رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
datis

اخبار جام جهانی 2014 و حواشی آن

پست های پیشنهاد شده

اعضای کادر ??نی استقلال مشخص شدند

6e4bfabce1f0bba275ca5e30824c2bbc_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - اعضای کادر ??نی تیم ??وتبال استقلال مشخص شدند.

به گزارش بیست چهارده ، با تصمیم قلعه‌نویی اعضای کادر ??نی تیم ??وتبال استقلال مشخص شدند.

اسامی کادر ??نی به شرح زیر است:

جواد زرینچه، مهدی پاشازاده،ستار همدانی و کریم بوستانی

گروه آنالیز:

ایمان عالمی، علی لطی??ی و نیما رسولی

مربی بدنساز: امیر حاج قاسم

سرپرست:میرشاد ماجدی

تمرینات تیم استقلال از ??ردا در کمپ مرحوم حجازی آغاز خواهد شد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ک??اشیان: قرار شد ??ی??ا و AFC پول را به حساب س??ارتخانه ها واریز کنند

945c25762faf2509bb88363f33838c8e_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - رئیس ??دراسیون ??وتبال از واریز پول ??وتبال ایران از سوی ??ی??ا و AFC به حساب س??ارتخانه‌ها خبر داد.

به گزارش بیست چهارده ، علی ک??اشیان در کمپ تمرینی تیم ملی در جمع خبرنگاران حاضر شد و نشست خبری برگزار کرد.

ک??اشیان در این نشست خبری گ??ت: از روزی که به برزیل آمدیم ۳ جلسه برگزار کردیم و در جلسه‌ای که در مورد ای ا?? سی بود بحث در مورد اصلاح اساسنامه انجام شد و اینکه انتخاب نایب رئیسی کن??دراسیون ??وتبال آسیا به این صورت باشد که رئیس انتخاب شود و نایب رئیس را هم خودش انتخاب کند. برخی از بندها حذ?? و برخی از بندها به اساسنامه اضا??ه شد.

وی ادامه داد: ??ی??ا و ای ا?? سی قبول کرده‌اند که پول ??دراسیون را به حساب س??ارتخانه‌هایمان واریز کنند و این مسئله یک قدم رو به جلوست.

لینک به ارسال

کاسیاس پس از ۴۷۷ دقیقه در جام جهانی گل خورد

919f0a282319f91570438666dc949a2b_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی – ایکر کاسیاس پس از ۴۷۷ دقیقه در دور پایانی مسابقات جام جهانی گل خورد و سومین رکورد برتر تاریخ از نظر گل نخوردن در این مسابقات را ثبت کرد. والتر زنگا با ۵۱۷ و پتر شیلتون با ۵۰۰ دقیقه بهترین رکوردهای تاریخ را از این حیث در اختیار دارند.

به گزارش بیست چهارده ، اسپانیا با پنالتی گل اول از نظر شمار پنالتی هایی که به سود این تیم در تاریخ جام جهانی گر??ته شده است ، به رکورد ۱۷ پنالتی رسید و تبدیل به رکورد دار تاریخ از این حیث شد. آلمان ، برزیل و مکزیک با گر??ته شدن ۱۲ پنالتی به سودشان از سوی داوران ، در رده بعدی قرار گر??ته اند.

اسپانیا در ۸۳ بازی اخیری که گل اول را زده ، هرگز نباخته است و ۸۱ برد و دو تساوی کسب کرده است.

لینک به ارسال

خادم: اسپانسر نمی‌تواند ۲۰ میلیارد بدهی استقلال را یکساله بدهد

f3d61b0e4f5b127991e11e764ecf7afa_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - معاون پارلمانی وزارت ورزش می‌گوید با بدهی استقلال طبیعی است که اسپانسر ۲۰ میلیاردی نتواند همه آن را امسال پرداخت کند.

به گزارش بیست چهارده ،امیررضا خادم درباره استقلال، پرسپولیس، قراردادهای لیگ برتر و همچنین تیم ملی ??وتبال صحبت‌های زیر را انجام داد:

-پرسش : اینکه یکی از اعضای هیات مدیره استقلال اعلام کرده قرارداد اسپانسر آبی‌پوشان با استقلال به این صورت است که نمی‌تواند همه بدهی‌ها را امسال بپردازد.

مبلغ اسپانسر ۲۰ میلیارد است و بدهی‌های استقلال بالاتر از این مبلغ بوده و البته مبلغ زیادی از این بدهی‌ها مربوط به دوره‌های مختل?? است. با این انباشت بدهی طبیعی است نمی‌توان این پول را پرداخت کرد. قرار است سازمان لیگ هم ۱۲-۱۰ میلیون تومان بدهد که در مجموع حدود ۳۵-۳۰ میلیون می‌شود که با این پول نمی‌توان همه بدهی‌ها را پرداخت کرد.

-پرسش : شایعه شده قلعه‌نویی در جلسه‌ای که با شما و وزارت ورزش داشته گ??ته ما از بازیکنان برای قرارداد سال گذشته‌شان تخ??ی?? می‌گیریم.

از این موضوع اطلاعی ندارم و ورود نمی‌کنم.

