رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
bf4

ارزشمندترين بازيکنان جهان در نقل و انتقالات

پست های پیشنهاد شده

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD]کريستيانو رونالدو بالاتر از ليونل مسي به عنوان ارزشمندترين بازيکن در بازار نقل و انتقالات ??وتبال شناخته شد.

[/TD]

[TD]00942258.jpg

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]کارشناسان ارزشيابي اقتصادي ورزش جهان، ارزشمندترين بازيکنان ??وتبال جهان در بازار نقل و انتقالات را اعلام کردند که در آن کريستيانو رونالدو بالاتر از ليونل مسي به عنوان ارزشمندترين بازيکن ??وتبال در بازار نقل و انتقالات انتخاب شد.

کريستيانو رونالدو که ه??ته‌ گذشته مو??ق شد قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا را نيز به کارنامه خود اضا??ه کند با 79.49 امتياز در صدر قرار دارد.

پس از او ليونل مسي و خرارد پيکه در رده‌هاي دوم و سوم قرار گر??تند.

** به نقل از ايسنا، ??هرست 10 بازيکن ارزشمند ??وتبال جهان در بازار نقل و انتقالات به شرح زير است:

1- کريستيانو رونالدو (پرتغال – رئال مادريد)

2- ليونل مسي (آرژانتين – بارسلونا)

3- خرارد پيکه (اسپانيا – بارسلونا)

4- ??رناندو تورس (اسپانيا – چلسي)

5- وين روني (انگليس – منچستريونايتد)

6- آندرس اينيستا (اسپانيا – بارسلونا)

7- نيمار (برزيل – بارسلونا)

8- ايکر کاسياس (اسپانيا – رئال مادريد)

9- زلاتان ابراهيموويچ (سوئد – پاري‌سن‌ژرمن)

10- تيري آنري (??رانسه – نيويورک رد بولز)

منبع:ورزش3

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پرچم CR7 بالاست :Iran:

لینک به ارسال

داداش پس میخواستی با اقای گلی لیگ اسپانیاو اقای گلی و رکوردشکنی در لیگ قهرمانان اروپا و قهرمانی در جام حذ??ی و لیگ قهرمانان اروپا و یک تنه بردن پرتغال به جام جهانی ارزشش از این ارژانتینیه کمتر هم باشه.پرچم همیشه بالاست داش علی.

لینک به ارسال

مبارکش ولی معلوم بود چون تو این ??صل مسی همش مصدوم بود

لینک به ارسال
داداش پس میخواستی با اقای گلی لیگ اسپانیاو اقای گلی و رکوردشکنی در لیگ قهرمانان اروپا و قهرمانی در جام حذ??ی و لیگ قهرمانان اروپا و یک تنه بردن پرتغال به جام جهانی ارزشش از این ارژانتینیه کمتر هم باشه.پرچم همیشه بالاست داش علی.

باز شروع کردیا

لینک به ارسال
باز شروع کردیا

داش پارسا خودتو ناراحت نکن داداش.اینا کل کل الکیه.

.اگه واقعا ناراحتت میکنه دیگه نمیگم.

اینم قبول دارم که مسی همش مصدوم بود این ??صل ولی قبول کن مقدار زیادی ا??ت کردن هم مسی و هم بارسا.

لینک به ارسال

من موندم چرا پیکه انقدر بالایه . این 1 سال اخیر که ا??تضاح بوده ؟:91:

لینک به ارسال
من موندم چرا پیکه انقدر بالایه . این 1 سال اخیر که ا??تضاح بوده ؟:91:

اره نظر منم همینه.به نظرم الان راموس باید از همه مدا??عای دنیا گرونتر باشه ولی توی ده تا هم نیست.

لینک به ارسال
اره نظر منم همینه.به نظرم الان راموس باید از همه مدا??عای دنیا گرونتر باشه ولی توی ده تا هم نیست.

??رق پیکه با راموس :

پیکه تو بازی با بایرن 1 گل به خودی زد - 1 بار هم توپ رو لو داد که نتیجش گل به ن??ع بایرن بود - 1 بار هم خطای رو یادم نمیاد کی بود که اون هم دهن بارسا رو سرویس کرد - در مورد د??اعش هم که ??علا ماسچرانو از اون بهتر عمل کرده

حالا راموس : 2 گل به بایرن زد که در واقع اون کار بایرن رو ساخت - یک گل هم یه اتلتیک زد که رئال رو تو ??ینال نگه داشت ( - در کل عملکردش تو لیگ قهرمانان برای یک مدا??ع نظیر نداشته - ) - تو 3 پست ها??بک د??اعی ٰ، د??اع راست و د??اع میانی مو??ق بوده - از نظر د??اعی که کلا گل کاشته و به جرات میشه گ??ت بهترینه .

