رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ghost mahdi

راز های بازی gta v (جدید)

پست های پیشنهاد شده

53270095324672142505.jpg

بله درست شنیده اید از این ماشین بسیار زیبا و پرسرعت ??قط یکی در نقشه موجود است که درب آن باز است و میتوانید از آن است??اده کنید . ممکن نیست از این ماشین نسخه دیگری در شهر پیدا کنید که بتوانید با آن رانندگی کنید پس پیشنهاد میشود پارکینگ منزلتان را به این طلای با ارزش اختصاص دهید . مختصات نقشه ای که این ماشین در بازی نه??ته شده است را در تصویر زیر ببینید ( حواستان باشد با برداشتن ماشین 4 ستاره پلیس در تعقیب شما می??تند )

82428249719166546103.jpg

12585845553115487552.jpg

توجه داشته باشید پس از دزدیدن ماشین پلیس ها دنبال شما می آیند

2- موجودات ??ضایی و ترو??ی 50 تایی !!

12368086601652839458 (1).jpg

از دنیای عظیم و بی انتها GTA بعید نیست ؛ شما میتوانید با ر??تن به مختصات تصویر زیر موجودات ??ضایی را رصد کنید و در صورت تمایل با آن ها مبارزه کنید . مکانی ترسناک و هیجان انگیز زیر موج های آبی شهر . حواستان باشد اگر به آنجا س??ر کنید علاوه بر کپسول و لباس غواسی ، کوسه هایی سر راه شما وجود دارند که در یک ضربه نوش جانتان خواهند کرد !

توجه : پس از کشتن آدم ??ضایی ها،جایی در نقشه شما زیر آب زرد می شود. شما به آنجا می روید و پس از دیدن نامه رییس جمهور لوس سانتوس صاحب 20 بیلیارد پول می شود!

(طبق شکل زیر)

3- نامه ای اسرار امیز از رئیس جمهور لوس سانتوس ، و کسب 20 بیلیارد پول !!

secret-message-gta-5-collectors-edition-map.jpg

چندی پیش بعد از منتشر شدن خبر حذ?? ترو??ی ها بعد از است??اده از رمز ها این واهمه بوجود امد که چگونه کسب پول کنیم ؟ جواب شما زیر اعماق آب خوابیده است . کا??یست با شخصیت ??رانکلین به اعمق اب ترجیحا بدون لباس و وسیله ن??لیه بروید و علاوه بر کسب 20 بیلیارد پول که رقم بسیاری حساب می اید نامه ای اسرار آمیز از رئیس جمهور شهر لوس سانتوس دریا??ت کنید . در این نامه راز های دیگری هم وجود دارد که ??علا کش?? نشده .

جسد هنرمند و دانشمند هنری چهارم در زیر اب های لوس سانتوس !!!

15913476422024236333.jpg

12782302919238518525.jpg

س??ینه غرق شده موجودات ??ضایی جالب!

از اولین مکان های مخ??ی در بازی که در طول چند ساعت پیش کش?? شد همین س??ینه غول پیکر میباشد هنوز مشخص نیست از که و برای چه ??رود آمده اما بازدید از آن در کنار ماهیان رنگارنگ خیلی هم بد نیست !

92867152422585224224.jpg

44927253740174226934.jpg

جسد آدم ??ضایی ها ! (مختصات نا معلوم)

43477406341334249106.jpg

ماشین میخ انداز هنوز نمرده!

agent-easter-egg-in-gta-v.png

ماشین طلا در زیر درختان لوس سانتوس!

اینم یه چیز جالب دیگه!البته این ماشین ظاهر بسیار زشتی داره ولی خوب از طلاست

مختصات دقیقش توی عکس های پایین هست! ( این ماشین لای درختان مخ??ی شده)

38737153265876461192.jpg

36944245293084306252.jpg

55009592892333091694 (1).jpg

بمب هسته ای در دریا!

برای مشاهده ی کامل عکس زیر ، روی آن کلیک کنید

23323382916074165960.jpg

منبع: پردیس گیم

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من ماشینه که لای درختا بودو پیدا کردم. از اعماق دریا هم یه مقدار پولو کاغذ پاره. :razz:

ادم ??ضایی هم همون اول که دزدی میکنین به جای اینکه مسیرو مستقیم بری باید بپیچی زیر پل. که یخ زده و اینم اونجاس. البته mission fail میشه.

لینک به ارسال

خیلی عالی بود.مرسی.راک استار واقعا کارش درسته.

لینک به ارسال

:balloony: دلم میخواد بازی کنم :crying:

راک استار لعنتی پس کی برای پی سی منتشر میکنی :O_O:

کاش تو این ماه بیاد دیگه خسته شدیم :unsure:

