رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

آیا نسخه ی PC عنوان Watch Dogs از افت فریم رنج می برد؟

پست های پیشنهاد شده

33791679864320340278.png

عنوان Watch Dogs قرار است به طور رسمی در تاریخ 27 ماه می یعنی تقریباً دو روز دیگر معر??ی شود، اما به لط?? خرده ??روشان این عنوان کمی زودتر به دست بعضی از گیمر ها رسیده و هم اکنون نیز برای دانلود در بسیاری از وبسایت ها قرار گر??ته است. از همین رو تا به اکنون بعضی از گیمر ها این عنوان را بر روی سیستم های خانگیشان نصب کرده اند ولی گویا این عنوان آنچنان که باید ظاهر نشده است.

بر اساس گ??ته های تعداد زیادی از کاربران آنها در بازی با ا??ت ??ریم رو به رو شده اند. طبق گزارشات، این امر در صحنه هایی که بازی اکشن می شود، برای مثال در مواقع تعقیب و گریز با اتوموبیل مشهود تر است. یکی از گیمر ها که بازی را به وسیله ی یک کارت گرا??یک Nvidia GeForce GTX 780 Ti به همراه 6 گیگ رم بر روی تنظیمات Ultra اجرا نموده گزارش کرده که در بعضی از مواقع تعداد ??ریم حتی تا 13 ??ریم در ثانیه نیز پایین آمده است. هنوز معلوم نیست که آیا دلیل ا??ت ??ریم در بازی تنها اجرا ی آن بر روی تنظیمات Ultra است یا اینکه مربوط به درایور کارت گرا??یک است و بعد از آپدیت آن برطر?? خواهد شد.

عنوان Watch Dogs که دیگر برای شما کاربران Pardis Game نیاز به هیچ تعر??ی ندارد به طور رسمی از دو روز دیگر برای Xbox One، PlayStation 4، Xbox 360، PlayStation 3 و PC عرضه خواهد شد. آیا شما هنوز این عنوان را تهیه کرده و از آن لذت برده اید؟ نظرت خود را در باره ی این بازی با ما در میان بگذارید.

منبع پردیس گیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من با ps3 بازی میکنم کلی لگ داره بعضی وقتها لگ 3-4 ثانیه ای میزنه ??کر کنم بخاتر اینه که بد کپی شده.وقتی با ماشین یا موتور با سرعت میری آس??الته انگار سیمان میشه رنگش

لینک به ارسال
من با ps3 بازی میکنم کلی لگ داره بعضی وقتها لگ 3-4 ثانیه ای میزنه ??کر کنم بخاتر اینه که بد کپی شده.وقتی با ماشین یا موتور با سرعت میری آس??الته انگار سیمان میشه رنگش

عزیز جان شما یکبار دیگه نسخه ی بازی رو دانلود کنید و یا از یکی بگیرید. بعدش از طریق برنامه ی PS3 Tools Collection ??ایل های اضا??ه ی بازی رو حذ?? کنید تا حجم بازی کمتر بشه.

بعد بازی رو به کنسول انتقال بدید.

نکته: اگر میخواید بازی با سرعت پایین و با دقت کپی بشه، از قابلیت FTP است??اده کنید.

لینک به ارسال

حالا ببین من کی گ??تم این بازی اون غول شاهکاری که یوبیسا??ت ازش ساخته نیست.خیلی بازی عالی و خوبی هست ولی یه شاهکاری که gta رو زمین بزنه نیست.

لینک به ارسال
حالا ببین من کی گ??تم این بازی اون غول شاهکاری که یوبیسا??ت ازش ساخته نیست.خیلی بازی عالی و خوبی هست ولی یه شاهکاری که gta رو زمین بزنه نیست.

آره واقعا حق با شماست. بازیهای Open World که شرکت Rockstar میزنه رو دست ندارن ...

