رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
datis

سرعت، دقت، حرکت

پست های پیشنهاد شده

[ATTACH=CONFIG]9048[/ATTACH]

در دوران بچگی و زمانی که پای آتاری و سگا می نشستیم، به مرور با دنیای دیگری آشنا شدیم. دنیای شخصیت های رنگارنگ که هر کدام شان توانایی هایی منحصر به ??ردی داشتند و با ماجراجویی های خود ما را به وجد می آوردند. کم کم یاد گر??تیم که برای پناه بردن از زشتی های دنیای واقعی، به شخصیت های محبوب مان در بازی ها روی بیاوریم و با آن حتی برای چند ساعت هم که شده، همه چیز را ??رموش کنیم.

اکنون که بزرگ تر شده ایم، تکنولوژی نیز پیشر??ته تر شده، گویا کاراکتر های بازی ها نیز با ما رشد کرده اند. اکنون که بزرگ تر شده ایم، بار دیگر این شانس را داریم تا تجربه ای که در دوران کودکی به دست آورده بودیم را در موبایل و تبلت خود بازسازی کنیم. بار دیگر می توانیم با کاراکتر های مورد علاقه مان همراه شویم و از زشتی ها و سیاهی های دنیای واقعی، که اکنون بسیار بیشتر شده اند، دوری بجوییم؛ حتی شده برای چند ساعت یا چند دقیقه...

[h=3]Sonic Dash[/h]

Screen%20Shot%20%DB%B1%DB%B3%DB%B9%DB%B2-%DB%B0%DB%B9-%DB%B0%DB%B8%20at%20%DB%B1%DB%B0.%DB%B0%DB%B4.%DB%B2%DB%B8_narenji-narenji-20131129.jpg

سونیک آنقدر شخصیتی نوستالژیک و دوست داشتنی است که حضورش در هر بازی می تواند تضمین کننده مو??قیت آن باشد. در بازی Sonic Dash به سبک بازی های دونده ای، شما باید با سونیک در مسیر های پر پیچ و خم همراه شوید و تا جایی که می توانید حلقه های طلایی را به تصاحب خود در آورید. از سرعت ??وق العاده سونیک است??اده کنید تا از موانعی که به سوی شما پرتاب می شود جا خالی دهید و یا از روی تیغه های کشنده بپرید.

xappstore.png.pagespeed.ic.KZVFYidpg7.png

xbazar.png.pagespeed.ic.I15zpqgh2v.png

قیمت:رایگان

حجم: ۵۴ مگابایت برای آی??ون و آیپد / ۴۲ مگابایت برای اندروید

[h=3]Tic Tactics[/h]

Screen%20Shot%20%DB%B1%DB%B3%DB%B9%DB%B2-%DB%B0%DB%B9-%DB%B0%DB%B8%20at%20%DB%B1%DB%B0.%DB%B0%DB%B5.%DB%B0%DB%B9_narenji-narenji-20131129.jpg

همه ما کوله باری خاطره با بازی XO داریم. این بازی ساده، آنقدر برای مان جذابیت داشت تا دقایقی بسیار ما را به امید پیروزی در کنار دوستان مان نگه دارد. اما اگر دوست دارید این بازی خاطره انگیز را با ساختاری مدرن و مت??اوت تجربه کنید، بازی Tic Tactics یکی از بهترین انتخاب های ممکن است. در این بازی ضمن ح??ظ سیستم کلاسیک XO، با دقت و ??کری بسیار محیط جدیدی به وجود آمده تا بر جذابیت های بازی ا??زوده شود. در Tic Tactics دیگر محدود به ۹ خانه نیستید و باید بازی را در خانه های متعدد و به هم چسبیده دنبال کنید؛ پس بهتر است حسابی دقت کنید، چون هر حرکت شما سرنوشت خانه های بسیاری را تعیین می کند. این بازی به صورت آنلاین هم قابل اجرا است و به شما اجازه می دهد تا دوستان تان را در خانه های XO به چالش بکشید.

