رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
edward

حرف آخر

پست های پیشنهاد شده

سلام . من همیشه سعی کردم با تمامی کاربرای انجمن خوب برخورد کنم اگر هم بعضی اوقات تند ر??تم عذر میخوام ولی اینکه گروهی از کاربران با یهودی بودن من مشکل دارند و نه تنها جوابم رو در پیغام ها نمیدند بلکه با توهین هاشون به دینم واقعا من رو خسته کردند . اگر از یک یهودی آزاری به شما رسیده که نرسیده دلیل نمیشه که از همه یهودی ها متن??ر باشید و همه ی اونها رو اذیت کنید .

لذا من بگم که تا یک ه??ته دیگه به انجمن سر نمیام و در صورت توهین دوباره به کل از انجمن میرم ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ای بابا داداش بذار بقیه هر چی میخوان بگن بگن . از قدیم گ??تن در دروازرو میشه بست ولی در دهن مردمو نمیشه.تو هر دینی ادم خوب و بد داره یهودی,مسیهی,دین اسلام و ...... تو هر دینی برین تاریخشو بخونین متوجه میشین.

من اگه یه درصد هم به یهودیا بد بین بودم با برخورد با تو داداش گل کاملا نظرم عوض شد.یه سری خودشون که به ظاهر مسلمونن و حتی یه خدارو شکر هم نمیکنند میان و این جوری از یهودیا بد میگن.ولشون کن داداش .مهم نیست این جا خدارو شکر بیشتر بچه ها می??همن و روشن??کرن و حر?? الکی نمیزنن.ترخدا نرو داداش ما پشتتیم.:crying:

لینک به ارسال

اگه از نصیحتی که بهت کردم بدت اومد واقعا ببخشید

ولی من تعجبم در اینه که من هیچ توهینی به شما و دینتون نداشتم برهر حال امیدوارم برگردید

لینک به ارسال

داداش شما به خاطر داداش های گل انجمن وایسا بقیه رو ولش :sig:

ما همه جوره میخوایمت :thumbsup:

لینک به ارسال

اونایی که به دین های دیگه توهین میکنن باور کنید هیچی بارشون نیست،الان ازشون از دین خودشون هم سوال کنید بازم نمیتونن جواب بدن

تازه آدم باید نظرشو برای خودش نگه داره(البته نظر هایی که احتمال داره به دیگران توهین بشه مثله همین دین و نوع موسیقیو و... )

Edward به اینا که دینتو مسخره میکنن توجهی نکن

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ببین ادوارد جان اونایی که دینتو مسخره میکنن هیچی بارش نیست حتی از زمان موغولام بوق ترن بمون ما خودمون ازت حمایت میکنیم اینا کیین که تو بخوای واسه حر?? ایما ناراحت شی حر?? اونا به اندازه یه تار موتم ارزش نداره داداش گلم اصلا به حر??شون گوش نکن دوست داشتی در صورت بروز مشکل به ما بگو تا حالشونو بگیریم:81:

ویرایش شده توسط ghost mahdi

لینک به ارسال

اد.وارد عزیز لط??ا به خاطر من این کاررونکن.من به خدا قبل از تو هم یهودیا رو قبول داشتم الانهم که تورو شناختم بیشتر قبولشون دارم و خیلی بیشتر از مسلمونا باهخاشون حال میکنم.همه ی جنگ ها و ادم کشیهای دنیا واسه مسلمونا و دولتهای ...... شونه.حر?? مشتی زبون ن??هم که جز توهین چیز دیگه ای رو بلد نیستن گوش نده.کسی که دل یه ن??ر رو بشکنه اگه اخر مسلمون هم باشه حیوونه.قربون اونی که دینی نداره ولی یه ن??ر ازش ازاری ندیده.بازم میگم لط??ا به خاطر من از انجمن نرو.من تازه برگشتم تو میخوای بری؟

لینک به ارسال

من دیگه حر??ی ندارم. ??قط متاس??م واس بعضیا:-_-:

لینک به ارسال

با سلام

ادوارد جان شما لینک پستی که توش به دین یهودیت توهین شده رو به من بده ، تا من طبق قوانین سایت با کاربر زننده پست و تاپیک برخورد کنم! مطمئن باش تو این انجمن اجازه ی این کار ها داده نمیشه! ولی در مورد خبر ها و تاپیک های ضد اسرائیلی ما نمی تونیم حذ??شون کنیم ولی وقتی شما ازش ناراحت می شید اصلا به تاپیکش نرید و نظری ندین! اصلا نزارید این جور قضیه ها بزرگ بشن!