پرسش : با وجود کم شدن دستمزدها باز هم بازیکنان استقلال و پرسپولیس قرارداد میلیاردی می‌گیرند، آیا گزارشی در این خصوص به شما داده شده؟

بر اساس گزارش مصوبه سازمان لیگ باید همه قراردادها ا??شا شود. آنچه ما به دنبالش هستیم این است که باشگاه‌ها هر هزینه‌ای می‌کنند درآمد هم داشته باشند. ما می‌خواهیم باشگاه‌ها قوانین سازمان لیگ را رعایت کنند.

پرسش: ایران ۲۶ خرداد با نیجریه بازی دارد، نظرتان در این باره چیست؟

برای تیم ملی آرزوی مو??قیت دارم.

پرسش: با بازیکنان و یا مربی تیم ملی گ??ت‌وگویی داشته‌اید؟

خیر، من صحبتی نداشته‌ام.

پرسش: شما یکی از ا??رادی هستید که برای عضویت در هیات رئیسه ??یلا نام می‌برند، کاری در این خصوص انجام شده است؟

??علا بحث خاصی صورت نگر??ته است، اما با توجه به سابقه ا??راد بحث ارتباطات مهم است. ما سال‌ها ارتباط برون‌مرزی نداشتیم و ارتباط ا??راد کارگشا بوده است. در حال حاضر رایزنی‌هایی که ??دراسیون داشته و تعاملی که برقرار کرده شرایط بهتری را ??راهم کرده است. باید این ارتباطات در داخل ??دراسیون هم باشد در غیر اینصورت عضوی که به ??یلا معر??ی می‌شود جزو هیات رئیسه ??یلا خواهد بود نه نماینده ایران، بنابراین ممکن است اعمال ن??وذ‌ها با مخال??ت و مقابله روبه‌رو شود. باید تلاش کنیم تا حضور یک نماینده در ??دراسیون جهانی انجام شود.

لینک به ارسال

دوستان تشکر یادتون نره لط??ا"

لینک به ارسال

یکی از بی‌حاشیه‌ترین تیم‌های ملی تاریخ ایران را داریم

0178ad0e528fd0a280cedcb1063ff403_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - دبیر ??دراسیون ??وتبال گ??ت: یکی از بی‌حاشیه‌ترین تیم‌های تاریخ ??وتبال ایران را داریم.

به گزارش بیست چهارده ، مهدی مهدی نبی، در مورد جلسه‌ای که در مورد AFC برگزار شد، گ??ت: جلسه خوبی بود در مورد تشکیل یک زون آسیای مرکزی صحبت شد و قرار شد که مستقل باشیم و به جمع‌بندی خوبی هم رسیدیم قرار شد دبیرخانه این زون در ایران باشد همچنین در مورد اصلاحات اساسنامه AFC هم بحث و بررسی شد و از این پس قرار شد هر ??ردی که رئیس AFC می‌شود نایب رئیس ??ی??ا هم باشد. همچنین اعضای کمیته انضباطی و کمیته تجدیدنظر afc انتخاب شد.

دبیر ??دراسیون ??وتبال در مورد کنگره ??ی??ا گ??ت: در این کنگره هم در مورد موضوعات مختل?? بحث کردیم و انتخابات ریاست ??ی??ا هم سال آینده برگزار خواهد شد که محدودیت سنی رئیس هم برداشته شد. در مورد مباحث توسعه ??وتبال هم بحث شد که جزیی از مصوبات بود.

نبی ادامه داد: بحث ??شارها و محدودیت‌هایی که رژیم صهیونیستی برای ??وتبال ??لسطین می‌آورد مطرح شد و قرار شد به ??لسطین توجه بیشتری شود تا ??وتبال این کشور توسعه بیشتری پیدا کند. همچنین مقرر شد کمک مالی به ??دراسیون‌های عضو ??ی??ا ا??زایش یابد.

سرپرست تیم ملی درمورد شرایط تیم ملی گ??ت: از خود همکاران شما شنیدم که تیم ملی یکی از آرام‌ترین و بی‌حاشیه‌ترین تیم‌های تاریخ است و ما بی‌حاشیه‌ترین تیم‌ ملی تاریخ ایران را داریم. کارشناسان هم ??ضای تیم ملی را مثبت ارزیابی کردند. من از اردوی اتریش همراه تیم ملی بودم و به عنوان دبیرکل و سرپرست کارها را انجام می‌دادم البته برخی از کارها هم مربوط به خود ک??اشیان است.

نبی در مورد اینکه کی‌روش گ??ته است در برزیل جوری ر??تار می‌کنند که انگار ایران در گرو F وجود خارجی ندارد، گر??ت: چنین جنگ‌های روانی همواره علیه ایران به راه انداختند مخصوصاً اینکه در جام جهانی حضور داریم اما بازیکنان ما با قدرت و تمرکز می‌خواهند در جام جهانی حضور داشته باشند و ما باید کاملاً حر??ه‌ای عمل کنیم.

دبیر ??دراسیون ??وتبال ادامه داد: در بازی ا??تتاحیه دیدید که برزیل قهرمان ۵ دوره جهان و میزبان این مسابقات مقابل کرواسی چگونه حاضر شد. کرواسی در نیمه اول بازی بسیار خوبی انجام داد و حتی می‌توان گ??ت که باخت را به کرواسی تحمیل کردند. بازیکنان ما هم باید با تمرکز و تلاش در میدان حضور داشته باشند ??ضای تیم ملی هم بسیار خوب است.

