رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
datis

تایپک مخصوص بازی Watch Dogs

پست های پیشنهاد شده

یکی نیست جواب ماروبده :ohmy:
دوست عزیز مشگل شما چی هست؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)
دوست عزیز مشگل شما چی هست؟؟؟

سلام میخوام نسخه دیلاکسو پاک کنم چون هرکاری که شماگ??ته بودیدانجام دادم که بدترهم شد .میخوام بدونم چطورروچه نسخه ای ultraبازی کردن بچه ها تامن هم برم همین کارو کنم

ویرایش شده توسط rmha

لینک به ارسال
سلام میخوام نسخه دیلاکسو پاک کنم چون هرکاری که شماگ??ته بودیدانجام دادم که بدترهم شد .میخوام بدونم چطورروچه نسخه ای ultraبازی کردن بچه ها تامن هم برم همین کارو کنم
متاس??انه من این بازی رو با pc انجام ندادم که بتونم راهنمائیت کنم.من با ps3 بازی رو تموم کردم.

لینک به ارسال
یکی نیست جواب ماروبده :ohmy:

بلک باکس رو وقتی نصب میکردم تا آخرای نصبش 21 گیگ بود ولی وقتی نصبش تموم میشد حجمش 11 گیگ میشد و اجرا نمیشد.... ر??تم خریدم بازیو!!!!!!!!! اون نسخه که خریدم اجرا میشه!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

کسی از dlc جدید که شامل سه مرحله است خبر داره؟؟ ( کی برای دانلود میاد)

لینک به ارسال

بلک باکس رو وقتی نصب میکردم تا آخرای نصبش 21 گیگ بود ولی وقتی نصبش تموم میشد حجمش 11 گیگ میشد و اجرا نمیشد.... ر??تم خریدم بازیو!!!!!!!!! اون نسخه که خریدم اجرا میشه!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام ميخوام بدونم كه شما درحال حاضر نسخه اي كه بازي ميكنيد ريلوده وقبلي چه طوربود لگ داشت واين لگ داره يا نه

لینک به ارسال
سلام ميخوام بدونم كه شما درحال حاضر نسخه اي كه بازي ميكنيد ريلوده وقبلي چه طوربود لگ داشت واين لگ داره يا نه

نه رلودد نیس.. نمیدونم چه نسخه ایه!! از یه شرکت ایرانیه .... نسخه بلک باکسش که اصلا رو لودینگ گیر میکرد و میومد بیرون!!!!!!!! همین نسخه هم قبلا درست اجرا نمیشد اعصابم رو خورد کرده بود!!!! هرچی پچ و کرک و دی ال سی و .... بود رو ریختم درست شد!!!!!!! نمیدونم کدوماش بوده که درست عمل کرده!!!!!

لینک به ارسال
نه رلودد نیس.. نمیدونم چه نسخه ایه!! از یه شرکت ایرانیه .... نسخه بلک باکسش که اصلا رو لودینگ گیر میکرد و میومد بیرون!!!!!!!! همین نسخه هم قبلا درست اجرا نمیشد اعصابم رو خورد کرده بود!!!! هرچی پچ و کرک و دی ال سی و .... بود رو ریختم درست شد!!!!!!! نمیدونم کدوماش بوده که درست عمل کرده!!!!!

سلام.یعنی چی نسخه ایرانیه .بعدچندتادی وی دی هست

لینک به ارسال
سلام.یعنی چی نسخه ایرانیه .بعدچندتادی وی دی هست

یعنی پک بازی مال یه شرکت ایرانیه یه شرکت ایرانه زده رو دی وی دی!!!! سه تا دی وی دی هر کدوم 4.33 گیگ!!!!تقریبا حجمش اندازه بلک باکسشه ولی کامل و صحیح نصب میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال
یعنی پک بازی مال یه شرکت ایرانیه یه شرکت ایرانه زده رو دی وی دی!!!! سه تا دی وی دی هر کدوم 4.33 گیگ!!!!تقریبا حجمش اندازه بلک باکسشه ولی کامل و صحیح نصب میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مرسی.پس بلک باکسه.بعد میشه مشخصات سیستمتو ببینم که رویولترا بازی میکنی:smi.le:

لینک به ارسال
مرسی.پس بلک باکسه.بعد میشه مشخصات سیستمتو ببینم که رویولترا بازی میکنی:smi.le:

خواهش.....

cpu: x6 2/81 amd

ram: 8gig

graphic: 1gig ati 5770

لینک به ارسال

سلام.

آقا ما یه ر??یقی داریم که واچ داگزی که رو کامپیوترشه یه دو سه روزیه مشکل پیدا کرده. کد اکتیو کردن Uplay میخواد. کسی میدونه مشکلش چیه؟

لینک به ارسال
سلام.