xbazar.png.pagespeed.ic.I15zpqgh2v.png

قیمت: رایگان

حجم: ۲۳ مگابایت برای آی??ون و آیپد / ۱۱ مگابایت برای اندروید

[h=3]Boston X

[/h]

xboson-x-narenji-20131129.jpg.pagespeed.ic.9FnQOlYP8d.jpg

یک بازی با سرعت بالا که شما را به واکنش هایی لحظه ای وا می دارد. در حالی که مشغول دویدن به جلو هستید، مسیر پیش پای شما ساخته می شود، به همین خاطر باید خیلی سریع با چرخش دستگاه مسیر صحیح را انتخاب کنید و با پرش از روی ح??ره ها، از پرت شدن در دور دست ها خود داری نمایید. یک بازی ساده و سریع که قطعا شما را در گیر خود خواهد کرد.

xgplay.png.pagespeed.ic.KTKxisrWan.png

قیمت: ۱.۹۹ دلار

حجم: ۱۰ مگابایت برای آی??ون و آیپد / ۹ مگابایت برای اندروید

[h=3]Real Speed[/h]

xreal-speed-narenji-20131129.jpg.pagespeed.ic.GBEfj8mBXG.png

بر پشت سریع ترین خودروهای کره زمین بنشینید و سخت ترین مسیر های مسابقه را تجربه نمایید. کمربندهای خود را س??ت ببندید، در این بازی هر چه مهارت در رانندگی دارید باید خرج کنید تا شاید شانسی برای برنده شدن داشته باشید. آیا می توانید نام خود را به عنوان اسطوره زنده اتوموبیل رانی جا بیندازید؟

xwp.png.pagespeed.ic.plTkKddPgn.png

قیمت: رایگان

حجم: ۳۰ مگابایت برای ویندوز ??ون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یادش بخیر دوران سگا.بچه بودم4-5ساعت میشنستم پای سونیک بلندم نمیشدم یادش بخیر کاش هنوز اونقدی بودم

لینک به ارسال

یه سگا خریدم چند سال پیش وصلش کردم به ال ای دی 52 3d ای ای دی داشت ??هش میداد

لینک به ارسال

همشو خودت جواب دادی کسی نیست بهت جواب بده:;;d:

لینک به ارسال

آره دیدی چقد جواب دادم.اینم بجای تشکرت هست.

لینک به ارسال

ایول. سونیک هنوزم عشقه.

الان میرم دان میکنم. ولی هیچی نسخه اولش نمیشه تو سگا.

در ضمن این تاپیکارو با پستاش میاره بالا واسه کسایی که ندیدن مث من. شما هم یا تشکر کن یا به سلامت.

لینک به ارسال

[ATTACH=CONFIG]9144[/ATTACH] و??ارسیش میشه[ATTACH=CONFIG]9146[/ATTACH] راستی حاضر جوابیا.

لینک به ارسال

این نمکدونارو کی راه میده تو انجمن؟؟؟؟!!!!!!

4 تا دیگه مث این دوست عزیز باشن دیگه پرچم میره اون بالا بالاها

لینک به ارسال

لووووول :76::76::78::78:

لینک به ارسال

به شما چه ربطی داره هر موغعه گ??تن خاک انداز خودتو وست بینداز من میخواستم با ر??یقم شوخی کنم:razz::razz::razz:

لینک به ارسال

هویججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججج

لووووول :76::76::78::78:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
به شما چه ربطی داره هر موغعه گ??تن خاک انداز خودتو وست بینداز من میخواستم با ر??یقم شوخی کنم:razz::razz::razz:
داداش کاظم دوستم هست دید من جوابتو ندادم اینو گ??ت و هرچی میگه درست میگه.شما کلا" انگار مشکل داری.آخه بار اولت نیست ویرایش شده توسط datis

لینک به ارسال

sonic dash بازی قشنگیه من توی موبایل داشتمش

لینک به ارسال
هویججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججج
بت میگه نمکدون ناراحت میشی بعد.بابا شیرینی.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...