رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

سورپرایزهای مراسم e3

پست های پیشنهاد شده

Marasem-E3-250x79.jpg

هر ساله و در ماه ژوئن ، هیجان و احساس خاصی گیمران سرتاسر جهان را ??را می گیرد.ات??اقی بسیار بزرگ و هیجان انگیز ات??اق می ا??تد که گیمران حر??ه ای را تا لس آنجلس می کشاند یا آن ها را تا صبح بیدار نگه می دارد تا این ات??اق بزرگ را به صورت آنلاین تماشا کنند.این ات??اق E3 نام دارد.هر ساله و در شهر لوس آنجلس شاهد برگزاری این ??ستیوال چند روزه هستیم که شرکت های بازی سازی با حضور در این ??ستیوال از جدیدترین دستاورد های خود در زمینه ی بازی های رایانه ای و … رونمایی می کنند و گیمران زیادی را به وجد می آورند.

یکی از جذاب ترین ات??اقاتی که در هر ??ستیوال E3 برای گیمران می ا??تد، انتظار برای رونمایی از نسخه ی جدید ??رنچایز مورد علاقه شان می باشد . در این سری مقاله سعی می کنیم در چند قسمت ، بازی هایی که ممکن است در E3 2014 رونمایی بشوند را نام ببریم . تکلی?? بازی هایی که حضورشان در E3 تایید شده که معلوم است … به سراغ بازی هایی می رویم که حر??ی از آن زده نشده ، اما امکان حضور آن ها هر چند اندک اما وجود دارد … با ما همراه باشید …

dishonored-2-02-1024x521.jpg2 Dshonored

چند ماه پیش بود که بتزدا از ??رنچایز “??سرا??کنده??? صحبت کرد و احتمال ساخت نسخه ی دوم این عنوان را بالاتر برد و اعلام کرد که برنامه هایی برای این ??رنچایز دارد.این بازی می تواند برای پلت??رم های نسل ه??تم و هشتم منتشر شود و با برگر??تن از داستان شماره ی اول ، یک داستان ??وق العاده زیبا و خارق العاده تحویل گیمران دهد .

Mass-Effect-4.jpgMass Effect 4

Mass Effect 4

در این که نسخه ی چهارم ??رنچایز پرطر??دار و زیبای “اثر جرمی??? در حال ساخت است هیچ شکی نیست اما سوال اصلی اینجاست که بالاخره در چه زمانی می خواهند از این ??رنچایز رونمایی کنند؟ دیگر E3 2014 وقت مناسبیست که در اوایل نسل هشتم ، بیویر ، علاوه بر نمایش نسخه ی جدید ??رنچایز Dragon Age ، یک نمایش سینماتیک نیز از نسخه ی چهارم ??رنچایز Mass Effect داشته باشد ، تا علاقه مندان به این سری خوشحال و خوشنود شوند.به همراه انجین قدرتمند ??راست بایت ۳ ، این بازی می تواند به خوبی هم نسل ه??ت و هم نسل هشت را جواب دهد ، اما انتظار می رود در صورتی که این عنوان تایید شود ، تنها برای کنسول های نسل هشتم و PC منتشر شود …

hitman.jpg[Hitman [n

[Hitman [n

نکته : در آکولاد ها n به معنی نسخه ی جدید هر بازی است .چون اسم خاصی برای این بازی ها در نظر گر??ته نمی شود ، از واژه ی جدید است??اده خواهیم کرد.

همانطور که می دانید ، چند ماه پس از انتشار آخرین نسخه ی Hitman با نام Absolution ، که در آن شاهد مامور ۴۷ عزیزمان بودیم ، اسکوئر انیکس سه عکس که در حقیقت طرح های م??هومی (کانسپت آرت) بودند ، از نسخه ی بعدی ??رنچایز Hitman منتشر کرد و اعلام کرد که از این به بعد شاهد انتشار زود به زود این بازی هستیم.به احتمال زیاد اگر این نسخه تایید شود ، دیگر شخصی به نام مامور ۴۷ در بازی وجود نخواهد داشت و باید شاهد یک خط داستانی و یک شخصیت دیگر باشیم. در صورت تایید کنسول های مقصد این بازی تمامی کنسول های اصلی نسل ه??تم و نسل هشتم و کامپیوتر های شخصی پیش بینی می شود.