نبی در مورد حضور ??غانی و کامرانی‌??ر در دیدار ا??تتاحیه به عنوان داور و کمک داور ذخیره گ??ت: همین که نام ??غانی و کامرانی‌??ر برده شده و در ا??تتاحیه جام جهانی این دو داور حضور داشتند باعث ا??تخار همه جامعه داوری ایران است من به ??غانی و کامرانی‌??ر این مسئله را تبریک می‌گویم و خودم هم وقتی در ورزشگاه نام آنها برده شد احساس ا??تخار و غرور کردم.

وی در مورد اینکه امکان دارد ??غانی و کامرانی‌??ر قضاوت کنند، گ??ت: این مسئله به کوپل داوری بستگی دارد و باید ببینیم در روزهای آینده بازی‌ها چگونه رقم می‌خورد و ن??ر سوم کوپل آنها چه کسی است.

دبیر ??دراسیون ??وتبال در مورد بازی با نیجریه که مهم‌ترین بازی ایران نام برده می‌شود، گ??ت: تاکتیک کی‌روش در سه چهار بازی گذشته کاملاً مشخص شده است او می‌خواهد بازیکنان اول تمرکز و دوندگی در زمین داشته باشند و شرایط تیمی خوبی داشته باشیم و ان‌شاءالله بتوانیم مو??ق شویم.

لینک به ارسال

کارشناس برنامه ۲۰۱۴، محصص : خشونت ??ینال ۲۰۱۰ تکرار شد

39dba4dd308dbdd06fefc049ec6c2bc0_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - ??ینال ۲۰۱۰ در خصوص است??اده از خشونت تکرار شد

به گزارش بیست چهارده ، محصص در میان نیمه بازی دو تیم اسپانیا - هلند گ??ت : یک واقعیت در مورد هر دو تیم صدق می کند که مطمئنا شما هم متوجه شدید و آن هم اینکه هر دوتیم از یک سبک و طرز ت??کر تبعیت می کنند. درواقع از سبک پاس ها مشخص بود که این موضوع کار را سخت کرده است.

وی ادامه داد : برتری میانه میدان در اختیار اسپانیا بود. و بایستی گ??ت که همان ??ینال که دیده بودیم در خصوص است??اده از خشونت دوباره تکرار شد.

محصص در پایان اشاره کرد : من انتظار بازی جذاب تری را داشتم اما به نظرم ??ن پرسی یکی از بهترین گل های جام جهانی را زد. چرا که از نظر جایگیری و ضربه ای که زد تمام

لینک به ارسال

س??یر ایران میهمان جشن نیمه شعبان ملی‌پوشان

2b3b0740d392235a5edffbf012322fe9_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - س??یر ایران در برزیل میهمان جشن نیمه شعبان ملی‌پوشان خواهد بود.

به گزارش بیست چهارده ، مراسم جشن نیمه شعبان امشب در هتل محل اقامت ملی‌پوشان کشورمان در سائوپائولو برگزار خواهد شد و در این مراسم مسئولان ??دراسیون ??وتبال و بازیکنان کشورمان حضور خواهند داشت.

این مراسم یک میهمان ویژه نیز دارد که آن س??یر ایران در برزیل است. وی قرار است در این جشن در کنار بازیکنان حضور داشته باشد.

همچنین آخرین تمرین تیم ملی کشورمان ??ردا برگزار خواهد شد. تیم ایران پس از این تمرین راهی شهر کوریتیبا خواهد شد. دیدار ایران و نیجریه از ساعت ۲۳:۳۰ دوشنبه ۲۶ خرداد در شهر کوری تیبا آغاز خواهد شد

لینک به ارسال

۶۰۰ ایرانی از تهران به برزیل س??ر می‌کنند

542b116dcc7068e303ac205ec216de83_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - ششصد ن??ر از ایران برای حمایت از تیم ملی به برزیل س??ر می‌کنند.

به گزارش بیست چهارده ،در حالی که در مجموع بیش از ۴۳۰۰ ن??ر ایرانی از کشورهای مختل?? برای همراهی تیم ملی به برزیل ص??ر می‌کنند، حدود ۶۰۰ ن??ر از این هواداران از ایران به برزیل س??ر می‌کنند.

قرار است تمامی این هواداران در ۲۴ ساعت آینده وارد برزیل شده و در سائوپائولو مستقر شوند. آنها پس از دو روز به بلوهوریزنته س??ر خواهند کرد.

تماشاگرانی که از ایران س??ر می‌کنند قرار است به صورت یکدست از اقلامی است??اده کنند که پیش از حضور در ایران از کمیته ??رهنگی ??دراسیون دریا??ت کرده‌اند.

لینک به ارسال

تیم ملی ??وتبال ایران شنبه به بلوهوریزنته می‌ رود

d10710091f6d683e53c5019cabaf7d01_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - تیم ملی ??وتبال ایران بعدازظهر امروز به بلوهوریزنته پرواز می‌کند.

به گزارش بیست چهارده ، تیم ملی ??وتبال ایران صبح شنبه آخرین تمرین خود را در کمپ کورینتیانس انجام می‌دهد و ۴ بعدازظهر همین روز به سمت بلوهوریزنته پرواز می‌کند.

