رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

سلام.........

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستای خوبم که واقعا یه ه??ته بود دلم براتون تنگ شده بود و واقعا یه چیزی توی زندگیم کم بود.دیشب چند دقیقه اومدم و ر??تم بیرون گ??تم ولش کن اینجا بعضیا بی معر??تن الکی بن میکنن ولی باز امروز دلم طاقت نیاورد و گ??تم یواشکی برم یه سر بزنم ولی چیزی ننویسم.تا اومدم توی انجمن پیغام علی و کاظم رو دیدم که علی این عکس رو گذاشته بود [ATTACH=CONFIG]9185[/ATTACH] . اینقدر با دیدن این عکس و پیغامهای علی و کاظم خوشحال شدم و ذوق کردم که دیگه اصلا و عمرا ازم بر نمیومد که نخوام چیزی بنویسم.اخه من چی بگم به شماها ر??یقا و داداشای خوب که اینقدر به من لط?? دارین و اینقدر حر??اتون با محبته.چشم سعی میکنم دیگه کاری نکنم که بن بشم البته من بار قبلی هم یه اهنگ گذاشتم واسه محمدرضا که بن شدم.ولی خوب مهم نیست دیگه سعی میکنم حواسم رو جمع کنم.چون واقعا طاقت دور شدن از شما برو بچه های گل رو ندارم.علی جون یک دنیا ممنونم به خاطر اولین سلام و احول پرسی گرمت و عکسی که گذاشتی.واقعا از ته دل ذوق کردم.کاظم جون مرسی از پیغام پر محبتت.از بقیه ی بچه ها هم که این مدت میگین منتظرم بودن بی نهایت ممنونم.همتونو به خدا قسم مثل برادرم دوست دارم از بس که مهربون و با معر??ت و با ادب هستین.وقتی بن بودم هی میومدم توی سایت اصلی که ببینم کی توی انجمن چه موضوعی گذاشته و حرص میخوردم که نمیتونم بیام چیزی بنویسم.خوشحالم که اومدم دوباره پیشتون.من اینجا نه به خاطر خبرها و نه به خاطر چیز دیگه میام.??قط به اطر شما دوستای گلم میام.خیلی دوستتون دارم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام برادر

خوش حالم برگشتی خوش حالم که از عکس خوشت اومده

ویرایش شده توسط Deviance

لینک به ارسال
سلام برادر

خوش حالم برگشتی

س

سلام داداش.یک دنیا ممنون از لط??ت.منم خوشحالم که دوباره برگشتم پیشتون.خیلی بهتون عادت کردم و سخته برام که نتونم بیام اینجا.به هر حال ممنون ازت.:thumbup:

لینک به ارسال

خوش اومدید ایشاالله دیگه بن نمیشید

لینک به ارسال

سلام داداش جات خیلی خالی بود.همه بچه ها منتظر بودن که برگردی.خوشحالم که دوباره اومدی.

لینک به ارسال

سلام داداش سعید.بازگشتت رو تبریک میگم.انجمن بدون شما واقعا خشک بود.امیدوارم دیگه هیچوقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت هیچوققققققققققققققققققققققققققققققققتتتتتت بن نشی.:88::51::wub:

لینک به ارسال

سلام سعیید جان وقتی نبودی انجمن سوت و کور بود همه تو اعتصاب بودیم وبا مدیر جر و بحث میکردیم خیلی خوشحالم که برگشتی امیدوارم که دیگه بن نشی و انجمنو به حالت اولش باز بگردونی:wub::88::51:

لینک به ارسال
خوش اومدید ایشاالله دیگه بن نمیشید

سلام داداش.مرسی از لط??ت.ایشالا.:thumbup:

لینک به ارسال
سلام داداش جات خیلی خالی بود.همه بچه ها منتظر بودن که برگردی.خوشحالم که دوباره اومدی.

سلام رضا جون.خیلی چاکرم.داداش با این امضات به خدا داغونم کردی.اخه من چی میتونم بگم بهت وقتی اینقدر گل و با محبتی.یک دنیا دمت گرم و ممنون ازت داداش.دلم برات تنگ شده بود.