مو??ق باشی

لینک به ارسال

همه ما میدونیم بدتر از مسلمون نیست دروغ میکن آدم میکشن دزدی میکنن مال مردمو بالا میکشن پس شما اصلا" به این حر??ها توجه نکن داداش..راستی جای تو بودم 1ثانیه هم ایران نمیموندم میر??تم اسرائیل حالشو میبردم.

لینک به ارسال
همه ما میدونیم بدتر از مسلمون نیست دروغ میکن آدم میکشن دزدی میکنن مال مردمو بالا میکشن پس شما اصلا" به این حر??ها توجه نکن داداش..راستی جای تو بودم 1ثانیه هم ایران نمیموندم میر??تم اسرائیل حالشو میبردم.

ای گ??تی ها رضا.با عقایدت حال میکنم.شبیه به عقاید خودمه.

لینک به ارسال
سلام . من همیشه سعی کردم با تمامی کاربرای انجمن خوب برخورد کنم اگر هم بعضی اوقات تند ر??تم عذر میخوام ولی اینکه گروهی از کاربران با یهودی بودن من مشکل دارند و نه تنها جوابم رو در پیغام ها نمیدند بلکه با توهین هاشون به دینم واقعا من رو خسته کردند . اگر از یک یهودی آزاری به شما رسیده که نرسیده دلیل نمیشه که از همه یهودی ها متن??ر باشید و همه ی اونها رو اذیت کنید .

لذا من بگم که تا یک ه??ته دیگه به انجمن سر نمیام و در صورت توهین دوباره به کل از انجمن میرم ...

اگه منظورتون به اون چندتا تاپیکی هستش که من زدم باید بگم که من ??قط یه سری مطلب رو کپی کردم توی انجمن. هیچ توهینی هم به شما نکردم. مطالبی که از سایتهای خبری برداشتم و کاملا هم قانونیه. اگه ??کر میکنید توی این مطالب به شما توهین شده یا چیزایی که توش نوشته شده اشتباست میتونید برید همون سایت یا همین جا خلا??ش رو ثابت کنید.

من کجای حر??م به یهودیت توهین کردم.؟ اینم یه دین و مذهبه مثل ادیان دیگه توی همون تاپیکم گ??تم.

ادوارد عزیز از نظر من شما خیلی محترم هستی قصد منم توهین به شما نبوده. از اون تاپیکی هم زده بودین خیلی خوشم اومد هرچند برام تازگی نداشت و کل داستانشو میدونستم ولی از کارتون خوشم اومد. یکم منو به ??کر برد که اگه منه ایرانی بخوام راجب کشورم یا مخال??انش مطلب بذارم چه برخوردی باهام میشه و دوستان چی میگن. که جوابم رو هم گر??تم.

برام جالبه هیچ قانونی رو توی انجمن زیر پا نذاشتم و مطالبم هم قانونی بوده ولی با این حال از طر?? ناظم انجمن اخطار گر??تم.! شاید اگه همرنگ جماعت میشدم یا خلا?? قوانین عمل میکردم اخطار نمیگر??تم.

ببخشید نمیدونستم اسراییل اینجا این همه طر??دار داره!!!!! نمیدونستم منه ایرانی نمیتونم اینجا راجب اسراییل حر?? بزنم. از همتون معذرت میخوام که بر علیه اسراییل مطلب گذاشتم.

لینک به ارسال

.......مخال?? ادواردددددددددددد.

لینک به ارسال
اگه منظورتون به اون چندتا تاپیکی هستش که من زدم باید بگم که من ??قط یه سری مطلب رو کپی کردم توی انجمن. هیچ توهینی هم به شما نکردم. مطالبی که از سایتهای خبری برداشتم و کاملا هم قانونیه. اگه ??کر میکنید توی این مطالب به شما توهین شده یا چیزایی که توش نوشته شده اشتباست میتونید برید همون سایت یا همین جا خلا??ش رو ثابت کنید.

من کجای حر??م به یهودیت توهین کردم.؟ اینم یه دین و مذهبه مثل ادیان دیگه توی همون تاپیکم گ??تم.

