رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

E3 2014: با 15 دقیقه گیم پلی عنوان Mortal Kombat X همراه باشید

پست های پیشنهاد شده

MK_hero1.jpg

بی شک آمدن Mortal Kombat X بهترین خبر برای طر??داران این سری و البته سری بازی های Fighting است. عنوان Mortal Kombat X دهمین قسمت از سری بازی های Mortal Kombat است که قرار است دوباره طعم یک مبارزه واقعی را به ما بچشاند٬ مبارزه ای ن??س گیر با کاراکتر های قدیمی که البته با خونریزی نیز همراه است. به تازگی در طی E3 2014 تریلر گیم پلی جدید از عنوان Mortal Kombat X منتشر شد که در ادامه می توانید آن را مشاهده نمایید. در این تریلر شاهد صحبت های کارگردان بازی Ed Boon و صحنه های بسیار زیادی از گیم پلی هستیم. عنوان Mortal Kombat X برای پلت??رم های PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One و Microsoft Windows در سال ۲۰۱۵ عرضه خواهد شد.

....

Gamefa

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پسر گرا??یکـــــــــــــــــو!!!!:92:

بازم خدا رو شکر برا ps3 میاد

لینک به ارسال

امین دهنم رو سرویس کردی آخه . خوب نمیتونی اینا رو از همون اول تو تایپیک ??ایتینگ بذاری؟ نمیشه یه کمکی هم به من بکنی ؟ باور کن من تو اون تایپیک تنهام ! اصلا خودت بیا تایپیک رو بگردون که من رو با این تایپیکات برشکست کردی . دو تا تایپیک در مورد مورتال کومبت میذاری اونقدر لایک میخوره که کل تایپیک من اونقدر لایک نخورده !!!! چه وضعی واقعا !

لینک به ارسال
امین دهنم رو سرویس کردی آخه . خوب نمیتونی اینا رو از همون اول تو تایپیک ??ایتینگ بذاری؟ نمیشه یه کمکی هم به من بکنی ؟ باور کن من تو اون تایپیک تنهام ! اصلا خودت بیا تایپیک رو بگردون که من رو با این تایپیکات برشکست کردی . دو تا تایپیک در مورد مورتال کومبت میذاری اونقدر لایک میخوره که کل تایپیک من اونقدر لایک نخورده !!!! چه وضعی واقعا !

شرمندتم Edward جان ؛ واقعا عذر میخوام اصن یادم نبود ... چشم از این به بعد تو اون تاپیک میذارم .

لینک به ارسال

این تریلر همونه که داخلش scopion هست یا یکی دیگست؟؟؟آخه اونو دانلود کردم.دمش گرم که واسه PS3 هم منتشر میشه.

لینک به ارسال
این تریلر همونه که داخلش scopion هست یا یکی دیگست؟؟؟آخه اونو دانلود کردم.دمش گرم که واسه PS3 هم منتشر میشه.

این تریلرش تازه منتشر شده . 12 ساعت هم نمیشه

لینک به ارسال
این تریلرش تازه منتشر شده . 12 ساعت هم نمیشه
باشه مرسی گزاشتم دانلود.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...