لینک به ارسال

پس ما رو باش 14 گیگ دانلود کردم واسه آینده رو ps3 بازیش یعنی خیلی داغونه؟:crying::sad:

لینک به ارسال
پس ما رو باش 14 گیگ دانلود کردم واسه آینده رو ps3 بازیش یعنی خیلی داغونه؟:crying::sad:

ارزش بازی کردن رو داره بابا ...

لینک به ارسال

رضا جان شماکه بازی کردی یه توضیحی ازش بده یه نمره هم آخرش بده لط??ا هر کی بازی کرده بگه که خوبه یا نه؟ولی به gta v نمیرسه :;;D:

لینک به ارسال
آره واقعا حق با شماست. بازیهای Open World که شرکت Rockstar میزنه رو دست ندارن ...

اره واقعا کسی حری?? راک استار نمیشه در زمینه ی بازیهای open world.به نظرم واچ داگز رو خیلی بیش از حد یوبیسا??ت گنده اش کرد و انتظارات رو وحشتناک ازش بالا برد و همین ??کر میکنم باعث بشه زیاد مو??ق نشه و توی ذوق بازی کننده ها بخوره وقتی میبینن این بازی چیزی بیشتر از یه بازی عالی و خوب نداره.یوبیسا??ت نباید اینقدر انتظارات رو بالا میبرد.

لینک به ارسال
ارزش بازی کردن رو داره بابا ...

اره بابا.خیلی بازی خوبیه.من ??قط گ??تم اونه غولی که ??کر میکننین نیست وگرنه از خیلی بازیای عالی بهتره.

لینک به ارسال

مهدی جان حتمتا بازیش کن.این از بازیاییه که یه گیمر باید حتما بازیش کنه.??قط انتظار یه بازی خارق العاده و شاهکار رو نداشته باش ازش.??قط منتظر یه بازی عالی باش.

لینک به ارسال

بعید میدونم یو بی سا??ت خراب کرده باشه . باید منتظر نسخه ی اصلی باشیم . من که منتظر می مونم . اگر یادتون باشه assassins creed IV هم تا 1 ماه بعد از عرضه هر روز یک کرک جدید براش میومد همشون هم مشکل داشتند . نسخه ی skidrow-3dm حجمشون 11 گیگ بود . در حالی که نسخه ی reloaded حدود 20 گیگ بود . من که reloaded رو گر??تم هیچ مشکلی نداشت . اصلا وقتی دیدم watchdogs حجمش 13 گیگ تعجب کردم که یک بازی با کی??یت 4k رو 60 ??رم اون هم تازه openworld نمیتونه حجمش انقدر کم باشه .

اصلا یکم دقت کنیم میبینیم که wolfelstein نسخه ی لیک شدش 16 گیگ بود در حالی که نسخه ی نهاییش 43 گیگ بود . به نسخه ی لیک شده هیچ اعتمادی نیست .

لینک به ارسال
بعید میدونم یو بی سا??ت خراب کرده باشه . باید منتظر نسخه ی اصلی باشیم . من که منتظر می مونم . اگر یادتون باشه assassins creed IV هم تا 1 ماه بعد از عرضه هر روز یک کرک جدید براش میومد همشون هم مشکل داشتند . نسخه ی skidrow-3dm حجمشون 11 گیگ بود . در حالی که نسخه ی reloaded حدود 20 گیگ بود . من که reloaded رو گر??تم هیچ مشکلی نداشت . اصلا وقتی دیدم watchdogs حجمش 13 گیگ تعجب کردم که یک بازی با کی??یت 4k رو 60 ??رم اون هم تازه openworld نمیتونه حجمش انقدر کم باشه .

اصلا یکم دقت کنیم میبینیم که wolfelstein نسخه ی لیک شدش 16 گیگ بود در حالی که نسخه ی نهاییش 43 گیگ بود . به نسخه ی لیک شده هیچ اعتمادی نیست .