ادوارد عزیز از نظر من شما خیلی محترم هستی قصد منم توهین به شما نبوده. از اون تاپیکی هم زده بودین خیلی خوشم اومد هرچند برام تازگی نداشت و کل داستانشو میدونستم ولی از کارتون خوشم اومد. یکم منو به ??کر برد که اگه منه ایرانی بخوام راجب کشورم یا مخال??انش مطلب بذارم چه برخوردی باهام میشه و دوستان چی میگن. که جوابم رو هم گر??تم.

برام جالبه هیچ قانونی رو توی انجمن زیر پا نذاشتم و مطالبم هم قانونی بوده ولی با این حال از طر?? ناظم انجمن اخطار گر??تم.! شاید اگه همرنگ جماعت میشدم یا خلا?? قوانین عمل میکردم اخطار نمیگر??تم.

ببخشید نمیدونستم اسراییل اینجا این همه طر??دار داره!!!!! نمیدونستم منه ایرانی نمیتونم اینجا راجب اسراییل حر?? بزنم. از همتون معذرت میخوام که بر علیه اسراییل مطلب گذاشتم.

پسر خوب بحث قانون نیست.بعضی جاها بحث انسانیته.انصا??ا خودت ??کر کن الان یه ن??ر مثلا ایتالیایی اومده این انجمن و ما هی برای ایتالیا و بر ضدش مطلب بذاریم.خوب دلش میشکنه.حالا این بار و تو این مورد به جای ایتالیا ادوارد اهل اسرائیله که دست بر قضا دولتمون باهاش درگیره.(دولتمون و بعضی مردم نه همه ی مردم مثلا من خودم دوسش هم دارم ).حالا اینجا انسانیت میگعه چون دوستت اهل اون کشوره که تو باهاش مشکل داری پس راجع به کشورش بدوبیراه نگو و نظرت رو برای خودت شخصی نگه دار.وقتی به ایران توهین میشه چقدر ناراحت میشی؟حالا اگه دوستت توهین کنه به کشورت چقدر ناراحت میشی؟این صحیح نیست که مردم یک کشور رو به چشم دولتشون نگاه کنیم.ایتطوری ما چه ??رقی با دنیا داریم که مردم ایران رو هم به چشم دولت میبینن و انگ تروریست بهمون میزنن؟ادوارد اهل اسرائئیله و کشورش رو دوست داره.نمیگم تو هم دوست داشته باش ولی لااقل به خاطر مرام و معر??ت هم که شده دل کسی رو نشکن.

لینک به ارسال

سلام . این حر?? رو نزن عزیز من. من خودم به هیچ عنوان راضی نبودم که بچه ها بهتون اینطوری حر?? بزنند . من هیچ گونه توهینی به هرکسی که باشه رو نمی پسندم و من ازتون عذر میخوام . اما در مورد اسرا ئیل باید بگم که همجا خوب و بد داره و هیچ جا مستثنا نیست حتی اسرائیل حالا اینکه حکومت دو کشور با هم مشکل دارند هیچ دلیلی نیست که مردم و ملت این دو کشور با هم به مشکل بخورند . ات??اقا من وقتی ??یلم 300 رو دیدم واقعا از سازندگانش بدم اومد ولی باور کنید همه ی یهودی ها اینطوری نیستند من خودم هم از خیلی از سیاست های اسرا ئیل بدم میاد ولی خود اسرا ئیل نه . بخش زیادی از خاک اسرائیل از ??لسطین خریداری شده بود و بعد ها اسرائیل تشکیل شد . خیلی از یهودیان داخل اسرائیل با سیاست های دولتشون مخال??ند .

باز هم من ازتون برای بی احترامی هایی که بهتون شد عذر میخوام

لینک به ارسال

با سلام و خیلی ممنون که انقدر هوام رو داشتید ولی مشکل از مترسک جان نیست از طر?? خیلی ها توهین شدم الان هم که ??کر میکنم اصلا زدن این تایپیک اشتباه بوده و نباید بچه بازی در میاوردم اما دیشب که تو نت میچرخیدم مطالب زیادی به چشمم خورد که ریختم به هم و وقتی که به انجمن اومدم اونطور که ??کر میکردم نبود . باز هم از همتون عذر میخوام .