Silent-Hill-silent-hill-25041517-900-675.jpg[silent Hill [n

[Silent Hill [n]

این اواخر صحبت هایی زیادی مبنی بر ساخت نسخه ی جدید ??رنچایز ??? تپه ی خاموش??? وجود دارد و خیلی ها برای به دست گر??تن این پروژه سر و گردن می شکنند.حتی استاد هیدئو کوجیما نیز کن??رانس پرسش و پاسخ عنوان Metal Gear Solid V : Ground Zeroes نیز اعلام کرد که دوست دارد یک ریبوت از این بازی بسازد.واقعا سخت است که بخواهی وظی??ه ی ساخت این عنوان را به کسی به جز استاد سبک وحشتناک ، استاد شینجی میکامی بدهی . اما کونامی از کنار این ??رنچایز به مو??قیت های زیادی دست یا??ته است … باید دید چه ات??اقی در E3 2014 می ا??تد اما اگر این بازی تایید شود ، بنابر نسخه ی قبلی این ??رنچایز ، پلت??رم های مقصد Xbox One و PS4 خواهد بود.

tumblr_mwywin7kSZ1s5saolo1_1280.jpgFallout 4

Fallout 4

اگر شما هم Fallout : New Vegas را بازی کرده باشید ، به این که این عنوان یک شاهکار در سبک نقش آ??رینی بود اقراق خواهید کرد.مدت زمان زیادی است که طر??داران این سری انتظار زیادی برای رونمایی از نسخه ی چهارم این سری می کشند و کا??ی است که تنها یک سرچ کوچک درباره ی Fallout 4 بزنید تا با دسته ای عظیمی از پوستر ها ، اسکرین شات ها ، والپیپر ها و ??ن سایت ها و … مختل?? روبرو شوید و عطش طر??داران این ??رنچایز را احساس کنید.احتمال رونمایی از این بازی در E3 2014 زیاد است و امیدواریم که این ات??اق بی??تد .اگر چنین ات??اقی بی??تد به احتمال زیاد پلت??رم های مقصد دو کنسول نسل هشتمی سونی و مایکروسا??ت و کامپیوتر های شخصی می باشد.

Red_Dead_Redemption_2-_-_Inside_Gaming_Daily.jpegRed Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

از آنجایی که اخیرا شواهد نشان می دهند که نسخه ی پی سی عنوان Red Dead Redemption به زودی منتشر می شود و همچنین حدود چند ماه پیش راکستار اعلام کرد که در سال آینده از عنوان جدیدشان رونمایی خواهند کرد ، احتمال این که در E3 2014 شاهد رونمایی از نسخه ی دوم ??رنچایز شگ??ت انگیز ??? رستگاری سرخ پوست مرده??? باشیم بسیار زیاد است.با توجه به این که نسخه ی اول این بازی برای پی سی منتشر می شود و راکستار نیز شرکتی بسیار روی مد و آپدیت است ، پلت??رم های مقصد این عنوان در صورت تایید ، PC , PS4 و Xbox One می باشد.

ghost-recon-future-soldier-multiplayer-beta-review-2.jpgGhost Recon : Future Soldier 2

Ghost Recon : Future Soldier 2

چه کسی عنوان Ghost Recon : Future Soldier را بازی کرد و از آن لذت نبرد ؟ به معنای واقعی کلمه ، این عنوان یکی از زیباترین عناوین اکشن تاکتیکی بود که در طول دوران گیمری خود آن را تجربه کردم.آن قدر بر روی این بازی زیبا کار شده بود که هر لحظه از بازی برای هر گیمری لذت بخش بود.گرا??یک ??وق العاده زیبا و است??اده از گجت های متنوع و قابلیت های زیبا در نسخه ی گذاشته ، باعث شده بود که تا مدت ها این بازی همگان را سرگرم می کرد و چه خبری خوشحال کننده تر از این که نسخه ی دوم این سری در راه است … به احتمال زیاد و در صورت تایید پلت??رم های مقصد این عنوان پلت??رم های اصلی نسل هشتم است.

resident_evil_wallpaper_by_cepillo16-d3i7q1v.jpgResident Evil 7

Resident Evil 7

Resident Evil 4 2009 ، Resident Evil 5 2011 ، Resident Evil 6 2012 و حالا نوبتی هم باشه ، نوبت نسخه ی ه??تم و امیدوارم نسخه ی آخر است ! تقریبا همه به این که نسخه ی ه??تم این عنوان منتشر خواهد شد ایمان دارند اما چه زمانی معر??ی خواهد شد ، بسیار مهم است.اگر کپکام عاقل باشد ، در همین ??ستیوال قال قضیه را خواهد کند و از این نسخه رونمایی خواهد ککرد و با انتشار این عنوان بر روی تمامی پلت??رم های نسل ه??تم و هشتم ، عطش طر??داران ??? اهریمن ساکن ??? را بیشتر می کند و با پایان این ??رنچایز ، به یک ا??سانه ی قدیمی که توسط استاد میکامی شروع شده ، خاتمه می دهد.انتظار می رود با رونمایی از این نسخه تاریخ انتشار آن اواخر ۲۰۱۴ یعنی حدود ماه دسامبر یا اوایل سال ۲۰۱۵ در ماه مارس خواهد بود…

valve-hints-at-half-life-3-gordon-half-life-3-logo1.jpgHalf Life 3

Half Life 3

دیگر طر??داران نمی دانند چطور به والو این قضیه را ب??همانند که آن ها “نیمه جان??? می خواهند.تقریبا مدت زمان زیادی است که از انتشار آخرین نسخه ی ??رنچایز Half Life می گذرد و خیلی ها منتظر تایید شدن نسخه ی جدید این عنوان هستند و دوست دارند یک بار دیگر ، یک نیمه جان دیگر ، آن هم در نسل هشتم طعم یک “نیمه جان??? را بچشند.اگر امسال و در E3 2014 از نسخه ی جدید Half Life رونمایی شود ، طو??ان عظیمی در این ??ستیوال به پا خواهد شد و پلت??رم های مقصد به احتمال زیاد دو کنسول نسل هشتمی سونی و مایکروسا??ت و از همه مهم تر کامپیوتر های شخصی است.

