رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
datis

تایپک مخصوص بازی Watch Dogs

پست های پیشنهاد شده

دوستان کسی نمیدونه جواب منو بده لط??ا
داداش چند پست قبل تر جوابتو دادم کرک اومده که روی direx10 اجرا میشه.یه راه حل هم توی همین تایپیک چند ص??حه قبل گذاشتم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا من توی پارکینگه گیر کردم که یه یارو برزیلی هست.یبار همه رو کشتم اون موند اشتباهی انم کشتم چند بار هم تا تیر میزنم پلیش میریزه سرم گیر کردم کسی رد کره این مرحله رو؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

مشکل

سلام دوستان......من این بازی رو واسه pc دان کردم....نرم ا??زار uplay رو نصب میکنم ولی اکانت کاربری میخواد .....اکانت میسازم بعد میکه کد ??عال سازی بازی رو بزنید......خواهشا منو راهنمایی کنید...

لینک به ارسال
سلام دوستان......من این بازی رو واسه pc دان کردم....نرم ا??زار uplay رو نصب میکنم ولی اکانت کاربری میخواد .....اکانت میسازم بعد میکه کد ??عال سازی بازی رو بزنید......خواهشا منو راهنمایی کنید...

uplay رو بزار رو حالت offline مشکلت حل میشه.

از setting=>go offline رو انتخاب کن

لینک به ارسال

بچه ها مدل گوشیش چی هست شبیه ای??ون هست ولی ??رق داره

لینک به ارسال

سلام من لپ تاپم مشخصاتش اینه :

پردازنده مرکزی: Intel Core i5 4200M 2.50GHz up to 3.10 GHz

RAM:ظر??یت: 6 گیگابایت

پردازنده گرا??یکی:NVIDIA GeForce GT 740M 2GB

من BATTLEFIELD4 رو با تنظیمات high بازی میکردم البته توی ultra یکم لگ میزد ولی زیاد نبود

call of duty ghosts رو هم با high میاوردم.

میخواستم بدونم رو چه حالتی میتونم بازی رو بازی کنم ؟

لپ تاپم lenovo ideapad z510 -a هست .

لینک به ارسال
مهمان مهمان
سلام ...شرمنده دوست عزیز هیچ راهی وجود نداره که بتونی دایرکت 11 رو رو کارتت اجرا کنی حد اقل تا اونجایی که خودم اطلاع دارم چون حدود 3سال گرا??یک 9500gt داشتم و همه کارهایی رو که شنیدم و میدونستم انجام دادم ولی تنها بازی ای که نتونستم اجرا کنم باز ی crysis 3 بودش چون ??قط رو دایرکت 11 اجرا میشد...خلاصه وقت خودتو هدر نده...شما تنها یه راه داری اونم اینه که گرا??یکت رو عوض کنی به نظر خودم که حداقل 10 ساله گیمرم(تعری?? نیست) یه کارت گرا??یک 630gt 2gig asus یا gb بخر البته باید یخورده به پولت اضا??ه کنی چون الان حدود 250 تومن قیمتش هست ولی مطمعن باش ارزششو داره چون خودم باهاش کار کردم ولی باید مطمعن باشی مادر بوردت سوکت pci e 2.0 رو که برای slot کارت گرا??یکت هست رو ساپورت میکنه که میتونی از د??ترچه راهنمای مادربوردت ب??همی یا از ??روشندش سوال کنی...این حداقل کمکی بود که از دستم بر میومد البته دوستان دیگه هم نظرات خودشونو دارن...

مو??ق باشی.

به نظر شما بیرون قسطی هم ارتقا میدن ؟ میخوام هم سی پی یو و هم گرا??یک و هم رم رو بالا ببرم ؟

قسطی میشه ارتقا داد ایا ؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان
آره اگه نشد هم روش ساپورتشو داخل تایپیک گزاشتم .راستی کرک direx 10 هم امده.

تایپیک های دیگه ر??تم گ??تن بازی اجرا نمیشه رو سیستمت نمونش پردیس گیم چجوریه یکی میگه میاد یکی میگه نمیاد موندم دانلود و نصب کنم یا نه ؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان
به نظر شما بیرون قسطی هم ارتقا میدن ؟ میخوام هم سی پی یو و هم گرا??یک و هم رم رو بالا ببرم ؟

میشود ایاااااااااااااااا قسطی ارتقا داد ؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان
تایپیک های دیگه ر??تم گ??تن بازی اجرا نمیشه رو سیستمت نمونش پردیس گیم چجوریه یکی میگه میاد یکی میگه نمیاد موندم دانلود و نصب کنم یا نه ؟

