رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
amir2dvd

کسی بلت هست ps3 روکبرا کنه.

پست های پیشنهاد شده

اگر کسی بلت هست یا جایی که منص?? باشه کبرا کنه بیزحمت بگه درضم انجمنی ها میدونم باید ببرم بیرون لط??ا تایپک ما روحذ?? نکنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام داداش دستگاهت مدلش چیه وگدوم شهری ؟

لینک به ارسال

اگه بردش رو داری هزینش میشه 50 تومن قیمت بردش 320 تومن

لینک به ارسال

خیلی بالا میگری بردش 150 تا 220 هست من از یه مغازه دار توپخونه پرسیدم گ??ت با نصبش واکسترنال کردن هارد دستگاه 270.

[اگه بردش رو داری هزینش میشه 50 تومن قیمت بردش 320 تومن جمعش 370

لینک به ارسال

دو مدل برد کبری هستش این مدل 90 تومن هم ت??اوت قیمتشه مدل ارزون ترش درد سر داره من خودم روی چننتا اسلیم زدم هنگ داره حالار??تی توپخونه دقیق سوال کن دوست عزیز

لینک به ارسال

بهشون چی بگم این هم که گ??تم تعمیر کار حر??ه ای هستش تا حالا چند بار کارمو راه انداخته راستی منظورت از هنگ کردن دستگاه چیه موقعی که نصب کنی هنگ میکنه یا داخل بازی یعنی از اول هنگ میکنه راستی تعمیر کاره اگه هنگ گردن میگیره. راستی شما تو توپخونه مغازه داری.

دو مدل برد کبری هستش این مدل 90 تومن هم ت??اوت قیمتشه مدل ارزون ترش درد سر داره من خودم روی چننتا اسلیم زدم هنگ داره حالار??تی توپخونه دقیق سوال کن دوست عزیز

لینک به ارسال

داداش یه مدل هست که بردش کوچیک تره شامسی جواب میده ولی روی سوپر اسلیم خوب جواب داده بهش بگو از اون مدل بردی که بزرگتره برات بزاره .اولی که میخوای بازی رو اجرا کنی خودش خود بخود بازی انتخاب میکنه از منوی vidioکلا نمیتونی بازی اجرا کنی ولی اون مدل که بردش بزرگتره من حتی the last and gtavروهم اجرا کردم .اره من توپخونه هستم

لینک به ارسال

از کجا بخرم برد رو اخه تعمیر کارها گرون میدن ازکجا بگیرم ارزونتر بی??ته ادرس مغاز خودت هم بده که خریدم بیارم نصب کنی راستی بلتی هارد پلی 3 رو اکسترنال کنی لط??ا سریع جواب بده. ممنون داداش گلم

داداش یه مدل هست که بردش کوچیک تره شامسی جواب میده ولی روی سوپر اسلیم خوب جواب داده بهش بگو از اون مدل بردی که بزرگتره برات بزاره .اولی که میخوای بازی رو اجرا کنی خودش خود بخود بازی انتخاب میکنه از منوی vidioکلا نمیتونی بازی اجرا کنی ولی اون مدل که بردش بزرگتره من حتی the last and gtavروهم اجرا کردم .اره من توپخونه هستم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...