببرین.یعنی هر کی بر علیه ما حر??ی بزنه و ??یلمی بسازه و مخال?? ما باشه شایسته ی نابودی و مرگه؟ولی ما اگه درخواست مرگ یه کشور و ملت رو بکنیم صد در صد درست میگیم؟چرا همیشه حر?? ما درسته؟چرا همیشه ما راست میگیم؟یکم نمیشه ??کر کرد گاهی وقتا که بابا شاید اونا هم بیراه نمیگن.شاید ما توی دنیا همچین تصویری از خودمون نشون دادیم که این ??یلمارو میسازن(منظورم مردم نیست.همیشه منظور دولتهاست).وقتی 1000 تا کشور توی دنیا با ما مشکل دارن ??کر نمیکنید شاید مشکل از ما باشه نه از 1000 تا کشور.چرا همه دنیا با ما مخال??ن؟ حتما چون ما خیلی خ??نیم و از تمام دنیا بهتریم و همیشه و همیشه و همیشه همه حر?? م??ت میزنن و باید بمیرن ولی ما حر?? حق رو میزنیم.نظر همتون کاملا محترمه برام ولی شاید چند سال دیگه که یه کم از تصمیم گیری احساسی ??اصله بگیرین منظورمو متوجه بشین.به هر حال این نظر من بود و دلیلی هم نداره حتما درست باشه ??قط برداشت شخصیمه از این موضوع.نظر همه ی شما هم قابل احترامه.:thumbup:

منم نمی??همم چرا کل آمریکا رو جمع میبندن و آرزوی مرگ میکنن براشون. بهتر بود شعار میدادن مرگ بر سیاست آمریکا.

بد نیست اینم ببینین

http://host10.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/392/46976b22010b9fb85de5aa4a8d3173c41173871.mp4

لینک به ارسال

خداشاهده سعید جان حر??ات دقیقا حر??ای منه ، ولی پیشنهاد میکنم شما این ??یلم رو ببین ( اگه ندیدی ) بعد ببین وجدانا امتیاز چند حقشه . اصلا بحث وجدان به کنار ببین میتونی با این موضوع کنار بیای ؟؟

یک پست تو تاپیک زنگ ت??ریح گذاشتم راجب ??احشه های غربی ??کر کنم خونده باشی ؛ منظورم اینه که شاید اونا روزی به این تکنولوژی دست پیدا کنن که با ربات دنیا رو ب دست بگیرن و به قول تو ما اینجا شعار مرگ بر آمریکا بدیم و بهش ببالیم ...

خلاصه با تک تک جمله هات موا??قم ( %100 :thumbup: ) اما مطمئن باش شعار های مرگ بر ... ما بی جواب نمونده و نمیمونه ؛ عاقلانه جواب میدن نه شاعرانه .

لینک به ارسال

اینکه سینمای یه کشور سالهای ساله داره در مورد کشورها و ??رهنگ های مختل?? ??یلم های مختل?? میسازه حالا با موضوع مثبت یا من??ی و اینکه تمام کشورها و ??رهنگ های هد?? عکس العمل خاصی نشون نمیدن و اون رو نظر ??قط یه کارگردان و تهیه کننده میدونن نشونه اینه که ما چقدر جوگیریم.

سینما، اسمش روشه. موسیقی،کاریکاتور، بازی و .... .

آمریکا سالهای سال با ویتنام در جنگ بود. کارگردان های کودن و بی سوادش هزاران ??یلم علیه چشم بادومی ها ساخت، بدون توجه به اینکه چین و ژاپن و .... هم چشم بادومین.

در مورد اعراب و مردم خاورمیانه ??یلم ساخت و بلا استثنا همه به زبون عربی حر?? زدن بی توجه به اینکه خاور میانه پر از زبان ها و ??رهنگ های مختل??ه.

اما آخرش چی شد؟ همش یه ??یلم بود.

??رهگ سازان ابرانی چکار کردن؟

آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو------------------خون جوانان ما میچکد از چنگ ما :d

خواهشا شمام غیرتی نشید. وضعه مملکت ما خرابتر از اینه که پلیس آهنی و ارتش آمریکا و ارتش ??رازمینی بخواد واسمون کاری بکنه.

