رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
datis

تایپک مخصوص بازی Watch Dogs

پست های پیشنهاد شده

دوستانی که بازی رو اجرا کردن، شما هم ا??ت ??ریم دارید توی بازی؟؟؟ من اون نسخه اولی که 14گیگ بود رو دانلود کردم، واسه من موقع رانندگی ا??ت ??ریم شدید داره( یهو از تا 8 ??ریم ا??ت میکنه!!). با هر دوتا کرک هم تست کردم ولی مشکلم حل نشد. اینم بگم که من بازی رو روی حالت Ultra دارم اجرا میکنم و بهم راحت 30-40 ??ریم میده ولی یهو تا 8 ??ریم ا??ت میکنه. سیستمم هم اینه:

cpu: intel core i7 2600k

vga: gigabyte gtx770 windforce 3x 2gb

ram: 8gb ddr3 1600

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
برادر ربطی به اطلاعات اشتباه من (البتو به قول شما) نداره به ??رضم اگه با این برنامه اجرا بشه انقدر تو بازی لگ و ا??ت ??رم وجود داره که حالت از هرچی بازیه به هم میخوره به نظرت کسی بازیه اینجوری به دردش میخوره یا نه...اینکه کرک دایرکت 10 یا 32 بیت رو بسازن ربطی به اطلاعات اشتباه من نداره من ??قط درباره کارت گرا??یکی که دایرکت 11 رو ساپورت کنه نظر دادم نه درباره ی کرک 32 بیتی که شما تو مغازه دوستت دیدی.
شما لازم نیست به من یاد بدی.شما داری به کاربرا میگی که نمیاد بازی روی direx10 نیومدن با اجرای با لگ و ا??ت شدید گرا??یک خیلی ??رق داره شما یه سر به این تایپیک بزن این چیزائی که شما داری یاد ما میدی من اونجا نوشتم.

راهنمای مشکلات اجرای بازی Watch Dogs بر روی PC

اینکه کرک دایرکت 10 یا 32 بیت رو بسازن ربطی به اطلاعات اشتباه من نداره>

پس به چی ربط داره وقتی شما به کاربرا میگی برید یه گرا??یک دیگه بخرید بازی رو هیچ جوره نمیتونید اجرا کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

دوستانی که بازی رو اجرا کردن، شما هم ا??ت ??ریم دارید توی بازی؟؟؟ من اون نسخه اولی که 14گیگ بود رو دانلود کردم، واسه من موقع رانندگی ا??ت ??ریم شدید داره( یهو از تا 8 ??ریم ا??ت میکنه!!). با هر دوتا کرک هم تست کردم ولی مشکلم حل نشد. اینم بگم که من بازی رو روی حالت Ultra دارم اجرا میکنم و بهم راحت 30-40 ??ریم میده ولی یهو تا 8 ??ریم ا??ت میکنه. سیستمم هم اینه:

cpu: intel core i7 2600k

vga: gigabyte gtx770 windforce 3x 2gb

ram: 8gb ddr3 1600

تمامی درایور سخت ا??زاری رو آپدیت کن ببین مشکلت حل میشه.

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

میخواستم بگم اگه کسی این بازی رو روی کامپیوترش نصب کرده مرحله اولش چطوریه

با اون دوتا پلیس باید چیکار کرد من ??قط حواسشون رو پرت میکنم بعدش ...

لینک به ارسال
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

میخواستم بگم اگه کسی این بازی رو روی کامپیوترش نصب کرده مرحله اولش چطوریه

با اون دوتا پلیس باید چیکار کرد من ??قط حواسشون رو پرت میکنم بعدش ...

کدوم پلیس همون اول که بازی شروع میشه داخل پارکینگ؟؟؟؟یه خرده با جزئیات تر بگو تا راهنماییت کنم.