چی کنم الان ؟

لینک به ارسال

سلام

دوستان من تو یه سایت خوندم که نسخه ی دیلوکس رو با کرک 32 بیتی هم اجرا نمیشه

کسی تست کرده این بازی رو رو ویندوز 32 بیتی ببینه جواب داده یا نه؟

اگه داده تا همینو دانلود کنیم. چون کلا من از نسخه ی دیلوکس بیشتر خوشم میاد

اگه نه هم تا صبر کنیم نسخه ی ریلودد بیاد؟

حالا چیکار کنیم عزیزان؟

لینک به ارسال
سلام

دوستان من تو یه سایت خوندم که نسخه ی دیلوکس رو با کرک 32 بیتی هم اجرا نمیشه

کسی تست کرده این بازی رو رو ویندوز 32 بیتی ببینه جواب داده یا نه؟

اگه داده تا همینو دانلود کنیم. چون کلا من از نسخه ی دیلوکس بیشتر خوشم میاد

اگه نه هم تا صبر کنیم نسخه ی ریلودد بیاد؟

حالا چیکار کنیم عزیزان؟

مگه کرک 32 بیت اومده ؟؟؟؟ اگه اومده لینک بده بگیرم چون نسخه ی دیلوکس رو دانلود کردم :;;d:

لینک به ارسال
سلام من لپ تاپم مشخصاتش اینه :

پردازنده مرکزی: Intel Core i5 4200M 2.50GHz up to 3.10 GHz

RAM:ظر??یت: 6 گیگابایت

پردازنده گرا??یکی:NVIDIA GeForce GT 740M 2GB

من BATTLEFIELD4 رو با تنظیمات high بازی میکردم البته توی ultra یکم لگ میزد ولی زیاد نبود

call of duty ghosts رو هم با high میاوردم.

میخواستم بدونم رو چه حالتی میتونم بازی رو بازی کنم ؟

لپ تاپم lenovo ideapad z510 -a هست .

??کر کنم روی همون حالت high

لینک به ارسال
سلام ...شرمنده دوست عزیز هیچ راهی وجود نداره که بتونی دایرکت 11 رو رو کارتت اجرا کنی حد اقل تا اونجایی که خودم اطلاع دارم چون حدود 3سال گرا??یک 9500gt داشتم و همه کارهایی رو که شنیدم و میدونستم انجام دادم ولی تنها بازی ای که نتونستم اجرا کنم باز ی crysis 3 بودش چون ??قط رو دایرکت 11 اجرا میشد...خلاصه وقت خودتو هدر نده...شما تنها یه راه داری اونم اینه که گرا??یکت رو عوض کنی به نظر خودم که حداقل 10 ساله گیمرم(تعری?? نیست) یه کارت گرا??یک 630gt 2gig asus یا gb بخر البته باید یخورده به پولت اضا??ه کنی چون الان حدود 250 تومن قیمتش هست ولی مطمعن باش ارزششو داره چون خودم باهاش کار کردم ولی باید مطمعن باشی مادر بوردت سوکت pci e 2.0 رو که برای slot کارت گرا??یکت هست رو ساپورت میکنه که میتونی از د??ترچه راهنمای مادربوردت ب??همی یا از ??روشندش سوال کنی...این حداقل کمکی بود که از دستم بر میومد البته دوستان دیگه هم نظرات خودشونو دارن...

مو??ق باشی.

دوست عزیز چرا اطلاعات اشتباه میدی.چند روز پیش مغازه دوستم بودم یه شرکت ایرانی بازی رو منتشر کرده و یه کرک گزاشته که هم روی ویندوز 32بیت میاد هم روی direx10.1 راه حلم داخل تایپیک گزاشتم واسه ساپورت |direx10.1 پس لط??ا" اطلاعات اشتباه به کاربرا نده.

لینک به ارسال
چی کنم الان ؟
مشکلت چیه مگه direx11??? خوب همون راه حلی که گزاشتم رو انجام بده مشکلت حل میشه.

لینک به ارسال

سلام

من یه مشکل دارم دلیلشو هم نمیدونم

این مشخصات لپ تاپ منه

Hp ProBook 4530s

Windows : 7-x64

Ram : 8

Cpu : I5 2.50GHz

Graphic : Amd Radeon Hd 7470M

DirectX : 11

با این مشخصات من باید روی High یا Ultra بدون مشکل بازی کنم اما نمیتونم

حتما باید روی Low بازی کنم که شاید به 20 ??ریم برسه

باید چیکار کنم ؟

اینو هم اضا??ه کنم که درایور گرا??یک من ماله سال 2011 هستش و هر ورژن جدید تری رو نصب میکنم به صورت خودکار گرا??یکم حذ?? میشه و دیگه نمیتونم نصبش کنم تا زمانی که Windows رو عوض کنم