:4:

لینک به ارسال
اینکه سینمای یه کشور سالهای ساله داره در مورد کشورها و ??رهنگ های مختل?? ??یلم های مختل?? میسازه حالا با موضوع مثبت یا من??ی و اینکه تمام کشورها و ??رهنگ های هد?? عکس العمل خاصی نشون نمیدن و اون رو نظر ??قط یه کارگردان و تهیه کننده میدونن نشونه اینه که ما چقدر جوگیریم.

آمریکا سالهای سال با ویتنام در جنگ بود. کارگردان های کودن و بی سوادش هزاران ??یلم علیه چشم بادومی ها ساخت، بدون توجه به اینکه چین و ژاپن و .... هم چشم بادومین.

در مورد اعراب و مردم خاورمیانه ??یلم ساخت و بلا استثنا همه به زبون عربی حر?? زدن بی توجه به اینکه خاور میانه پر از زبان ها و ??رهنگ های مختل??ه.

خواهشا شمام غیرتی نشید. وضعه مملکت ما خرابتر از اینه که پلیس آهنی و ارتش آمریکا و ارتش ??رازمینی بخواد واسمون کاری بکنه.

والا .....م تو این مملکت .....

لینک به ارسال

سلام به همگی

سعید جان و شما اقای مترسک (ببخشید اسمتونو نمیدونم ) شما درست میگید بله ولی درخواست مرگ کردن ما دقیقا برای مردمش نیست ما هم به روش و سبک اونا مرگ می??رستیم و برای سر دم دارانش نه مردمش مردم اونا هم اسیر همین تبلیغات صدا و سیما هستن که به این مشکلات گر??تار شدند من هم مثل شما میگم جواب ??یلم رو باید با ??یلم داد دقیقا الان کم کم ما هم شروع کردیم و جوون هامون این روش هارو پیش گر??تند شما بد نیست ??یلم ??رشتگان قصاب رو ببینید ولی موا??ق این هم نیستم که مرگ بر امریکا ن??رستیم بهتره بدونید اگه همین تظاهرات نباشه خب اونا هم ??کر میکنن مردم ایران دست از حمایت این انقلاب کشیدن و راه حمله رو باز میبینن تا زمانی که این تظاهرات باشه برای اونا این معلومه که مردم با همه ی این مشکلاتی که بر سرشونه از حمایت انقلابشون دست نمیکشند

بلاخره هر کی میدونه امریکا نه تنها بر سر ما بلکه بر سر همه ی ملت ها سلطه ی خودشو مسلط کرده و به همه اگه زورش برسه ظلم میکنه لا اقل اگه از حق نگذرید ما دیگه اینو نداریم و ظلم اگه هم باشه که نیست بر سر ته تهش مردم خودمونه که این واقعا ظلم نیست به خاطر بیک??ایتی مسولین هستش و روش های اشتباهی که به کار میگیرند

البته این نظر منه و ممکنه دارای هزاران اشکال باشه ولی میگم شاید شما هم موا??ق بودید

به امید همت همگانی برای ابادی کشورمون

این رو هم بدونید منم تا چندی قبل مثل شما بودم ولی هر جا گشتم با اون بالایی قسم بهتر از این دین مبین اسلام نتونستم پیدا کنم که همه چیژش جور باشه البته اگه به معنای کامل بهش عمل شه

اینم بدونید اینقدر من سنگ این کشور رو به سینه میزنم خودم مال این کشور نیستم و حتی یک شناسنامه هم ندارم جالبه نه ..... ولی ??قط عشق :Iran:

لینک به ارسال
سلام به همگی

سعید جان و شما اقای مترسک (ببخشید اسمتونو نمیدونم ) شما درست میگید بله ولی درخواست مرگ کردن ما دقیقا برای مردمش نیست ما هم به روش و سبک اونا مرگ می??رستیم و برای سر دم دارانش نه مردمش مردم اونا هم اسیر همین تبلیغات صدا و سیما هستن که به این مشکلات گر??تار شدند من هم مثل شما میگم جواب ??یلم رو باید با ??یلم داد دقیقا الان کم کم ما هم شروع کردیم و جوون هامون این روش هارو پیش گر??تند شما بد نیست ??یلم ??رشتگان قصاب رو ببینید ولی موا??ق این هم نیستم که مرگ بر امریکا ن??رستیم بهتره بدونید اگه همین تظاهرات نباشه خب اونا هم ??کر میکنن مردم ایران دست از حمایت این انقلاب کشیدن و راه حمله رو باز میبینن تا زمانی که این تظاهرات باشه برای اونا این معلومه که مردم با همه ی این مشکلاتی که بر سرشونه از حمایت انقلابشون دست نمیکشند

