رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
FARZAN CRASH 007

داغ داغ E3 2014: بازی GTA V پاییز امسال برای PC,Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد + تریلر

پست های پیشنهاد شده

gta5-wallpaper.jpg

شرکت Rockstar Games امروز اعلام کرده است که بازی Grand Theft Auto 5 در پاییز ۲۰۱۴ برای PC و Xbox One به علاوه Playstation 4 عرضه خواهد شد.

نسخه Playstation 4 این بازی توسط آقای Andrew House به عنوان مدیر عامل شرکت Sony Computer Entertainment طی کن??رانس E3 2014 معر??ی شد.

Rockstar Games برای اولین بار بازی Grand Theft Auto 5 را در ماه سپتامبر سال گذشته برای کنسول های نسل ه??تمی Playstation 3 و Xbox 360 عرضه کرده بود و شرکت مذکور ۳۳ نسخه تا کنون از بازی خود را به ??روشگاه ها توزیع کرده است. Take-Two Interactive که به عنوان شرکت مادر قلمداد می شود اعلام کرده بود، نسخه های Playstation ۴ و Xbox One تا قبل از ماه آپریل ۲۰۱۵ منتشر خواهند شد.

پورت های نسل هشتمی تغییرات چشم گیری را در زمینه گرا??یکی ارائه خواهند کرد به عنوان مثال “ترسیم اجسام در ??واصل مختل?? (draw distance) به همراه با??ت ها از کی??یت بسیار مناسبت تری برخوردار خواهند بود و در کنار این موارد، خیابانها شلوغ تر بوده و رزولوشن بازی نیز بالاتر می باشد???. این اطلاعات در Rockstar Newswire منتشر شده است.

Rockstar Games همچنین ش??ا?? سازی کرده است که انتقال ??ایل های Save از PS3 و Xbox 360 به PC, PS4 یا Xbox One، ??قط برای شخصیت های ساخته شده در بخش Grand Theft Auto Online محقق خواهد بود (که اطلاعات آن در شبکه های Cloud شبکه Rockstar Social Club قرار دارد). همچنین تمامی محتویاتی که تا کنون برای Grand Theft Auto Online عرضه شده است مانند مشاغل، اسلحه، خودرو و غیره در همان ابتدا برای نسخه های PC, PS4 یا Xbox One در دسترس می باشد.

نسخه PC بازی Grand Theft Auto 5 از یک ویرایشگر ??یلم انحصاری بهره می برد که بازیکنان می توانند در آن با خلق صحنه های مت??اوت آنها را ضبط کرده و در کنار یکدیگر قرار دهند.

SD:http://gamefa.com/go.php?http://multiplayer.it/storage/files/2014/06/10/27858-grand-theft-auto-v-il-trailer-della-versione-playstation-4.lo.mp4

HD:http://gamefa.com/go.php?http://multiplayer.it/storage/files/2014/06/10/27858-grand-theft-auto-v-il-trailer-della-versione-playstation-4.lo.mp4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پس بالاخره برای pc هم میاد:wi.nk:

لینک به ارسال

خداوکیلی دم راک استار گرم رو ps3 که سخت ا??زارش بره 8 ساله پیشه یه بازی با اون گرا??یک شاخ و اونهمه جزئیات که واقعا ادمو متحیر میکنه ساخت که واچ داگز تو pc هم به گردش نمیرسه.حالا ببین دیگه رو pc و نسل هشت دیگه چی بشه.

لینک به ارسال
خداوکیلی دم راک استار گرم رو ps3 که سخت ا??زارش بره 8 ساله پیشه یه بازی با اون گرا??یک شاخ و اونهمه جزئیات که واقعا ادمو متحیر میکنه ساخت که واچ داگز تو pc هم به گردش نمیرسه.حالا ببین دیگه رو pc و نسل هشت دیگه چی بشه.

من الان دارمWD بازی میکنم.سیستم رانندگی تو بازیش ا??تضاحه.هر غلطی هم که میکنی ??وری مردم زنگ میزن 911.تو بازی که میرم همینطوری بدون اینکه من دگمه ای رو ??شار بدم تیر اندازی میکنه.اصن یه وضعی.:stretcher:

لینک به ارسال
من الان دارمWD بازی میکنم.سیستم رانندگی تو بازیش ا??تضاحه.هر غلطی هم که میکنی ??وری مردم زنگ میزن 911.تو بازی که میرم همینطوری بدون اینکه من دگمه ای رو ??شار بدم تیر اندازی میکنه.اصن یه وضعی.:stretcher:

محبوبیتتو درست کن داداش. اونوقت خیلی کمتر زنگ میزنن. در مورد تیراندازی هم باید بگم دستت خرابه:wi.nk:

لینک به ارسال

خدایی چه حالی داره بازی رو که کل دنیا تموم کردن تازه شاید تو ماه های آینده برای pc بیاد؟به نظر من که اصلا بازی کردنش لذت نداره.ما که 50 بار تمومش کردیم الانم آنلاین میزنیم،بدبخت pc دارا!

