رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
datis

گردشی در ۴۰ سال تاریخ کنسول های بازی

پست های پیشنهاد شده

x192o22x5ms3pfjpg-narenji-20131011.jpg.pagespeed.ic.YL7Vuo8uSL.jpg

احتمالا شما هم خاطرات زیادی با کنسول های بازی دارید. اما در حال حاضر ??قط چند کنسول بازی محدود بر دیگران غلبه کرده اند و بازار را در دست دارند.

در حالی که در تاریخ ۴۰ ساله کنسول های بازی شاهد انواع و اقسام این گجت ها با طراحی های مت??اوت بوده ایم. اما یک ن??ر پیدا شده که آنقدر به این کنسول ها علاقمند بوده که یک موزه مجازی آنلاین به ا??تخار آنها بر پا کرده است.

اگر به موزه مجازی ایوان آموس سر بزنید گالری کاملی از تاریخچه کنسول های بازی را خواهید یا??ت. او حتی تصاویر ۳۶۰ درجه از این کنسول ها تهیه کرده و بخش جالب دیگر این موزه مجازی، شامل کنسول هایی است که هرگز به بازار ارایه نشدند.

اگر شما هم به دنبال تصویر مناسبی از کنسول بازی قدیمی تان می گردید، آن را در این موزه پیدا خواهید کرد:

تصاویر نسل اول، دوم و سوم - گالری نسل چهارم و پنجم - گالری نسل ششم و ه??تم .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بچه ها بنویسید که شما کدوم یکی از کنسولها رو داشتید خودم:ps3-wii-ps2-ps1-sega gegnesis-nintendo-terminator-psp-..دیگه یادم نمیاد

لینک به ارسال

من میکرو داشتم با هزار مکا??ات برام خریدن

اون موقع 8 هزار تومن بود :bored:

بعدشم با هزارتا مکا??ات دیگه PS1 خریدم 80 تومن بعد با 50 تا بازی ??روختم 40 تومن :sad:

از اون به بعد ??قط با pc بازی کردم :balloony:

لینک به ارسال

اولین کنسولم ps1 بود و اولین بازیش crash.چه خاطراتی داشتیم مخصوصا با تیکن 3 من همیشه ادی بودم با بروسلی.هنوز هم بعد 14-15 سال دارمش.دومیش هم که ps2 بود که یک سال نیم بیشتر کار نکرد و سوخت.بعدش پدرم به هم گ??ت یا xbox 360 یا pc منم اون زمان زیاد نمیدونستم xbox چیه گ??تم pc الان هم هنوز pc دارم.

لینک به ارسال

من از وقتی به دنیا اومدم تو ک?? game بودم.اولیش اتاری بود از این دسته خلبانیا.اونو بابام تو چهار پنج سالگی خرید.یکی دو سال بعد میکرو خرید به هزار مکا??ات.از سریای بعد دیگه داداشم مسئول خرید ps ها شد اونم عشق بازیه عین خودم ولی دیگه الان اصلا بازی نمیکنه.یعنی وقتشو نداره. و به ترتیب 1 و 2 رو خرید 3 رو هم باهم خریدیم.چهارو ??کر کنم دیگه خودم باید بخرم.

لینک به ارسال

آره یادم ر??ت بگم من که تا اومد ب??همم زندگی چیه ??کر کنم 3سالم بود دیدم یه چیز سیاه هست که همه ??امیل علاقه خیلی زیادی بش دارن همون آتاری دسته خلبانی بود هیچی دیگه ما از همون 3سالگی عاشق گیم شدیم.جنس دستشم خیلی بد بود زود میشکست.بعدش ترمیناتور خریدم یه ت??نگ هم روش بود اونم سریع دستش خراب میشد خیلی جنسشون بد بود

لینک به ارسال

من

اولین کنسولم ps1 بود بعد ps2 بعد ps3 بعدش ps3 رو ??روختم xbox360 گر??تم بعد دوباره ps3 الانم ps4

لینک به ارسال
من

اولین کنسولم ps1 بود بعد ps2 بعد ps3 بعدش ps3 رو ??روختم xbox360 گر??تم بعد دوباره ps3 الانم ps4

بعد از ??روختن ps3 ??همیدی که چه اشتباه بزرگی کردی.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...