آقا ما یه ر??یقی داریم که واچ داگزی که رو کامپیوترشه یه دو سه روزیه مشکل پیدا کرده. کد اکتیو کردن Uplay میخواد. کسی میدونه مشکلش چیه؟

داداش باید روی حالت آ??لاین بزاری برو به این تایپیک. http://forums.p30day.com/t11378.html

لینک به ارسال
داداش باید روی حالت آ??لاین بزاری برو به این تایپیک. http://forums.p30day.com/t11378.html

سلام .چراهرچی کرک هات ??یکس کم کردن گرا??یک همه کاروکردم اماتغییری حاصل نشد .??ک کنم نسخه دیلاکس هک شده واسه همه چه سیستم بالا وپایین مشکل لگ دارن .حالا دارم نسخه بلک باکسو میگیرم ببینم پچ های گرا??یکی براش کارسازهستند

لینک به ارسال

میشه پچ های گرا??یکیو یکی به ما هم بده؟

روی ultra گذاشتم بازیو 40 تا بیشتر FPS میده اما هر 10 ثانیه این مقدار به کمتر از 10 میرسه!

شنیده بودم این مشکلو داره!

لینک به ارسال

کسی راهی واسه ??رمون این بازی نداره؟??رمونش خیلی خیلی تیزه

همچنین گازش

لینک به ارسال

سلام دوستان با اجازه بزرگترا و اگه انشالا دیگه اینجا جاش هس ک بپرسم خواسم بپرسم بازی رو نصبش کردم دهنمو سرویس کردو همش این اررورو میده watch dogs requires that your graphics hardwarere be compatible directx 11with and have the directx11 runtime installed

درضمن بگم با وجود نصب directx 11و12 به د??عات بازم....

مشخصات سیستمم

cpu=7500dull core

gpu= GT240 GFORCE

ram=4

لینک به ارسال

اول بازی بعد از اینکه اون یارو رو میزنه از اتاق میاد بیرون یارو چشم بادومیه چاقو میکنه زیر بقلش بعدش دیگه بعد از دمو دیگه تکون نمیخوره

و ??قط دکمه escape کیبورد کار میکنه

چرا اصلا هیچ دکمه ای کار نمیکنه.

لینک به ارسال
سلام دوستان با اجازه بزرگترا و اگه انشالا دیگه اینجا جاش هس ک بپرسم خواسم بپرسم بازی رو نصبش کردم دهنمو سرویس کردو همش این اررورو میده watch dogs requires that your graphics hardwarere be compatible directx 11with and have the directx11 runtime installed

درضمن بگم با وجود نصب directx 11و12 به د??عات بازم....

مشخصات سیستمم

cpu=7500dull core

gpu= GT240 GFORCE

ram=4

شما جدیدترین نسخه Direx11 رو دانلود و نصب کنید ??کر کنم مشکلتون حل بشه.

لینک به ارسال
اول بازی بعد از اینکه اون یارو رو میزنه از اتاق میاد بیرون یارو چشم بادومیه چاقو میکنه زیر بقلش بعدش دیگه بعد از دمو دیگه تکون نمیخوره

و ??قط دکمه escape کیبورد کار میکنه

چرا اصلا هیچ دکمه ای کار نمیکنه.

یه خرده بیشتر توضیح بدبد تا راهنمائیتون کنم.

لینک به ارسال

من بازی watch dogs نسخه black box نصب کردم بازی اجرا می شود ولی وقتی new game می زنم

ارور Watch Dogs:has stop workingمی دهد

لط??ا راهنمایی کنید

اون روش cmd هم ر??تم ولی جواب نداد.

لینک به ارسال
من بازی watch dogs نسخه black box نصب کردم بازی اجرا می شود ولی وقتی new game می زنم

ارور Watch Dogs:has stop workingمی دهد

لط??ا راهنمایی کنید

اون روش cmd هم ر??تم ولی جواب نداد.

تشری?? بیارید به این تاپیک http://forums.p30day.com/t11446.html#post67077

لینک به ارسال

نسخه بلک باکس رو عرض میکنم

همون اول بازیه وقتی اونی که داره تو اتاقه میزنش و ت??نگو می***ه طر??ش و شلیک میکنی ت??نگ خالیه یارو میترسه و تو هم برمیگردی یارو میاد با چوب بزنت تو هم ??کر کنم E رو میزنی یارو رو میزنه بعدش گوشیش رو هک می کنی میایی بیرون و یکی با ت??نگ میاد جلوت و ر??یقت از پشت میکشش بعد از اینکه دمو رو skip میکنم تو یه راهرویی و به جز escape دیگه هیچ کاری نمیکنه و تکون نمیخوره

مرسی

لینک به ارسال

اقایون سلام . میشه راهنمایی کنید. برای اجرا این پیام رو میده unable to find supported audio language پیشاپیش سپاسگذارم.

لینک به ارسال

وای خدا لعنتت کنه واچ داگ که منو به چه روزی انداختی... لامصب بازی نیست، ??یلمه. آدم باهاش زندگی میکنه ...وای خدا برای اون سکانس که کلارا مرد، پای هیچ ??یلمی به اندازه ی اون صحنه متاثر نشده بودم

ویرایش شده توسط RedHuman

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...