لینک به ارسال

اره واقعا.??رق شاهکار با بازی خوب اینه دیگه.

لینک به ارسال
اره واقعا.??رق شاهکار با بازی خوب اینه دیگه.

یوبیسا??ت حالا حالا ها باید بدو بدو کنه تا بتونه یه همچین بازیی بسازه (زدم تو کار ??ن بازیا :icon_346[1]:)

لینک به ارسال

جان pc........ ایول بابا ایول...........:88::;;D:

لینک به ارسال
خدایی چه حالی داره بازی رو که کل دنیا تموم کردن تازه شاید تو ماه های آینده برای pc بیاد؟به نظر من که اصلا بازی کردنش لذت نداره.ما که 50 بار تمومش کردیم الانم آنلاین میزنیم،بدبخت pc دارا!

ات??اقا خیلی هم حال داره شما گرا??یک نسخه ی pc رو مثلا با گرا??یک Ps3 یکی میکنی؟اصلا بازی های open world با دسته بازی حال نمیده که

من که هر کاری کردم نتونستم تو San andreas با دسته بازی اون حرکاتی رو که تو باشگاه ها یاد میگر??ت(بوکس و کنگ??و...)رو بزنم گرا??یکش هم واقعا چنگی به دل نمیزد در مقایسه با PC

کامپیوتر یه چیزه دیگست:love2:

لینک به ارسال
ات??اقا خیلی هم حال داره شما گرا??یک نسخه ی pc رو مثلا با گرا??یک Ps3 یکی میکنی؟اصلا بازی های open world با دسته بازی حال نمیده که

من که هر کاری کردم نتونستم تو San andreas با دسته بازی اون حرکاتی رو که تو باشگاه ها یاد میگر??ت(بوکس و کنگ??و...)رو بزنم گرا??یکش هم واقعا چنگی به دل نمیزد در مقایسه با PC

کامپیوتر یه چیزه دیگست:love2:

در اشتباهی دوست عزیز رو ps3 خیلیم شاهکاره گرا??یکش.من که رو ps3 عین اب خوردن دارم همرو headshot میکنم خیلیم از pc حالش بیشتره کنترل بازی.اصلا دسته بره بازی ساخنه شده دیگه.رو pc ??قط بازیای اول شخص شوترو میشه بهتر بازی کرد که من باز با دسته بهتر بازی میکنم.:88:

لینک به ارسال

عزیز برای Pc که تایید نشده ??قط نسل 8 تایید شده :bored:

لینک به ارسال
در اشتباهی دوست عزیز رو ps3 خیلیم شاهکاره گرا??یکش.من که رو ps3 عین اب خوردن دارم همرو headshot میکنم خیلیم از pc حالش بیشتره کنترل بازی.اصلا دسته بره بازی ساخنه شده دیگه.رو pc ??قط بازیای اول شخص شوترو میشه بهتر بازی کرد که من باز با دسته بهتر بازی میکنم.:88:

PS3 عالیه ولی سخت ا??زارش یکم ضعی??ه ولی اینم مهم نیست وقتی که گرا??یکش Nvida باشه بازم پور AMD رو میزنه :88:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام بلاخره این بازی هم تائید شد اینم آدرس سایتش من هنوز امسال هیچ بازی جدیدی بازی نکردم وقت نشده http://www.rockstargames.com/newswire/article/52261/Grand-Theft-Auto-V-Coming-this-Fall-to-PlayStation-4-Xbox

ویرایش شده توسط nazyaryan

لینک به ارسال

??کر کنم رو pc ??قط رزولوشن بالاتری نسبت به ps3 داشته باشه همین:gigglesmile:.

لینک به ارسال

تا وقتی GTA V واسه PC منتشر نشه :

:90:

sigpic34901_5.gif

دیگه باید عوض کنی :88:

لینک به ارسال

تا وقتی GTA V واسه PC منتشر نشه :

:90:

sigpic34901_5.gif

دیگه باید عوض کنی :88:

:gigglesmile: چشم

:2lkfck5: بالاخره داره میاد

پاییز دقیقا چند ماه دیگه میشه ؟

لینک به ارسال
عزیز برای Pc که تایید نشده ??قط نسل 8 تایید شده :bored:

برای همه تایید شده

لینک به ارسال
:gigglesmile: چشم

:2lkfck5: بالاخره داره میاد

پاییز دقیقا چند ماه دیگه میشه ؟

عزیز تاریخ عرضه اش سبتامبر هستش درست مثل نسخه نسل 7

لینک به ارسال

من 28 october شنیدم

عزیز تاریخ عرضه اش سبتامبر هستش درست مثل نسخه نسل 7

لینک به ارسال
من 28 october شنیدم

نه عزیز سبتامبر هست

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...