لینک به ارسال
سلام . این حر?? رو نزن عزیز من. من خودم به هیچ عنوان راضی نبودم که بچه ها بهتون اینطوری حر?? بزنند . من هیچ گونه توهینی به هرکسی که باشه رو نمی پسندم و من ازتون عذر میخوام . اما در مورد اسرا ئیل باید بگم که همجا خوب و بد داره و هیچ جا مستثنا نیست حتی اسرائیل حالا اینکه حکومت دو کشور با هم مشکل دارند هیچ دلیلی نیست که مردم و ملت این دو کشور با هم به مشکل بخورند . ات??اقا من وقتی ??یلم 300 رو دیدم واقعا از سازندگانش بدم اومد ولی باور کنید همه ی یهودی ها اینطوری نیستند من خودم هم از خیلی از سیاست های اسرا ئیل بدم میاد ولی خود اسرا ئیل نه . بخش زیادی از خاک اسرائیل از ??لسطین خریداری شده بود و بعد ها اسرائیل تشکیل شد . خیلی از یهودیان داخل اسرائیل با سیاست های دولتشون مخال??ند .

باز هم من ازتون برای بی احترامی هایی که بهتون شد عذر میخوام

دوست گلم انسانیتت بهم ثابت شده. جزو اولین ن??راتی بودی که توی این انجمن باهام حر?? زدی. بازم میگم از اون تاپیکت خیلی خوشم اومد نه به خاطر داستانش چون قبلا م??صلتر راجبش شنیده بودم اینم میدونستم که سند تاریخی نداره. بخاطر مرامت که خواستی از راست یا دروغ بودن این داستان که به یهودیا مربوط میشد د??اع کنی خوشم اومد. شما یک ن??ری و خواستی از مذهبت د??اع کنی خیلیهام طر?? شما رو گر??تن. خداییش یکم ??کر کردم که اگه منه مسلمان بخوام از عقایدم یا از کشورم د??اع کنم توی انجمن چه برخوردی باهام میشه اونم انجمنی که توی ایرانه و همشونم مسلمونن. این چندوقتی که توی این انجمن عضو شدم حر?? بعضیا واقعا ناراحتم کرد که چرا انقد راحت علیه کشورشون حر?? میزنن. حقیقتش اول خواستم یه تاپیک بزنم و مستقیم بهش اشاره کنم ولی گ??تم مدیرا میبندنش. غیر مستقیم خواستم بدونم که با کشورشون چندچندن. خب جوابمم گر??تم. به در گ??تم که دیوار بشنوه به خودت نگیر.

توی رودخونه ای که جریان آب شدیده نباید خلا?? جهت شنا کرد.

ولی من نمیتونم همرنگ جماعت بشم. ??کر میکنم بعضیا باهام هم عقیده باشن ولی هیچکس پشتم در نیومد چون نمیخوان واسه خودشون دشمن تراشی کنن مشکل ما مسلمونا یا شاید ایرانیا هم همینه که خجالت میکشن از کشورشون یا مذهبشون د??اع کنن. خجالت آوره که طر?? مشروب میخوره یا روابط نامشروع داره ولی با ا??تخار ازش حر?? میزنه ولی کسی که بخواد از دینش حر?? بزنه خجالت میکشه. بعضی وقتا نمیشه کاریش کرد چون متاس??انه زور اونا بیشتره.

لینک به ارسال

مشروب و روابط نامشروع رو خوب اومدی خداییش.داداش من اینهمه پیچیده کردن نداره که.ما ازت خواستیم کاری نکنی که ادوارد ناراحت شه.همین وبس.دیگه دین و کشور و ... رو ولش کن.اینجا کلی ادم هستیم با کلی عقیده.نمیشه که هی سر دین و مذهب و کشور با هم درگیر باشیم.مسئله طر??داری از کس خاصی نیست.به خدا قسم اگه توی این موضوع جای شمادوتا برعکس بود بچه ها طر?? تورو میگر??تن.همیشه وقتی یه ن??ر تنهاست و میا??ته به چند ن??ر ادم باید طر?? اونی که تنهاست و مظلوم واقع شده رو بگیره.این که دیگه دین و کشور و ... لازم نداره برادر من.عقاید تو برای من و همه ی بچه ها کاملا محترمه.اگه احیانا از دست شخص من ناراحت شدی ازت عذرخواهی میکنم و قصد رنجوندنت رو نداشتم.بابا اینجا باید خیلی بحثهای بهتری مطرح بشه تا این بحثها.