لینک به ارسال

اقا من بازی رو چه رو low چه رو

Ultra بازی کنم در هر دو صورت گیر میکنه بازی لگ نمیزنه ها چند ثانیه گیر میکنه در حالی که صدا میاد ولی تصویر گیر کرده نمیدونم مشکل چیه ولی به نظرم از cpu باشه به نظر شماها چی ؟؟؟

لینک به ارسال
اقا من بازی رو چه رو low چه رو

ultra بازی کنم در هر دو صورت گیر میکنه بازی لگ نمیزنه ها چند ثانیه گیر میکنه در حالی که صدا میاد ولی تصویر گیر کرده نمیدونم مشکل چیه ولی به نظرم از cpu باشه به نظر شماها چی ؟؟؟

خودم هم روی ps3 بازی میکنم بعضی مواقع دقیقا" همینجوری که شما گ??تید میشه.??کر کنم بازی بد هک شده.

لینک به ارسال
شما لازم نیست به من یاد بدی.شما داری به کاربرا میگی که نمیاد بازی روی direx10 نیومدن با اجرای با لگ و ا??ت شدید گرا??یک خیلی ??رق داره شما یه سر به این تایپیک بزن این چیزائی که شما داری یاد ما میدی من اونجا نوشتم.

راهنمای مشکلات اجرای بازی Watch Dogs بر روی PC

اینکه کرک دایرکت 10 یا 32 بیت رو بسازن ربطی به اطلاعات اشتباه من نداره>

پس به چی ربط داره وقتی شما به کاربرا میگی برید یه گرا??یک دیگه بخرید بازی رو هیچ جوره نمیتونید اجرا کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین دوست عزیز اینطور که معلومه شما اصلن ن??همیدی که منظور من چی بوده این حر?? چیه دیگه (شما نمیخاد به من یاد بدی) کی حر??ی از یاد دادن به شما زد که اینطوری شاکی شدی شما خودت استادی اگه به پستم دقت کنی میبینی که ??قط جواب یه کاربرو دادم (246813579) که پرسیده بود درباره ی گرا??یکش که دایرکت 11 رو ساپورت میکنه یا نه در ضمن چرا همش پای همه کاربران عزیز رو وسط میکشی ... در ضمن جالبه که خودت به طور غیر مستقیم با نظرم موا??ق بودی ---این نظر خودت بود به نظرت چه قدر با نظر من شباهت داره---(((البته این رو هم بگم اگه بازی اجرا شد توی بعضی موارد با کندی و اهسته بودن بازی مواجه میشید یا اینکه بازی کرش میکنه و میپره بیرون و یکسری از این مشکلات که هیچ کاریش نمیشه کرد.به نظر خودم این کار کار بیهوده ای است و ??قط یک امید پوچیه اگه برید یه کارت گرا??یک انویذیا 610 که DX 11 رو پشتیبانه میکنه بخرید دیگه لازم به این کار و سر و کله زدن با این دسته از نرم ا??زار ها ندارید چون از این به بعد تمام بازی ها این جوری میشه و است??اده از این دسته نرم ا??زار ها عملا کار بیهوده ای است.))) این جواب خودت بود ...

اول کاملن پست ها رو بخون و متوجه منظور یه کاربر باش بد جواب بده من ??قط نظر خودمو گ??تم اونم ??قط به یه کاربر نه یاد دادن چیزی به کاربرای محترم سایت اقای مهندس.

