رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Parsa.e

نقد بازی wolfnstain به وسیله ی خودتون

پست های پیشنهاد شده

بازم سلام به همه ی بچه ها انجمن :;;d:

من این تاپیک رو باز کردم تا همه ی کسایی که این بازی رو بازی کردن بیایند و نقاط قوت و ضع?? بازی را معلوم کنند

قوانین

۱: به نظر یکدیگر احترام بگذارید

۲: نام پلت??رمی را که با ان بازی میکنید را بگویید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بازم اولین ن??ر من ps3

قوت : گیم پلی گیرا و درگیر کننده - یک شوتر بسیار عالی - داستانی خوب و غیر کلیشه ای

ضع??: باگ ( که با یه اپدیت ۳۰ مگی حل میشه:88:) - تکسچر ها در بعضی مواقع بی کی??یت میشوند

توصیه : حتما بازی کنید و تو این زمان واقعا به یک بازی شوتر عالی نیاز داشتیم

لینک به ارسال

من دارم با ps3 بازی میکنم.

نقاط قوت: سیستم تیر اندازی عالی و روان - اسلحه های دوست داشتنی - داستان جذاب که به خوبی حس ن??رت از نازی ها را در شما بر می انگیزد - گرا??یک ??نی و هنری مطلوب (به جز در برخی موارد) - است??اده ی به جا از مخ??ی کاری و اکشن و ترکیب این دو - هوش مصنوعی خوب دشمنان - طراحی مراحل قوی - پراز ایتمها و perk های مختل?? برای جمع و ازاد کردن که ارزش تکرار بازی رو بسیار بالا میبره - عدم پیروی از شوترهای روز در زمینه ی کوتاه بودن کمپین بازی (زمان بازی نسبتا طولانی و برای یک شوتر اول شخص عالی است)

نقاط ضع??: دیر لود شدن برخی تکسچرهای بازی - اسانی بیش از حد بازی حتی روی درجه ی سخت - تنوع دشمنان زیاد نیست

نتیجه گیری: یه شوتر بسیار بسیار عالی که واقعا ارزش 2 بار بازی کردن رو هم داره.نقطه ضع?? اذیت کننده ای نداره این بازی واقعا.هر کس که بازی نکرده بازی خوبی رو از دست داده.

امتیاز نهایی: 9/10

لینک به ارسال

بلت??رم PS3

ضع??: نداشتن بازی

توصیه :توصیه میکنم که اورجینال نخرید

قوت :میخام برم بازی رو بگیرم البته بعد از تموم کردن watch dogs

لینک به ارسال

پلت??رم : pc

نقاط قوت : داستانی قوی - داشتن حق انتخاب ( که داستان بازی رو تمام عوض میکنه ) - گیم پلی قوی - وسایل نقلیه ی جذاب ( اتومبیل - زیردریایی 1ن??ره - ربات ) - داشتن ماموریت های اختیاری - سلاح های جذاب و البته همراه با مد - مراحلی که نظیرش در هیچ شوتری ندیده بودم ( ماموریت در ماه ) - داشتن مراحل advencher - دمو و تریلر - داشتن باس در بازی - تقسیم charts به دو گروه بر اساس انتخابی که داشتی - داشتن انتخاب شیوه ی sleath ( که ??وق العاده جالبه ) - آپگرید اسلحه ها در بازی - و در نهایت طراحی خیلی زیبای اجساد و خون

ضع?? : دیر لود شدن بازی ( که دهن این جانب رو سرویس کرد ) - درها دارای باگ هستند و میتونی در طریق باگ پشت در رو ببینی - آسانی بیش از حد بازی ( ??ینال باسش رو رو درجه ی هارد به آسونی تمام شکست میدید )

من کسی نیستم که بخوام نمره بدم ولی چون اصرار میکنید 84/100

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...