رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
datis

مشکلات اجرای بازی Watch Dogs بر روی PC

پست های پیشنهاد شده

سلام. من گرا??یکم تا دایرکس 10.1 ساپورت میکنه!

بازی رو نصب کردم و با این روش اجرا!

بازی اجرا شد اما اون جا که یه خط باید پر شه (لودینگ) خیلی طول می کشه!

همین جور ی لگ داره؟ و کنده؟

سیستمت رو بگو

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من وقتی میرم تو تنظیمات بازی نمیتونم رزولوشن رو تنظیم کنم. اینم عکسش:

ممنون میشم کمکم کنید.[ATTACH=CONFIG]9286[/ATTACH]

لینک به ارسال
سلام من وقتی میرم تو تنظیمات بازی نمیتونم رزولوشن رو تنظیم کنم. اینم عکسش:

ممنون میشم کمکم کنید.9286-untitled-jpg

شما وقتی هنوز داخل بازی نر??تی وارد تنظیمات گرا??یک برو نه وقتی که داخل بازی هستی.

لینک به ارسال

من داخل بازی نیستم. تو منوی اصلی ر??تم تو تنظیم رزولوشن. در ضمن خیلی کنده. خیلی لگ داره آبدیتی کرکی چیزی نیست درست بشه؟

لینک به ارسال

همه درایورهاتو آپدیت کن از این لینک هم میتونی کرک معتبر و ??یکس دانلود کنی.?????? ???? Watch Dogs ???? PC

لینک به ارسال

شرمنده ولی بازم تیک داره. نسخه ی Deluxe دارم. اگه میشه لینک دانلود مشخص بدید.

لینک به ارسال
شرمنده ولی بازم تیک داره. نسخه ی Deluxe دارم. اگه میشه لینک دانلود مشخص بدید.
داداش نمیشه لینک مستقیم برارم «ینکه تغیر میکنه برو به این ص??ه یخورده که اومدی پاین نوشته دانلود کرک RELOADED به صورت جداگانه روش کلیک کن دانلود میشه زیرشم نوشته دانلود ??یکس DAY1 PATCH هر دوتاشو دانلود کن نصب کن.

دانلود بازی Watch Dogs برای PC

لینک به ارسال

حتما" درایور کارت گرا??یک و مادربردت هم آپدیت کن

لینک به ارسال

ممنون. پچ رو باید تو درایو c نصب کنم یا توی پوشه ی بازی؟

لینک به ارسال

آقا چجوری میشه آهنگ های جدید به media player موبایلش اضا??ه کرد؟؟

لینک به ارسال

آقا مشکل تغییر نکردن رزولوشن مال اون نرم ا??زار تغییر directx بود. چی کار باید بکنم؟

لینک به ارسال
آقا مشکل تغییر نکردن رزولوشن مال اون نرم ا??زار تغییر directx بود. چی کار باید بکنم؟
بابا خوب اولش بگو هیچ کاریش نمیشه کرد.

لینک به ارسال
سیستمت رو بگو

سلام.

رم: 3

گرا??یک amd 4650

ویندوز : (64)8

لینک به ارسال
سلام.

رم: 3

گرا??یک amd 4650

ویندوز : (64)8

خب...سوال شما چی هست؟؟؟

لینک به ارسال

من گ??تم که سیستم اینه و با نرم ا??زار اجرا شد طوری لگ داره که نمیشه بازی کرد! راه حل دیگه ای داره>؟؟ که درست شه

خیلی ممنون.

لینک به ارسال
من گ??تم که سیستم اینه و با نرم ا??زار اجرا شد طوری لگ داره که نمیشه بازی کرد! راه حل دیگه ای داره>؟؟ که درست شه

خیلی ممنون.

یه ذره سیستمت ضعی??ه ولی آخرین درایور کارت گرا??یگ با دایرکس 11 رو نصب کن ببین بهتر میشه یا نه من خودم nfs rivals رو اینجوری اجرا کردم خیلی کند بود یعنی در حد لاک پشت______:;;D:

لینک به ارسال

سلام.کارت گرا??یک من AMD Radeon HD 6570 است. برای این بازی چطوره؟

لینک به ارسال

موضوع انتقال داده شد.

لط??ا در انتخاب محل ایجاد تاپیک دقت کنید.:93:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
روی 2تا نسخه میتونی است??اده کنی.

آخه چطوری اجرا شد. من ویندوز 32 بیت دارم و هردو تا vc 2008 , 2010 رو هم ریختم .کرک رو هم ریختم .ولی باز این ارور را داد !:filed to start exe :tongue:

در ضمن نسخه ی نصب شده delux هسته.

ویرایش شده توسط rmha

لینک به ارسال

من خودم این کارارو انجام دادم مشکلم ر??ع شد.حالا هرکی نتونسته این بازی رو PC راحت بازی کنه متن زیر رو بخونه.