لینک به ارسال

سلام بنظرتون روی سیستم من اجرا میشه

cpu intel core2duo e8200 2.66

ram ddr2 4 gb

vga gtx470

لینک به ارسال
ببین دوست عزیز اینطور که معلومه شما اصلن ن??همیدی که منظور من چی بوده این حر?? چیه دیگه (شما نمیخاد به من یاد بدی) کی حر??ی از یاد دادن به شما زد که اینطوری شاکی شدی شما خودت استادی اگه به پستم دقت کنی میبینی که ??قط جواب یه کاربرو دادم (246813579) که پرسیده بود درباره ی گرا??یکش که دایرکت 11 رو ساپورت میکنه یا نه در ضمن چرا همش پای همه کاربران عزیز رو وسط میکشی ... در ضمن جالبه که خودت به طور غیر مستقیم با نظرم موا??ق بودی ---این نظر خودت بود به نظرت چه قدر با نظر من شباهت داره---(((البته این رو هم بگم اگه بازی اجرا شد توی بعضی موارد با کندی و اهسته بودن بازی مواجه میشید یا اینکه بازی کرش میکنه و میپره بیرون و یکسری از این مشکلات که هیچ کاریش نمیشه کرد.به نظر خودم این کار کار بیهوده ای است و ??قط یک امید پوچیه اگه برید یه کارت گرا??یک انویذیا 610 که DX 11 رو پشتیبانه میکنه بخرید دیگه لازم به این کار و سر و کله زدن با این دسته از نرم ا??زار ها ندارید چون از این به بعد تمام بازی ها این جوری میشه و است??اده از این دسته نرم ا??زار ها عملا کار بیهوده ای است.))) این جواب خودت بود ...

اول کاملن پست ها رو بخون و متوجه منظور یه کاربر باش بد جواب بده من ??قط نظر خودمو گ??تم اونم ??قط به یه کاربر نه یاد دادن چیزی به کاربرای محترم سایت اقای مهندس.

نه داداش من بی احترامی نمیکنم ??قط شما داری میگی هیچ جوره نمیاد هیچ جوره نیومدن با اومد بازی با گرا??یک پاین و لگ و...خیلی ??رق داره

لینک به ارسال

رو سیستم من چطور اجرا میشه

رو سیستم من چطور اجرا میشه؟؟؟؟؟

CPU: Intel® Core I5 2410M @ 2.30 GHz

RAM: 4GB

VGA: Nvidia GT520M

لینک به ارسال

اقا من یه سئوال دارم البته میدونم اینجا جاش نیست ولی خوب کمک کنید لط??ا. اقا من امروز ر??تم cpu قیمت کردم واسه سیستمم که ارتقاش بدم طر?? گ??ت مین یا میل ت چیه ؟؟ که من منظورشو ن??همیدم اگر میتونید توضیح بدید. بعد این که من الان مدل AMD Athlon ll X2 240 رو سیستمم هست میخواستم مدل AMD FX_6300 بخرم میخواستم ببینم مادر بردم ساپورت میکنه مادربردمم foxconn ممنون میشم جواب بدید

لینک به ارسال
سلام بنظرتون روی سیستم من اجرا میشه

cpu intel core2duo e8200 2.66

ram ddr2 4 gb

vga gtx470

آره میتونی بازی کنی

لینک به ارسال
اقا من یه سئوال دارم البته میدونم اینجا جاش نیست ولی خوب کمک کنید لط??ا. اقا من امروز ر??تم cpu قیمت کردم واسه سیستمم که ارتقاش بدم طر?? گ??ت مین یا میل ت چیه ؟؟ که من منظورشو ن??همیدم اگر میتونید توضیح بدید. بعد این که من الان مدل AMD Athlon ll X2 240 رو سیستمم هست میخواستم مدل AMD FX_6300 بخرم میخواستم ببینم مادر بردم ساپورت میکنه مادربردمم foxconn ممنون میشم جواب بدید
دوست عزیز منضورش همون مادربردت بوده لط??ا" مدل دیقیق مادر بردتو بنویس تا بتونم راهنماییت کنم

لینک به ارسال

foxconn بیشتر مادربرداش مینی هست.

لینک به ارسال
مدل m6ipmp-k هست am3 هم ساپورت میکنه
منضورت amd هست.آره ??کر کنم ساپورت میکنه موقع خرید مدل مادربوردتو همرات ببر از ??روشنده بپرس که ساپورت میکنه یا نه.ولی ساپورت میکنه.