لینک به ارسال
سلام داداش سعید.بازگشتت رو تبریک میگم.انجمن بدون شما واقعا خشک بود.امیدوارم دیگه هیچوقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت هیچوققققققققققققققققققققققققققققققققتتتتتت بن نشی.:88::51::wub:

سلام ??رزان عزیزم.چاکرم داداش.ممنونم ازت.لط?? داری به من همیشه.دلم برات تنگ شده8 بود داداش.چشم حواسم رو جمع میکنم که بن نشم.خیلی خیلی گلی.

لینک به ارسال
سلام سعیید جان وقتی نبودی انجمن سوت و کور بود همه تو اعتصاب بودیم وبا مدیر جر و بحث میکردیم خیلی خوشحالم که برگشتی امیدوارم که دیگه بن نشی و انجمنو به حالت اولش باز بگردونی:wub::88::51:

سلام مهدی عزیزم.خیلی مخلصم.داداش تورو خدا این حر??ارو نزنید.با این حر??ا و این امضات اخه من گریه ام میگیره به خدا از خوشحالی.مگه میشه یه انجمن این همه ادم با معر??ت و گل داشته باشه.دلم برات خیلی خیلی تنگ شده بود مهدی جون.از حمایتهایی که ازم کردین وقتی نبودم یک دنیا ممنونم.برام مثل یه برادر عزیز بودی و الان عزیز تر شدی.هم تو و هم بقیه بچه های گل انجمن که به من همیشه لط?? دارن.دمت خیلی گرم داداش.

لینک به ارسال
سلام مهدی عزیزم.خیلی مخلصم.داداش تورو خدا این حر??ارو نزنید.با این حر??ا و این امضات اخه من گریه ام میگیره به خدا از خوشحالی.مگه میشه یه انجمن این همه ادم با معر??ت و گل داشته باشه.دلم برات خیلی خیلی تنگ شده بود مهدی جون.از حمایتهایی که ازم کردین وقتی نبودم یک دنیا ممنونم.برام مثل یه برادر عزیز بودی و الان عزیز تر شدی.هم تو و هم بقیه بچه های گل انجمن که به من همیشه لط?? دارن.دمت خیلی گرم داداش.
ما دلمون یه ذره شده بود برادر گلم وقتی مدیر زور میگه باید یه ذره جلوگیری کنی از این کارش ولی داداش تروخدا دیگه کاری نکن که بن شی وگرنه دیگه میمرم:87:

لینک به ارسال
سلام رضا جون.خیلی چاکرم.داداش با این امضات به خدا داغونم کردی.اخه من چی میتونم بگم بهت وقتی اینقدر گل و با محبتی.یک دنیا دمت گرم و ممنون ازت داداش.دلم برات تنگ شده بود.
داداش اولین ن??ری که امضاشو تغیر داد کاظم بود.منم از امضا کاظم کپی کردم.دل ما هم واست تنگ شده بود

لینک به ارسال

سعید ایول برگشتی . بعد بن شدنت بچه ها 3 روز اعتصاب کردند . بعدش هم طی یک تایپیک بچه ها همگی به مدیریت اعتراض کردیم و قضایایی پیش اومد که دهن این جانب سرویس شد ولی باز هم بچه ها مخصوصا کاظم خوب ازم د??اع کردند چند روز هم میشه که همگی دست تو دست هم دادیم که به عنوان سوپرایز برای تو یه تغییراتی تو انجمن بدیم که میبینی که معرض ترینش اینکه آواتار ها همگی به لط?? ایمان تغییر کردند . یه سری تایپیک هم با عنوان تایپیک جامع راه انداختیم که ات??اقا به تو هم یه پستی دادم ولی منتظر شدم خودت بیای و تاییدش کنی . این هم لینکش دیگه همین ... در کل خیلی خوشحال شدم برگشتی

لینک به ارسال
ما دلمون یه ذره شده بود برادر گلم وقتی مدیر زور میگه باید یه ذره جلوگیری کنی از این کارش ولی داداش تروخدا دیگه کاری نکن که بن شی وگرنه دیگه میمرم:87:

چاکرتم داداش مهدی.من راضی به زحمتتون نبودم ولی دروغ نمیگم که وقتی ??همیدم ازم حمایت کردین چقدر ذوق کردم.مرسی داداش.