بلاخره هر کی میدونه امریکا نه تنها بر سر ما بلکه بر سر همه ی ملت ها سلطه ی خودشو مسلط کرده و به همه اگه زورش برسه ظلم میکنه لا اقل اگه از حق نگذرید ما دیگه اینو نداریم و ظلم اگه هم باشه که نیست بر سر ته تهش مردم خودمونه که این واقعا ظلم نیست به خاطر بیک??ایتی مسولین هستش و روش های اشتباهی که به کار میگیرند

البته این نظر منه و ممکنه دارای هزاران اشکال باشه ولی میگم شاید شما هم موا??ق بودید

به امید همت همگانی برای ابادی کشورمون

این رو هم بدونید منم تا چندی قبل مثل شما بودم ولی هر جا گشتم با اون بالایی قسم بهتر از این دین مبین اسلام نتونستم پیدا کنم که همه چیژش جور باشه البته اگه به معنای کامل بهش عمل شه

اینم بدونید اینقدر من سنگ این کشور رو به سینه میزنم خودم مال این کشور نیستم و حتی یک شناسنامه هم ندارم جالبه نه ..... ولی ??قط عشق :Iran:

سلام حسین جان.یک سری حر??ات رو قبول دارم و یک سریش رو اصلا.به هر حال ما همه اهل همین کشوریم و اینجا زندگی میکنیم.ولی این رو بدون حسین جان به خدا قسم بیشتر از این که امریکا به ما ظلم کنه هم کشوری ها و سردمداران خودمونن که خون مارو تو شیشه کردنم و پشت سر به حماقتمون (خودمو میگم) میخندن.اگه غریبه ها واسه ما بد بخوان خیالی نیست.ولی مسئولین خودمون واسه ما بدتر میخوان و به جرات میگم الان یکی از 5 کشور من??ور و بدبخت دنیاییم که در عین ثروت و برکت و خاک و اب و هوا و معدن و ..... مردمش اینقدر بدبختن که باید از صبح تا شب سگ دو بزنن و اخرش هم هیچی.سمند اشغال رو به اذربایجان میذن 10 میلیون ولی ما که خیر سرمون خودروی ملیمونه باید 30 میلیون پول بدیم.??کر میکنی دلیلش چیه؟دلیلش اینه که اینقدر سرمون رو با مرگ بر ??لان و بیسار گرم کردن که هر چی ??شار میدن بازم ما چیزی نمیگیم و اونا هم بیشتر ??شار میدن تا جایی که جر بخوره دیگه(ببخشید اخرش یکم عصبی شدم و بد حر?? زدم ولی به خدا جونم به لبم رسیده از بیشر??ی و بی ک??ایتی و بی وجدانی این مسئولین).من به امریکا و ??یلمش چیکار دارم وقتی خودم یه عروسک خیمه شب بازیم تو دست یه سری بیشر?? که همه زندگیمو ??یلم خودشون کردن.30 ساله خودم ??یلمشونم دیگه از 1 ساعت و نیم ??یلم امریکایی چه باک؟

• Like 1

لینک به ارسال

میلاد انقدر وضع اینجا خرابه که ارتش ??وق ??را زمینی و هوایی هم نمیتونه کاریش کنه.مرگ به نیرنگ تورو خوب اومدی والا.ما اول باید ب??همیم که بابا 90 درصد ضربه هایی که تو زندگیمون میخوریم از خودیه نه امریکا.