ما در این مطلب نحوه تنظیم کردن Display و Graphic Quality در Settings بازی Watch Dogs برای شما به صورت کاملا م??صل شرح میدهیم تا دیگر با مشکل کندی و لگ بازی روبرو نشوید. برای شروع کار دوستان ابتدا خواهشا اگر بازی Watch Dogs را با برنامه Uplay اجرا می کنید، برنامه را در حالت آ??لاین قرار دهید و از گزینه Setting نرم ا??زار Uplay ( بالا ، سمت راست ) وارد تب General شوید و تیک گزینه های Enable Cloud Save Synchronization for suppoted games و Enable in-games overlay for supported games را بردارید و پس از آن تنظیمات گرا??یکی زیر را روی بازی خود انجام دهید.

Watch-Dogs-Fix-FPS-Resolution.jpgابتدا نرم ا??زار Task Manager ویندوز را با زدن دکمه های Alt + Ctrl + Del و یا با کلیک راست کردن روی نوار تسکبار ویندوز باز نمایید و به تب Details بروید و بروی Watch_Dogs.exe کیلک راست کنید و گزینه Set Priority را کلیک کنید و روی حالت Hight قرار دهید.

تنظیمات گرا??یکی زیر را در کنترل پانل انویدیا انجام دهید ( NVIDIA Control Panel ):

اگر کارت گرا??یک شما nVIDIA یا همان Geforce است به Nvidia Control Panel بروید و در تب Global Settings گزینه Preferred Graphics Processers را روی گزینه High-Performance NVIDIA Processers قرار دهید و بعد در تب Program Setting در قسمت ۱ Select Program to Customize : از طریق گزینه Add بازی Watch Dogs را اضا??ه کنید. در شماره ۲ قسمت Select The Preferred Graphics Processers for This Program را روی گزینه High-Performance NVIDIA Processers قرار دهید.

تنظیمات گرا??یکی زیر را به دقت انجام دهید:

۱- ابتدا به Document ویندوز خود ر??ته و در پوشه My Games و ??ولدر Watch_Dogs ??ایل GamerProfile را با برنامه notepad ویندوز باز کنید و حالا در کدهای نوشته شده داخل ??ایل GamerProfile به دنبال عبارت DeferedFxQuality بگردید و مقدار آن را از consol به عبارت pc تغییر دهید و حالا دکمه های ctrl + S را بزنید و یا از بالا گوشه سمت چپ از گزینه file گزینه SAVE را بزنید تا تغییرات در آن ??ایل اعمال شود.

توجه : برای یا??تن عبارت DeferedFxQuality در میان آن همه کد دکمه ctrl + F کیبورد را بزنید و عبارت DeferedFxQuality را داخل کادر خالی پایین سمت چپ تایپ کنید.

۲- به تنظیمات بازی Watch Dogs بروید و وارد بخش Graphics Quality شوید. حالا عبارت های زیر به صورت زیر قرار دهید.

• OverAll Quality = Costume
  • Level of Details = Low
  • Shadow = Low
  • Reflections = Low
  • Ombient Occlusion = Low
  • Motion Blur = off
  • Depth of Field = off
  • Water = Low
  • Shader = Low

حالا از پایین سمت راست گزینه Apply را بزنید .

۳- حالا به تنظیمات بازی Watch Dogs برمیگردیم و این د??عه وارد گزینه Display میشویم در تنطیمات Display هم موارد را مانند زیر تنظسم کنید.

• Resolation = 1280 * 720
  • Refresh Rate = 60
  • Aspect Ratio = Auto
  • Windows Mode = Full Screen
  • VSync =off
  • GPU Max Bufferd Frames = 1
  • Anti Aliasing = SMAA
  • Widescreen Letterbox = on

حالا از پایین سمت راست گزینه Apply را بزنید و وارد بازی شوید. امیدوارم مشکل لگ و تیک زدن های شما حل شده باشد.

دانلود ??یلم آموزشی تنظیمات Display و Graphics Qulity بازی Watch Dogs

منبع:GAME2DL.com

لینک به ارسال

منم بالاخره واتچ داگز بازی کردم خخخخخ :icon_346[1]: مسخره بود

یعنی انقدر که گندش کرده بودن نبود

گرا??یکش خوب بود ولی رانندگی و خیلی چیزای دیگش مثلا گشتن توی شهر و ... ،هنوز خیلی کار داره

اصلا اصلا اصلا در حد جی تی ای نیس حتی نمیشه با GTA IV هم مقایسش کرد :cool:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

لط??ا راهنمایی کنید سیستمم ارور has stop working میده کار هایی که گ??ته شد انجام دادم دو بار بین هر کدوم هم رستارت کردم ولی درست نشد. راهنماییییییییییییییی

ویرایش شده توسط mohammadcena

لینک به ارسال
من خودم این کارارو انجام دادم مشکلم ر??ع شد.حالا هرکی نتونسته این بازی رو PC راحت بازی کنه متن زیر رو بخونه.