یوبیسا??ت assassin's creed 4 رو اینقدر گنده نکرده بود که همه انتظار برترین بازی تاریخ رو داشته باشن و به همین خاطر وقتی بازی اومد و بازی خوبی بود با نقدهای مثبت بهش نگاه شد ولی این واچ داگز رو همه منتقدا و حتی گیمرها با یه جبهه گیری به سمتش میرن و منتظر بهترین بازی تاریخ هستن ولی مطمئنم حتی وقتی نسخه ی اصلی اصلیش هم بیاد اونی که یوبیسا??ت تبلیغ میکرد نیست.حجم کم روی گرا??یک تاثیر میذاره گیم پلی رو که زیاد عوض نمیکنه.گیم پلی بازی همینی هست که میبینید و ??قط میشه بهش گ??ت assassin's creed مدرن در دنیای امروز.ماها که این همه به قول خودمون تجربه ی گیمری داریم نباید توی جو یه بازی قرار بگیریم و همراه هر کس هر چی میگه ما هم بریم.این بازی ??قط یه بازی عالی و زیباست.نه یه شاهکار که حری?? جی تی ای و red dead بشه و برترین بازی تاریخ باشه.

لینک به ارسال
یوبیسا??ت assassin's creed 4 رو اینقدر گنده نکرده بود که همه انتظار برترین بازی تاریخ رو داشته باشن و به همین خاطر وقتی بازی اومد و بازی خوبی بود با نقدهای مثبت بهش نگاه شد ولی این واچ داگز رو همه منتقدا و حتی گیمرها با یه جبهه گیری به سمتش میرن و منتظر بهترین بازی تاریخ هستن ولی مطمئنم حتی وقتی نسخه ی اصلی اصلیش هم بیاد اونی که یوبیسا??ت تبلیغ میکرد نیست.حجم کم روی گرا??یک تاثیر میذاره گیم پلی رو که زیاد عوض نمیکنه.گیم پلی بازی همینی هست که میبینید و ??قط میشه بهش گ??ت assassin's creed مدرن در دنیای امروز.ماها که این همه به قول خودمون تجربه ی گیمری داریم نباید توی جو یه بازی قرار بگیریم و همراه هر کس هر چی میگه ما هم بریم.این بازی ??قط یه بازی عالی و زیباست.نه یه شاهکار که حری?? جی تی ای و red dead بشه و برترین بازی تاریخ باشه.

منم یه جورایی ??کر میکردم میتونه بزنه رو دست gta. درست میگی بازیایی که قبلش هی تبلیق میکنن حالا درست یا غلت انتظارت بازی کن خیلی میره بالا . حتی اگه یه چیزی تو بازی ناقص در اومده باشه دیگه بازی کن میخوره تو زوقش.نباید اقدر تبلیغ میکرد.اشتباه کرد اینجوری ??روششم میاد پایین.

لینک به ارسال
منم یه جورایی ??کر میکردم میتونه بزنه رو دست gta. درست میگی بازیایی که قبلش هی تبلیق میکنن حالا درست یا غلت انتظارت بازی کن خیلی میره بالا . حتی اگه یه چیزی تو بازی ناقص در اومده باشه دیگه بازی کن میخوره تو زوقش.نباید اقدر تبلیغ میکرد.اشتباه کرد اینجوری ??روششم میاد پایین.

دقیقا همین طوره که میگی.چرا red dead redemption اسطوره شد؟ چون راک استار اصلا زیاد بهش نپرداخت و خیلی از ما تا وقتی بیاد اصلا نمیدونستیم همچین بازی ای میخوا بیاد یا اصلا چی هست و وقتی اومد یه د??عه همه رو شگ??ت زده کرد.یا همین یوبیسا??ت واسه ??ارکرای 3 و اسسینز کرید 4 خیلی منطقی ر??تار کرد و باعث شد ??روش عالی و نمره های عالی بگیرن بازیاش.ولی واچ داگز همه چیزش رو رو کرد و همه رو کلی پر توقع کرد.??کر نمیکنم هیچ بازی اندازه ی این بازی تریلر داشته باشه.??کر کنم 30 تا تریلر مختل?? داره واچ داگز.اینها همه یعنی هزینه های سرسام اور که به نظرم نه تنها مثبت نبود بلکه به ضررش تموم خواهد شد.