لینک به ارسال
خداشاهده سعید جان حر??ات دقیقا حر??ای منه ، ولی پیشنهاد میکنم شما این ??یلم رو ببین ( اگه ندیدی ) بعد ببین وجدانا امتیاز چند حقشه . اصلا بحث وجدان به کنار ببین میتونی با این موضوع کنار بیای ؟؟

یک پست تو تاپیک زنگ ت??ریح گذاشتم راجب ??احشه های غربی ??کر کنم خونده باشی ؛ منظورم اینه که شاید اونا روزی به این تکنولوژی دست پیدا کنن که با ربات دنیا رو ب دست بگیرن و به قول تو ما اینجا شعار مرگ بر آمریکا بدیم و بهش ببالیم ...

خلاصه با تک تک جمله هات موا??قم ( 0 :thumbup: ) اما مطمئن باش شعار های مرگ بر ... ما بی جواب نمونده و نمیمونه ؛ عاقلانه جواب میدن نه شاعرانه .

حر??ات رو قبول دارم امین جون.اونا در جواب بی ادبی های ما این کارارو میکنن وگرنه چرا مثلا واسه ??لان کشور ??یلم نمیسازن.منتها ??رقش اینه که ما یه شعار مسخره میدیم که هیچ کس به ....ش هم حساب نمیکنه ولی اونا یه ??یلم میسازن که کل دنیا میبینن و تا ??ی خالدن ما رو میسوزونن.به قول تو عاقلانه جواب میدن.

لینک به ارسال

آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند..:flapper:مگه این گیمرهای ایرانی مرده باشن که امریکا وارد ایران بشه.

لینک به ارسال

به هر حال اونام همشون اینو نمیخوان همه ی مسولین هم که بد نیستند بله قبول دارم یک عده بد هم هست ولی نمیشه همرو به یک چوب روند بابا رهبری بیش از صد ها بار بهشون گ??تع روشتون اشتباهه اقا روش رو عوض کنید ولی ببخشید انگار به گوش خر یاسین خوندنه دیگه سن که از 40 بگذره عقاید رو عوض کردن کار حضرت ??یله چه کنیم ??علا بسازید اما خودتون رو یک ??ولاد ابدیده کنید ما شاء الله شما جووونا خوش بحالتون درس خونده اید از این ها درس بگیرید ??ردای این کشور به دست امثال شماست شما چنین نکنید و کشور رو شما به سعادت و خوشبختی برسونید و ان شاء الله رسوندن به دست صاحب اصلیش صاحب الزمان بالنده کنید

دم همتون گرم مو??ق باشید خدا هم پشت و پناهتون

لینک به ارسال

جالب اینه که این همه ادعا دارید بعد میرید از طریق وسایلی که اونا بهتون دادن بهشون بدو بیراه میگین ت?? بر هر چی نمک نشناسه تو خودت اونا رو با لحن انگلو... خطاب قرار دادی حالا زورت میاد اونا بهت بد کنن چرا نکنن تویی که داد میزنی برو کاری کن که مردم کشورت تو چشم جهان کمتر از کره شمالی ها نباشن تا این اط??اق پیش نیاد که بیو??تیم به چه کنم شرم هم بر تو هم بر ما که امسال تو رومون حکومت میکنن چون واقعا واقعا بدبختیم هر جا دوست دارید تاریخ ایران پشیزی براتون ارزش نداره و هرجا هم بخواید مال پدریتونه شما که از 1400 سال به اونور رو نبودین با ما همین تنها ا??تخار باقی موندمون هست و بس

لینک به ارسال
به هر حال اونام همشون اینو نمیخوان همه ی مسولین هم که بد نیستند بله قبول دارم یک عده بد هم هست ولی نمیشه همرو به یک چوب روند بابا رهبری بیش از صد ها بار بهشون گ??تع روشتون اشتباهه اقا روش رو عوض کنید ولی ببخشید انگار به گوش خر یاسین خوندنه دیگه سن که از 40 بگذره عقاید رو عوض کردن کار حضرت ??یله چه کنیم ??علا بسازید اما خودتون رو یک ??ولاد ابدیده کنید ما شاء الله شما جووونا خوش بحالتون درس خونده اید از این ها درس بگیرید ??ردای این کشور به دست امثال شماست شما چنین نکنید و کشور رو شما به سعادت و خوشبختی برسونید و ان شاء الله رسوندن به دست صاحب اصلیش صاحب الزمان بالنده کنید