ایران در این شهر اولین بازی خود را برابر نیجریه انجام می‌دهد و پس از بازی منتظر می‌ماند تا ??ی??ا یک خط هوایی را اعلام کند و از طریق آن به سائوپائولو بازگردد.

لینک به ارسال

آقا چه خبره یکی بیاد توضیح بده آخه این چه نتیجه ای هست اسپانیا1-هلند5 آخه چرا رو چه حسابی.ولی بازیکنای اسپانیا بخاطر ر??تن به ??ینال خیلی خیلی خسته بودن

لینک به ارسال

خداکنه ایران مقابل آرژانتین اینطوری نبازه که خیلی ظلمه بخدا.

لینک به ارسال

ترکیب استرالیا و شیلی مشخص شد

fe7c0a3276c07583bb7f92325cdacbb8_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی – ترکیب اصلی شیلی و استرالیا برای دومین بازی گروه دوم جام جهانی مشخص شد.

به گزارش مدال، ترکیب شیلی با حضور آرتورو ویدال بدین شرح است : براوو ، ایسلا ، مدل ، خارا ، منا ، مارسلو دایاز ، آرانگوئیز ، ویدال ، والدیویا ، الکسیس و وارگاس

ترکیب استرالیا هم بدین ترتیب است: رایان ، ??رانیچ ، دیویدسون ، کیهیل ، میلیگان ، اسپیرانوویچ ، اور ، جدیناک ، ویلکینسون و برشینو.

لینک به ارسال

اینیستا:توقع چنین نتیجه ای را نداشتیم

037c57bf04b22a446e56914c3a8fd1d6_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - آندرس اینیستا پس از شکست سنگین تیم ملی اسپانیا با هلند با مطبوعات صحبت کرد.

به گزارش بیست چهارده، اینیستا به خبرنگاران گ??ت:" باید دو بازی باقی مانده را ببریم.این ات??اقات تعادل را به هم می زنند و برای ما این بازی خیلی مشکل بود. حالا آماده آینده هستیم و تلاشمان را انجام دادیم اما امروز ، روز ما نبود."

وی ا??زود:" گل تساوی به تیم لطمه زد. وقتی نتیجه به سود توست ، بازی کردن آسان تر است. آنها جلو ا??تادند و راحت بازی می کردند و ما قدرت واکنش نشان دادن نداریم . حالا باید روی بازی با شیلی تمرکز کنیم. توقع چنین نتیجه ای را نداشتیم."

لینک به ارسال

انتقام سخت اولین شگ??تی جام/ هلند قهرمان جهان را ۵ تایی کرد

461936aae1d1fcf86ffd4b9d0b5aa3f0_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه‌برنامه جام‌جهانی - تیم ملی ??وتبال هلند در دیداری پرگل توانست اسپانیا را در اولین دیدار گروه دوم جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شکست دهد.

به گزارش بیست چهارده، در دیدار اول گروه دوم از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه جمعه شب اسپانیا و هلند به مصا?? یکدیگر ر??تند.

در نیمه اول این دیدار ابتدا اسپانیا با گل دقیقه ۲۷ ژابی آلونسو از روی نقطه پنالتی یک بر ص??ر از حری?? خود پیش ا??تاد اما در دقیقه ۴۴ روبین ??ن‌پرسی با یک ضربه سر شیرجه‌ای دروازه اسپانیا را باز کرد تا دو تیم با تساوی یک بر یک به رختکن بروند.

برخلا?? نیمه اول که اسپانیا عملکرد بهتری از حری?? خود داشت نیمه دوم بازی کاملا در اختیار هلند بود.

اسپانیا که در دیدار ??ینال جام جهانی ۲۰۱۰ توانست با پیروزی یک بر ص??ر مقابل هلند به مقام قهرمانی برسد در دیدار امروز خود یک ناکام بزرگ بود و خط سیاهی در کارنامه این تیم به ثبت رسید.هلند امشب انتقام سختی از اسپانیا گر??ت و ماتادورها تحقیر شدند.

هلند با بهره از توان هجومی بازیکنانی مثل روبن، اسنایدر و ??ن‌پرسی شرایط سختی را برای مدا??عان اسپانیا رقم زد. در دقیقه ۵۳ بازی روبن توانست با یک حرکت بسیار خوب گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

در ادامه بازی ارسال اسنایدر با یک ضربه ایستگاهی با ضربه سر دی ??ری همراه شد تا این بازیکن سوم هلند را وارد دروازه کند. این گل در شرایطی به ثمر رسید که کاسیاس اعتقاد داشت ??ن پرسی وی را شارژ کرده است.

در دقیقه ۶۸ داوید سیلوا برای اسپانیا گل زد اما داور با اعلام آ??ساید این گل را مردود اعلام کرد.

دقیقه ۷۳ اشتباه ایکر کاسیاس کاپیتان اسپانیا روی دریا??ت یک پاس به عقب باعث شد روبین ??ن‌‌پرسی توپ را از این بازیکن بگیرد و گل چهارم هلند را وارد دروازه‌ کند.

دقیقه ۸۰ حرکت ان??رادی روبن و گذشتن این بازیکن از سد کاسیاس باعث شد توپ او وارد دروازه شود تا در عین ناباوری هلند گل پنجم را وارد دروازه کند.

