رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

مقایسه تکنیکی Watch Dogs با GTA IV

پست های پیشنهاد شده

36577358552207935532.jpg

به تازگی یک وبسایت روسی دست به مقایسه عنوان مورد انتظار Watch_Dogs با GTA IV زده است

این مقایسه در زمینه های مختل?? مثل ??یزیک، تخریب پذیری، انعکاس و دیگر چیزهاست

امیدوارم که از تماشای این ویدیو لذت ببرید

در پایان قضاوت با شماست

کی??یت HD 720p -

لینک دانلود

کی??یت SD 360p -

لینک دانلود

لینک تماشا در

Aparat

توجه: در این مقایسه از نسخه PC هر دو بازی است??اده شده است

منبع پردیس گیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واچ داگز رو با جی تی ای 4 مقایسه کرده.یعنی اصلا در حد 5 ندونستن واچ داگز رو.تازه توی همین ??یلم هم ت??اوت کی??یت شدیدی ندارن 2 تا بازی.

لینک به ارسال

مرسی سعید جان

من دیشب با توجه به مشکلاتی که داشتم بازی رو گر??تم:88: و ۱ ساعتی بازی کردم بازی ??وق العاده و زیبایی است همین طور گرا??یکش رو ps3 بسیار خوب کار شده

لینک به ارسال
مرسی سعید جان

من دیشب با توجه به مشکلاتی که داشتم بازی رو گر??تم:88: و ۱ ساعتی بازی کردم بازی ??وق العاده و زیبایی است همین طور گرا??یکش رو ps3 بسیار خوب کار شده

قربونت پارسا جان.قطعا بازی زیبایی هستش لذت بخشه.من هنوز بازی نکردم.درگیر وول??نشتاینم.

لینک به ارسال

ول??نشتاین هم خیلی عالی بود راستی اپدیتشو گر??تم باگاش از بین ر??ت

لینک به ارسال
ول??نشتاین هم خیلی عالی بود راستی اپدیتشو گر??تم باگاش از بین ر??ت

خوب خداروشکر.گ??تم احتمالا با اپدیت از بین میرن.خلی بازی روون و لذت بخشیه.حالا بشین واچ داگز رو تا اخر برو بعد به ما هم بدون تعصب بگو چطوریه بازیش و نمره ی تو بهش چنده.

لینک به ارسال

حتما حتی شد یه نقد کامل مینویسم اون موقع

لینک به ارسال

ا??رین.این جور کارها کی??یت انجمن رو بالا میبره.این انجمن داره کم کم تبدیل میشه به کاملترین انجمن بین سایت های ایرانی.باید همه ی تلاشمون رو همه برای بالا بردن کی??یت انجمن انجام بدیم.یکی از کارهای خوب همین نوشتن نقد و بررسی توسط خود بچه هاست که بازی رو انجام دادن.

لینک به ارسال

ا??رین.این جور کارها کی??یت انجمن رو بالا میبره.این انجمن داره کم کم تبدیل میشه به کاملترین انجمن بین سایت های ایرانی.باید همه ی تلاشمون رو همه برای بالا بردن کی??یت انجمن انجام بدیم.یکی از کارهای خوب همین نوشتن نقد و بررسی توسط خود بچه هاست که بازی رو انجام دادن.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

چرا باgta iv مقایسش کردن؟؟؟؟؟آخه این دیگه آخر نامردی.100% واسه اینه که gta v واسه pc منتشر نشده باgta iv مقایسه کرده.

ویرایش شده توسط datis

لینک به ارسال
واچ داگز رو با جی تی ای 4 مقایسه کرده.یعنی اصلا در حد 5 ندونستن واچ داگز رو.تازه توی همین ??یلم هم ت??اوت کی??یت شدیدی ندارن 2 تا بازی.