دم همتون گرم مو??ق باشید خدا هم پشت و پناهتون

[h=3]الّله??مَّ صَل??ّ عَلی م??حَمَّد وَآل?? م??حَمَّد وَعَج??ّل ??َرَجَه??م[/h]

لینک به ارسال

این ??یلمو از همون روز اول انتشار خدا زدش چون ??روشش حتی یک سوم انیمیشن Frozen هم نشده بود

خود ملت هم بهش رای بدی داده بودند توی 2 ه??ته اول 3.7 گر??ته بود

لینک به ارسال
جالب اینه که این همه ادعا دارید بعد میرید از طریق وسایلی که اونا بهتون دادن بهشون بدو بیراه میگین ت?? بر هر چی نمک نشناسه تو خودت اونا رو با لحن انگلو... خطاب قرار دادی حالا زورت میاد اونا بهت بد کنن چرا نکنن تویی که داد میزنی برو کاری کن که مردم کشورت تو چشم جهان کمتر از کره شمالی ها نباشن تا این اط??اق پیش نیاد که بیو??تیم به چه کنم شرم هم بر تو هم بر ما که امسال تو رومون حکومت میکنن چون واقعا واقعا بدبختیم هر جا دوست دارید تاریخ ایران پشیزی براتون ارزش نداره و هرجا هم بخواید مال پدریتونه شما که از 1400 سال به اونور رو نبودین با ما همین تنها ا??تخار باقی موندمون هست و بس

بله برادر من اونا جز دشمنی با مارو نمیخوان مگه ما غیر از این میگیم دشمن اصلا وظی??ه اش دشمنیه غیر از اینه ولی همین ها به 1400 به قبل هم بهت توهین کردند مثل اینکه خیلی حا??ظه تاریخیتون کوتاهه البته ببخشید اینجوری میگم ولی همین چند روز پیش بود ??یلم 300 سری 2 پخش شد و دوباره توهین به ما ایرانی ها شد

درضمن شما یکم اگه کتابای دینی میخوندی میدونستی پدر همه ی ادیان یعنی حضرت ابراهیم که سردمدار 3 دین یهود , مسیحیت و اسلام است جز مسلمان نبود این رو خود قران اشاره کرده البته اگه قبول دارینش

بهر حال دشمنیه اونا از این طریقه چه بهتر که ما هم دستیابی به این طریق کنیم و با همین لحن ن??رتمون رو به اونا برسونیم

لینک به ارسال

من که یهودیم و به این چیزا اهمیت نمیدم ؛ علیه شما های نه من ( البته ببخشید ها ) انشا الله امسال هم جور میکنم میرم اسرائیل . خسته شدم از بس وانمود کردم که مسلمونم

لینک به ارسال
من که یهودیم و به این چیزا اهمیت نمیدم ؛ علیه شما های نه من ( البته ببخشید ها ) انشا الله امسال هم جور میکنم میرم اسرائیل . خسته شدم از بس وانمود کردم که مسلمونم

شما یهودیا به مراتب از ما مسلمون نماها بهترین.هر چی جنگ و بدبختبی و ??ساد توی دنیا هست تو کشورای مسلمونه و هر جا دولتی مردمش رو میکشه دولتهای مسلمونن.

لینک به ارسال

نمیتونم واقعا یه سری حر??ارو اینجا بگم و روشنتون کنم.میندازنم بیرون و لقب مرتد و کا??ر بهم میدن.ولی اگه میتونستم بگم که چه جوری داریم گول دین و حدیثهای دروغی رو میخوریم خیلی خوب میشد و می??همیدین که چقدر مضحکه ایم و همه بهمون میخندن و مسخره مون میکنن.حقمون هم هست.با مسائل خنده دار شرعی که ما داریم خودمون هم گاهی وقتا به خودمون میخندیم چه برسه به بقیه.من یه بار با پای چپ ر??تم دستشویی یعنی گناه کردم؟یعنی خدا منو میبخشه؟یادم باشه امروز ظهر زنگ بزنم تلویزیون از اون اخونده که تو برنامه نئشه کرده چرت میزنه بپرسم حکمش چیه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...