رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
edzio

عنوان Watch Dogs لقب پرفروشترین عنوان روز اول را در تاریخ یوبیسافت به خود اختصاص داد | ایدن همچنان س

پست های پیشنهاد شده

images8-250x138.jpg بدون شک یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۱۴ عنوان Watch Dogs بود که از زمان معر??ی این عنوان توسط استودیوی یوبیسا??ت در کن??رانس E3 2012 علاقه مندان و مشتاقان زیادی را به خود جلب کرد اما بالاخره بعد از سال ها و پس از به تعویق ا??تادن ??راوان این بازی ، چند روز پیش به صورت رسمی توسط شرکت یوبیسا??ت روانه ی بازار شد اما به آن حد خریداران این عنوان زیاد بودند که توانست لقب پر??روشترین بازی تاریخ کمپانی یوبیسا??ت در روز اول را به خود اختصاص دهد . این در حالی است که حالق این عنوان آقای Jonathan Morin در مورد مو??قیت این بازی اعلام طی گ??تگویی اعلام داشته است که :

من قبلا صراحتا اعلام داشته ام که این همه هیجان و انتشار خبر در کنار Watch Dogs توسط هواداران مشتاقان زیادی را گرد آورده است . امروز ما مو??ق به شکست رکورد پر??روشترین بازی تاریخ یوبی سا??ت در روز اول شدیم . من هیچ وقت نمی توانم از شما طر??داران و هواداران تشکر کنم و تمام تلاش خود را برای ساخت عنوان Watch Dogs کردیم و بالاخره مو??ق شدیم .

همچنین در ادامه مدیر استودیوی یوبی سا??ت آقای Yves Guillemot در مورد این عنوان اذعان داشته است :

عنوان Watch Dogs را می توان یکی از بهترین و مو??قترین IP های شرکت یوبی سا??ت دانست و به دلیل خلاقیت ها و نوآوری و زحمت های شبانه روزی تیم ما باید برای ساخت چنین عنوانی ا??تخار کنند . ما میبینیم که بسیاری از خریداران از این عنوان لذت می برند .

منبع:گیم??ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حالا خوبه تمام تلاششونو کردن که وضع رانندگی تو بازی اونطوره. یه وقت شکا?? بر ندارن!!!!!!!!:razz:

دیشب یکم بازی کردم واقعا رانندگیش مالی نبود. ولی در کل بدک نبود.حالا بازم باید دید.با 5 دیقه بازی نمیتونم قضاوت کنم.

منبع هم که ذکر شده:wi.nk: و دیگر هیچ

لینک به ارسال
حالا خوبه تمام تلاششونو کردن که وضع رانندگی تو بازی اونطوره. یه وقت شکا?? بر ندارن!!!!!!!!:razz:

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

به نظر بازی خیلی خوبی میاد.اگه همین قدر ازش انتظار داشته باشیم ازش لذت خواهیم برد.

لینک به ارسال

این بازی هنوزم جای کار داشت ، میتونستن بیشتر روش کار کن .

رانندگی ـش که اصلا خیلی ا??تضاحه .21.gif

---

ممنون بابت خبر .:4:

لینک به ارسال
3 دیقه دیر تر گذاشتی:wi.nk::87::87:

خخخخخخخخخخ :thumbsup::thumbsup::thumbsup: من دیگه حر??ی ندارم.

لینک به ارسال
این بازی هنوزم جای کار داشت ، میتونستن بیشتر روش کار کن .

رانندگی ـش که اصلا خیلی ا??تضاحه .21.gif

---

ممنون بابت خبر .:4:

خواهش میکنم محسن جان . دقیقا همین طوره که میگی.کسایی که جی تی ای بازی کرده باشن حتی iv حتما متوجه ضع?? رانندگی این بازی نسبت به جی تی ای میشن.گرا??یک بازیم خیلی جای کار داشت و به جزئیات اصلا توجه نشده.تو محیط شهری به ??اصه 20 متری به اونور ایدن ضع?? گرا??یکی موج میزنه.هنوز خیلی مونده تا جی تی ای.البته این چیزایی که گ??تم شاید مربوط به گیم پلی نشه هنوز کامل بازی نکردم.

لینک به ارسال

حالا چقدر ??روخته عدد و رقم ندادن.

لینک به ارسال

هیچی مثه جی تی ای نمیشه :88:

همچنان منتظریم واسه پی سی بیاد :balloony:

من که از خماری جی تی ای دارم iv رو یبار دیگه میرم خیلی باحاله :wub:

لینک به ارسال
هیچی مثه جی تی ای نمیشه :88:

همچنان منتظریم واسه پی سی بیاد :balloony:

من که از خماری جی تی ای دارم iv رو یبار دیگه میرم خیلی باحاله :wub:

صد در صد جی تی ای iv از واچ داگز خیلی قشنگ تره.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...