ما در این مطلب نحوه تنظیم کردن Display و Graphic Quality در Settings بازی Watch Dogs برای شما به صورت کاملا م??صل شرح میدهیم تا دیگر با مشکل کندی و لگ بازی روبرو نشوید. برای شروع کار دوستان ابتدا خواهشا اگر بازی Watch Dogs را با برنامه Uplay اجرا می کنید، برنامه را در حالت آ??لاین قرار دهید و از گزینه Setting نرم ا??زار Uplay ( بالا ، سمت راست ) وارد تب General شوید و تیک گزینه های Enable Cloud Save Synchronization for suppoted games و Enable in-games overlay for supported games را بردارید و پس از آن تنظیمات گرا??یکی زیر را روی بازی خود انجام دهید.

Watch-Dogs-Fix-FPS-Resolution.jpgابتدا نرم ا??زار Task Manager ویندوز را با زدن دکمه های Alt + Ctrl + Del و یا با کلیک راست کردن روی نوار تسکبار ویندوز باز نمایید و به تب Details بروید و بروی Watch_Dogs.exe کیلک راست کنید و گزینه Set Priority را کلیک کنید و روی حالت Hight قرار دهید.

تنظیمات گرا??یکی زیر را در کنترل پانل انویدیا انجام دهید ( NVIDIA Control Panel ):

اگر کارت گرا??یک شما nVIDIA یا همان Geforce است به Nvidia Control Panel بروید و در تب Global Settings گزینه Preferred Graphics Processers را روی گزینه High-Performance NVIDIA Processers قرار دهید و بعد در تب Program Setting در قسمت ۱ Select Program to Customize : از طریق گزینه Add بازی Watch Dogs را اضا??ه کنید. در شماره ۲ قسمت Select The Preferred Graphics Processers for This Program را روی گزینه High-Performance NVIDIA Processers قرار دهید.

تنظیمات گرا??یکی زیر را به دقت انجام دهید:

۱- ابتدا به Document ویندوز خود ر??ته و در پوشه My Games و ??ولدر Watch_Dogs ??ایل GamerProfile را با برنامه notepad ویندوز باز کنید و حالا در کدهای نوشته شده داخل ??ایل GamerProfile به دنبال عبارت DeferedFxQuality بگردید و مقدار آن را از consol به عبارت pc تغییر دهید و حالا دکمه های ctrl + S را بزنید و یا از بالا گوشه سمت چپ از گزینه file گزینه SAVE را بزنید تا تغییرات در آن ??ایل اعمال شود.

توجه : برای یا??تن عبارت DeferedFxQuality در میان آن همه کد دکمه ctrl + F کیبورد را بزنید و عبارت DeferedFxQuality را داخل کادر خالی پایین سمت چپ تایپ کنید.

۲- به تنظیمات بازی Watch Dogs بروید و وارد بخش Graphics Quality شوید. حالا عبارت های زیر به صورت زیر قرار دهید.

• OverAll Quality = Costume
  • Level of Details = Low
  • Shadow = Low
  • Reflections = Low
  • Ombient Occlusion = Low
  • Motion Blur = off
  • Depth of Field = off
  • Water = Low
  • Shader = Low

حالا از پایین سمت راست گزینه Apply را بزنید .

۳- حالا به تنظیمات بازی Watch Dogs برمیگردیم و این د??عه وارد گزینه Display میشویم در تنطیمات Display هم موارد را مانند زیر تنظسم کنید.

• Resolation = 1280 * 720
  • Refresh Rate = 60
  • Aspect Ratio = Auto
  • Windows Mode = Full Screen
  • VSync =off
  • GPU Max Bufferd Frames = 1
  • Anti Aliasing = SMAA
  • Widescreen Letterbox = on

حالا از پایین سمت راست گزینه Apply را بزنید و وارد بازی شوید. امیدوارم مشکل لگ و تیک زدن های شما حل شده باشد.

دانلود ??یلم آموزشی تنظیمات Display و Graphics Qulity بازی Watch Dogs

منبع:GAME2DL.com

سلام داداش واقعن دمت گرم بازی با این تنظیمات خیلی بهتر شد دیگه حالم از بازیش داشت بهم میخورد با 8 گیگ رم و گرا??یک 650 gt بازی در حد لاکپشتی اجرا میشد واقعن ubisoft گند زده با این بازیش حالا حد اقل دیگه هر 10 ثانیه 5 ثانیه گیر نمیکنه:heheh: هرچند گرا??یکی دیگه نداره ولی ممنون از راهنماییت حالا میشه بازیو ادامه بدی...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...