لینک به ارسال
کسی میدونه چطور باید مشکل کارت گرا??یکم رو حل کنم ؟

درایور گرا??یک من ماله سال 2011 هستش و هر ورژن جدید تری رو نصب میکنم به صورت خودکار گرا??یکم حذ?? میشه و دیگه نمیتونم نصبش کنم تا زمانی که Windows رو عوض کنم

الان آپدیت جدید کارت گرا??یک من رو میشه از سایت amd.com دانلود کرد

اونجا نوشته کا آپدیت جدید با کارت های سری Radeon Hd 7000m سازگاره اما وقتی نصبش میکنم رزلوشن لپ تاپم رو به 1024x768 و 800x600 محدود میکنه مثل موقعی که گرا??یک نصب نیست

لپتاپت چیه اگه Sony panasonic toshiba باشه باید از خود سایت لپتاپ درایور رو بگیری بعد هم اگه دو کارت گرا??یکس لپتاپت اول درایور amd رو پاک کن بعد درایور جدید intel رو از خود سایتش بگیر بعد درایور amd جدید رو بریز .

لینک به ارسال

سلام

دوستان من بازی رو بارها و بارها بصورت کامل نصب کردم. هات ??یکس و کرک رو هم نصب و کپی کردم. ولی باز هم وقتی بازی رو اجرا میکنم وارد اکونت یو پلی که میشه اکتیویشن کد میخاد ازم! بصورت آ??لاین هم که اصلا اجرا نمیشه! کسی میتونه کمک کنه بهم؟

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید می خواستم بدونم این بازی رو این سیستم جواب میده

windows 8 pro 64bit

ram4 gb ddr3

vga 1024 gtx450

cpu core 2 quad q8400 2.67

نسخه بلک باکس این بازی هم قراره بیاد یا نه

لینک به ارسال
سلام

دوستان من بازی رو بارها و بارها بصورت کامل نصب کردم. هات ??یکس و کرک رو هم نصب و کپی کردم. ولی باز هم وقتی بازی رو اجرا میکنم وارد اکونت یو پلی که میشه اکتیویشن کد میخاد ازم! بصورت آ??لاین هم که اصلا اجرا نمیشه! کسی میتونه کمک کنه بهم؟

برو به این تایپیک دقیق انجام بده آموزش نصب بازی Watch Dogs

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید می خواستم بدونم این بازی رو این سیستم جواب میده

windows 8 pro 64bit

ram4 gb ddr3

vga 1024 gtx450

cpu core 2 quad q8400 2.67

نسخه بلک باکس این بازی هم قراره بیاد یا نه

آره جواب میده

لینک به ارسال

من عاشق بازیش شده بودم ولی امروز خریدمش در یک کلمه اشغااااااااله gta v رو من دومین باره دارم بازی .میکنم ولی هنوزم هیجان داره ولی این نه

گرا??یک مسخره

گیم پلی ??توکپی از اساسینز

ماشین سواریش اشغااااااال

و........

این بازی نه دانلود کنید نه بخرید اصلا ارزش نداره

لینک به ارسال

سلام من سیستم لپ تاپم اینه:

cpu:intel core i5 2.4 gh dual

ram:8

gpu:geforce gt 520 mx 1gig

direct x 11

ولی وقتی رو high اجرا میکنم ا??ت ??ریم دارم شدید

تازه گاز و ??رمون ماشینش تخیلیه

درایور گرا??یک رو هم آپدیت کردم

لینک به ارسال
من عاشق بازیش شده بودم ولی امروز خریدمش در یک کلمه اشغااااااااله gta v رو من دومین باره دارم بازی .میکنم ولی هنوزم هیجان داره ولی این نه

گرا??یک مسخره

گیم پلی ??توکپی از اساسینز

ماشین سواریش اشغااااااال

و........

این بازی نه دانلود کنید نه بخرید اصلا ارزش نداره

نه داداش گرا??یکش که از gta v بالاتره.گیم پلی هم کپی نیست.رانندگی هم در این حدی که شما میگید نیست.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...