بعد از این همه صبر نمیشه Watch Dogs رو با 20 ??ریم و گرا??یک Low بازی کنم :(

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
سلام

من یه مشکل دارم دلیلشو هم نمیدونم

این مشخصات لپ تاپ منه

Hp ProBook 4530s

Windows : 7-x64

Ram : 8

Cpu : I5 2.50GHz

Graphic : Amd Radeon Hd 7470M

DirectX : 11

با این مشخصات من باید روی High یا Ultra بدون مشکل بازی کنم اما نمیتونم

حتما باید روی Low بازی کنم که شاید به 20 ??ریم برسه

باید چیکار کنم ؟

اینو هم اضا??ه کنم که درایور گرا??یک من ماله سال 2011 هستش و هر ورژن جدید تری رو نصب میکنم به صورت خودکار گرا??یکم حذ?? میشه و دیگه نمیتونم نصبش کنم تا زمانی که Windows رو عوض کنم

بعد از این همه صبر نمیشه Watch Dogs رو با 20 ??ریم و گرا??یک Low بازی کنم :(

دوست عزیز مشکل میتونه همون بروز نبودن سخت ا??زار باشه شما یه بازی دیگه نصب کن ببین باز همین مشکلو داری battlefield4-cod ghost ویرایش شده توسط datis

لینک به ارسال

خوب لپ تاپ شما بایدم روی low اجرا کنه ??قط روی لپ تاپ های قدرتمندی مثل MSI GE60 2OC یا بالا تر میتونی روی high اجرا کنی اگه به این لینک بری میبینی کارت گرا??یک Hd 7470M تمام بازی های سنگین رو روی low یا به زور با ??ریم پایین رویmedium اجرا میکنه AMD Radeon HD 7470M - NotebookCheck.net Tech

لینک به ارسال
میشود ایاااااااااااااااا قسطی ارتقا داد ؟
??کر نکم کسی این کارو بکنه اگه هم قسطی بده خیلی سود میکشه روش.

لینک به ارسال
خوب لپ تاپ شما بایدم روی low اجرا کنه ??قط روی لپ تاپ های قدرتمندی مثل MSI GE60 2OC یا بالا تر میتونی روی high اجرا کنی اگه به این لینک بری میبینی کارت گرا??یک Hd 7470M تمام بازی های سنگین رو روی low یا به زور با ??ریم پایین رویmedium اجرا میکنه AMD Radeon HD 7470M - NotebookCheck.net Tech
نه گرا??یکش اینقدرهام ضعی?? نیست.باید راحت روی high اجرا بشه.

لینک به ارسال

کسی میدونه چطور باید مشکل کارت گرا??یکم رو حل کنم ؟

درایور گرا??یک من ماله سال 2011 هستش و هر ورژن جدید تری رو نصب میکنم به صورت خودکار گرا??یکم حذ?? میشه و دیگه نمیتونم نصبش کنم تا زمانی که Windows رو عوض کنم

الان آپدیت جدید کارت گرا??یک من رو میشه از سایت amd.com دانلود کرد

اونجا نوشته کا آپدیت جدید با کارت های سری Radeon Hd 7000m سازگاره اما وقتی نصبش میکنم رزلوشن لپ تاپم رو به 1024x768 و 800x600 محدود میکنه مثل موقعی که گرا??یک نصب نیست

لینک به ارسال
مگه کرک 32 بیت اومده ؟؟؟؟ اگه اومده لینک بده بگیرم چون نسخه ی دیلوکس رو دانلود کردم :;;d:

ب??رما داداش

تست بکن خبرمون بکن

Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

لینک به ارسال
دوست عزیز چرا اطلاعات اشتباه میدی.چند روز پیش مغازه دوستم بودم یه شرکت ایرانی بازی رو منتشر کرده و یه کرک گزاشته که هم روی ویندوز 32بیت میاد هم روی direx10.1 راه حلم داخل تایپیک گزاشتم واسه ساپورت |direx10.1 پس لط??ا" اطلاعات اشتباه به کاربرا نده.

برادر ربطی به اطلاعات اشتباه من (البتو به قول شما) نداره به ??رضم اگه با این برنامه اجرا بشه انقدر تو بازی لگ و ا??ت ??رم وجود داره که حالت از هرچی بازیه به هم میخوره به نظرت کسی بازیه اینجوری به دردش میخوره یا نه...اینکه کرک دایرکت 10 یا 32 بیت رو بسازن ربطی به اطلاعات اشتباه من نداره من ??قط درباره کارت گرا??یکی که دایرکت 11 رو ساپورت کنه نظر دادم نه درباره ی کرک 32 بیتی که شما تو مغازه دوستت دیدی.

لینک به ارسال

احتمالن ??روشگاهایی هستن که به صورت اقصات سیستم کامل رو می??روشن ولی به اندازه 2برابر قیمت خود سیستم رو میکشن روش (با صود زیاد) ولی اصلن گزینه ی خوبی نیست و شایدم سرت کلاه بزارن پس بهتره قسطی خریدن یا ارتقا دادن رو بی خیالش بشی ولی اگه خودت اصرار داری یه روزنامه همشهری بخر و توی نیازمندیهاش قسمت ??روش کامپیوتر رو نگاه بنداز صد در صد چند جا پیدا میکنی ولی بازم میگم به نظر من کار اشتباهیه ...

دیگه خود دانی.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...