در حد v ندونستن چیه دیگه بابا با v مقایسه نشده بخاطر اینه که هنوز نسخه ی pc منتشر نشده.شما iv رو با با واپ داگز هم سطح میکنید?خیلی جالبه خیلی هاتون حتی با اینکه حتی هنوز نصب نکردین میگید ??قط. gta v

لینک به ارسال

سلام.این اپدیت بازی ول??نشتیان رو از کجا بگیرم؟؟؟؟

لینک به ارسال
در حد v ندونستن چیه دیگه بابا با v مقایسه نشده بخاطر اینه که هنوز نسخه ی pc منتشر نشده.شما iv رو با با واپ داگز هم سطح میکنید?خیلی جالبه خیلی هاتون حتی با اینکه حتی هنوز نصب نکردین میگید ??قط. gta v

به هر حال دلیلی هم نبود چون 5 نیومده حتما با 4 مقایسه اش کنن.همیشه اینو بدون داداش که دوتا چیزی رو با هم مقایسه میکنن که تقریبا در یه سطح باشن.چرا همیشه رونالدو رو با مسی مقایسه میکنن و مثلا با رونالدو رو با نیکبخت واحدی مقایسه نمیکنن.مقایسه بین دو تا ایتم صورت میگیره که دارای شباهتهایی به هم باشن و اختلا?? سطح وحشتناکی نداشته باشن.مثلا واچ داگز رو با just cause 2 مقایسه نمیکنن بلکه با gta 4 مقایسه اش میکنن.از هیچ کدومشون نه واچ اگز و نه جی تی ای خوشم نمیاد ولی واچ داگز نمره ها و ??روشش به8 جی تی ای 4 نخواهد رسید.

لینک به ارسال
سلام.این اپدیت بازی ول??نشتیان رو از کجا بگیرم؟؟؟؟

واسه ps3?

http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BLES01909/BLES01909_T0/ac9f93b217229ed5/EP1003-BLES01909_00-WOLFENSTEINPATCH-A0101-V0100-PE.pkg BLES01909 update 1.01

لینک به ارسال

من الان ویدیو رو دیدم واقعا خیلی برام جالب بود.الان دیگه ??همیدم قطعا در حد جی تی ای IV نیست.حالا چه برسه به V.از هر نظر که تو ویدیو مقایسه میکنه IV سرترهبا این که تازه بازی بره سال 2008 هستش:ohmy: .یوبی سا??ت واچ داگو خیلی سر سری ساخته.ولی راک استار رو یه جزئیاتی کار کرده که دقت نکنی بهش متوجهش نمیشی.

لینک به ارسال
من الان ویدیو رو دیدم واقعا خیلی برام جالب بود.الان دیگه ??همیدم قطعا در حد جی تی ای IV نیست.حالا چه برسه به V.از هر نظر که تو ویدیو مقایسه میکنه IV سرترهبا این که تازه بازی بره سال 2008 هستش:ohmy: .یوبی سا??ت واچ داگو خیلی سر سری ساخته.ولی راک استار رو یه جزئیاتی کار کرده که دقت نکنی بهش متوجهش نمیشی.

کاملا درست میگی محمدرضا.به جزییات اشاره ی خوبی کردی.واقعا راک استار استاد پرداختن به جزییاته.

لینک به ارسال

نه دیگخ تو رو خدا اینجوری نگید که GTA IV بهتره از خیلی لحاظ watch dogs سرتره.شما گرا??یکشون رو با هم مقایسه کنید.

لینک به ارسال

داداش من چرا ??کر میکنی سر سری ساخته ؟ اینکه 5.5 سال واسه ساخت این بازی زحمت کشیده شده سر سریه ؟؟!!!

بعدش هم اصلا معلوم نیس این یارو گرا??یک واچ داگزو رو چه حالتی گذاشته. ??کر کنم Very Low گذاشته. چون چیزی که تا حالا من تو تریلر ها و عکسها دیدم اصلا این چیزی نیست که تو این ویدیو داره نشون داده میشه !!!!!

بعدش هم ??کر نمیکنم برا گیمری مهم باشه که چرا وقتی ماشینشو میماله به دیوار، رو دیوار خط نمی??ته !! :))

در بعضی قسمتها هم مقایشه اشتباه بوده. مثلا اونجایی که ماشینو مستقیم میکوبه تو دیوار. تو جی تی ای، میزنه به یه آدم و تابلوی برق ولی تو واچ داگز میزنه به یه دیوار خالی. خوب دیوار خالی و صا?? که خراب شدن نداره مرد حسابی !! :icon_346[1]:

حالا ایشالا تا یکی دو روز دیگه دستم برسه نصب کنم، اون موقع بهتر و از نزدیک میتونم نظر بدم.