لینک به ارسال

این بازی قرار نیست برای PC منتشر بشه.به این کار میگن سیاست اگه راک استار رسما اعلام کنه که ??لان بازی مثلا GTA V برای PC منتشر نمیشه یک سری واکنش های من??ی(حداقل برای راک استار)داره اول اینکه ممکنه در هنگام انتشار بازی مثلا برای PS3 یکی از شرایط قراردادشون این بوده باشه که بازی برای PC منتشر نشه واگه برای PC منتشر بشه قرارداد ??سخ میشه و راک استار تمام سود برده از ??روش این بازی رو باید به مالک انحصاری PS3(غیر از پولی که برای ریلیز گر??ته شده) پرداخت کنه و اگه راک استار بیاد بگه این ??قط برای PS3 XBox... هست از طر?? مردم و منتقدان نقد میشه و اعتبار کل شرکت های راک استار میره زیرسوال.پس راک استار هیچی نمیگه و مردم رو در تاریکی نگه میداره تا نه از این طر?? و نه از اون طر?? ضرر نکنه. ما ??قط باید یه ذره ??کر کنیمhttp://forums.p30day.com/images/smilies/smile.png کسانی که اونروز برای انتشار بازی برای PC رای دادند همون روزا از طر?? Mike نماینده شرکت راک استار ایمیل هایی دریا??ت کردند که تاریخ انتشار بازی رو به همراه یک سری توضیحات براشون می??رستاد و از اونجایی که انسان جایزالخطا است هر د??عه تو این 4یا5تا ایمیل یک سری سوتی هایی داده بود و باعث شد من و یکسری دیگه به این نتیجه برسیم.

لینک به ارسال
این بازی قرار نیست برای PC منتشر بشه.به این کار میگن سیاست اگه راک استار رسما اعلام کنه که ??لان بازی مثلا GTA V برای PC منتشر نمیشه یک سری واکنش های من??ی(حداقل برای راک استار)داره اول اینکه ممکنه در هنگام انتشار بازی مثلا برای PS3 یکی از شرایط قراردادشون این بوده باشه که بازی برای PC منتشر نشه واگه برای PC منتشر بشه قرارداد ??سخ میشه و راک استار تمام سود برده از ??روش این بازی رو باید به مالک انحصاری PS3(غیر از پولی که برای ریلیز گر??ته شده) پرداخت کنه و اگه راک استار بیاد بگه این ??قط برای PS3 XBox... هست از طر?? مردم و منتقدان نقد میشه و اعتبار کل شرکت های راک استار میره زیرسوال.پس راک استار هیچی نمیگه و مردم رو در تاریکی نگه میداره تا نه از این طر?? و نه از اون طر?? ضرر نکنه. ما ??قط باید یه ذره ??کر کنیمhttp://forums.p30day.com/images/smilies/smile.png کسانی که اونروز برای انتشار بازی برای PC رای دادند همون روزا از طر?? Mike نماینده شرکت راک استار ایمیل هایی دریا??ت کردند که تاریخ انتشار بازی رو به همراه یک سری توضیحات براشون می??رستاد و از اونجایی که انسان جایزالخطا است هر د??عه تو این 4یا5تا ایمیل یک سری سوتی هایی داده بود و باعث شد من و یکسری دیگه به این نتیجه برسیم.

بعید میدونم . راک استار تا حالا سابقه ی همچین کاری رو نداشته و البته که شرکت معتبری هم هست . نظر من اینکه اعلام نمیکنه که ا??رادی که نمیتونند تو ک?? بمونند برند کنسول بخرند و بخشی از سود هم به راک استار برسه و در نهایت بازی رو برای pc هم پخش کنه که به یک سود هنگ??ت برسه . اگر میخواست ??قط برای کنسول باشه برای کنسول های نسل هشتمی بیرون میداد . البته ??کر کنم که تو E3 اون رو برای نسل هشتم اعلام کنه ولی در نهایت همراه اونا pcش هم بده بیرون .

لینک به ارسال

این بوگاتیه کجاست؟ من هر کاری کردم پیداش نمیکنم.

لینک به ارسال

شما دهکده مردای لختی رو تو جی تی ای دیدید ؟

لینک به ارسال
شما دهکده مردای لختی رو تو جی تی ای دیدید ؟

من دیدم . و ر??تم :wi.nk:

لینک به ارسال
این بوگاتیه کجاست؟ من هر کاری کردم پیداش نمیکنم.

شانسیه منم اینو پیدا کردم ولی نه اونجایی که این دوستمون میگه و پلیس هم دنبالم نکرد

لینک به ارسال

سلام اگه میشه این مختصاتو دقیق تر بدین من اون نقشه هایی که مربوط به س??ینه و نامه ریس جمهور بود پیدا کردم ولی نه س??ینه نه نامه رو پیدا نکردم این دهکده رو هم که میگین عکسشو بذارین

لینک به ارسال

سلام من این عکس هارو چون لپ تابم در دسترس نیست نمیتونم ببینم.میشه برای باز شدن عکس ها راهنمایی کنی؟

لینک به ارسال

من تو وب سایت 118??ایل اطلاعات جالبی پیدا کردم در مورد این بازی. یه سری عکسم در مورد اون دهکده گذاشته بودن.

118Ù??اÛÙ

لینک به ارسال

نقد و بررسی بازی جی تی ای وی

پیشنهاد میکنم نقد و بررسی جی تی ای وی با پخش اختصاصی از قسمت پایین مشاهده کنید

نقد و بررسی بازی gta v : جنایت ، این بار سه ن??ره - مجله خبری ج??ت هیچ

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم نقد و بررسی اختصاصی جی تی ای وی را با دوبله اختصاصی از لینک زیر مشاهده نمایید

نقد و بررسی بازی gta v : جنایت ، این بار سه ن??ره - مجله خبری ج??ت هیچ

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...