رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

پروژه ی جدید شرکت Guerrilla Games فوق العاده خواهد بود

پست های پیشنهاد شده

2534764-killzonehelmet-247x200.jpg

همانطور که در جریان هستید استودیوی Guerrilla Games در حال کار بر روی یک IP جدید و معر??ی نشده است هنوزجزئیات زیادی از پروژه ی جدید این استودیو به بیرون درز پیدا نکرده است . در همین راستا آقای Poria Torkan از استودیوی Guerrilla Games طی گ??تگویی با Eurogamer اظهار داشته است :

این پروژه به شدت عالی بنظر می رسد .

پوریا ترکان در مورد پیرامون پروژه ی جدید Guerrilla Games در طی این مصاحبه ای صراحتا اعلام کرده است :

یکی از عالی ترین و بهترین پروژه های در حال توسعه است و حتی اگر یک کلمه در مورد این پروژه بگویم مردم از شدت هایپ مرا می کشند .

اینظور که بنظر می رسد IP جدید استودیوی Guerrilla Games کاملا با ??ضا و سبک عنوان Killzone مت??اوت است . با توجه به شایعاتی که به بیرون درز پیدا کرده است این IP جدید یک عنوان Open World و RPG است اما این موضوع رسما تایید نشده است و هیچ اطمینانی به این موضوع نباید داشت . طبق گ??ته های ترکان این عنوان از تکنولوژی بسیار بهتری نسبت به Killzone : Shadow Fall بهره می برد . در ادامه پوریا ترکان در مورد پیشر??ت بازی ها بر روی کنسول PS4 اذعان داشت :

اگر ما اولین عنوان کنسول نسل ه??تم ps3 را با عناوینی همچون The Last Of Us و GTA V مقایسه کنیم به نتایج خیلی جالبی دست پیدا میکنیم ! ما در مسیر ساخت عنوان Killzone : Shadow Fall بیش از حدود دو سال روی انجین اختصاصی استودیو کار کردیم و پیش از حدود یک سال و نیم بر روی سخت ا??زار ps4 کارکردیم و در نتیجه عنوان Killzone : Shadow Fall را مشاهده کردید . حال ??رض کنید ۴ الی ۵ سال دیگر با تکنولوژی جدیدتر خالق چه عناوینی بر روی کنسول PS4 خواهیم بود .

همچنین آقای ترکان در مورد جایگاه استودیوی Guerrilla Games در صنعت گیم اظهار داشته است که :

ما در حال رسیدن به چیزی هستیم که اکثر استودیوها پس از عرضه ی یک بازی به آن دست پیدا می کنند و این چیزی است که ما به دنبال آن هستیم و بزودی به آن دست پیدا می کنیم .

استودیوی Guerrilla Games در کشور هلند واقع شده است و یکی از بهترین استودیوهای شمال اروپا به حساب می آید . این استودیو اولین عنوان خود را بر روی کنسول PS2 با نام Killzone در سال ۲۰۰۴ با گرا??یکی خیره کننده عرضه کرد با آنکه گرا??یک ??وق العاده خیر کننده ای داشت اما به دلیل ا??ت ??ریم نتوانست نظر منتقدان را به خود جلب کند . پس از آن ، این استودیو تلاش کرد عناوین بهتری منتشر کند که در سال ۲۰۰۸ مو??ق به ساخت عنوان Killzone 2 که یکی از بهترین و بزرگترین عناوین به حساب می آید .و همانند نسخه ی قبلی خود توانست با گیم پلی و گرا??یکی ??وق العاده و با ر??ع برخی از مشکلات به مو??قیت های بسیار دست پیدا کند . آخرین عنوان ساخته شده استودیوی Guerrilla Games بازی Killzone : Shdow Fall می باشد که این عنوان متاس??انه مثل عناوین قبلی این استودیو به دلیل گیم پلی و داستانی ضعی?? نتوانست نظر منتقدان را به خود جلب کند .

حال طبق شایعات منتشر شده استودیوی Guerrilla Games قصد دارد پروژه ی جدید خود را در همایش E3 2014 با نمایشی CG معر??ی کند و احتمال عرضه ی عنوان جدید این استودیو در اواخر ۲۰۱۵ وجود دارد .

منبع گیم??ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چه بازی هیجان انگیزی خواهد بود.guerrilla هم جزو استودیوهایی هستش که قطعا بازی عالی میسازه.همه ی کیلزونها بی نظیر بودن.

لینک به ارسال
چه بازی هیجان انگیزی خواهد بود.guerrilla هم جزو استودیوهایی هستش که قطعا بازی عالی میسازه.همه ی کیلزونها بی نظیر بودن.

اره همشون عالی بودن من با اون نسخه اولیه خیلی خاطره دارم .تو اون سال چه بازیی بود واقعا.

لینک به ارسال
اره همشون عالی بودن من با اون نسخه اولیه خیلی خاطره دارم .تو اون سال چه بازیی بود واقعا.

اره همین طوره.من به تازگی هم یه بار دیگه نسخه ی hd کیلزون 1 رو با ps3 بازی کردم و هنوز هم لذت بخشه.2 و 3 رو هم که دیگه نگو.

لینک به ارسال
اره همین طوره.من به تازگی هم یه بار دیگه نسخه ی hd کیلزون 1 رو با ps3 بازی کردم و هنوز هم لذت بخشه.2 و 3 رو هم که دیگه نگو.

منم hd شو از اینترنت دانلود کردم نسخه psn ولی نمیاد تو بازی . ??یکسشم نصب کردم:saddd:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...