لینک به ارسال

منم به نوبه ی خودم حق رو به حق دار میدم :biggrin2:

:thumbsup: ادوارد جون ناراحت نشو اینجا این حر??ارو نداریم :51:

مترسک جون شمام حرص نخور :51:

لینک به ارسال

حالا ایند??ه به خاطر من بمون

لینک به ارسال

کلا الان ما تو دوره ای نیستیم که به عقاید هم توهین کنیم هر کی یه عقایدی برا خودش داره دلیل نمیشه ما دخالت کنیم

لینک به ارسال

سلام به همگی

دادا این بحث واسه منم پیش اومده با بعضی بجه ها تو سایت صحبت کردیم هر کی یک عقیده ای داشت به بعضی ها مون بر خورد بعضیا هم ساده از کنارش گذشتند مثلا همین من و سعید اقا تا حالا با هم زیاد جر و بحث داشتیم ولی تهش از هم کینه به دل نگر??تیم بحثامون بیشتر این بوده که همدیگرو قانع کنیم یا من قبول کردم یا ایشون به کسی هم بر نخورد

حقیقتا من خودم با اسراییل مخال??م این هم که میگم نه خود اسراییل بلکه سیاست های اسراییلیست اینکه مردم بی گناه قزه رو میکشن به هر حال اونا هم مسلمونن این دو مذهب سال های سال کنار هم زندگی میکردنند ولی الان اینطوری شده من به شخصه خوب با این مخال??م با حجم گسترده ی تجارت های اسلحه و .... که خودتون میدونید سر منشا کیا هستن مخال??م ولی به عنوان یک مسلمان ازاده با کلا یهودیت مخال?? نیستم به مولا علی قسم دست یهودی های مسیحی های خوب رو هم میبوسم

اگه احتمالا شما میبینی حر??ی زده میشه به دل ن*** اینو جدی میگم ما شاء الله همه ی بچه های سایت از درک و ??هم بالایی برخوردارند بیشتر منظورشون اون قشر متعصب و گناه الود یهودیت هست نه شمایی که تو ایرانی کشورتم دوست داری عاشق اینم هستی کنار مسلمون تو هر جا با صلح و ص??ا زندگی کنی شاید همین شما از من زودترم به بهشت راه پیدا کنی الله اعلم

بازم میگم اگه توهینی شده شما ببخش و بدون که منظور شما نبودی

لینک به ارسال
سلام به همگی

دادا این بحث واسه منم پیش اومده با بعضی بجه ها تو سایت صحبت کردیم هر کی یک عقیده ای داشت به بعضی ها مون بر خورد بعضیا هم ساده از کنارش گذشتند مثلا همین من و سعید اقا تا حالا با هم زیاد جر و بحث داشتیم ولی تهش از هم کینه به دل نگر??تیم بحثامون بیشتر این بوده که همدیگرو قانع کنیم یا من قبول کردم یا ایشون به کسی هم بر نخورد

حقیقتا من خودم با اسراییل مخال??م این هم که میگم نه خود اسراییل بلکه سیاست های اسراییلیست اینکه مردم بی گناه قزه رو میکشن به هر حال اونا هم مسلمونن این دو مذهب سال های سال کنار هم زندگی میکردنند ولی الان اینطوری شده من به شخصه خوب با این مخال??م با حجم گسترده ی تجارت های اسلحه و .... که خودتون میدونید سر منشا کیا هستن مخال??م ولی به عنوان یک مسلمان ازاده با کلا یهودیت مخال?? نیستم به مولا علی قسم دست یهودی های مسیحی های خوب رو هم میبوسم

اگه احتمالا شما میبینی حر??ی زده میشه به دل ن*** اینو جدی میگم ما شاء الله همه ی بچه های سایت از درک و ??هم بالایی برخوردارند بیشتر منظورشون اون قشر متعصب و گناه الود یهودیت هست نه شمایی که تو ایرانی کشورتم دوست داری عاشق اینم هستی کنار مسلمون تو هر جا با صلح و ص??ا زندگی کنی شاید همین شما از من زودترم به بهشت راه پیدا کنی الله اعلم

بازم میگم اگه توهینی شده شما ببخش و بدون که منظور شما نبودی

یاریکلا به شعورت.حر??ات کاملا درسته.همه ی ادیان و مذهبها هم ادم خوب دارن و هم بد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...