لینک به ارسال
??رق پیکه با راموس :

پیکه تو بازی با بایرن 1 گل به خودی زد - 1 بار هم توپ رو لو داد که نتیجش گل به ن??ع بایرن بود - 1 بار هم خطای رو یادم نمیاد کی بود که اون هم دهن بارسا رو سرویس کرد - در مورد د??اعش هم که ??علا ماسچرانو از اون بهتر عمل کرده

حالا راموس : 2 گل به بایرن زد که در واقع اون کار بایرن رو ساخت - یک گل هم یه اتلتیک زد که رئال رو تو ??ینال نگه داشت ( - در کل عملکردش تو لیگ قهرمانان برای یک مدا??ع نظیر نداشته - ) - تو 3 پست ها??بک د??اعی ٰ، د??اع راست و د??اع میانی مو??ق بوده - از نظر د??اعی که کلا گل کاشته و به جرات میشه گ??ت بهترینه .

دقیقا درسته.در حال حاضر راموس برترین مدا??ع دنیاست به نطر من.

لینک به ارسال
??رق پیکه با راموس :

راموس که واقعاً گل کاشته و عالیه.

لینک به ارسال

واقعا لیست مسخره ای هستش! شماره های 3 و 4 و 6 و 8 اصلا تو یک سال گذشته هیچ مزیتی نداشتن! شماره 10 هم دیگه پیر شده با اینکه کشته مردش هستم و عاشق بازیش هستم ولی خب دیگه ??وتبال دیگه براش یه ت??ریحه!

لینک به ارسال
مبارکش ولی معلوم بود چون تو این ??صل مسی همش مصدوم بود

ولی رونالدو هم کم مصدوم نبوده اخیرا

ولی خب باید در نظر بگیری که آمادگی بدنی رونالدو و شرایط جسمانی (با کمترین درصد چربی جهان 6%) او خیلی بالاتر از مسی هست و زود توانست به میادین برگرده...

لینک به ارسال

اینکه یک بازیکن بتونه زود از مصدومیت برگرده به قیمت و ارزش یک بازیکن می ا??زایه

لینک به ارسال
واقعا لیست مسخره ای هستش! شماره های 3 و 4 و 6 و 8 اصلا تو یک سال گذشته هیچ مزیتی نداشتن! شماره 10 هم دیگه پیر شده با اینکه کشته مردش هستم و عاشق بازیش هستم ولی خب دیگه ??وتبال دیگه براش یه ت??ریحه!

دوست عزیز مگه دعوا دارید؟! تازه کی میگه شما بازی های جام حذ??ی رئال مادرید رو ندیدید اون واکنش های کاسیاس جلوی اتلتیکو رو بعدم این لیست رو کارشناسان تهیه کرده اند پس حتماً اینطوریه دیگه.بازم مو??ق باشید

لینک به ارسال

یکی به من بگه پیکه و تورس اون بالا چه کار می کنند ؟!

لینک به ارسال
دوست عزیز مگه دعوا دارید؟! تازه کی میگه شما بازی های جام حذ??ی رئال مادرید رو ندیدید اون واکنش های کاسیاس جلوی اتلتیکو رو بعدم این لیست رو کارشناسان تهیه کرده اند پس حتماً اینطوریه دیگه.بازم مو??ق باشید

همینکه راموس نیست در عوضش پیکه هست و همینطور ??رانک ریبری - یحیی توره - لویس سوئارز - کاستا - بیل رو جا انداختند کلی به این لیست ایراد وارده .

لینک به ارسال

به نظر من لیست الان باید اینطوری باشه (البته نظر شخصی منه و سعی میکنم تعصب رو کناار بذارم)

1-کریس رونالدو

2-مسی

3-گرت بیل

4- سرجیو راموس

5-زلاتان

6-??رانک ریبری

7-لوییز سوارز

8-یحیی توره

8-اینیستا

9-کاسیاس

10-اندره پیرلو

لینک به ارسال
همینکه راموس نیست در عوضش پیکه هست و همینطور ??رانک ریبری - یحیی توره - لویس سوئارز - کاستا - بیل رو جا انداختند کلی به این لیست ایراد وارده .

دوست عزیز من که این لیست رو با علاقه شخصی خودم ننوشتم.اگر با من بود لیست سعید رو مینوشتم.

لینک به ارسال
دوست عزیز من که این لیست رو با علاقه شخصی خودم ننوشتم.اگر با من بود لیست سعید رو مینوشتم.

من که منظورم شما نبودی که . کلا لیست رو گ??تم

لینک به ارسال
من که منظورم شما نبودی که . کلا لیست رو گ??تم

بله خوب منم موا??قم ایراداتی به لیست وارده. ولی بازم من عذرخواهی میکنم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...