لینک به ارسال
داداش اولین ن??ری که امضاشو تغیر داد کاظم بود.منم از امضا کاظم کپی کردم.دل ما هم واست تنگ شده بود

داداش خیلی لط?? کردی.هم شما هم کاظم عزیزم و هم همه ی بچه ها.نمیدونی چقدر کی?? کردم وقتی امضاهاتون رو دیدم.یک دنیا ممنونم رضای عزیزم.

لینک به ارسال
سعید ایول برگشتی . بعد بن شدنت بچه ها 3 روز اعتصاب کردند . بعدش هم طی یک تایپیک بچه ها همگی به مدیریت اعتراض کردیم و قضایایی پیش اومد که دهن این جانب سرویس شد ولی باز هم بچه ها مخصوصا کاظم خوب ازم د??اع کردند چند روز هم میشه که همگی دست تو دست هم دادیم که به عنوان سوپرایز برای تو یه تغییراتی تو انجمن بدیم که میبینی که معرض ترینش اینکه آواتار ها همگی به لط?? ایمان تغییر کردند . یه سری تایپیک هم با عنوان تایپیک جامع راه انداختیم که ات??اقا به تو هم یه پستی دادم ولی منتظر شدم خودت بیای و تاییدش کنی . این هم لینکش دیگه همین ... در کل خیلی خوشحال شدم برگشتی

سلام داداش.خیلی خیلی خیلی مخلصم.دلم خیلی برات تنگ شده بود.وای خدا من خبر نداشتم که 3 روز به خاطر من اعتصاب کردین و با مدیرا درگیر شدین.به خودم ا??تخار میکنم که داداشایی مثل شماها دارم که اینطوری از ته دل به من لط?? دارین.خیلی خوب شد که بن شدم چون الان بیشتر از قبل ??همیدم که اینجا دارم با کیا معاشرت میکنم.قبلا دوستتون داشتم ولی الان خیلی خیلی بیشتر دوستتون دارم و بهتون مدیونم واقعا.از این همه محبت واقعا ذوق زده شدم.ایشالا که بتونم یه ذره از لط?? و مرام و محبتتون رو جبران کنم.از تغییرات انجمن خیلی خوشم اومد مخصوصا قسمت امضاهاش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اون تاپیک رو هم چشم داداش در خدمتم همه جوره مثل همیشه.بازم ممنون ممنون ممنون ممنون.

لینک به ارسال

سلاااااااااااااااااام داداش خوبی؟؟؟؟؟ دلمون تنگ شده بود ..... خدا کنه دگه بن نشی!!!!! خوشحااااااااااااااااااالم

لینک به ارسال
سلاااااااااااااااااام داداش خوبی؟؟؟؟؟ دلمون تنگ شده بود ..... خدا کنه دگه بن نشی!!!!! خوشحااااااااااااااااااالم

سلام بهنام عزیزم.چطوری داداش؟منم دلم برات تنگ شده بود داداش گل؟چشم دیگه مراقبم داداش که بن نشم و از پیشتون نرم که دلم براتون تنگ بشه.

لینک به ارسال

داداش خوش اومدی،

یعنی خوش برگشتی؟!!؟

سعی کنیم از این به بعد انجمن رو تخصصیش کنیم،

نه به قول بعضیا دور همی!

لینک به ارسال
داداش خوش اومدی،

یعنی خوش برگشتی؟!!؟

سعی کنیم از این به بعد انجمن رو تخصصیش کنیم،

نه به قول بعضیا دور همی!

چاکرم داداش.ممنون ازت.

انجمن میشه هم تخصصی باشه و هم دور همی.راستشو بخوای اگه کاملا تخصصی بشه و مثل ماشین ر??تار بشه توی انجمن اصلا دیگه حال نمیده و لذتی نداره لا اقل برای من.باید هم تخصصی باشه هم دور همی.

