رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

E3 2014: تاریخ انتشار The Last of Us Remastered اعلام شد + تریلر

پست های پیشنهاد شده

original?v=mpbl-1&px=-1

بازی The Last of Us سال گذشته برای کنسول PS3 به صورت انحصاری منتشر شد و مو??قیت های بسیاری نیز کسب کرد. حال قرار است این بازی تحت عنوان The Last of Us: Remastered به کنسول نسل هشتم شرکت سونی یعنی Playstation 4 بیاید. به تازگی در نمایشگاه E3 2014 تاریخ انتشار این عنوان اعلام شده است که در ادامه مطلب می توانید از آن با تماشای یک تریلر جدید مطلع شوید.

همانطور که در گذشته نیز اعلام شده بود، نسخه بازسازی شده بازی The Last of Us از جزئیات و کی??یت بسیار بالاتری در چهره شخصیت ها برخوردار خواهد بود و آقای Neil Druckmann به عنوان مدیر پروژه، گرا??یک بازی را حد صحنه های سینمایی عنوان اصلی خطاب کرده اند. در نسخه PS3 بازی The Last of Us ما این سطح از جزئیات را ??قط در زمان تماشای نمایه های ویدئویی میان بازی شاهد بودیم اما در حین گیم پلی ا??ت گرا??یکی مشهود بود. این روش بسیار مناسبی است که سازندگان به کار گر??تند تا صحنه های تاثیر گذار سینمایی هر چه بیشتر احساسات و قدرت خود را به نمایش بگذارند. همچنین آقای Druckmann در گذشته اعلام کرده بودند که سازندگان تمام تلاش خود را خواهند کرد تا به پردازش ۶۰ ??ریم در ثانیه حین گیم پلی دست پیدا کنند.

The Last of Us Remastered در تاریخ ۲۹ جولای (مصاد?? با ۷ مرداد) برای کنسول Playstation 4 عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که Left Behind به عنوان DLC بازی The Last of Us نیز همراه نسخه PS4 خواهد بود.

هشدار: این تریلر کمی دارای صحنه های لو دهنده داستان بازی می باشد

دانلود با کی??یت SD

دانلود با کی??یت HD

....

Gamefa

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی کی??یتش بالا ر??ته

امسال انقدر بازی جور واجور اومده که کل تابستون رنگ ا??تاب رو هم ??راموش میکنیم :88:

لینک به ارسال

تقریبا یک ماه دیگه من سکته میکنم ...

لینک به ارسال

پسر چه بازیه شاخی بود این last of us پیش خودم میگم اگه بازی نکرده بودم واقعا نص?? عمرم به ??نا میر??ت.

لینک به ارسال

واسه PS3 منتشر میشه؟ :bored:

لینک به ارسال
واسه PS3 منتشر میشه؟ :bored:

ای کاش میشد ...:crying:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...