این دیدار در نهایت با برتری ۵ بر یک هلند مقابل اسپانیا به پایان رسید.

هنگام تعویض ??ن‌پرسی این بازیکن به سمت روبن ر??ت و بعد از خوش ‌و بش با او بازوبند کاپیتانی را به این بازیکن داد.

ریتزولی ایتالیایی در این دیدار به ??ن‌پرسی، دگوزمان و دویریچ از هلند و ایکر کاسیاس کارت زرد نشان داد.

دیدار دوم این گروه از ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز بین استرالیا و شیلی برگزار می‌شود.

لینک به ارسال

اسپانیا پس از ۵۱ سال ۵ گل خورد

abf8b769f3b73e840748750ff4de13ae_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی – رابین ??ن پرسی و آرین روبن تنها هلندی های تاریخ هستند که در سه جام جهانی مختل?? گل زده اند.

به گزارش بیست چهارده ، هلند که در در ۳۶ سال اخیر همیشه پس از دریا??ت گل پنالتی در جام جهانی ، بازی را با برد یا مساوی به اتمام رسانده بود. این بار نیز علیرغم دریا??ت گل پنالتی از اسپانیا و ژابی هلندی ها توانستند که پیروز میدان باشند.

هلند با این پیروزی تبدیل به اولین نایب قهرمان تاریخ جام جهانی شد که در دوره بعدی می تواند که مسابقات را با زدن پنج گل آغاز کند.

??ن پرسی و روبن تبدیل به پنجمین و ششمین بازیکنان تاریخ شدند که در یک بازی دو گل به هلند در جام جهانی می زنند. پیش از این چیکو ، آرتیمه و استویکوویچ مو??ق به این کار شده بودند.

این بازی برای اولین بار در ۵۱ سال اخیر بود که اسپانیا در یک بازی پنج گل یا بیشتر دریا??ت می کرد.در سال ۱۹۶۳ با نتیجه ۲-۶ در بازی دوستانه به اسکاتلند شکست خوردند.

لینک به ارسال

??ینک: همه ما ناامید شدیم

53ece0d35cdce15c46af57f8592f320c_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - سرمربی کامرون بر خلا?? سرمربی مکزیک مدعی شد موقعیت‌های دو تیم در بازی مقابل یکدیگر یکسان بوده است.

به گزارش بیست چهارده ، و??لکر ??ینک، سرمربی کامرون پس از شکست یک بر ص??ر شاگردانش مقابل مکزیک از گروه A جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل گ??ت: همه ما از این شکست ناامید شدیم. به نظرم شانس‌های دو تیم ۵۰ به ۵۰ و برابر بود. هر دو تیم موقعیت‌هایی را روی دروازه هم خلق کردند.

وی عنوان کرد: شانس‌هایی برای گشودن دروازه مکزیک داشتیم ولی به خوبی از آنها است??اده نکردیم. شرایط در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی برای‌ ما دشوار بود ولی اوضاع در نیمه دوم بهتر شد.

سرمربی آلمانی تیم ملی کامرون ا??زود: شکایتی از شرایط بازی نداریم چون هر دو تیم تحت شرایط یکسانی بازی کردند و زمین بازی با وجود بارندگی شدید خیلی دردسرساز نبود. به هر حال ما بازی خودمان را انجام می‌دهیم و به دنبال بهانه‌جویی نیستیم.

کامرون در دومین بازی خود پنجشنبه ۲۹ خرداد با کرواسی دیدار خواهد کرد.

لینک به ارسال

بیت‌ آشور:می‌خواهیم برای اولین بار به دور بعد صعود کنیم

d9ae0d320458b90e4d6587dc480dcc6a_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - بازیکن تیم ملی ??وتبال کشورمان گ??ت:‌اگر در بازی با نیجریه نتیجه خوبی بگیریم می‌توانیم به صعود به مرحله بعد جام جهانی امیدوار باشیم

به گزارش بیست چهارده ،مهرداد بیت‌آشور در خصوص شرایط اردوی تیم ملی در راه آماده سازی جام جهانی صحبت‌هایی را انجا داده که در زیر می‌خوانید:

-خبرنگار: از شرایط اردوی تیم ملی پیش از شروع جام جهانی صحبت کن.

ما تاکنون اردوهای خوبی پشت سر گذاشتیم که با اینکه طولانی مدت بوده اما کی‌روش توانسته خواسته‌هایش را در تیم پیاده کند و مواردی که مدنظرش بوده را در قالب تیم گنجانده است. ما بر روی کارهای د??اعی تمرکز کردیم و در این راه هم مو??ق بودیم و در اردوهای آ??ریقا،‌اروپا و حالا برزیل بر روی این موارد کار می‌کنیم و همه چیز طبق برنامه کادر ??نی تیم ملی پیش می‌رود.

-خبرنگار: به نظرت برگزاری اردوهای آماده سازی چه تاثیری می‌تواند در عملکرد تیم ملی در جام جهانی داشته باشد؟

از روزی که تمریناتمان را برای حضور در جام جهانی آغاز کردیم سعی همه بازیکنان و کادر ??نی این بوده که برای بهتر شدن تلاش کنند و این مهم است که از نظر ??ردی و تیمی سعی کردیم بهتر شویم و همه ما این تلاش را کردیم تا به بالاترین عملکرد خودمان دست پیدا کنیم و در بازی‌های جام جهانی باید بیشترین تلاش را بکنیم و هر چه در دست داریم ارائه کنیم تا نتایج خوبی بگیریم.