این که میگی انجمن تخصصی بشه مثل گرون کردن بنزین تو ایرانه که میگن میخوایم مثل همه دنیا باشه ولی ??قط از دنیا گرون کردن بنزین رو میبینن و چیزای دیگه رو نه.انجمن تخصصی چندین تا مدیر و ناظم و ... میخواد.همینطوری الکی که تخصصی نمیشه داداش عزیزم.

لینک به ارسال

سعید جان ، برگشتت رو تبریک میگم بهت عزیز .

ولی یه نکته ای رو بگم ، که گذاشتن مطلب یا عکس خلا?? شرعی، موزیک و .... در انجمن ممنوع هستش ، چون باعث ??ـ یـ لـ تـ ر انجمن میشه .

ما هیچ زوری نمیگیم ، قانون انجمن هستش ، شما خودتون میگید انجمن رو دوست دارید ، اگر اینطور هستش این موارد رو لط??ا رعایت کنید تا باعث مشکل نشه .

ما هم تک تک شما رو بچه ها دوست داریم و نمیخوایم از شما قدیمی ها ، کسی رو بن کنیم ، ولی برای جلوگیری مجبور به اینکار میشیم .

امیداوریم که دیگه مشکلی ایجاد نشه .

برای تک تکتون آرزوی مو??قیت میکنم .

لینک به ارسال

سعید جان خوشحالم که برگشتی...

??کر کنم همه بچه های انجمن خوشحالن که برگشتی...

داداش ازین به بعد کاری نکن که بنت کنن...تحمل دوریتو نداریم...

لینک به ارسال
سعید جان ، برگشتت رو تبریک میگم بهت عزیز .

ولی یه نکته ای رو بگم ، که گذاشتن مطلب یا عکس خلا?? شرعی، موزیک و .... در انجمن ممنوع هستش ، چون باعث ??ـ یـ لـ تـ ر انجمن میشه .

ما هیچ زوری نمیگیم ، قانون انجمن هستش ، شما خودتون میگید انجمن رو دوست دارید ، اگر اینطور هستش این موارد رو لط??ا رعایت کنید تا باعث مشکل نشه .

ما هم تک تک شما رو بچه ها دوست داریم و نمیخوایم از شما قدیمی ها ، کسی رو بن کنیم ، ولی برای جلوگیری مجبور به اینکار میشیم .

امیداوریم که دیگه مشکلی ایجاد نشه .

برای تک تکتون آرزوی مو??قیت میکنم .

سلام محسن عزیز.چاکرم داداش.ممنون از لط?? و محبتت.

داداش ادم باید حر?? حق رو قبول کنه.اینجا ایرانه و یه سری قوانین داره و قطعا یه ن??ر از یه انجمن مهم تر نیست.از این به بعد سعی میکنم رعایت کنم مسئله ی موزیک رو.ولی یه چیزی هم بگم داداش.ازتون انتظار داشتم لا اقل به این خاطر که میبینین چقدر اینجا وقت و انرژی میزارم بهم یه بار دیگه تذکر میدادین.به هر حال عذر میخوام اگه اذیتتون کردم.

لینک به ارسال
سعید جان خوشحالم که برگشتی...

??کر کنم همه بچه های انجمن خوشحالن که برگشتی...

داداش ازین به بعد کاری نکن که بنت کنن...تحمل دوریتو نداریم...

سلام داداش جواد عزیزم.چاکرم داداش.ممنون از لط?? و محبتت.من از شماها بیشتر خوشحالم که برگشتم پیشتون.کجا همچین بچه های با مرام وگل و با ادب و مهربونی مثل شما پیدا کنم که اینطوری ازم حمایت کنن.خیلی لط?? کردی که تو این چند روز ازم حمایت کردی.ببخشید که یادم ر??ت از ??رط هیجان اسمت رو توی اول تاپیک ذکر کنم.چشم داداش رعایت میکنم بیشتر از این به بعد چون طاقت دوریتونو ندارم جواد جون.خیلی گلی.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...