رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

wolfenstein The new order: علت حجیم بودن پچ روز اول

پست های پیشنهاد شده

Wolfenstein-250x140.jpg مدتی پیش بود که خبری مبنی بر بسیار حجیم بودن پچ روز اول عنوان wolfenstein The new order بر روی کنسول های نسل هشتم منتشر شد. حال سخنان سازندگان در این رابطه را باید شنید…بدون شک یکی از بزرگترین عناوین اول شخص شوتر سال ۲۰۱۴ عنوان wolfenstein The new order است. این بازی بر روی کنسول های نسل هشتم پچ روز اولی با حجم ۶ گیگ یا بالاتر خواهد داشت. بسیاری علت این موضوع را مشکلات بسیار زیاد بازی دانسته اند در حالی که سازندگان سخنان دیگری به زبان می آورند.

رئیس بخش ساخت گیم پلی این عنوان در رابطه با علت این حجم بالا این گونه سخن می گوید:

مطمئن باشید که بازی ما یعنی wolfenstein از گرا??یک بسیار بالایی برخوردار می باشد. علت این حجم پچ روز اول نیز همین موضوع است. بلوری ها به ما حجمی در حد ۵۰ گیگ ارائه می دهند و ما حدود ۴۷ گیگ از حجم این عنوان را به روی آن ها برای هر ۲ کنسول PS4 و XBOX ONE رایت کرده ایم. اما از هر نسخه حدود ۶ گیگ باقی می ماند که باید به صورت نصبی بر روی کنسول نصب شود و برای این موضوع راهی به جز دانلود آن وجود نداشته است. درست است که این حجم برای پچ روز اول عدد بالایی است اما به طر??داران قول می دهیم که این ارزشش را خواهد داشت.

منبع گیم??ا

Wolfenstein-The-New-Order-wreckage.jpg

[h=3][/h]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هرچند گ??ته بودم از شوتر اول شخص خوشم نمیاد ولی این با ??ار کرای حسابشون جداست . همیشه از اسلحه های مدل جنگ جهانی خوشم میومد .

لینک به ارسال
هرچند گ??ته بودم از شوتر اول شخص خوشم نمیاد ولی این با ??ار کرای حسابشون جداست . همیشه از اسلحه های مدل جنگ جهانی خوشم میومد .

خیلی بازی هیجان انگیزیه.اسلحه هاش عالین.خوشحالم که 17 گیگ دانلود کردم.البته ??علا دارم bound by flame بازی میکنم که واقعا زیبا و دوست داشتنیه.

لینک به ارسال

واسه من که در حال دانلوده. ایشالله بعد امتحانا بترکونیم. وای چقدر بازی!!!!! :88:bounds of flame , watch dogs./wolfenstein /child of light/ و احتمالا دوباره دارک سولز رو هم برم. الان دیگه اخراشم. همچنین دارک سولز 1.

وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!! :w00t:

??قط خداکنه ارزش 16 گیگو داشته باشه. سعید جان یه تست بزن به ما هم خبر بده ببینیم چیجوریه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...