رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

يوونتوس رکورد کسب امتياز در کالچو را شکست

پست های پیشنهاد شده

داداش شما اول شروع کردی دیگه . وقتی میگی یووه هیچچچچچچچچچچه وبازندس من باید تو جواب چی بگم ؟

حر??ت منطقی نبود که جواب غیر منطقی هم داشت .

داداش من اصلاً حر?? غیر منطقی نزدم،

یووه با این همه ادعاش نتونست بن??یکا 9 ن??ره رو تو تورین ببره و اونور هم که باخت،

لیگ قهرمانان هم که بهتره تکرار نکنم،

کجاش غیر منطقیه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
داداش من اصلاً حر?? غیر منطقی نزدم،

یووه با این همه ادعاش نتونست بن??یکا 9 ن??ره رو تو تورین ببره و اونور هم که باخت،

لیگ قهرمانان هم که بهتره تکرار نکنم،

کجاش غیر منطقیه؟

داداش تیم مام مثل تیم شما الان حر??ی بره گ??تن نداره با این حال ۱۰۲امتیازی شد ورکورد کل تاریخ سری a رو زد.(باز الان میگی تبانی:vahidrk:)

لیگ قهرمانانم همون طور که اقا سعید اشاره کرد تنها یه جام کمتر گر??ته گلی شما ۲تا نایب قهرمانی دارین ولی ما ۵تا که یه خورده بد شانسی اوردیم حداقل یه تایمی برا کل کل بیا که یه حر??ی جلو ما بره گ??تن داشته باشین نه الان که رییییییییییییییدین

لینک به ارسال
داداش تیم مام مثل تیم شما الان حر??ی بره گ??تن نداره با این حال ۱۰۲امتیازی شد ورکورد کل تاریخ سری a رو زد.(باز الان میگی تبانی:vahidrk:)

لیگ قهرمانانم همون طور که اقا سعید اشاره کرد تنها یه جام کمتر گر??ته گلی شما ۲تا نایب قهرمانی دارین ولی ما ۵تا که یه خورده بد شانسی اوردیم حداقل یه تایمی برا کل کل بیا که یه حر??ی جلو ما بره گ??تن داشته باشین نه الان که رییییییییییییییدین

داداش باز ر??تی سراغ یه بحث دیگه،

همین شمایی که الان ا??تخار ایتالیلیید و رکورد میزنید، چرا تو اروپا نتیجه نمیگیرید؟

چرا ناپولی که از شما تو جدول خیلی پایین تر با اقتدار حذ?? ميشه ولی شما آبرو میبرید؟

لینک به ارسال
داداش باز ر??تی سراغ یه بحث دیگه،

همین شمایی که الان ا??تخار ایتالیلیید و رکورد میزنید، چرا تو اروپا نتیجه نمیگیرید؟

چرا ناپولی که از شما تو جدول خیلی پایین تر با اقتدار حذ?? ميشه ولی شما آبرو میبرید؟

مگه الان شما دارید میترکونید تو اروپا .مگه اصلا الان یووه تو اروپارو گ??تم؟

??علا که ایتالیل داره به یووه به خاطر این ا??تخارش(۱۰۲ امتیاز) که شما اختلا?? ??ضایی دارین تو این قضیه.میباله.

لینک به ارسال
مثل این چند سال گذشته اینتر بیشترین میانگین هوادار رو تو سری آ داشته biggrin1.gif

Italian Serie A Team Attendance Statistics - 2013-14 - ESPN FC

من نخواستم با سعید بحث کنم،

رحمان رضایی کدوم خریه که بیاد درمورد لیگ ایتالیا نظر بده،

البته نمیشه گ??ت کدوم طر??دار بیشتری رو دارن،

ولی چیزی که مشخصه اینتر و میلان خیلی طر??دارای بیشتری دارن و خیلی هم حر?? اون مردک خنده داره که نص?? مردم طر??دار یوونتوسن،

مردم بیان رم و میلانو ول کنن بچسبن به تورین؟؟؟

لینک به ارسال
مثل این چند سال گذشته اینتر بیشترین میانگین هوادار رو تو سری آ داشته biggrin1.gif

Italian Serie A Team Attendance Statistics - 2013-14 - ESPN FC

من نخواستم با سعید بحث کنم،

رحمان رضایی کدوم خریه که بیاد درمورد لیگ ایتالیا نظر بده،

البته نمیشه گ??ت کدوم طر??دار بیشتری رو دارن،

ولی چیزی که مشخصه اینتر و میلان خیلی طر??دارای بیشتری دارن و خیلی هم حر?? اون مردک خنده داره که نص?? مردم طر??دار یوونتوسن،

مردم بیان رم و میلانو ول کنن بچسبن به تورین؟؟؟

لینک به ارسال

توی هر جایی که جستجو کنید میبینید یوونتوس پرطر??دارترین تیم ایتالیاست.

به گزارش سرویس ترجمه «ورزش ایرانی» و به نقل از سایت ??وتبال ایتالیا، یووه که 2 سال پیاپی است قهرمان ایتالیا شده، در این کشور 2/11 میلیون هوادار دارد که 29 درصد کل طر??داران ??وتبال در ایتالیا را تشکیل می دهد. میلان با 3/16 درصد، اینتر با 16، ناپولی با 6/11 و رم با 7/7 درصد از کل هواداران در رده های دوم تا پنجم هستند. «اسپورت مدیا ست» که این آمار را منتشر کرده، پرطر??دارترین تیم های اروپا را هم نام برده. بارسا با 70 میلیون هوادار در سراسر اروپا، رئال با 62 میلیون، بایرن با 53، منچستر یونایتد با 52، آرسنال با 45، چلسی با 43 و یووه با 38 میلیون هوادار در اروپا اول تا ه??تم هستند.

???? ??????: ????? ???????????? ??? ?????? ???? ???????????? ??? ???????

لینک به ارسال

سلوات بیسی کنید.دعوا چیه:;;d:

لینک به ارسال
سلوات بیسی کنید.دعوا چیه:;;d:

دعوایی نبود;-)

لینک به ارسال

[ATTACH=CONFIG]8860[/ATTACH]

اینترمیلان با بیشترین تعداد تماشاچی در صدر جدول

اینترمیلان در ??صل 2013/2014 بیشترین تعداد تماشاچی را در استادیوم خانگی خود در بین 20 تیم حاضر در سری آ دارا بوده است

5 تیم اول سری آ از نظر میانگین تعداد تماشاگر در استادیوم خانگی به ترتیب زیر است

1- اینتر میلان با میانگین 46246 ن??ر

2- ناپولی با میانگین 40632 ن??ر

3- آ اس رم با میانگین 40436 ن??ر

4- آث میلان با میانگین 39874 ن??ر

5- یوونتوس با میانگین 38328 ن??ر

لینک به ارسال

پس استقلال پر طر??دارتر از اینتر میلانه احتمالا.چون میانگین تماشاچیش توی اسیا پارسال 50 هزار ن??ر بوده.این که ملاک نیست چند ن??ر ر??تن ورزشگاه.کل طر??دارای تیم توی ایتالیا مهمه که یک سوم مردم طر??دار یوونتوسن(29درصد) و16 درصد طر??دار اینتر.

من میلان و اینتر و رم رو بیشتر از یوونتوس دوست دارم(شاید بشه گ??ت یوونتوس رو اصلا دوست ندارم) ولی دلیل نمیشه به خاطر این حر?? حساب نزنم.یوونتوس پر طر??دارترین تیم ایتالیاست.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...