رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
datis

یک مقایسه ساده: سرعت اجرای بازی ها در ایکس باکس وان و پلی استیشن 4

پست های پیشنهاد شده

زمانی که یک بازی می خرید و به مقصد خانه حرکت می کنید، دوست دارید هر چه سریع تر وارد بازی شوید. اگر پی سی گیمر باشید حتما به روند نصب بازی ها عادت دارید (البته اگر استیم باز نباشید) و اگر کنسول هم داشته باشید ترجیح می دهید ابتدا بازی را نصب کنید و سپس داخل آن شوید تا هم دستگاه صدای تراکتور از خود بیرون ندهد و هم بازی کی??یت اجرای بهتری داشته باشد. اما اوضاع در نسل بعد کنسول ها اندکی مت??اوت است.

هر دو کنسول به کاربران اجازه می دهند که با گذشتن مقداری از زمان نصب، وارد بازی شوید. البته این را هم ??راموش نکنید که همه بازی ها "باید" روی کنسول ها نصب شوند. با توجه به این نکات و سرعت اینترنت 9 الی 11 مگابیتی تست شده، نتایج زیر به دست آمده اند که نشانگر اختلا??ی بسیار زیاد بین پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان هستند.

Assassin’s Creed IV

ایکس باکس وان (آ??لاین، بدون آپدیت): 5 دقیقه و 50 ثانیه

ایکس باکس وان (با آپدیت، حداکثر سرعت): 7 دقیقه و 2 ثانیه

ایکس بکس وان (با آپدیت، سرعت 10 مگابیت): 10 و 32 ثانیه

پلی استیشن 4: 42 ثانیه

Need for Speed Rivals

ایکس باکس وان (با آپدیت): 9 دقیقه و 25 ثانیه

پلی استیشن 4: 32 ثانیه

NBA Live 14

ایکس باکس وان (با آپدیت): 16 دقیقه و 26 ثانیه

پلی استیشن 4: 35 ثانیه

??ی??ا 14

ایکس باکس وان (با آپدیت): 16 دقیقه و 6 ثانیه

پلی استیشن 4: 34 ثانیه

این موضوع غیر از اثبات مو??ق تر بودن پلی استیشن 4 در ارائه تکنولوژی برتر، مورد دیگری به همراه ندارد. اما آیا چنین موضوعی تصمیم شما در خرید یک کنسول را تغییر می دهد؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب یک چیز واضحه که ps4 قوی تر عمل کرده ولی من میگم ماکروسا??ت هم بیکار ننشسته یا شاید هم این سیاستش باشه . اگر این حقش باشه یک حقه ی قدیمیه که یک ماهی خودش رو به مردن میزنه وقتی ماهی های دیگه برای خوردن جسدش نزدیکش بشند بهشون حمله میکنه که این حقه رو بشکل های مختل?? در جاهای مختل?? مثل ورزش های گروهی مثل ??وتبال ( آنجلوتی میگه رونالدو مصدومه ییهو میارتش تو زمین میترکونه ) یا دو چرخه ٰ، دو ماراتون و ... همینطور در اقتصاد و سیاست هم که شاهدش هستیم . باز هم من میگم این رقابت رو ماکروسا??ت در نهایت برنده میشه . ولی ??علا که ps4 سره و ما هم که دنبال چیز سرتریم پس ps4 میخریم

لینک به ارسال
خوب یک چیز واضحه که ps4 قوی تر عمل کرده ولی من میگم ماکروسا??ت هم بیکار ننشسته یا شاید هم این سیاستش باشه . اگر این حقش باشه یک حقه ی قدیمیه که یک ماهی خودش رو به مردن میزنه وقتی ماهی های دیگه برای خوردن جسدش نزدیکش بشند بهشون حمله میکنه که این حقه رو بشکل های مختل?? در جاهای مختل?? مثل ورزش های گروهی مثل ??وتبال ( آنجلوتی میگه رونالدو مصدومه ییهو میارتش تو زمین میترکونه ) یا دو چرخه ٰ، دو ماراتون و ... همینطور در اقتصاد و سیاست هم که شاهدش هستیم . باز هم من میگم این رقابت رو ماکروسا??ت در نهایت برنده میشه . ولی ??علا که ps4 سره و ما هم که دنبال چیز سرتریم پس ps4 میخریم
نه اصلا این نیست آخه مایکروسا??ت چیکارش به کنسول اون باید بره ویندوزشو بسازه

لینک به ارسال

اصلا ??قط سونی.دنیا ps4..دنیا the last of us

لینک به ارسال

کلا" ادوارد ??قط ساز مخال?? میزنه....:87::87::87::87::87:

لینک به ارسال
کلا" ادوارد ??قط ساز مخال?? میزنه....:87::87::87::87::87:

نظر لط??ت رضا جون . خواستم یک گیتار برقی بخرم ولی گرون بود . بعد دیدم بین همه ساز ها ساز مخال?? از همه ارزون تر هست , این شد که ر??تم طر?? ساز مخال?? . :;;D:

نه جدا از شوخی ، من ماکروسا??ت رو بخاطر ویندوزش همینطور visual stadio تحسین میکنم و معتقدم که یک شرکت قوی و قدری هست وگرنه من کلا بیشتر طر??دار شرکت های ژاپنی هستم چه تو ماشین چه تو الکترونیکی چه تو هر چیزی ولی باز هم ماکروسا??ت رو نباید دسته کم گر??ت

لینک به ارسال
نظر لط??ت رضا جون . خواستم یک گیتار برقی بخرم ولی گرون بود . بعد دیدم بین همه ساز ها ساز مخال?? از همه ارزون تر هست , این شد که ر??تم طر?? ساز مخال?? . :;;D:

نه جدا از شوخی ، من ماکروسا??ت رو بخاطر ویندوزش همینطور visual stadio تحسین میکنم و معتقدم که یک شرکت قوی و قدری هست وگرنه من کلا بیشتر طر??دار شرکت های ژاپنی هستم چه تو ماشین چه تو الکترونیکی چه تو هر چیزی ولی باز هم ماکروسا??ت رو نباید دسته کم گر??ت

داداش شوخی میکنم نکنه یه موقع از دست من ناراهت بشی ما دوست داریم.ولی من هم visual stadio دوست دارم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...