ویرایش شده توسط paiom

لینک به ارسال
داداش من چرا ??کر میکنی سر سری ساخته ؟ اینکه 5.5 سال واسه ساخت این بازی زحمت کشیده شده سر سریه ؟؟!!!

بعدش هم اصلا معلوم نیس این یارو گرا??یک واچ داگزو رو چه حالتی گذاشته. ??کر کنم very low گذاشته. چون چیزی که تا حالا من تو تریلر ها و عکسها دیدم اصلا این چیزی نیست که تو این ویدیو داره نشون داده میشه !!!!!

بعدش هم ??کر نمیکنم برا گیمری مهم باشه که چرا وقتی ماشینشو میماله به دیوار، رو دیوار خط نمی??ته !! :))

در بعضی قسمتها هم مقایشه اشتباه بوده. مثلا اونجایی که ماشینو مستقیم میکوبه تو دیوار. تو جی تی ای، میزنه به یه آدم و تابلوی برق ولی تو واچ داگز میزنه به یه دیوار خالی. خوب دیوار خالی و صا?? که خراب شدن نداره مرد حسابی !! :icon_346[1]:

حالا ایشالا تا یکی دو روز دیگه دستم برسه نصب کنم، اون موقع بهتر و از نزدیک میتونم نظر بدم.

این که رو very low اجرا بشه یا ultar رو باید بازی کنیم ببینیم چه جوریه تا این شکه برطر?? شه.ولی این که میگم سر سری ساخته به خاطر اینه که اصلا به جزئییات توجه نکرده. همین چیزاست که ??رق یه بازیه شاهکار و با عالی تعیین میکنه.ولا مگه راک استار بیکار بوده که بیاد این همه جزئییات ریز و درشت به بازی اضا??ه کنه.

تقریبام تو ویدیو همون کارایی که با جی تی ای میکنه تو واچ داگم میکنه یه بار دیگه ویدیو رو دقیق نگاه کنی همه چی میاد دستت.

من ایشالله امشب بازی میکنم باز از نزدیک خودم همه چیزو بررسی میکنم.

لینک به ارسال

من که دارم یبار دیگه GTA IV رو بازی میکنم :;;D:

مجبورم دیگه :wi.nk: بدجوری دلم بازی open world میخواس دوباره نصبش کردم

:wub: لامصب عجب بازی ساخته راک استار

با اینکه مال سال 2008 هست واقعا عالیه

واقعا سبک رانندگی و همه چیز GTA با watch dogs قابل مقایسه نیست ، GTA خیلی سرتره چون چند ساله داره رو این سبک open world کار میکنه

کاش زودتر این GTA V بیاد که حسابی منتظرشم :balloony:

ویرایش شده توسط mostafamz2010

لینک به ارسال
این که رو very low اجرا بشه یا ultar رو باید بازی کنیم ببینیم چه جوریه تا این شکه برطر?? شه.ولی این که میگم سر سری ساخته به خاطر اینه که اصلا به جزئییات توجه نکرده. همین چیزاست که ??رق یه بازیه شاهکار و با عالی تعیین میکنه.ولا مگه راک استار بیکار بوده که بیاد این همه جزئییات ریز و درشت به بازی اضا??ه کنه.

تقریبام تو ویدیو همون کارایی که با جی تی ای میکنه تو واچ داگم میکنه یه بار دیگه ویدیو رو دقیق نگاه کنی همه چی میاد دستت.

از نظر گرا??یک عالی کاری شده من با ps3 بازی میکنم گرا??یکش قابل قبوله و گیمرها رو راضی نگه میداره.

لینک به ارسال

اصن مقایسه watch dogs حتی با gta san andearas هم اشتباه راک استار استاد ساختن اپن ورلده ولی یوبی اولین اپن ورلد مدرنش بود

لینک به ارسال
از نظر گرا??یک عالی کاری شده من با ps3 بازی میکنم گرا??یکش قابل قبوله و گیمرها رو راضی نگه میداره.

گرا??یکش رو ps3 ??وق العاده ست

لینک به ارسال

اقا ما ر??تیم برا extarct :88:لامصب برق یه یه ساعتی ر??ته بود داغووووووووووون شدم تا اومدم اکستراکت کنم ضرتی برق ر??ت.

لینک به ارسال

دقیقا باهات موا??قم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...