لینک به ارسال

من هم نصب کردم رو پی سی ولی لگ داره.حالمو گر??ته شدید.ولی بازی توپیه اگر یه آپدیتی کرکی چیزی بیاد و این مشکلش رو حل کنه عالی میشه.

لینک به ارسال
من هم نصب کردم رو پی سی ولی لگ داره.حالمو گر??ته شدید.ولی بازی توپیه اگر یه آپدیتی کرکی چیزی بیاد و این مشکلش رو حل کنه عالی میشه.

مثل این که ??ردا انویدیا و ای ام دی میخوان یه درایور جدید واسه این بازی بدن و بعدش یوبیسا??ت مشکلاتش رو روی اون درایور حل کنه.اینطوری شاید درست بشه.راستی نسخه ی ریلودد هم اومد 21 گیگ.

لینک به ارسال
مثل این که ??ردا انویدیا و ای ام دی میخوان یه درایور جدید واسه این بازی بدن و بعدش یوبیسا??ت مشکلاتش رو روی اون درایور حل کنه.اینطوری شاید درست بشه.راستی نسخه ی ریلودد هم اومد 21 گیگ.

ایول سعید جون.دم دوتا شرکت گرم که نذاشتن دو روزم از انتشارش بگذره و درایور دادن واسش.خیلی خبر خوشحال کننده ای بود.دمت گرم.

ای بابا حالا که ما خریدیم نسخه ریلودد اومد.خداااااااااااا چقد پول سی دی بدم آخه.......

لینک به ارسال

اقا من اشتباه کردم واسه پی سی خریدم واقعا مزخر??ه همش گیر میکنه باید منتظر میموندم تا black box بیاد این نسخه خیلی اشغاله :244728hqjqgvc51h:

لینک به ارسال

چقدر جالبه.هیچ کس از بازی راضی نیست کاملا.هرکسی از یه چیزی میناله.اینا همه به خاطر گنده گویی بیش از حد یوبیسا??ته.اگه اینقدر حر?? نمیزد الان همه داشتن میگ??تن این یه شاهکاره و یه شگ??تیه.ولی انقدر تبلیغ اضا??ی کرد که انتظارا رو رسوند به سق?? در حد برترین بازی تاریخ.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

والا من که لگی ندیدم.ات??اقا خیلی هم بازیه خوبی هست

به نظر من GTA هر چقدر هم که معرو?? باشه یه جورایی از لحاظ گرا??یکی انگار کارتونیه مثلا vice city و san andreas که نمونه بارزشه iv هم با اینکه خیلی بهتر شده بود ولی از اون قائده مستثنا نبود(اصلا اون حسی رو که از یه بازی open world میره به ادم نمیدند.)البته از لحاظ گرا??یکی. ولی این watch dogs خداییش گرا??یکش یه چیزه دیگست درست مثل این assassins creed جزییات رو خیلی خوب درست کردند زمین تا اسمون با بازی های open world که بازی کردم ??رق داره ولی خب قبول دارم که باید صبر کنیم Gta V رو هم ببینیم

ویرایش شده توسط Lord Asghar

لینک به ارسال
والا من که لگی ندیدم.ات??اقا خیلی هم بازیه خوبی هست

به نظر من gta هر چقدر هم که معرو?? باشه یه جورایی از لحاظ گرا??یکی انگار کارتونیه مثلا vice city و san andreas که نمونه بارزشه iv هم با اینکه خیلی بهتر شده بود ولی از اون قائده مستثنا نبود(اصلا اون حسی رو که از یه بازی open world میره به ادم نمیدند.)البته از لحاظ گرا??یکی. ولی این watch dogs خداییش گرا??یکش یه چیزه دیگست درست مثل این assassins creed جزییات رو خیلی خوب درست کردند زمین تا اسمون با بازی های open world که بازی کردم ??رق داره ولی خب قبول دارم که باید صبر کنیم gta v رو هم ببینیم

انصا??ا گرا??یک gta v حر?? نداشت.نمیدونم چرا میگی کارتونیه بعضیام میگن. اخه کجا کارتونیه؟از نظر گرا??یک به نظرم gta v بالاتره (حداقل تو نسل ه??ت)ولی اگه بخوایم gta v که قراره بره نسل هشت بزنن با watch dogs نسل هشت مقایسش کنیم شاید این طور نباشه.البته من هنوز نسخه ps3 واچ داگو بازی نکردم ولی کاملاغ پیداس که نتونسته کل جی تیو بخوابونه.اصلام بحث ??ن و این حر??ا نیست من خودم تا چند ماه پیش ??کر میکردم شاهکار از اب دربیاد.