-خبرنگار: از عملکرد خودت تا اینجای کار راضی بودی یا نه؟

عملکرد خودم خوب بوده و همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود اما سخت است که بخواهم خودم درباره عملکردم حر?? بزنم و این موضوع را مربیان تیم ملی باید بگویند اما من هم مثل بقیه بازیکنان تمریناتم را انجام دادم و خودم را آماده شروع جام جهانی کردم و مطمئن باشید از همه توانایی‌ام در جام جهانی است??اده می‌کنم تا با بالاترین آمادگی به میدان بروم. من ??قط می‌توانم تمرین کنم و امیدوارم که مربیان تیم ملی عملکرد من را ببینند.

-خبرنگار: چقدر برای خودت شانس قائل هستی تا در جام جهانی بازی کنی؟

پاسخ به این سؤال ارتباطی به من ندارد و مربیان تیم ملی و شخص کی‌روش در این مورد تصمیم‌گیرنده هستند اما اگر بازی کنم سعی می‌کنم بهترین باشم.

-خبرنگار: اگر در جام جهانی بازی کنی چقدر از نظر روحی و بدنی آمادگی حضور در این بازی‌ها را داری؟

در این صورت من بیشترین تلاشم را می‌کنم و هر چه در توانایی‌ام باشد برای تیم ملی ایران می‌گذارم تا مؤثر باشم. تنها کاری که می‌توانم انجام دهم همین است که همه داشته‌هایم را ارائه کنم.

-خبرنگار: ارزیابی‌ات از حضور ایران در جام جهانی چیست؟

به عنوان یک تیم بی‌شک می‌توانیم برای حری??انمان خطرساز باشیم و تیم دست و پا بسته‌ای در برزیل نخواهیم بود. برای ما هر بازی مهم است بخصوص بازی با نیجریه که اولین دیدار ماست و دوست داریم کارمان را درست انجام دهیم چرا که خیلی خوب است اولین بازی با پیروزی همراه باشد.

-خبرنگار: از نیجریه چقدر شناخت داری؟

همانطور که می‌دانید نیجریه تیم خوبی است اما ??کر می‌کنم می‌توانیم شروع خوبی در برزیل داشته باشیم چرا که نتیجه‌گیری در بازی اول می‌تواند ما را به صعود به مرحله بعد امیدوار کند. همانطور که خودتان می‌دانید ایران تاکنون نتوانسته به مرحله بعد برود و ما به دنبال انجام دادن این کار خواهیم بود.

لینک به ارسال

۴۳۰۰ ایرانی بازی‌های تیم‌ملی را تماشا می‌کنند

d1e5877e021dda18d1a50a9a0c9b55bb_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - ۴۳۰۰ ایرانی بازی‌های ایران در جام جهانی را مشاهده خواهند کرد.

به گزارش بیست چهارده ، ۴۳۰۰ ایرانی قرار است ۳ بازی ایران در جام جهانی ??وتبال را از نزدیک مشاهده کنند.

تاکنون این تعداد بلیت بازی‌های ایران برابر آرژانتین، نیجریه و بوسنی را خریداری کرده‌اند که ۶۰۰ ن??ر از ایران راهی برزیل خواهند شد و ۳۷۰۰ ن??ر نیز از سایر نقاط دنیا به برزیل می‌روند.

لینک به ارسال

محصص در ۲۰۱۴ : کادر ??نی هلند بود که نتیجه نیمه دوم را رقم زد.

8380e67b57f8e972db59a206b29552a8_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - محصص کارشناس امشب برنامه ۲۰۱۴ معتقدست کادر ??نی هلند بسیار اثرگذار عمل کرده است.

به گزارش بیست چهارده ،محصص کارشناس امشب برنامه ۲۰۱۴ پس از پایان بازی اسپانیا -هلند در تحلیلش گ??ت : از مربی که دستیاری مانند مورینیو و بازکنی مانند گواردیولا داشته است بیشتر از این نمی شد توقع داشت. ??ن خال از آن مربیانی است که بازیکنان پس از جلساتی که با وی دارند احساس اتو پایلوت می کنند، چراکه تمامی اطلاعات تیم حری?? را در مقابل خود می بینند.

محصص در ادامه گ??ت : به نظر من این کادر ??نی هلند بود که نتیجه نیمه دوم را رقم زد. البته بایستی ??راموش نکرد که ??صل سختی که بازیکنان اسپانیا داشته اند بروی قدرت بدنی ایشان اثرگذار بوده است. تیمی که از تک مهاجم است??اده کند مجبور است برای حمله از جناحین است??اده کند. ولی امشب دیدیم که هلند از همان ابتدا بر جناحین بازی شدیدا ??شار آورد.هلند دو مهاجم داشت ??ن پرسی که در نوک بازی می کند و روبن بازیکن آزاد بود که شدیدا د??اع اسپانیا را اذیت کرد. اشنایدر امشب بازی معمولی داشت و ریسک امشب آقای ??ن خال است??اده از سه مدا??ع بود.