gaming-zombi-u-8.jpgZombie U 2

درسته که نینتندو در ??ستیوال E3 امسال هیچ کن??رانسی نداره و تنها یک پنل در سالن این ??ستیوال داره ، اما دلیل نمیشه که یوبی سا??ت از نسخه ی دوم عنوان Zombie U برای کنسول Wii U رونمایی نکند.با توجه به این که نسخه ی اول این ??رنچایز نتوانست آن چنان مو??قیتی کسب کند ، یوبی سا??ت می تواند با برطر?? کردن اشکالات نسخه ی اول و نو آوری های م??ید ، نسخه ی دوم این عنوان را برای کنسول نسل هشت/ه??ت شرکت نینتندو یعنی Wii U منتشر کند.

این بازی ها تنها یک احتمال بودند و ممکن است حتی معر??ی نشوند؛ اما اگر معر??ی شوند، خیلی از بازیبازان خوشحال می شوند و یک نسل ??وق العاده را رقم می زنند. منتظر قسمت بعدی این مقاله باشید …

منبع گیم??ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من زیاد از بازیهای مخ??ی کاری خوشم نمیاد ولی Dishonored یه چیز دیگست خیلی باهاش حال کردم. امیدوارم نسخه دومش هم بیاد.

لینک به ارسال
من زیاد از بازیهای مخ??ی کاری خوشم نمیاد ولی Dishonored یه چیز دیگست خیلی باهاش حال کردم. امیدوارم نسخه دومش هم بیاد.

منم دقیقا مثل تو زیاد از مخ??ی کاری خوشم نمیاد ولی عاشق dishonored شدم و دو بار تمومش کردم.واقعا عالی بود.

لینک به ارسال

این هیتمنو که با Absolution حال نکردم. ورداشتن کلا سیستماتیک بازیو بهم زدن گند زده شد توش حالا دیگه اینم قراره خزو خیل بشه بره پیکارش:sad:

لینک به ارسال

Dishonored یکی از حال به هم زن ترین بازی ها بود واسم. مث thief.

واقعا حالم از این سبک بهم میخوره

:thumbdn:

لینک به ارسال

Dishonored یکی از حال به هم زن ترین بازی ها بود واسم. مث thief.

واقعا حالم از این سبک بهم میخوره

:thumbdn:

متاس??م.من دیگه حر??ی ندارم.

البته هر کسی نظری داره و من از نظر خودم متاس??م که این حر??و میزنی.

لینک به ارسال

به هر حال سلیقس دیگه و منم خیلی سعی کردم با بازیش کنار بیام مخصوصا theif ولی نشد. به ما نمیخوره، شایدم ما به اون نمیخوریم

لینک به ارسال
به هر حال سلیقس دیگه و منم خیلی سعی کردم با بازیش کنار بیام مخصوصا theif ولی نشد. به ما نمیخوره، شایدم ما به اون نمیخوریم

اره قبول دارم که سلیقه ای هستش.در مورد thief حر??ی نیست ولی dishonored رو کسی که مخ??ی کاری هم بدش میومد میتونست کاملا اکشن بره جلو و کشت و کشتار راه بندازه.کاملا راه برای هر سلیقه ای باز بود.چطور میشه این بازی رو کسی خوشش نیاد.

لینک به ارسال

تو این سبک dishonored خیلی قشنگ بود ولی thief اشغال به تمام معنا بود یه مرحلشو به زور ر??تم جلو.

ولی در کل شاید یه ن??ر با یه بازی اصلا حال نکنه ولی بازیش بازیه سالم شده باشه.سلیقه خیلی ملاکه.

لینک به ارسال
تو این سبک dishonored خیلی قشنگ بود ولی thief اشغال به تمام معنا بود یه مرحلشو به زور ر??تم جلو.

ولی در کل شاید یه ن??ر با یه بازی اصلا حال نکنه ولی بازیش بازیه سالم شده باشه.سلیقه خیلی ملاکه.

دقیقا همینطوره.

لینک به ارسال

خدا کنه هرچه زودتر این سایلنت هیل بیاد !

واقعا من عاشق بازی Silent hill هستم و همه ی بازی هاش رو هم تموم کردم. با این خبرت هم واقعا حال کردم ??قط خدا کنه هرچی زودتر این جدیدش هم بیاد تا بزنیم :cool:

لینک به ارسال

هر کدوم رو بگی قبول دارم که درسته به جز Red Dead Redemption 2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...