لینک به ارسال
اره واقعا کسی حری?? راک استار نمیشه در زمینه ی بازیهای open world.به نظرم واچ داگز رو خیلی بیش از حد یوبیسا??ت گنده اش کرد و انتظارات رو وحشتناک ازش بالا برد و همین ??کر میکنم باعث بشه زیاد مو??ق نشه و توی ذوق بازی کننده ها بخوره وقتی میبینن این بازی چیزی بیشتر از یه بازی عالی و خوب نداره.یوبیسا??ت نباید اینقدر انتظارات رو بالا میبرد.

اره بابا.خیلی بازی خوبیه.من ??قط گ??تم اونه غولی که ??کر میکننین نیست وگرنه از خیلی بازیای عالی بهتره.

اصلا همیشه همینجوریه و ??کر میکنم دست خودشون نیست :=d: چون هر بازی ای رو گنده میکنن وقتی میاد تو بازار معلوم میشه.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
انصا??ا گرا??یک gta v حر?? نداشت.نمیدونم چرا میگی کارتونیه بعضیام میگن. اخه کجا کارتونیه؟از نظر گرا??یک به نظرم gta v بالاتره (حداقل تو نسل ه??ت)ولی اگه بخوایم gta v که قراره بره نسل هشت بزنن با watch dogs نسل هشت مقایسش کنیم شاید این طور نباشه.البته من هنوز نسخه ps3 واچ داگو بازی نکردم ولی کاملاغ پیداس که نتونسته کل جی تیو بخوابونه.اصلام بحث ??ن و این حر??ا نیست من خودم تا چند ماه پیش ??کر میکردم شاهکار از اب دربیاد.

به قول شما هنوز GTA V واسه pc نیومده پس ??علا نمیشه بینشون قضاوت کرد.ولی به نظر من که واچ داگز کی??یتش خیلی بهتره من البته GTA V رو بازی نکردم حتی رو کنسول ولی تو نسخه های قدیمی همیشه مشکل لبه های دندنه دار بود حالا ??رقی نمیکرد anti alising رو 16x کنی یا 2X کنی یا مثلا دویدن Tommy تو Vice city یادتونه:icon_346[1]: حالا تو iv خیلی ??رق کرد ولی باز خیلی چنگی به دل نمیزد به نظر من نسخه ی Assassins creed 3 گرا??یکش خیلی بهتر و واقعی تر از IV بود. انشالله که V یه چیزه دیگه باشه

ویرایش شده توسط Lord Asghar

لینک به ارسال
به قول شما هنوز gta v واسه pc نیومده پس ??علا نمیشه بینشون قضاوت کرد.ولی به نظر من که واچ داگز کی??یتش خیلی بهتره من البته gta v رو بازی نکردم حتی رو کنسول ولی تو نسخه های قدیمی همیشه مشکل لبه های دندنه دار بود حالا ??رقی نمیکرد anti alising رو 16x کنی یا 2x کنی یا مثلا دویدن tommy تو vice city یادتونه:icon_346[1]: حالا تو iv خیلی ??رق کرد ولی باز خیلی چنگی به دل نمیزد به نظر من نسخه ی assassins creed 3 گرا??یکش خیلی بهتر و واقعی تر از iv بود. انشالله که v یه چیزه دیگه باشه

v بازی کنی نظرت عوض میشه از نظر گرا??یکی هر چی بالاتر ر??ته قوی تر شده گرا??یک.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...