وی خاطر نشان شد : سیستم پایه هلند ۳-۴-۳ است که با سه مدا??ع و دو مهاجم اصلی بازی می کرد. موضوع بازی خوانی بود چراکه هلند در نیمه اول خوب کار نکرد اما در میان دو نیمه تغییر کرد. هلند در نیمه اول مشکل جلو آمدن خط د??اعی داشت که به مهاجمان حری?? ??رصت میداد، اما اسپانیا از آن ??رصت ها است??اده نکرد.

لینک به ارسال

شیطنت خبرنگار انگلیسی و واکنش دژاگه

61535721249abb729d9a6ceaa793655e_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - یک خبرنگار انگلیسی قصد داشت از اشکان دژاگه سؤال سیاسی بپرسد که او به این پرسش جواب نداد.

به گزارش بیست چهارده از برزیل، امروز علی ک??اشیان در کن??رانس خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

* خبرنگاران برزیلی و انگلیسی زیادی در این نشست حضور داشتند.

* خبرنگاران برزیلی از ک??اشیان می‌پرسیدند که چقدر ر??ت‌آمد آنها کم است که او گ??ت این به دلیل مشغله‌ تیم ملی است.

* خبرنگار انگلیسی که امروز در نشست حضور داشت قصد شیطنت داشت او از اشکان دژاگه پرسید آمریکا و ایران در شهر ساپائولو حضور دارند که بخشی از پلیس ضد شورش در کمپ ایران و بخشی از پلیس ضد شورش در کمپ آمریکا حضور دارد و دلیل این مسئله چیست که دژاگه اعلام کرد تنها به سؤالات ??وتبالی پاسخ می‌دهد . همچنین حسینی روابط عمومی ??دراسیون ??وتبال نیز از پاسخ به این سؤال جلوگیری کرد.

* علی ک??اشیان به شدت دنبال نتیجه دیدار والیبال ایران و برزیل بود او در گیم پنجم مسابقه دائم سؤال می‌کرد که نتیجه بازی چه شده است و وقتی خبر رسید که تیم ملی ایران به پیروزی رسیده است این مسئله را با صدای بلند اعلام کرد.

* خبرنگاران از ک??اشیان پرسیدند در صورت صعود تیم ملی چه پاداشی را در نظر می‌گیرد که وی از آنها سؤال کرد سایر تیم‌ها به بازیکنان خود چه پاداشی می‌دهند.

* علی ک??اشیان همراه با خبرنگاران و عکاسان عکس یادگاری گر??ت. ک??اشیان خودش دوست داشت با خبرنگاران عکس سل??ی بگیرد.

* خبرنگاران ایرانی نسبت به هتل محل اقامت خود و نداشتن اینترنت اعتراض داشتند که ک??اشیان اعلام کرد او نیز این اعتراض را دارد و در هتل محل اقامت آنها هم اینترنت وجود ندارد و این مشکل برای خیلی‌ ا??راد وجود دارد.

* علی ک??اشیان از ناهماهنگی‌های ا??تتاحیه جام جهانی بسیار ناراحت بود.

* خبرنگاران از ک??اشیان پرسیدند که چرا مسئولان س??ارت به اردوی تیم ملی نمی‌آیند که ک??اشیان اعلام کرد شاید آنها به دلیل مشکلات مالی و اینکه پول ندارند این کار را انجام نمی‌دهند.

* برخی از خبرنگاران حاضر در نشست در مورد حضور استیون بیت آشور که در آمریکا متولد شده است سؤالات سیاسی می‌پرسیدند.

* همه خبرنگاران خارجی اعترا?? می‌کردند که ایران تیمی ناشناخته است.

لینک به ارسال

تیموریان: ناشناخته بودن تیم ملی شاید سلاح ما مقابل آرژانتین باشد

f528a731d43803a270c4ce5a9928b480_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - ها??بک تیم ملی ??وتبال ایران گ??ت: ناشناخته بودن تیم ملی شاید سلاح ما مقابل آرژانتین باشد

به گزارش بیست چهارده ،آندرانیک تیموریان در نشست خود در حاشیه تمرین تیم ملی گ??ت: تشکر می کنم که اینجا هستید و از تیم ملی حمایت می‌کنید. جام جهانی خیلی حساس است مخصوصا برای ما که تیم ملی جوان تر شده است. امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم و به هد?? مان برسیم.

وی در مورد اینکه در جام جهانی ۲۰۰۶ هم حضور داشته و تیم ??علی چه ت??اوتی با آن سال دارد، اظهار داشت: از لحاظ شرایط تیمی ??کر می کنم تیم ما صمیمی‌تر شده است. ۵ بازیکن در اروپا بازی می کنند و قوی تر شده ایم. در جام جهانی ۲۰۰۶ هم تیم خوبی داشتیم و نمی شود این دو تیم را با یکدیگر مقایسه کرد. آن زمان هم بازیکنان خوبی بودند.

ها??بک تیم ملی ایران در ادامه ا??زود: امیدوارم چیزی که می ماند نام خوبی برای تیم ملی ایران باشد و به نام ایران در جام جهانی بماند. این دوره خیلی هم صمیمی شده ایم و به کارمان ادامه می دهیم.

تیموریان در پاسخ به این سوال که خیلی‌ها روی ایران حساب نمی‌کنند و این موضوع چقدر می‌تواند به تیم ملی کمک کند، خاطرنشان کرد: چه کسانی این حر?? را زدند؟ واقعا تیم ملی امسال را خیلی قوی می بینم درست است شاید نسبت به حری??ان ناشناخته‌تر باشیم اما شاید بتوانیم برای آنها سورپرایز داشته باشیم. شاید ناشناخته بودن بازیکنان ما سلاح ما مقابل آرژانتین باشد این مسئله از یک لحاظ خوب است که ما را نمی شناشند و از یک لحاظ شاید بد باشد اما باید پیش برویم و ببینیم چه می شود.

وی در مورد اینکه مهمترین دستاورد جام جهانی ۲۰۰۶ برایش چه بوده که می‌تواند اکنون از آن است??اده کند، اظهار داشت: در جام جهانی آلمان ۲۳ سال داشتم. اولین بازی ما مقابل مکزیک بود و شگ??ت زده شدیم. تجربه خوبی به دست آوردیم مهم ترین تجربه این بود که دیگر در جام جهانی حق اشتباه نداریم. در ۲۰۰۶ کمی اشتباه کردیم و بازی مکزیک که در اختیارمان بود را از دست دادیم و از گردونه مسابقات کنار ر??تیم جام جهانی لیگ داخلی نیست که بخواهیم اشتباهات را تکرار کنیم.

تیموریان در ادامه در مورد اینکه آیا بازیکنی لیاقت حضور در لیگهای‌ اروپایی را دارد. تأکید کرد: ما بازیکنان خوبی داریم مثل جهانبخش، انصاری‌??رد،حاج ص??ی و بختیار رحمانی که قابلیت این را دارند که در اروپا بازی کنند. امیداورم آنها در جام جهانی بازی کنند و به تیم‌های اروپایی راه پیدا کنند. لیاقت ایران و ایرانی حضور در سطح اول ??وتبال اروپا و بازی کردن در آن لیگ های بزرگ است.

ها??بک تیم ملی ایران در مورد اینکه گ??ته می‌شود دوستی خوبی بین او و اشکان دژاگه وجود دارد تصریح کرد: در مورد دوستی من و اشکان باید بگویم که از زمانی که در انگلیس بودم او دوست من است. خوشحالم که او ا??تخار داد برای ایران بازی کند ما کم و بیش قبل از س??ر به تهران باهم ارتباط داشتم ۵ سال است که اشکان را می‌شناسم.

لینک به ارسال

??ان پرسی بهترین بازیکن میدان شد

73e4e8cfd357419a1e31e229b62b7b03_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - مهاجم تیم ملی هلند بهترین بازیکن دیدار دو تیم اسپانیا و هلند شد

به گزارش بیست چهارده ، روبین ??ان‌پرسی که در پیروزی پنج بر یک تیمش مقابل اسپانیا، مدا??ع عنوان قهرمانی جام‌جهانی در اولین دیدار گروه B این مسابقات دو گل به ثمر رساند، به عنوان بهترین بازیکن میدان در این مسابقه انتخاب شد.

وی در این بازی ۷۹ دقیقه بازی کرد؛ ۲۷ پاس داد؛ دو گل زد و چهار شوت درون چارچوب داشت.

لینک به ارسال

ترکیب تیم ملی شیلی و استرالیا اعلام شد

71ec75c7688b1a189a8f628ea1e32362_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - ترکیب تیم ملی ??وتبال شیلی و استرالیا برای دیدار امشب در رقابت‌های جام‌جهانی اعلام شد.

به گزارش بیست چهارده ،دیدار دو تیم شیلی و استرالیا از گروه B رقابت‌های جام‌جهانی از ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه بامداد آغاز خواهد شد و دو تیم ترکیب خود را برای این مسابقه اعلام کردند.

ترکیب تیم ملی شیلی برای این مسابقه به شرح زیر است:

براوو (کاپیتان)، منا، ایسلا، سانچس، ویدال، والدیویا، وارگاس، مدل، خارا، آرانگوئیز، دیاز

ترکیب تیم ملی ??وتبال استرالیا نیز به شرح زیر است:

رایان، ??رانجیک، دیویدسون، کیهیل، میلیگان، اسپیرانوویچ، لسکی، اور، جدیناک (کاپیتان)، ویلکینسون، برسیانو

لینک به ارسال

احتمال غیبت مودریچ برابر کامرون

5ac5c72f75628c50510a2690ec8ab425_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - این احتمال وجود دارد که ستاره تیم کرواسی به علت مصدومیت به بازی برابر کامرون نرسد.

به گزارش بیست چهارده ، لوکا مودریچ در دیدار برابر برزیل مصدوم شد و این احتمال می رود که به بازی بعدی این تیم در جام جهانی نرسد.

نیکو کواچ سرمربی کرواسی با اعلام این خبر گ??ت: لوکا در حال حاضر در سالوادور تحت نظر پزشکان است. باید روی پای مصدوم او معاینات دقیق انجام شود. امیدوارم بتوانیم برابر کامرون مودریچ را در خدمت داشته باشیم هرچند احتمال آن کم است.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...